176613
banner
  • Moby
    #155895
    >(megjegyzem pl. a FC4 szerintem is nagyrészt átskinezett 3, de még csak 22%-nál járok)

    Öööö...izé, ha jól látom akkor ezt most te írtad lehatodszor, de az első öt azért nagyon bánt :DDD
  • gduck
    #155894
  • Moby
    #155893
    Én evvel a quantum break-el pont úgy vagyok, mint a The Order 1886-al. Szép, csak az eddigi videók játékot nyomokban sem tartalmaznak :)
    Ami önmagában még nem feltétlenül baj, csak akkor olyan minőség legyen, mint mondjuk a quantic dreams "filmjei".
  • Moby
    #155892
    Pedig nem ártana (pontosan úgy, ahogy ez történt az első hárommal), merkülönben minek folytatás?
  • Macccy
    #155891
    Ennyi sírást, nafogást, panaszos first-world-problémát, fikázást, köpdösést mint ami ebben a topicban megy, ... WOW! Egészen elképesztő, komolyan!! :D Itt még a Harlekin meg 1-2 (bocs ha nem tudok hirtelen nevet, csak a favágót ismerem) aki tényleg JÁTSZIK, a többi már látom, hogy csak demózza a dolgokat. Na nem az a baj szerintem, ha nem tetszik a FarCry, a Unity, az Alan Wake, nem is az hogy ezt leírjátok, de ezt a túlragozást, ezt a világfájdalmat, minek?? Miért kell 5 kommentben magyarázni, hogy mennyire nagyon nem tetszik, ha egyből is látszott?! :)

    Amúgy aki ipari mennyiségű kurvát basz meg, az hamar ráun a csöcsökre, amennyi játékon és amilyen rövid idő alatt átmentek itt egyesek, nem csodálom ha minden fájdalmasan rip-off, copy-paste és a többi.

    De nincs igazam. ... Dehogynincs.

    (megjegyzem pl. a FC4 szerintem is nagyrészt átskinezett 3, de még csak 22%-nál járok)
  • Ra1n
    #155890
    Ezesetben ha nem vagy baromira grafika/ framerate igényes akkor jó az előző gen 1-2 évig addig szépen telik a jelenlegi generáció.
    Viszont előző generációs gépből inkább PS3, több + jobb exkluzív miatt. Jelen generáció pedig One.
  • lippet
    #155889
    Volt/van PC, de nem voltan nagy gamer, nem is volt lehetőségem rá.
  • Zavarodott
    #155888
    Ha mostanában nem játszottál játékokkal és nem tolod éjjel-nappal a gémet akkor jó lesz egy-két évig a 360, de ha nem csak pár évben gondolkodsz és nem bánod, hogy még azért drágább a One és hozzá a játék, akkor azt mondom, hogy vegyél új konzolt, annak ellenére, hogy nekem még nincs. A One a jelen és a jövő. A 360 pedig a múlt... ;)
  • Ra1n
    #155887
    Volt elötte pc? vagy van? Vagy most mész bele először a gamer dolgokba?
  • lippet
    #155886
    Nekem, mint kezdő konzolos, elegendő lenne a 360? Ha hosszabb távra fektetek be, akkor is?
  • Ra1n
    #155885
    De ebből állt. Hiába volt a frankó sztori. Az ostoba gameplay hazavágta az egészet. Nemkérek belőle többet.
  • Ra1n
    #155884
    Nem. Azt gondoltam hogy elfelejtik ezt a toronybamászós baromságot, elfelejtik a vadászat gagyiságát, kapunk legalább egy árnyalattal jobb mozgásanimációkat,jobb mesterséges intelligenciát, és inkább nyomnak bele érdekesebb küldetéseket mellékágon is mintsem a szokásos menj oda öld meg szedd össze hozd ide meg gyűjtsd össze szintű cuccokat.Annyit vártam hogy ne lehessen azt mondani rá hogy egy FC3 mod,egy áttextúrázás. De AZ. Ezt meg én már egyszer láttam elsőre szép volt jó volt másodjára már csak elmegy kategória.
  • TDC Geronimo
    #155883
    Én imádtam, persze nem a gameplay miatt és szeretnék egy folytatást. Legalább lesz miben fejlődni :p
  • DarkSector
    #155882
    " azzal a gameplay-el"

    Ha arra leredukáljuk a játékot hogy maga a sima "megyek lövök" téma, jogos, csakhogy az Alan Wake nem ez végett volt parádés.
  • Totti5
    #155881
    Vagyis azt gondoltad hogy egy open world játék folytatásában a szabadon megcsinálható aktivitik teljesen új formulák lesznek?
  • Ra1n
    #155880
    A Remedy részemről remélem hogy amilyen mélyre csak lehet elásta az Alan Wake koncepcióit is azzal a gameplay-el....
  • TDC Geronimo
    #155879
    Quantum Breakről nem tudni semmit, hogy mikorra várható azon kívül, hogy 2015 mi? Mondjuk Halo gondolom november, ezt nem akarják egy időben kiadni vele, ha tippelni kéne én szeptembert mondanék.

