176613
banner
  • Botond #155855


    Mennyi GSnél jársz már? Nekem hamarosan 11k. :D
  • Ricsi234
    #155854
    Köszi Dávid most már annyit ír.
  • Harlekin
    #155853
    FAR CRY 4 1000 GS 40 óra 63% complet progress...Van még benne tartalom gyűjtögetés,de itt van 1 valag másik játék így ez pihenő pálya.3 multit mentem jó lenne csak baszott szar a balance és konkrétan kronoval 2vs5 ellen mentünk 3 mecset így kicsit elvette a kedvünket pedig jó móka lenne...
  • DarkSector
    #155852
    Tud valaki megoldást hogy lehetne japó accounttal megvenni a Resident Evil Remastered játékot?
    Pl lehet egyeltalán hozzá venni feltöltőkarit bárhol magyarországról?
  • davidka003
    #155851
    Illetve jelentkezz ki aztán vissza az accountra web-en és úgy próbáld meg.
  • davidka003
    #155850
    Boxon nézd meg. Tuti, hogy működnie kell, mert G2A-ról vásárolt kód.
  • Ricsi234
    #155849
    Beírtam az 1 hónapos kódot, minden flott. Ugye itt a weboldalon keresztül, megnéztem a Maddent, 15k, arannyal 7,5k.
    Na most rámegyek a "letöltés xbox360 konzolra" kéri a hitelkártyát stb, és 14990-et akar fizettetni? Most hogy van akkor?
  • davidka003
    #155848
    Elküldtem a kódot.
  • DarkSector
    #155847
    Válasz:

    Ugyanez csak még szebben.
  • Moby
    #155846
    >Várom mi lesz a következő részben.

    Én is!

    (úristendehogyisLOL:D ingyense.bottalse.)
  • Totti5
    #155845
    Assassin’s Creed Unity

    + Párizs látképe, külső-belső terek nevezetes épületek fotoreal kidolgozásai
    + bitang látvány : részletesség, kidolgozás, karaktermodellek, fények, textúrák, objectek
    + ígéretekhez hűen 100, több 100, 1000 NPC a látótávolságban ( s kedvünkre úszhatunk a tömegben is ), az egész város lakossága ott van, nincs semmi elspórolva vagy eldugva
    + forradalom bemutatása mind a két végletből ( város egyik részén tüntetések, erőszak, vérengzés a másik felében partikat csapnak az előkelők )
    + hibátlan színészi játékok, animációk, mocap és !!!rendezés!!!!
    + kellemes story, Arno & Élise karaktere kedvelhető
    + amit szerencsére ( ha már lényegében nincs ) nem öltek meg kínos modern kori kiruccanásokkal, értsd nem kell egy másodpercre sem kiszállni az animus-ból, így az ember 99%ban végig Párzsiban van mint Arno
    + rengeteg felszerelés, öltözék amiket teljesen testre szabhatunk melyek egyszerűen bármikor elérhetőek és megváltoztathatóak a menüből ( tehát nem kell boltokba rohangálni feleslegesen, kivéve ha muníciót szeretnénk venni ) + fejleszthetőek és minden ruha bizonyos képességeket is ad ( lehetünk pl támadó vagy éppen lopakodó beállítottságúak )

    ( itt jegyezném meg hogy aki mikrotranzakció miatt fikázott az megnyugodhat. Minden megvásárolható ingame pénzért, ha eleget összeszed az ember ( mellékesekből ), továbbá csomó ruha és fegyver teljesen átlag áron mozog, ahogy haladunk előre a storyban lesz annyi pénzünk mindig, hogy jobbat és jobbat vegyünk, illetve a legdrágább legendary itemeket jutalomként megkaphatjuk ha egy küldetést fullsora csinálunk pl. Amúgy igen lehet venni 30.000 forintért milliónyi ingame pénzt, amivel azonnal meg lehet venni a legjobb fegyvert, ruhát… ha valakinek ez kell tegye… biztos akad ilyen madár is a világon )

