176613
banner
  • barmi
    #155561
    :DDDDDDDDDD

    Tegnap megcsináltam a 18. kampányt is (repülőtér), már a mi területünk az is, viszont azt a kék biszbaszt még mindig nem találom sehol pedig ott mutatja ahol a kis irodában vanegy asztal és rajta egy számítógép de ott nincs semmi sem :\ Durva küldetés volt ez a repülőteres is és azt a rohadványos erszényesmókusruhát is használni kellett benne, nagyon örültem neki :-) vagy ötször futottam neki mire sikerült .
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    quadda kellett nekifutni és utolérni egy repülőgépet úgy, hogy a felszállópálya végén volt egy kisebb ugrató és onnan a quadról leugorva kellett siklani qurvagyorsan, hogy a repülőt utolérd ... vicces volt :D


  • Harlekin
    #155560
    Ja tegnap nem is meséltem!!!
    Melóba megbeszélésen voltam...baszottul érdekfeszítő volt így agyaltam,és eszembe jutott a tegnap előtti ejtőernyős produkciód!!!Bazzzzeee ki kellett osonnom,mert úgy elkapott a röhögés...
    Nem elég,hogy aznap este majdnem a kanapén aludtam,mert asszony meg akart ölni,hogy a röhögésem miatt felkelt,még ki is rúgnak majd a melóból
  • Zavarodott
    #155559
    Köszi! ;)
  • Harlekin
    #155558
    Este co-op vadászat meg erőd foglalás indul!!!+ acsizás a coop részből ja és kellene csinálni a storyt is így 27 óra elteltével!
    A 12. story küldetésem van csak meg...És jó lenne a többieket kirobbantani DAI ból és multizni végre!
    A 3 at szénné játszottam 1000 Gs lett,de ezt x2-t fogom tolni...
  • Botond #155557
    Demóját toltam, abban van egy barlangos ilyen tutorial szerű rész, ami botrányos, ott majdnem toltam rá egy uninstallt, de annyira áradozott róla több ismerősöm is, hogy erőt vettem magamon és tovább küzdöttem, és kijutottam a felszínre, na onnan már teljesen kultúrált a cucc, a szokásos menj ide oda hozz x ezt, ölj meg y azt, stb. Teljes árat szerintem nem ér (ezt több ismerősöm vitatná), de 895öt mindenképpen.
  • Skyline
    #155556
    Leìrtam hogy miért. Mert egy újratrxtúràzàs + pàr addon az egész. Persze aki az fc3-at prevgenen tolta annak nem tünik fel annyira mint annak aki pc-n tolta...Max a mozgàsanimàciòkon és a jàtékmechanika jelentös részén.
  • barmi
    #155555
    "Tényleg annyira ugyan az, annyira fc3 "mod"
    Ez nem azt jelenti, hogy az egész eddigi kuka és legyen valami teljesen új ? Ez nekem így jött le, bocs ha nem így gondoltad.
  • Zavarodott
    #155554
    A Kingdoms of Amalurt már régóta nézegetem. Valami tapasztalat attól, aki esetleg játszott vele?
  • Botond #155553
    Jaja, pont tegnap volt téma a pótlás, meg ami kimaradt. Nekem pl koar meg nfs:hp is kimaradt, most 895-895 forintért pótolhatom mindkettőt.
  • Zavarodott
    #155552
    Nah a Dark Souls 2 megjelenik jelen generációra is jövő tavasszal. Hátha van pár mazó is köztetek... ;)
  • n000rbi
    #155551
    Még kitartok, de ha a köv. is szar lesz kivágom az ablakon az egészet. Már-már felülmúlom a Te ps4-es kalandjaid :D
  • Zavarodott
    #155550
    Egész jó akciók vannak a héten 360-ra. Párszázas ajánlatok. Akit érdekel katt...
  • Moby
    #155549
    Rádszállt az átok :(
  • n000rbi
    #155548
