176613
banner
  • Katun
    #155815
    BF4 beszerzem az hótziher, most akciós is 4000 péz, teljesen korrekt. Pcport? Ilyet se hallottam még, mindig a reciprokát mondogatják a népek, na ez szép. Annyira nem lehet rossz az :-)
  • n000rbi
    #155814
    Ebben sem fogsz. Gameplayben nem erős, viszont a hangulata engem nagyon elkapott (az extra dokumentumokat, fotókat mindenképp tanulmányozd - nem egy könnyű téma) A zenéje meg 5*.
  • Moby
    #155813
    Vettem valiant heartsot ezerötért. Valahogy úgy alakult, hogy az nekem eddig kimaradt, azóta meg már kiadták fénymásolóra is, de a montpellier az egyetlen ubi alakukat akikben sosem csalódtam.
  • Moby
    #155812
    Vagy ott a bf4. Na az tényleg eléggé rendben van, csak annak meg inkább pécé kell, de én elég jókat játszogattam boxon is ahhoz képest, hogy ez itt tényleg fosport, bár még így is kettérakja a titanfallt.
  • Moby
    #155811
    A szinte ugyanezen hibákkal küzdő, ámde több nagyságrenddel összetetteb KZSF MP ettől lényegesen szórakoztatóbb, ha már futurisztikus lövölde.
    Nagy hibája, hogy erre a platformra az nincs :)
  • Katun
    #155810
    A Destiny megváltotta a világot? Nem hiszem, én megvenném és meg is fogom. Nekem kimaradt egy pár év játék nélkül, így mindent megeszek most ezzel a gennel. A teringet alátámasztom, láttam meg valami 900p vagy 763p a felbontás is, illetve van frame drop, de hát játszottam én ps2-n is, ott is volt csoda.

    Úgy emlékszem ez a Titánok az égből produkció, nagy hypenak örvendett, majd kifújt. Gondolom azért is volt 2k huf:)
  • Moby
    #155809
    Ehhez nem kell következő generáció, elég igénytelen ez most is. Fos képminőség, tearing hegyek, mikroszkópikus pályák, prehisztórikus játékmenet.
  • Katun
    #155808
    Mi betudunk jelentkezni, mi a hiba? Ne küldi el a kódot vagy mi a gond?

    Amúgy visszavonom, ez a Titanfall egész korrekt játék, lőttem egy két-három órát, kellemeset csalódtam. Jópofa, van benne ráció, de kitudja miként fogunk vissza emlékezni a következő (9. Generáció) gen jövetelekor, mint nyitócím, ugye :-)
  • Novotsik
    #155807
    hotmail-be sem tudok bejelentkezni,meg se nyitja az oldalt
  • Novotsik
    #155806
    Más se tud bejelentkezni a profiljába? Se az e-mail fiókomba se tudok belépni mert olyat dob h valaki megpróbálta lenyúlni a jelszavaimat meg kártyaszámomat meg jelszavát! Ilyenkor mi a fasz van? Kibaszottul nem tudok játszani se boxon mert nem tudok bejelentkezni...... HELP!
  • Katun
    #155805
    Mire leírtam eszembe jutott, nincs kedve valakinek Titanfallozni vagy Rivalsozni? :-)
  • n000rbi
    #155804
    Dragon Age: Inquisition
  • Katun
    #155803
    Na és mi az a DAI?
  • DummyBoy
    #155802
    Köszi!

    Én is hardveraprózok vagy játékaim-ozok általában. Eddig nem volt gondom, hála az égnek ...

    Titanfall nekem pedig az év meglepijátéka volt, anno én is akciósan vettem, és nekem bejött ... mondjuk én nem vagyok HC gémer, lehet ez az oka.

    DAI-ban most a multiplayerrel vagyok így, az aránylag gyors, de random dungeonok miatt pont fekszik, még a bugok ellenére is imádom. Single is nagyon jó, de a nagy single neveket most egyelőre tartogatom későbbre, elvagyok most a DAI multival eléggé :)
  • Kongy
    #155801
    Hát nekem nem volt zsákbamacska, PC-n imádtam... :)

    DAI meg mocsok bugos, de mocsok jó. Tegnap mondjuk fél óra játék után nemes egyszerűséggel kidobott a dashboard-ra. Benne van már 24 órám, de ilyet most csinált először.
  • Katun
    #155800
    Nekem sem jött át ez a Titánzuhatag, de majd még lövök ezt azt vele. Igaz én vagyok a legkezsüelebb játékos, úgyhogy ezen nincs mit csodálkozni.