    + nem lehet eléggé kiemelni az NPC áradatot, ami hangulati elemként működik hisz ettől lesz változatos és izgalmas Párizs. Nincs más! Nincs vidék, nincs más város, nincs tenger, csak Párizs. Viszont hatalmas és minden benne van a putritól kezdve a kastélyokon, templomokon, hatalmas főtereken, kerteken, csatornarendszeren át.
    + a tömeg tüntet az elején még békésen csak skandálnak, énekelnek jelen vannak ami később átmegy agresszióba vérengzésbe és a város háborús övezetté alakul
    + az előző részekhez képest a belső terek kidolgozására is ráfeküdtek, rengeteg épületbe be lehet menni. Egészen döbbenetes az a részletesség melyek a templomokban, kastélyokban, palotákban láthatóak. Az ember mintha csak egy élethű virtuális múzeumba tenne látogatás pl Versailles-i kastély
    + hangulatos villanások a modern Párizsból, a világháború alatt. Többek közt megmászhatjuk az Eiffel tornyot is, ami mindenkép hangulatbomba volt és nem utolsó sorban nagyon látványos is
    + a játékélmény legnagyobb erőssége mindenkép az olyan küldetések ahol be kell jutni egy erősen őrzött létesítménybe. Itt tényleg az embere képzelete szab határt, hogy milyen módszer mentén hajtja végre, hisz eközben is teljesen nyitott a világ a létesítmény akármelyik oldaláról neki lehet esni és persze mindenre, mindenhogy fel lehet mászni ( pont az utolsó ilyen helyen csináltam egy olyan alternatív útvonalat amivel elég sok időt és tökölést megspóroltam )

    + nehezebb játékement végre van cover rendszer, gugolás, lopakodás, nehezebb harcok ami működik, de…
    - …sokszor kiforratlan

    - buta AI, sokszor se nem lát se nem hall. 2 méterre mellette esik össze a társa akit éppen leszúrok és tudomása sincs róla. Ha véletlen meglátja, hogy meghalt 5 társa, max odamegy megbökdösi aztán fütyürészve visszamegy őrködni
    - hamar el lehet menekülni, a katonákban semmi kitartás nincs a kutatásra, az épületek, építmények tetejére felmászva pedig instant leráz minden enemyt, hisz nem mennek fel utánad ( mint tették az előző részekben )
    - harcok súlytalanok ( le kellene másolni azt a Ryse-t azzal perfekt lenne , vagy valamit kezdeni ezzel… )
    - frémdroppok
    - néha előjövő NPC gliccsek
    - folyóvíz megjelenítése elég puritán lett
    - nem látom értelmét teleokádni a térképet 506 féle jelzéssel hogy ott valami tevékenyésg van. Ránéz az ember és elmegy tőle a kedve
    - gyenge, könnyű és ötlettelen volt a főboss csata

    Remélem a következő rész hasonlóan karakteres helyszínen és időszakban fog játszódni, de Arno is jöhet még egyszer ha úgy hozza a sors. Viszont rá kell feküdniük a polírozásra, még egyszer ilyen hibákat nem enegedhetnek meg magunak. Gameplayt tovább kell fejleszteni ( az irány jó! ) s az AI-val mindenkép kellene komolyabban foglalkozni.

    Várom mi lesz a következő részben.

    7/10

    Ruha konfigom





  • Katun
    #155844
    Ne kérdezd miként alakult ez nálam így, pedig a Demo-t kipróbálva a Huracánnal, míg megszólalt az Eric Prydz muzsika, addig volt egy infarktusom. Az a hangulat te jó ég, az első rész is bitang jó volt, de ez még rátesz egy vagy kettő lapátkával. Nem tudom még mi lesz, FH2-ből keresek egy Day One edition-t, újonnan vagy használtan, mindegy csak legyen kód.
  • Botond #155843
    Hát erre sose gondoltam volna. :D
  • Moby
    #155842
    Fogalmam sincs milyen kontextusban lehet előrébb a krú mint a fh2.
    A "milyen sorrendben pusztítsuk el a játékok forráskódjait" konteszten kívül persze
  • n000rbi
    #155841
    Mert mondjuk ebben a modellben ilyen gyárilag? :P

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.11.30. 15:09:11
  • Ricsi234
    #155840
    És elküldenéd PM-be?
  • DarkSector
    #155839
    is.
  • Ricsi234
    #155838
    davidka003-nak van faceja?
  • DarkSector
    #155837
    Az nem baj ha valami causal.
    Csa érdekeljen, a Crew biztos nem rossz csak nekem nem jött be mint pl monjuk egy Forza Horizon.
  • Botond #155836
    Driveclub belső nézetben ez a piros csík középen óriási ötlet. Hogy tudjuk hol van középen a kormány. Lemegyek mindjárt én is megjelölni a kocsikban, hogy tudjam!
  • Ra1n
    #155835
    Nos én a Crew-t egy dolog miatt szerzem be, annyiért kapom amennyit ér nekem: 0 forintért a Unity miatt.