    Jelentem tápcsere vol2 folyamatban. A venti kerregett, hanyattvágva a tápot máshogy szólt, így csak erre tudok gondolni. Kíváncsian várom mit kapok egy/másfél hét múlva (lenne rajta inkább 2 m2-nyi borda, mint a rohadt ventilátor)
  • Skyline
    #155547
    Nem mondtam hogy dobjanak a kukàba bàrmit is...Eddig nem tünt fel? Persze,mert eddig különböztek a részek és elég bödületes újìtàsok voltak,a 2 utàn föként pozitìv irànyba ment a 3. A fö bajom az,hogy ezúttal alig van pozitìv elörehaladàs,inkàbb ötlettelenség jellemzö,és föként az hogy tényleg egy az egyben a Fc3 van a képernyön némi addonnal,màs helyszìnen...Legalàbb az animàciòkon dolgoztak volna vagy a làtvànyon,de nem....
  • Moby
    #155546
    A plazma olyan mint a bor: meg kell hozzá érni, hogy az ember értékelni tudja :D
  • barmi
    #155545
    Engem maximálisan leköt ez az epizód (az atmoszféra, a zenék,az open world szabadsága). Az eddigi összes részt kijátszottam, igaz pc-n, de ettől még nem értztem úgy, hogy ez az új rész csupán egy új térkép oszt jónapot. Igaz, hogy a legtöbb dolog azonos az előző részekkel, de ez szerintem nem is feltétlenül baj. Sohasem értettem azt, hogy frankón kitalálnak valamit, aztán az egészet dobják a kukába egy fél év múlva és megpróbálnak összehozni valami "mást" ami megint 1000 sebből vérzik és csak mérgelődik rajta a játékos, mert hemzseg a bugoktól .
    Annyira bele tudok merülni, hogy nincs is kedvem mással játszani, pedig van még néhány 0 kilóméteres új gém a merevlemezen, de jelenleg csak ezzel tudok foglalkozni. :)
  • vg
    #155544
    Mit is szeretnél te a 200 vagy 400hz-es képpel(ami persze kamu) amikor a játékok jó esetben is csak 30fps-el mennek? Hallgass csak nyugodtan a szakbarbár zsenikre, és vegyél elavult plazmát. Sőt. Vegyél 10 éves CRT tv-t, ott még voltak valós 100hz-es tv-k is.
  • Skyline
    #155543
    Az fc4 szinte 1/1 fc3,csak új a helyszìn. A làtvànyelemek,animàciòk mind mind ugyan azok...Van 1-2 minimàlis újìtàs,de ennyi. Egy végigtolàsra nagyon jò,koopban is el lehet ökörködni, de kimaxolni nekem dögunalom,és örülök hogy ezt dobozosba vettem,abszolút nem húdemaradandò,csak jò.
    Tényleg annyira ugyan az, annyira fc3 "mod".... Ennél azért többre szàmìtottam...
  • Skyline
    #155542
    Pana plazmàt vegyél,van ahol szòrjàk ki,130-ért fosba veri az lcd-led-oled szarokat....
    2011-es középkategòriàs plazmàn tolom,haver 400ezres csúcs ledes samsungja vicc hozzà kèpest szìnhüségben,kontrasztba,képminöségben,de föleg reakciòidöben...
  • Kit--Kat
    #155541
    Köszi!
  • Moby
    #155540
    Továbbvittem ezt a gőzőlgő szarkupacot. Mission10 ugyanez pepitában.
    Kickbandelburnenuke.
    Tetveskurvaanyátokatubisoft.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.24. 23:15:02
  • Macccy
    #155539
    JÓóóeeeezz! .. Én legalábbis nagyon élvezem, mikor van időm gámolni, ide-oda vándorlok és játszom a rambót, annyi minden történés van, hogy ezután bekerülni egy igazi csőjátékba fájdalmat fog okozni :)
    És ez a magas felbontás (leszarom mennyi) és éles kép, szép színek, a 99% tükörsima framerate .... ahh, ez nekem most frankón elhozta a nextGen -t így 3 héttel a ONE vétel után!

