176613
banner
  • Totti5
    #155975
    Day1 peccsel nincs gond ( persze nem a 20GBos nem fért rá a lemezre ). Miután gold a játék és megy a gyártásra, nyilván a fejlesztés nem áll le, van még pár hetük amit day1 peccsben tudnak beletenni, amit első indítással le kell szedned, így téged ez nem érint... Ha utána sem jó az a baj.
  • Ra1n
    #155974
    Dialògus eldobàs, karakter nemének kezelése, hangvàltozàs.
    A dialògus ejtése a legjellemzöbb,és idegesìtö.
  • TDC Geronimo
    #155973
    Mai játékipar helyzete. Day 1 patch nélküli félkész játékok, még azzal is rengetegszer az


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.12.02. 15:10:23
  • Totti5
    #155972
    A már polírozva van, nem foglalkoznak vele, mert már nincs mit.
  • Totti5
    #155971
    Minek és mire peccs?
  • Ra1n
    #155970
    Ezt megfogadom én is ha nekiesek,sok helyen olvastam. Patch vòtemà,avagy vane hìr mikor?:)
  • Totti5
    #155969
    Szeretem felfedezni látni ami ott van, bámészkodni ha már annyi meló volt benne, közbe ami éppen jön azt megcsinálni. Ha megunnám nem emiatt lesz:).

    Amíg fekete folt van a térképen képtelen vagyok továbbmenni. Azt meg hogy mennyire MMO avagy nem passz, hisz nem játszok MMO-val.
  • vg
    #155968
    majd ezt is megvesszük fél év múlva deluxe verzióban 2.5e-ért mint titanfall-t, addig javítgassák csak
  • Tyrant01
    #155967
    Metro REDUX Bundle 5286 Ft
    Metro 2033 2673 Ft
    Metro Last Light 2673 Ft

    Gold kell hozzá.
  • barmi
    #155966
    > Új Destiny update érkezett <
  • barmi
    #155965
    Az fc4-et kiezreztük Harlekinnel a minap aztán nekiálltam a GTAV-nek és azóta csak az megy amint van egy kis szabadidőm :D Viszont az irányítás valahogy más mint 360-on volt, szerintem nehezebb lett, a karakter olyan furcsán, nehézkesen mozdul meg, a kameraforgás is más, nem ugyanaz a fíling mint 360-on volt. Nem biztos, hogy ez negatív kritika (bár nem tudom eldönteni még így 5+ óra után sem hogy negatív vagy pozitív irányba változott az irányítás), de az tény, hogy hiába játszottam ki a 360-as verziót ez egy teljesen más élményt ad .
  • TDC Geronimo
    #155964
    Egy tipp. Ne tölts 10+ órát hinteren, hanem ha megvan az elég powered haladj tovább. Hinter a legnagyobb zóna és sok sok mmos filler quest van, nem érdemes azokon "kiégni" később bármikor vissza lehet jönni és van azon kívül ezerszer szebb meg jobb területek.
  • n000rbi
    #155963
    >de csereben legalabb veszettul zorognek ha a trigger rezeg...

    Csapj bele :) (ez engem is rohadtul zavar, mert egyelőre nincs hozzá headset :))
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.12.02. 12:54:32
  • Moby
    #155962
    A baromállatok nem kértek fel, pedig 3 misiért megmondtam volna nekik a tutit: a 360 kontrollerbe applikálják bele a rezgőtmocit a triggerekhez, meg cseréljék ezekre a gombákat, és ennyike faszfejek. Megkaptátok harmincadáron az ultimate megoldást :))
  • Bercy #155961
    Jo szarok az RB/LB gombok de csereben legalabb veszettul zorognek ha a trigger rezeg...
    (mondjuk meg ezzel egyutt is messze a legjobb konzol kontroller amit valaha fogtam)
  • n000rbi
    #155960
    +1

    Mint korábban kifejtettem, az enyémnél még sikerült megbolondítaniuk két különböző mértékben érzékeny LB RB-vel a dolgot. Egyik nagyot kattan (szvsz ez lenne a normális), a másiknál mintha százezer éve halott mikrokapcsoló lenne.
  • Kongy
    #155959
    Nyomva tartani egyenesen lehetetlen.
  • Moby
    #155958
    Nem fura, hanem:
    - okádékszar helyen van
    - szarul működik (ha nem jó helyen nyomod be, nem érzékeny)
    100 millió dollár. Száz. Millió. Dollár.
    Ennyibe került a fejlesztése. Az lehetett, hogy a shoulder gomboknál már 95 milliót felemésztett az ipari mennyiségű kokain felszippantása thai kurvák seggéről. 5 millió ennyire volt elég.
    LOL

