176613
banner
  • Katun
    #155602
    Mondták már páran ezt a rendezvényt, meg hogy vannak jó akciók, de nem nagyon hiszek az ilyenben, hogy nagyon nagy akciók lennének. Keresek valakit aki kimegy talán rá, hátha hoz nekem valami jó itemet, ha kérem :-)
  • Botond #155601
    Hétvégén PlayIT vagy mi, én tavaly is onnan hozattam a sógorral, ha idén is lesz akkor idén is venni fog nekem. Amúgy nekem 10k a kritikus pont az éves goldra, annál többet nem szánok rá, de nekem még júni végéig él, szóval még nem égető a dolog.
  • Katun
    #155600
    Elsőre azért olyat vennék amihez van kártya is, olyat honnan lehetne rendelni pl mondjuk most itthon? Dísznek jó lenne :-)
  • Moby
    #155599
    50$ lesz, annyira nem lesz az akciós.
  • barmi
    #155598
    Hamarosan lesz akciós éves gold tagság a black friday keretein belül, érdemesebb lenne inkább azt megvárni.
  • barmi
    #155597
    Igen, az elején kicsit sok a szóismétlés (gyerekek), de azért van benne néhány humorosnak mondható pillanat szerintem . :-)
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.11.26. 09:41:14
  • Katun
    #155596
    Akkor jó étvágya van a kollégának, ódákat lehetne zengeni erről. Remek szerkezet teljesen megelégedve játszogat a család vele, anélkül, hogy zavarná őket a 160Gb-s terpeszkedése. Jó nekem kicsit kavics a cipőmben, de majd igyekszem telesírni a kispárnám miatta, nehogy traumát okozzon.

    12000ezer az jó ár az éves előfizuért, nem? Vagy nézzem meg IceÁkost?
  • barmi
    #155595
    Az OS felzabálja, ez normális sajnos .
  • Katun
    #155594
    Az normális amúgy, hogy a friss gépet bekapcsolva volt rajta 340gb szabad hely? Hova tűnt a többi? (Hétfői vétel volt)
  • Katun
    #155593
    MrOmgpictures "lasztandkodása" vagy az "evilvidin" videóján többet nevettem, ő szerintem nem erölteti. Ez a srác nagyon erölködik, van vicces, tréfás megjegyzése, de azt nem várjuk meg, a hatodik "gyerekek" intrikátéja után toltam egy pauzét.

    Szóval róla volna szó:

    lasztand

    Persze ő is megosztó, nekem ő humorosabb.
  • barmi
    #155592
    Én konkrétan kiégtem :DDDD
  • n000rbi
    #155591
    Elképesztő, hogy ez valakinek vicces, én szimplán sugárban hányok ettől. /no offense/
  • barmi
    #155590
    Zsozé Atya játékot elemez - Assassin's Creed Unity Gameplay

    "- Na nézzük mi a történet gyerekek!

    Úúú itt ilyen gyűszűfejűek amperkodnak... és már osztjuk is a tockosokat..."




  • barmi
    #155589
    Tegnap éjjel a 24. kampánymissön során megtörtént a nagy áttörés ! :D Ma már a túloldalon folytatom a gyilkolászást .
  • barmi
    #155588


    Record gameplay with game DVR vedd ki a pipát előle. Asszem ez lesz a
    megoldás, viszont akkor nem tudsz majd rögzíteni videókat manuálisan sem .
  • Macccy
    #155587
    USA BLACK FRIDAY OFFERS XBOX ONE (11/27 - )

    Sunset Overdrive $39.99
    Forza Horizon 2 $29.99
    Dead Rising 3 $29.99
    Tomb Raider: DE $19.99
    Ryse $29.99
    Diablo III Ultimate Evil $39.99
    Shadow of Mordor $39.99
    The Evil Within $24.99
    CoD Ghosts $14.99
    Watch Dogs $24.99
    . . .
  • Skyline
    #155586
    No,inkább azt mondja meg valaki hogy a viharba kell One-on kikapcsolni az automatikus videórögzítést....
    Kissé idegesít mert fél óra GTA kocsikázás alatt legyártott vagy 5 videót a semmiről (Untachable vagy miafranc vagyis nem ütköztem)....
    Meg eddig is szinte csak felesleg videókat gyártott...
  • Skyline
    #155585
    Köszi hogy igazolsz,számtalan npc belelóg vagy a főszereplőbe vagy egymásba és elcsúszik, ebben is jol látható ha nem tűnik fel lassítsd le, vagy csinálsz szépen egy videót amiben SÉTÁLSZ köztük fényes nappal valahol.:)