    Remélem Remedy ezután nekifekszik Alan Wake 2nek bár, ha lesz is valaha, jó távolinak tűnik :(
  • DarkSector
    #155878
    "One ès 360 között milyen számottevő különbség van? Grafikai, gyorsasági?"

    Egy generációnyi van. (amúgy játékfüggő)

    "Meddig van támogatottsága a 360-nak? Meddig jönnek rá ki a játékok?"

    Pár év szerintem 1-2. és közben egyre kezdenek majd lejebb apadni azok a címek amik még multiplatform formában most éppen támogatják a platformokat, mint az x360 is.
  • Ra1n
    #155877
    Sírok...:D
  • Kongy
    #155876
    Csakis magadra hagyatkozhatsz. Nekem pl bőven megérte a Titanfall, mert szeretem, és érdekeltek a DLC-s pályák, amiket PC-n egy vagyon lett volna megvenni :) Nem is bánom, hogy egyet se vettem. Kevesebb, mint 1 DLC áráért kaptam így meg az összeset, az alapjátékkal együtt.
  • TDC Geronimo
    #155875


    :D
  • lippet
    #155874
    Sziasztok!
    Lenne pár kèrdèsem meg a multkori konzolvásárlós kèrdèsemhez kapcsolódóan.

    One ès 360 között milyen számottevő különbség van? Grafikai, gyorsasági? Meddig van támogatottsága a 360-nak? Meddig jönnek rá ki a játékok?
  • Moby
    #155873
    A kevés videóból az derült ki, hogy a játékmechanika ugyanaz.
    Ahogy az uncharted esetében is az lesz, mint az első háromban, ezt videó nélkül is tudjuk. Akkor azt sem veszed?
  • Ra1n
    #155872
    Nem nagyon láttam olyan videót megjelenésig amiben toronymászás volt meg állatnyúzás meg közel ugyan azok a fegyvermodellek,karaktermodellek,mozgásanimációk. Lehet volt én nemláttam. Arra főleg nem számítottam hogy a helyszínt és a sztorit leszámítva 95%-ban egy FC3 kerül a képernyőre és még a graf sem fejlődik egy árnyalatnyit sem (persze aki prevgenen tolta a FC3-at annak ez most lehet kánaán, nekem átlagos látvány, és semmi újat nem mutat FC3-hoz képest, sőt így konzolon gyakorlatilag nem hozza az FC3 pc-s szintjét,de ez totál más tészta)....
  • Moby
    #155871
    Mivel a demo intézménye gyakorlatilag megszűnt, így kb az van, hogy megveszed, és vagy bejön vagy nem. Olvashatsz róla bármennyit és bármit, lófasz..,
    Unity. Egyértelműen pénzkidobás volt úgy, hogy pontosan azzal nem volt problémám, amit mindenhol leírtak (fps, glitch, stb), és végül azzal lett, ami kb sehol nem volt említve komoly hibaként.
    Fc4. Az előbb írtam le.
    Titánrotty. Tudatosan vásároltam magam bele a demóba. Ez sem oké, de na.

    Miből kéne okosnak lenni? Metacritic? Sg? DF számok? Ki fog PONTOSAN úgy működni ahogy én?
    Naugye.
  • Ra1n
    #155870
    Én is pusztán ezért vettem. Megjelenésig állítottam hogy nem ugyan az. És lám,totál ugyan az. Pofátlanul.
  • TDC Geronimo
    #155869
    Hát nem tudom már a legelső videókból is látszott, hogy teljesen olyan, mint az fc3 csak más a helyszín. Nekem ezért is maradt ki bár 3at szerettem, de erre most nekem nincs szükségem.
  • Moby
    #155868
    Megvártam a teszteket, és néztem gameplayt. Egyikből sem derült ki, hogy totál koppintása az előzőnek. Több videóból kiderülne, de ugye ha meg mégsem az, elspoilerezted a nagyrészét...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.30. 21:51:23
  • Ra1n
    #155867
    Ó emiatt ne aggódj, FC4-nél aggódtam és be is jött az aggodalom,de szerencsére dobozosat vettem így miután végigtolom megy is cserébe valami másra.:)
    És írhatsz amennyit akarsz nem fogot kedvet kapni. :)
  • Totti5
    #155866
    Azt nem értem h minek veszi meg valaki. Várja meg a teszteket nézzen gameplayt. Fc4et aki megvette és most odavan az érthetetlen.
  • Kongy
    #155865
    Ezt adom. Én is inkább játszok mint pofázok... Bár most többnyire tanulok :'(
  • Harlekin
    #155864
    Ja és még csak annyit mindenkinek!!!Minek vesztek játékot???Lényegesen több az a koment amibe valaki valami játékot fikáz...Jó ez nektek? Kibasztok 1 valag pénzt feleslegesen!!Adjátok el a konzolt olyannak aki használni is fogja és TUDJA!Ezek játékok,sokkal szórakoztatóbb használni őket mint fikát gyártani róluk a fórumban.Aki szereti az használja és nem fog vele foglalkozni,hogy neked bajod van vele max jót röhög azon,hogy te pénzt dobtál ki az ablakon...
  • Harlekin
    #155863
    "amit írsz az a játék fő része "