    Mindkétszer BETA-ztam, elsőre megvett kilóra de voltak hibái amiket reméltem elhagynak a végső változatra. Aztán jött a 2. beta amiben már egyértelmű lett hogy ezek a hibák vannak és lesznek is.
    Ami tetszett: irányítás "szimuláció" módban, illetve a hatalmas bejárható térkép. És itt ki is merült számomra minden ami pozitívum volt.

    Ami nem: Látvány. Itt ott szép,főként a saját autók,és a táj MESSZIRŐL, egyébként playstation 2-es időket idéző megoldásokkal (mielött beindulna a szokásos baromság hogy az nem ps2-es látvány hangsúlyozom NEM az egész látvány az,csak bizonyos megoldások,például a civilforgalom!!!!) van tele a játék. Az egy dolog hogy nincs visszapillantótükör,rendben. De az hogy a civil forgalom autóinak üvegei szürke textúrák.... Ha nem száguldás van hanem csak cruise, baromira szembetűnő hogy hol spróroltak baromira. Látótáv,textúrák....Ha épp nincs szarráeffektelve a kép szó szerint ronda a játék, labdába sem rúg egy GTA V vagy gy FH2 mellett, de persze ezekben kisebb a bejárható térkép.....
    Játékmechanika. Egy dolog hogy az Assasins creed abból építkezik hogy adott a térkép amiből nem látsz semmit és keress magaslatot ahol "szinkjronizálsz"...Az hogy a FC3-4 is erre épít még talán oké (bár én már ott hánytam főként hogy a 4-be is betették ezt a baromságot). De az hogy egy autós játékban is műholdtelepeket keresgéljek és ott "világítsam" be a terepet vicc...Ahogyan a játék tuning része is okádék kategória. Reméltem hogy a BETA csak viccel de nem. Hiába van tuningshop meg pénz. Az alap dolgot megveszed a tuning shopban, de mást nem tudsz. Az alkatrészeket versenyeket meg challangeken nyerd ki. Világ baromsága ez a rendszer, mi a francért versenyezzek egy szaros lvl 2-es féknyeregért ha egyszer van félmillió pénzem és ott a tuningshop?????? Egy nagy redvás szar a szó legszorosabb értelmében ez a "tuningrendszer"......Abszolút taszít ahelyett hogy vonzana hogy vegyek autókat és tuningoljam....
    és végül online. P2P.... Ez mindent elmond. Abból is a rosszabb fajta. Adott a térkép ami a "lobby" majd megrékeznek a játékosok. Ha te vagy a szerver vagy valaki akinek jó a nete,akkor nem tűnik fel semmi. Abban a pillanatban viszont hogy a server olyan emberre kerül akinek szar a pingje/gyenge a nete, beindul a lag...Ráadásul idegesítően, hiába nem is versenyzel, nincsenek a közeledben sem. Akadozik a kép és azt hiszed szaggat vagy valami baj van holott semmi sincs...Lagolsz. És erre akkor jössz rá amikor "kirugod" egyesével az embereket és hirtelen az egyik kirugása után megszünik az akadás..... Vagy ha lenyomtok egy versenyt, na ott úgy be tud darabosodni öröm nézni. A P2P rendszert már akkor el kellett volna felejteni amikor kitalálta valami baromarcú játékokba...Nem hogy még alkalmazzák is egyre többen...
    Úgyhogy részemről a Crew pár órányi cruise-olást ér, esetleg a sztori részt kinyomni, de ennyi. Ha lenne bármi a választható ingyen játékok között ami kb ennyit ér pénzben és nincs meg azt választanám,de nincs így marad a Crew null forintért....


    Szerk.: Apropó látvány. Pc-n toltam full grafon 1080p/60fps-el, tehát még csak nem is konzolon ahol eleve mégjobban kijönnek a grafhiányosságok az FH2 és GTA V-höz képest....
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.11.30. 14:41:19
  • Katun
    #155834
    Az NFS kezsuel nagyon, én ezt a legutóbbit nagyon élveztem, a grafika tökéletes, hangok jók, jó ahogy csal a játék és úgy okés is.
    A Forzákat imádom, az egy más világ, ott centizzük a század és ezredmásodperceket, hogy jobbak legyünk, meg aztán órákat és napokat töltünk az autó fényezésével. Tuti játék az biztos, csak egyelőre Wishlistben van az ötödik rész. Majd megvesszük.
  • DarkSector
    #155833
    Hát Úgy összeségében valahogy nem tetszett.
    Valahogy próbálja az ember a kedvenceihez mérni. Nekem valahogy a Forza, GT vonal tetszik.