    Amúgy visszatérve az adok-veszel témához, én Vaterán vettem az X1-t 115K-ért, Day One kódokkal, kinecttel, én csomagoltam ki mindent. Végre jól jártam.

    Miként lehet elérni, hogy automatán lépjen be a rendszer? Mármint automatán léptesse be a profilomat.
  • gduck
    #155799
    Nekem tetszik :)
  • Ra1n
    #155798
    Kongy "nyilatkozatokat" kell nézni.:)

    Nála is láttam sajnos ezt a dialógus hibát, de sok helyen írták hogy hamarosan érkezik a javítás amiben gondolom ez is javítják.
    A trial alatt nekem 4-szer előfordult és baromira idegesített, benmarad a képen a HUD és nem tudsz válaszolni dialógusban...

    + sokan írták a neten hogy férfiként kezdett karakterüket egyik pillanatról a másikra nőként kezelik az NPC-k és vagy segít egy esemény elötti mentés, vagy bukta és minden előlről... Meg olyat is olvastam hogy dialógus közben átugrik a karaktered hangja és onnantól az a hang marad....
    Én ezekre szépen megvárom az orvoslást, és akkor esek neki amikor más nem nagyon van az asztalon és nem vonja el a figyelmet.:)

    //Ha jönnél GTA V-özni szóljá, online egész móka így hogy működőképes.:)
  • Moby
    #155797
    Kösz a tippet!

    Addig akkor trde.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.29. 13:23:02
  • Ra1n
    #155796
    Szerintem várd meg a patchet.
    Én kivárom mert idegesítő bugok vannak bennem(pl dialógus "eldobás").....
  • Moby
    #155795
    Félek elindítani a dai-t. Már csak ezem van új játék (gtav, halomcc, trde mind ismertek, esetenként többször végigjátszottak).
    Ha kiderül, hogy ez is kaka, akkor bevásároltam pár száz gigabyte digitális hulladékot :)
  • Moby
    #155794
    Pont annyi volt az élvezeti értéke, mint az árának a fűtőértéke, ötszázasokban. És még gecironda is, bár ez történetesen totál irreleváns.
  • DarkSector
    #155793
    De kemény valaki.
    2500 az nem ajándék, hanem ezesetben Moby-nak kidobott pénz.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.29. 13:07:00
  • Ra1n
    #155792
    Kétezeröccázé akkorisajándékvót azanyádkeservit!

  • Moby
    #155791
    Kipróbálram ezt a titanfallt.
    Hát, izé.
    Blöe.

    Szerintem ezt én most indítottam el először, és egyben utoljára.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.29. 13:00:46
  • Ra1n
    #155790
    Én a PS3-at raktam fel annó jófogásra.
    Aztán jött egy telefon Mordorból, és el akarta elvinni az akkor 55-be hírdetett pakkot azonnal készpénzért 40-be, blahalujza tér közeli találkozóval...

    Na azóta kihagyom az ilyen webes hírdetősdit és szigorúan csak PH, esetgleg Vatera, meg ahol látom a vevő/eladó értékelését, valamint nem egyből telefon van hanem előbb írogatás. Pár sor írás elég komoly ork szűrő tud lenni.
  • Rage47
    #155789
    Sry ipaden írtam
  • Rage47
    #155788
    Olx-en adta el kollegám tegnap. Ps3-at es aznap vett is 4-et :D
  • Kongy
    #155787
    Mindig a számodat kérik el, meg mindig valami személyes adatodat elkérik, aztán nem is keresnek... Szörnyű még a helyesírása is némelyiknek, nem tudom megállapítani, hogy mit akar. Én mindig Hardveraprón, meg Vaterán hirdetek. Mindkét oldalon jó közösség van, értelmesebb, megbízhatóbb emberekkel. Többnyire ha azt mondják viszik a cuccot, akkor viszik is.
  • Katun
    #155786
    És mennyi kamu hirdetés van olx-en, 60K hufért X1, persze a halál ****** van és előreutalással csak, nem gyanus. Vagy volt egy X1 110K ért, ugyanazt a képet megtaláltam egy másik hirdetőnél 54.990-ért, jelentettem, hivatkoztam, NOTHING. Ráadásul van aki nem is válaszol, akkor a fasze rakja fel, ha még átvágni se akar.

