176613
banner
  • Skyline
    #155642
    Mi okozott ekkora fájdalmat?:)
    Pár napja még vigyorogva írtad mekkora jóság volt a II. vhb-s rész meg lepacsizni Napóloen haveroddal,stbstb...Aztán hirtelen a megjelenés óta áradozásból jött a vergődés...:D
  • Skyline
    #155641
    Inkább várnék mert szerintem tényleg ez lesz a következő ACCESS játék....Egy ideje nem volt frissítés,és jön a karácsony.:)
  • Skyline
    #155640
    Csak a Unity fő eleme ettől még használható volt és folyamatosan foltozgatják.

    Ezzel szemben a PS4-en a pofánkba köptek a Driveclub-al-al és a kompenzációval.
  • Moby
    #155639
    Nyugika, a kilépéstől messze vagyunk:) Egyelőre arra is kevés esélyt látok, hogy mostanában elindítsam, és szemenszedett hazugság lenne azt állítanom, hogy ezt sikerült siettetni avval, hogy egy rajongója jóelőre problémákat taglal :D
  • TDC Geronimo
    #155638
    Szerintem nem fog neki az se tetszeni. Van sok sok filler content ott is és ahogy azokat elkezdi tolni egyből ragequitel :D
  • Kongy
    #155637
    Naa azért ennyire nem súlyos a helyzet :D Dragon Age majd begyógyítja a sebeidet... enyémekre jó volt :D
  • Moby
    #155636
    Jöhet! Kipeckelt szemhélyakkal várom!
    Bár ha lehet inkább 1982-re állítsd a számlálót, a témát meg videojátékokra. Köszi!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.26. 21:15:57
  • DarkSector
    #155635
    Akkor az utolsó 1bitet kell törölni. Kb a Watch Dogs-ig. :D
  • Kongy
    #155634
  • Moby
    #155633
    Én nem kérem az árát. Sem jóvátételt, semmilyen pénzt.
    Csak egy memóriatörlést az utolsó gondolatig, ami bebiztosítja, hogy ubi játékot sohatöbbetsemmikorsenem.
  • DarkSector
    #155632
    30, ja akkor oké, akkor csak a Call of Duty SP olyan horribillis. :)
  • Totti5
    #155631
    30 dollár, egy játék pedig 60 dollár.
  • DarkSector
    #155630
    Mennyibe kerül t egy SP?Fedezné az árát a felsoroltak mindegyike?
    Mert ha nem az még nagyobb kibaszás a vásárlókkal.:)
  • Kongy
    #155629
    Inkább adnák vissza a kidobott 10k-nkat.....
  • Zavarodott
    #155628
    Végülis behúztam. Pár óra játék után azt érzem, hogy tartalmas egy játék. Ennyiért nem kérdés, hogy megéri... ;)
  • Totti5
    #155627
    Lara Croft and the Temple of Osiris Pre Order
  • Moby
    #155626
    2 napja a gépet sincs kedvem bekapcsolni ez a retek okozta sokk miatt.
    Semmimásra nem vágyom, mint egy dlc ugyanezektől.
  • davidka003
    #155625
    decemberi ingyen gold játékok::

    Xbox One : Worms Battlegrounds
    Xbox 360 : The Raven: Legacy of the Master Thief
    Xbox 360 : SSX

    lol
  • TDC Geronimo
    #155624
    Ez a minimum, de inkább adtak volna ki egy kész játékot, mint egy fél órás DLCvel "kárpótoljanak" a halom szarért, amit kaptam launchra.
  • DummyBoy
    #155623
    Ha már az AC hiszti dívik ...

    Szmájli
  • gduck
    #155622
    Az UFC most 3 956,70 Ft ;)
  • Skyline
    #155621
    Accesről nincs hír mi lesz decemberben?
    Ha tippelnem kéne bedobják az UFC-t legalábbis arra beneveznék...
  • DarkSector
    #155620
    Borderlands 2 375.-
    Gears of War 657.-
    Gears of War 2 775.-
    Gears of War 3 775.-
  • Totti5
    #155619
    Gold játékok december

    Xbox One : Worms Battlegrounds
    Xbox 360 : The Raven: Legacy of the Master Thief
    Xbox 360 : SSX
  • Totti5
    #155618
    Ott a videó ennél jobban nem lehet köztük menni. Nade ezt befejeztem, nincs ennek semmi értelme így. Tedd azt te is.
  • Skyline
    #155617
    Nem kell vizsgálgatni továbbra is várom a videót amiben SÉTÁLSZ köztük.:)
    Bug? Bug. Ahogyan az is amikor a semmin ülnek, semminek támaszkodnak vagy csúsznak a föld fölött.
  • Totti5
    #155616
    "félrecsúsznak az emberek,átlógnak néha egymáson, van hogy a semmin állnak vagy a semmire támaszkodnak."