    Sokmindent el lehet mondani a Unity-re de azt hogy jól futna vagy azt hogy nem bugos eléggé, na ezt nem.
  • DarkSector
    #155584
    Most ezt ne veddmagadra sértésnek, de valamiért az AC Unity-ról 1000 gamplay videóból aneten 999 ilyen hogy a tömegben futkároznak.:D
    Nekem ez már mostanra picit viccessé is vált,, nem rossz értellemben, csak önnmaga paródiájává kezd válni az ami egyedivé tenné. :D
  • Totti5
    #155583
  • Skyline
    #155582
    Azért ez a bugokkal alig találkozás számomra igencsak furcsa, elég csak belegázolni a legagyobb tömegbe a kontakt teljesen bugos, félrecsúsznak az emberek,átlógnak néha egymáson, van hogy a semmin állnak vagy a semmire támaszkodnak. És ez kb 5 perc alatt kiszúrható mind mind, nem kell sem erőlködni hozzá sem órákat játszani.:)
  • Waczkor
    #155581


    Szépen összerakott videó
  • Totti5
    #155580
    Az nem baj, bugokkal még mindig alig találkoztam.

    Valszeg hétvégén fogom a végét letolni egyben, addigra ha jön akkorjön, bármit is javítson.
  • Moby
    #155579
    A rabokat az első nekifutásban kuszabadítottam, az összes többi nekifutásban már nyitva voltak az ajtók, a rabok meg sehol. Így azt a gyökeret sem tudtam kiszabadítani amikor sikerült végre lenyomni a küldit, mert előzöleg már kiszabadult.
    De nem ezért töröltem, bár ezért is megérdemelte volna.
  • TDC Geronimo
    #155578
    Holnap patch, elég méretes note
  • Totti5
    #155577
    És 5. nekifutásra meglett. Igazból én basztam el 4szer. Hama mentem rá a nyanyára és annyi volt az őr hogy képtelenség volt simán meglógni. Az elején mindenkép sokat számított a rabok gyors kiszabadítása akik segítettek a harcban az udvaron.

    Szépen minden egyes balfaszt leöltem, becserkésztem. A nyanyát pedig a páholyból leugorva egy pontos döféssel a nyakában kinyírtam. A végén már csak 4 őr került elő valahonnan akiket könnyű szerrel likvidáltam és angolosan távoztam egy parasztnak álcázva.

    Ráadásul kaptam egy fullos képességekkel bíró legendary item fejfedőt is mert 100% lett a misszió. Megérte és eme küldi alatt tiszta Splinter Cell feelingem volt.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.25. 20:41:53
  • Kongy
    #155576
    Na, újabb semmire való szemét a kínálatban :)
  • Moby
    #155575
    Egy uninstallal.
  • Totti5
    #155574
  • Kongy
    #155573
    Nem a fő küldetések, hanem a mellékküldetések között sok a gyűjtögetős. De mondom opcionálisak csak.
  • Skyline
    #155572
    Véget ért a Unity mámor?:D
  • Skyline
    #155571
    Öhm...MMO???? :-O

    Most remélem valamit félreértelmezek és nagyon távol áll bármiféle MMO szintű küldetésektől. A halálom az MMO szintű dögvész repetitív faék küldetések..Menj oda...Öld meg...Szedd össze...Ennyi kb az összes MMO...Meg farmolj mint a barom....
  • Kongy
    #155570
    Ez a Dragon Age hihetetlen addiktív... mint egy MMO.... :) Látszik azért, hogy MMO-nak tervezték. Dungeon-ök is vannak rendesen, elég kidolgozottak, meg a helyszínek, küldetések is nagyon hajaznak az MMO-kra, de nem bánom, hogy végül nem az lett. Engem amúgy a sivatagos terület, a Western Approach nagyon emlékeztet a WoW-beli Durotar-ra, tiszta olyan feelingje van. :)
  • Lamech
    #155569
    Tényleg ki kellene már próbálni a multit az Fc-be is, este megyek partiba erőt veszek magamon és nem dragonozok. :)
  • vg
    #155568
    diablo-t érdemesebb dollárban megvenni mert úgy csak 8.5e körül van
  • Totti5
    #155567
    Xbox One akciók:

    Assassin's Creed IV: Black Flag - 6993 Ft
    Diablo III: Ultimate Evil Edition - 12594 Ft
    Forza Motorsport 5 Racing Game of the Year Edition - 8394 Ft
    Killer Instinct Season 1 Ultra Edition - 3995 Ft
    Project Spark Champions Quest Play Pack - 2994 Ft
    Rayman Legends - 3995 Ft
    Sniper Elite III - 9054 Ft
    Strider - 1495 Ft (csak Gold előfizetőknek)
    UFC - 3956,70 Ft
    Valiant Hearts - 1495 Ft
  • barmi
    #155565
  • Kongy
    #155564
    Dragon Age!!! :D
  • Moby
    #155563
    Egyszer majd elkezdem ezt a farcry4-et, de most hosszú ideig nem akarok látni ubiszar játékot. Majd a gyengébb időszakokra jó lesz.
  • Skyline
    #155562
    Ha van kedved én benne vagyok koopban akár gta akár FC4, a DA:I-t direkt nem kezdtem még el.
    Max összeveszünk chaten is az élet nagy dolgairól