    NFS sorozat is leszerepelt nálam.
  • Katun
    #155832
    Megoldódott, központi hiba lehetett.

    Amúgy Dark, mi nem tetszett a Crewban? Érdekelne a véleményed, én lezsibbadtam az idő alatt míg játszottam vele, de persze különbözőek vagyunk. Kíváncsi vagyok most már.
  • Katun
    #155831
    EZ a myservice.xbox.com másnak sem úgy működik ahogy kellene? Minden menüpont a főoldalra visz, ha pedig beregisztrálnám a gépem sorozatszámát akkor valami Errort dob a szájt és nincs más megoldás mint visszamenni. Így miként regisztráljam a szériált?
  • DarkSector
    #155830
    DC sokkal élethűbb, főként az autó mozgása, még ha nem is valós a fizika.
    Ég és föld, de kötött pályás, és behatárolt a játék, sok dolog hiányzik ami egy forza-ban alap mostanság.

    De hogy a 2 openworld játéknak mi köze ehez azt nem tudom.
    Meg DC-ben amúgy még a kamerakezelés nagyot dob a játékon.

    Crew-nél a beta alapján tudom hogy bottal sem.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.30. 12:44:04
  • Katun
    #155829
    Mind a három jól néz ki, szvzs az NFS Rivals is jól néz ki, viszont a driveclub egy kicsit szebb mind a kettőnél. Igaz az kötött pályás, én az FH2 helyett most a krút venném meg. DC-hez nincs gépem.
  • DarkSector
    #155828
    Megint egy buta videó aminek semmi értelme.
  • Totti5
    #155827
    Mit kell nézni?
  • Muttley
    #155826
  • DummyBoy
    #155825
    4 játékosnak kell x hullámon keresztül megvédeni egy reaktort ... Minden hullámban másféle összeállításban jönnek az enemyk, a vége csapatmunka nélkül nem nagyon teljesíthető ...
  • Totti5
    #155824
    Coop mód mit takar benne?

    Botok ellen 3 player online nyomulhat?
  • DummyBoy
    #155823
    Ja, nekem is a coop rész a kedvencem :)
  • Kongy
    #155822
    Jó játék még mindig ez a Titánesés. Coop mód kifejezetten szórakoztató. Kár, hogy kb már a játékosok fele elfelejtette, és nevetséges áron árulják.. ennél többet érdemelne... Na majd a Titanfall 2... Remélem abban kampány is lesz.
  • Katun
    #155821
    Elvileg csak kedden jön hivatalosan, a HP-t nem toltam, de most a Rivalsal gurulok, amíg volt nyílt béta mentem pár kört a Crewban, eszméletlen, egy csoda. Nekem legalábbis, igen ahogy a kolléga is írja egy TDU3 más néven (ugyanaz a csapat készíti).
  • Totti5
    #155820
    HPhoz képest teljesen más az alapkoncepció is.

    Egyszerű belőni a dolgot.TDU 3 csak nem az a címe.
  • Muttley
    #155819
    kint van a Crew
    aki már játszik vele,
    milyen lett?
    mondjuk egy NFS HP 2010-hez képest?


    Utoljára szerkesztette: Muttley, 2014.11.29. 21:58:49
  • Totti5
    #155818
    Művészkedtem ( nem átvezetőből van )



    Ui: s eljött a végjáték a 12. küldi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.29. 21:52:41
  • Moby
    #155817
    Ezek után jóformán szégyellem magam, hogy ezeröttel gyakorlatilag leköptem őket :)

    /mondjuk ahány rayman részt ahány platformra megvettem, talán nem sértődnek meg :D
  • Totti5
    #155816
    Egyszerű a játék, de a hangulata, története, a háború meglehetősen valós, szörnyű ábrázolása ( még ha olykor karikatúra beütésű is ), kapcsolatok, az emberi szív, kitartás, összetartás bemutatása alaptantervbe illő. Kötelezővé tenném játszani.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.29. 21:42:53