    /bocsesz. ez a 100 millió mellett nem lehet elmenni sírvahányvaröhögés nélkül. Évekig fogom nyomni, és előre élvezem minden posztját :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.02. 12:44:16
  • Harlekin
    #155957
    sajnos ez nem össze rakás kérdése hanem elbaszott tervezés eredménye...
  • Harlekin
    #155956
    az lb rb az nem fura,hanem egyenesen használhatatlan "pontatlan" moslék fos szar...azt addig ütném ameddig mozog aki azt úgy találta ki ahogy van...Van 1 baszott nagy gomb amit,ha nem ott nyomsz meg ahol kell akkor nem működik....Mi ez már...
  • Kit--Kat
    #155955
    Nekem nem tűnik furának, ill. lehet szerencsém van és egy jól összerakott darabot fogtam ki.
    Az autós játékokhoz 360-ra vettem egy giroszkópos kormányt, ezek után szívtam a fogam, hogy ennek nincs alternatívája még, így marad a kontroller Horizonra 2-re. De tényleg olyan finoman kezelhetők az autók, hogy annyira nem is hiányzik jelenleg.
  • Moby
    #155954
    Ne is mond...tolom a TRDE-t, amiben aktívan kell használni az RB-t. Agyfaszt kapok tőle :(
  • Totti5
    #155953
    Utolsó másodperce amikor még életben voltam :D ( vicces volt, pöffentett 2őt és eltünt a csapatom, de az is hogy egyből rábukkantam )



    Most hogy 2 órát sikerült beletenni ( a prológot követően amit még trialban toltam ), ez a cucc is valami elképesztő, ami melót beleölhettek pedig még semmit nem láttam, de annyi minden történt, olyan gönyörű, részletes és szép a világ hogy le a kalappal. Ennek kimondottan jót tesz a Frosbite csicsái, fényei.
  • Macccy
    #155952
    Ez nekemis feltűnt, hogy a számomra kellemes meglepetés X360 kontrollerrelhez képest (sok F1, Forza, HALO) is mégpontosabb és finomabb a mozgolódás a ONE kontrollerrel. Csak ne lenne olyan fura az LB RB :)
  • Kit--Kat
    #155951
    Köszi! :)
  • ktomi22
    #155950
    grat.. majd 2015-2016 kornyeken enis veszek XD
  • Zavarodott
    #155949
    Grat hozzá! ;)
  • Kit--Kat
    #155948
    Szombaton megvettem végre az Xbox Onet. Haza értem kicsomagoltam, HDMI TV-be, adapter konektor és gép, minde okés, készen álltam, hogy elindítsam a gépet. De semmi.... Aztán feltűnt., hogy adapternél nem világít semmi (akkor jobban megnézve látam, hogy egy kis csík szolgálna erre). Mehettem visza MediaMarktba ahol cserélték az adaptert. Azért bosszantó, amikor a legolcsóbb dolgon hasal el a rendszer.

    Na mindegy azóta tökéltesen működik. A One kontrollere teljesen más ligában játszik, mint a 360-é, eszméletlenük finoman kezelhetők vele a játékok. BTW Unty bundle-ell vettem a gépet és hozzá csaptam a Horizon 2-őt.

    Mindkettővel meg vagyok elégedve, agogy a géppel is.
  • Moby
    #155947
    Nah, hát ezér meg sem kell ám vedd. Böngészőbe-> google maps :D
  • Zavarodott
    #155946
    Tegnap linkeltem... ;p
  • ktomi22
    #155945
    O.o .. +1
  • n000rbi
    #155944
    Ez tetszik.
  • Totti5
    #155943
    WOW








  • Ra1n
    #155942
    A tartósság belefért csak Harlekinre nem készültek fel.....


    Szerk: A sony-t váratlanabbul érte volna a dolog, az még hétköznapi felhasználás mellett is fosnimegy-kopik.... Az egyik analógomon az alig 3 hónapos gépen már megkezdődött, igaz a fifa volt az oka....:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.01. 19:52:23
  • Moby
    #155941
    Nem fért a 100 millióba a tartósság. Kőkeményen dolgoztak rajta, de nem. Kellett volna még 200.
    Majd legközelebb :)
  • Harlekin
    #155940
    a stick az max 3 hónapot bírt kopás ügyileg 360 on.Azokat marék számra vettem ebayen...
  • Harlekin
    #155939
    Úgy csak kettő "szart" be,de azok is csak törtek már mint a burkolat, vettem ebayen hozzá másik tokot és tökéletesen mentek tovább...Ezek szimplán elfáradnak rém gagyi szarok mindben ugyan ez a fos megoldás van elkopnak és végük van...360 on cserélgettem őket,de szar azt a 14 lábat ki forrasztani majd normálisan beállítani úgy hogy nem erőltettem.
  • Macccy
    #155938
    Hja hát te tolod neki a gattert rendesen, a kezedből szálka megy a stickbe :D Vagyis már nem, ez a múlt. :)
    De jól mutatja az élettartamot az idő : gamerscore arány, ezt adom! Nekem a 4 év : 32K score nem ölte meg a 360 kontrollert, csak lekoptak a nyilak az LS felszínéről.
  • Kongy
    #155937
    Kevesebbet kéne dobálni :P
  • Rage47
    #155936
    Oké nem szóltam xD