    Nem látok ilyeneket, s látható a videómon is hogy több 100 fős tömegben normálisan lehet mozogni, az ég világon semmi gond nincs ezzel.

    Azt hogy egymásba lóghatnak olyan dolog, hogy olyan játékban is előfordul ahol 5en vannak a képernyőn. Itt 100-1000 NPC van, szóval ha van ilyen akkor talán itt nem kellene ezen fennakadni, de amúgy is ki nézi ezt? kinek van arra energiája hogy egyenként viszgálja a több 100 fős tömeget h hol ki lóghat bele a másikba. Olyan 5 év múlva sem lesz hogy ilyen tömeg szimulációnál ne forduljon elő... hisz egy sportjátékban is megesik, pedig ott kb 20 ember van össz vissz egy képernyőn.
  • Doog
    #155615
    Köszi! Utána járok ennek a játéknak tetszik. :D
  • DarkSector
    #155614
    Ez ugyanaz mikor valaki azt viccesnek tartja, ha parasztosan meg cigányos beütéssel töri a magyart, a baj ez akkor van ha rájátszanak.
    Ez sem vicces most szerintem.

    Azt bírom:

    "a full és ez a gépigény közt azért van különbség!.......de nem olyan sok ám"

    Mikor azt mondod ja kurvanagy az eltérés de nem kurvanagy az eltérés.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.26. 17:05:19
  • ktomi22
    #155613
    mar most se kapsz erte szinte semmit.. szvsz ne add el.. gta 360ra is van.. meg az arcade gamek is (worms, stb).. sot onera jelenleg csak legujabb cimek vannak.. ha neked azok nem kellenek akkor minek? ..

    vegyel meg 1 kontrollert potom aron + 1-2 coop gamet.. ajanlom figyelmedbe a Blur-t.. autos coop..akar 4 en is.. nem agraf a lenyeg.. aracade autos.. de nagyon elvezetes.. hatalmasakat rohogtunk anno baratnommel../haverral.. :D
  • Doog
    #155612
    Sziasztok!

    Véleményt szeretnék kikérni. :D
    Rendelkezem Xbox360-al, de nagyon gondolkozok, hogy váltsak-e One-ra. Dilemmába vagyok mert nem tudom eldönteni.

    Nem vagyok egy nagy játékos, egy héten talán 2-szer ha leülök elé játszogatni pár órára.
    Most ami kb érdekel az a GTA, meg egy két FPS játék.
    Tervezek venni még egy kart, és valami olyan játékot amit lehet ketten játszani, mert így télen azért többet ülünk kicsit előtte, de akkor is inkább ilyen lájti játékok mennek mint valamelyik Lego vagy Worms.

    Tetszik a One meg minden, de ilyen kevés órát eltölteni előtte nem biztos, hogy megérné 100 ezreket rákölteni.
    Akkor inkább belefektetek még egy controllerbe meg 1-2 kétszemélyes játékba.

    Csak félek ha majd később szeretnék váltani, akkor már nem tudom eladni csak áron alul.
    Pedig én nagyon vigyázok a cuccosra, de ha kimegy a "divaból" már teljesen mindegy lesz... Gondolom... :D
  • Renátó1985
    #155611
    Van egy kis humorérzéke, hülye faszkalapozzuk csak le, még a végén mosolygunk egyet és úgy marad az arcunk.
  • barmi
    #155610
    fingom sincs, a napisz@ron találtam ezt a remekművet :-)
  • Ulthane
    #155609
    Ki ez az idióta faszkalap hülyegyerek?
  • davidka003
    #155608
    A GOLD kódok régiófüggetlenek.
  • Moby
    #155607
    A gép régiómentes, a tartalom nem az.
  • Skyline
    #155606
    Ehm....Erre én is gondoltam,de manuálisan jó ha van ilyen....Viszont az hogy ezt az autmatát nem lehet kikapcsolni...Nemár...Baromi idegesítő,és csak szarral tölti a merevlemezt...
  • Katun
    #155605
    Elvileg régiómentesek a 8. Generációs konzolok, talán kódok is :)
  • barmi
    #155604
    12-honapos-xbox-live-gold-elofizetes-eu-profilhoz-hun-magyar-profilhoz
    A shopban a termék nevénél azt írja, hogy minden profilhoz, a link pedig azt, hogy EU-HUN profilhoz . Mi lehet az igazság vajon ?
  • Katun
    #155603
    Ez már jobban megmozgatott, leakelt Xbox One Live akció, remélem nem csak az usa storeban lesz ilyen jó akció. Vagy mi annyit kaptunk amennyit látunk már.

    Leaked Akció from X Live