    Nem nem a fő szál része de így akkor a többi 14 féle mellék küldetés is ami szerinted csak 3 féle!Igaz csak a vadászatosból van 4 féle,és akkor a kyrat filmforgatásos versenyzésről nem is beszéltem...De legyen ennyi elég nehogy véletlenül kedvet kapj,hogy ezeket is megnézd és esetleg shangri-la rejtelmét is felfedezd...
  • Ra1n
    #155862
    Ezt hívják úgy hogy ízlések és pofonok nem kell belemagyarázni semmit. Neked bejön örülök. Én meg ezt már láttam FC3 címmel, másodjára unalmas és az első órákat leszámítva unom, de ahogy nézem a fórumokat nem vagyok egyedül,ahogy te sem, ez van.

    Szerk.: amit írsz az a játék fő része amivel gondom nincs, de a gyüjtögetősdi,vadászósdi,toronymászósdi, nos ez dögvész. Repetitív dögvész akármennyire szépítjük. És a javát ellőtték az előző részben.

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.11.30. 21:07:12
  • Harlekin
    #155861
    Na ebből látszik,hogy semmit nem foglalkoztál a játékkal!Nincs ezzel baj,mert nem kell...De soha nem fogod meg tudni hogy mi is van benne...Ott kezdődik a dolog,hogy 3 különböző "helyen" jársz a játékban és 3 cselekmény szál fut benne...semmi gond ezzel,ha ezeket te csak így kezeled,hogy semmi nincs benne,mert nekem volt és minden percét élveztem
  • Ra1n
    #155860
    Mi mást? Tornyot mászni/bázist foglalni. Itt nagyjából kimerült a főbb mellékkínálat, emellé jön a vadászat, a gyüjtögetés és a random fél perces eventek amik 3 félék (fogolymentés,kisegítés katonák ellen,kisegítés állatok ellen). Na persze lehet gyüjtögetni. Ezt lehet váltogatni attól még unalmas marad. A 3 is kifulladt nálam itt sincs másképp. A végén megvettem a nagyfegyvereket és szépen bementem darálva az összes bázisra.
    A toronymászós területfelfedezősditől már eleve hányok, az AC-ben egynek jó volt de hogy mára már minden Ubisoft játékba ezt a baromságot kell erőltetni....Egyszerűen dögvész megmászni a tornyokat, persze ha a minihelivel fölérepülök és kiugrom akkor meg lecsúszik ez a barom a tetőről....:D

    10 óra játék után egyszerűen a játéknak se varázsa se vonzereje. Neked nem repetitív hogy 4-5 különböző feladatot váltogass, nekem az, főleg hogy egy FC3 mod az egész játék.... Egynek még jó volt a vadászosdi és a foglalósdi...De így hogy egy fullos copypaste játék áttextúrázva némi addonnal így a fő küldetések amik érnek is valamit...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.11.30. 20:50:48
  • Harlekin
    #155859
    A 24 ből 2-t foglaltam el elefánttal a többit simán,ebből 17-et riasztás nélkül és 9-et észrevétlenül.Nekem ez a játék nagyon be jön mint ahogy a 3 is bejött...Mindig mást kell benne csinálni és akkor nem lesz repetatív számtalan dolog van benne így nem is értem mitől lehet repetatív???
  • Moby
    #155858
    Ha nem lett volna fc3, nem volna ez unalmas, csak ez annyra pofátlan fénymásolat, hogy egy olcsó dlc-ként lett volna okés. Vagy valami mod. Ez így még annyit sem változott, mint a random ac címek a kettő és a unity között.
  • Ra1n
    #155857
    Annyira kimondhatatlanul dögunalmas,csodálkozom hogy vannak emberek akik mindent össze akarnak szedni FC4-ben...
    Én pár napja leraktam mert szó szerint meguntam az egészet, ha elő is kapom akkor is csak végigrohanok a főküldetéseken és helló. Dögvész repetitív hullám az egész.....A vadászat sem hoz lázba. Az meg hogy az elefánt segít az egyszer jó poén volt...Utána inkább vicc kategória,főként hogy tényleg minden második bázis mellett direkt van egy fáni....
  • Harlekin
    #155856
    189,275