    No mindegy, nekem is van fent egy ps2 underground 2 játék, 5-en elkérték a számom és semmi. Búbánat az egész.

    Nincs valami friend request topik itthon? Néha biztos jó lehet csevegni valakivel
  • TDC Geronimo
    #155785
    Ezt már videókon látni lehetett. Nekem ezért is marad ez most ki. Bármennyire tetszett FC3, ez ugyanaz és ehhez most se kedvem, se időm.
  • Kongy
    #155784
    Igen, ez elsőre vicces, de sokadjára már lehet nem :D Előbb kimaxolom a Dragon Age-et, aztán majd foglalkozok a FC4-el is. Jelenleg semmi időm nincs rá.
  • Totti5
    #155783
    jatekaim volt

    mást nem használok, még max hardwerapró

    olx, jofogas, apró vagy mik multkor totál kikészítettek, töröltem is magamat mindenhonnan ahogy csak lehetett. Egyrészt csak selejt ember talált meg ott, s az adott felhasználót visszakeresni lehetetlen, hiszen nincs adatlap, értékelési rendszer és statisztika. ( bár minek, 3szor jelentettem be csalót és pontosan felvázoltam miért az, semmi nem történt... ha valakinek az kell h átvágáják hát legyen, és ha ehhez assztitsztálnak is az üzemeltetők akkor egészésgükre! )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.28. 23:34:36
  • Ra1n
    #155782
    Az elefántoknak amilyen varázsa volt az elején inkább már ott tartok hogy reménykedem hogy nincs egy se a bázis közelében mert megöli a játékot és az élményt....
    Basszus volt hogy 12 katona lőtte fánit az AK-kkal....Darálták mint a barom minden irányból...És a fáni mindenkit elintézett probléma nélkül majd elbattyogott kb 5000 skulóval a kis testében...Én meg megkaptam a bázist...Ez egyszer jópofa volt amikor 4-5 ellenfél volt.......De az hogy egy rakás bázis közelében direkt van elefánt...
  • DummyBoy
    #155781
    Aprón találtad vagy boltban?
  • Moby
    #155780
    Majd 1-2 év múlva előveszem, addigra kikopik az fc3 a fejemből. Most 1 óra alatt beleuntam. Addig meg tárolgassa nekem az ms :D totál okafogyottá vált a hdd bővítés. Pedig ma befigyelt ugye a titanfall is.
  • Totti5
    #155779
    Már közeledik!
  • Kongy
    #155778
    Engem a prológus tévesztett meg... aztán rá kellett jönnöm, hogy helyszínen, elefánton, meg pár új állaton kívül nincs benne semmi újdonság. De mivel a FC3-at lekalózkodtam, de élveztem, most úgy érzem ez így oké, hogy meg lett véve :D
  • Moby
    #155777
    Önmagához képest. Jó a szemnek.
    De ez az egész farcry pont annyira van megszorulva, mint az egész megélhetési-kiadó. Ebbe annyit töltöttek beke az fc3 után, hogy ami nagyon fontos volt az kapott új textúrát, meg került bele pár új modell. A gameplayyel kereken 0 tized másodpercet foglalkoztak.
    Ha van belőle demo én ezt tutira nem pénzelem.
  • Ra1n
    #155776
    Mihez képest?:)
    Az FC3-hoz képest semmivel sem ha pc-n nézted annó.

    Mindenesetre annyira ugyan az,hacsak nem vágysz a monotonságra és nem csak a fősztorit viszed ki (plusz némi bázisfoglalás) nem adok két hetet és köpködni fogsz rá...:D