    A CoDAW és a TombRaiderDE mellé ez nagyon odatette
  • Zavarodott
    #155538
    ;)
  • DarkSector
    #155537
  • Kongy
    #155536
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Plants vs Corpses... :D én is megtaláltam...


    Néha a diaógusok nálam bugosak, nem akar megjelenni a választási lehetőség, ilyenek, NPC-k még mindig beakadnak, már a KotOR óta... és az a játék 2003-as! Félreértés ne essék, isten király játék mindkettő, de nem hibátlan sajnos...
  • DummyBoy
    #155535
    Na ha már Dragon Age, szidjuk egy picit ... ma olyan szépen bebugolt a multi, hogy a kulcs ellenfél nem akart meghalni ... kezdhettünk mindent előről. (Na igen, a multi részen lehetne finomítgani még ...)

    Viszont érdemes mindent figyelmesen megnézni és elolvasni :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tetszik, ahogyan előjönnek más játékokra való utalások :) ma pl: egy krogan trófeát találtunk az egyik falon xD Vagy pl: az egyik mese a single részben a Plant vs zombies-ről szól :)
  • Kongy
    #155534
    Így van, de neki hiába mondod, a sztorit nem tolta.
  • Zavarodott
    #155533
    Ég és föld volt a két játék szerintem... ;)
  • davidka003
    #155532
    Samsung 32EH5000 Full HD LED TV 67.990 Ft/db
    Auchanban. Akit érdekel.
    Szvsz aki monitoron tolta annak megérhet ennyit.
    Én mondjuk nem vennék 102cm alatt.
  • Moby
    #155531
    Azt írják okés input lagban. Veheted.
  • Kongy
    #155530
    Ja, hát így értelme van veled beszélni arról, hogy miben jobb a FC2 a 3-nál. Oké.
  • Moby
    #155529
    Annak nem a képfrissítése 200Hz, hanem a feldolgozóképessége. Amit mint mondtam úgysem fogsz használni játékban. A képfrissítése mindegyiknek 60Hz.
    Inkább az inputlagnak nézz utána.
  • Kit--Kat
    #155528
    Na ezt nem tudtam, hogy ez nincsen a játékokra befolyással. Amit még hallottam, hogy az input lag számít, viszont erről nem találtam adatot.

  • Kit--Kat
    #155527
    Az-az igazság, hogy 130000-nál nem akarok többet.

    Kinéztem egy nagyon jó áron lévő 101 centis Samsung UE40H5303 típusút Smart TV-t, viszont a képfrissítése csak 200 mhz. Láttam, hogy sok másik modellnél simán 400 mhz-t is tudnak, persze ezek 80cm-eresen is megvannak 130e. Feltételezem ez egy sarkalatos pontja a TV-knek. Most 90 centisem van, ez alá nem akartam lemenni.
  • DarkSector
    #155526
    Odáig el sem mentem hogy történjen valami, olyan mint a GTA, bemegyek kocsikázom megunom. :D
    Mert megvan az a képessége ezeknek a játékoknak hogy elveszem a részletekben és álltalában ott is maradok.
    Persze mentem küldiket de túlzottan nem hozott lázba, persze FC3-ban jobban indult a dolog, az tény.

    AC-ben megint elindultam pár küldetésre, de minddig elkalandozok a sok kis jel végett a térképen, megnézem ezt, meg na még azt, azt annyit veszek észre hogy mindent csinálok csak a fő story nem halad, sőt volt hogy nem is láttam sokszor az Assassin ikont a térképen annyira zsúfolt az egész.
  • Kongy
    #155525
    Ja hát aki nem tud angolul....
  • balee4
    #155524
    és az írtakkal ellentétben aktív 3D-s (jobb 3D hatás).
  • balee4
    #155523
    Nekem ilyen van, mind PS4, mind One mellé tökéletes választás. Gyönyörű a képe.
    http://www.euronics.hu/SONY-KDL50W805BBAE2-p36745
  • Moby
    #155522
    Játékhoz mindegy hány Hz-es, mert az összes kêpjavító baszt ki fogod kapcsolni(game mode).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.24. 21:58:00