176613
banner
  • Harlekin
    #155935
    Én 6 év alatt 8 darab 360 as kontrollert használtam el úgy hogy volt amiben cseréltem a mic kapcsolót az analog sticket tehát nincsenek nagy illúzióim e téren,hogy ez mennyit fog bírni...Minden a használattól függ mármint hogy mennyit és hogyan van használva nálam rengeteget van használva sőt annál is többet és nem finomkodok vele.Valahogy csak össze jött az a 190 000 Gamer score nem kevés idő van benne.Tehát 24 órás pihentetéssel akár örökös is lehet 1 kontroller...Na ez viszont nálam nem fordulhat elő...
  • Rage47
    #155934
    hm nekem bírja másfél éve 360on
  • Harlekin
    #155933
    Na ennyi... 1 évet bírt szokás szerint a kontroller...Ugyan az a betegség mint 360 on a bal stick magától megy...ki bírhatott volna még 1 hónapot,mire asszonytól megkapom karácsonyra a másikat,mert így most vehetek Én egyet,hogy ezt elküldjem szervizbe...És így lesz nagy valószínűséggel majd 3...
  • Waczkor
    #155932
    Ez a GTA V még mindig a legnagyobb királyság,tegnap mondom letolok pár küldetést mert még úgyis az elején járok,persze megint nem tudtam letenni, 2 órát csaptam.
    Ez a fps nézet is állat,igaz nagyrészt csak motorozáshoz használom,meg megnézek minden autót milyen a belseje.

    Jöhetnének már az online heistek,meg valami story dlc,havas rész kár hogy csak az elején van,igaz california ezen része nem pont a hóesésről híres de akkor is:)
  • Moby
    #155931
    Nyomtunk egy kis CODot.
  • Ricsi234
    #155930
    #155929: Ha hiszed, ha nem a családból mindenkinek Maestroja van..:D
    #155928: Legutóbb is találtam 8000-ért dobozosat, de azt 3 percre rá el is vitték..:)
    Mindegy , köszi a segítségetek.
  • Botond #155929
    Szülők? Nagyszülők?
  • Zavarodott
    #155928
    Van 2.990 Forintos is. Vegyél belőle hármat. Bár lehet a dobozos játék olcsóbb használtan... ;)
  • Ricsi234
    #155927
    6990-es van, az pont nem elég, 12990-es meg nem kell:D
  • Zavarodott
    #155926
    Vegyél ajándékkártyát. Az olyan mint egy telefonos feltöltőkártya... ;)
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2014.12.01. 14:59:21
  • Zavarodott
    #155925
    Mármint a saját konzolján lép be a te fiókodba és letölti ott az általa megvásárolt játékot, majd Te is belépsz a konzolodon és letöltöd?
    Én ezt vettem ki a szavaidból és ez nem lehetséges csak migrálással ha jól tudom. Azt pedig 3 havonta lehet. Bár lehet, hogy tök felületesek az ismereteim... ;)
  • Ricsi234
    #155924
    Ja csak a közelembe nincs, nem ismerek ilyen tagot:D
    Mindegy, keresgélem dobozos verzióba..
  • Botond #155923
    Ennél három klasszissal jobb ötlet odahívni a tagot, belépni a neten (ne lássa a passwordöt, logint...), megvenni a kártyájával, majd törölni a kártyaadatokat, odaadod neki a pénzt aztán amikor belépsz a boxal akkor már tölti is a cuccot.
  • Ricsi234
    #155922
    Az mennyire hülyeség hogy egy tagnak odaadom a profilom, majd ő ha megtudja venni a gamet, akkor megveszi, letölti, majd kifizetem neki, és végül belépek aa profilomba amit odaadtam neki és letöltöm a saját hdd-mra is a játékot?
  • Zavarodott
    #155921
    Hát sajnos így nincs mit...
  • Ricsi234
    #155920
    Sajnos nem. Mindegy ezt bebuktam, köszi a segítséget.
  • Zavarodott
    #155919
    Ha itt be tudod regisztrálni akkor jó lesz...
  • Zavarodott
    #155918
    Unity
    Egész hangulatos képek... ;)
  • Ricsi234
    #155917
    Mármint xboxon keresztül..Mert nekem csak maestrom van..
  • Moby
    #155916
    Igen. Az eladás elemzése :D
  • Moby
    #155915
    Én pl. bármilyen kártyát elfogadok!
    Sőt, készpénzt izs!!
  • Tyrant01
    #155914
    Ez nem elemzés, hanem statisztika az ELADÁSokról

    "Több mint 180 ezer vásárlás alapján állt össze a fenti grafikon, melyen a konzoleladások százalékos eloszlása látható."
  • Ricsi234
    #155913
    Hali! Budapest Bankos maestro kártyával lehet valamilyen módon fizetni?
  • TDC Geronimo
    #155912
    EZ még mindig nem eladás, hanem ELEMZÉS. Ugyanez a cég tavaly is több box eladást jósolt, azt mégse. Boxból jó bundlek voltak meg árak úgyhogy előfordulhat, hogy USbe több lesz az eladás, de biztos nem ennyivel
  • DarkSector
    #155911
    Csak egy dologért éri meg. Ha visszamenőleg érdekelnek az excusive-ok. Vagy eddig is pc medium graf megfelelt, és még nem akarsz a legújabb címekkel foglalkozni.

    Amúgy mostgen vagy pc.
  • DarkSector
    #155910
    Jó , nem létezik játék amit mindenki szeret. :)
  • Ra1n
    #155909
    Nekem nem is volt bajom,amìg nem az az érv hogy szar mert egy szar, vagy jò mert kiràly....:)
  • Zavarodott
    #155908
    Mindent túlzásba lehet vinni. Nem is pont a túlzásokra reagáltam... ;)
  • Botond #155907
    És egyikkel sincs gond, ha tartalmaz konkrétumokat is, mert akkor az olvasók el tudják dönteni, hogy a pluszos véleményben leírtak vagy a mínuszos véleményben leírtak fontosabbak neki, és akkor neki tetszeni fog a cucc, vagy pénzkidobás. Valahol asszem pont ez a fórum célja, szóval hajra, csak így tovább!
  • Ra1n
    #155906
    Az àradozàs épp úgy túl van ragozva mint a negatìv vélemény.:)
  • Zavarodott
    #155905
    Dobálózzál csak, engem nem érdekel. Macccy írta, hogy megy a fröcsögés és nem kell túlragozni a dolgokat és a válaszodon láttam, hogy tökéletesen megfogta a lényegét a véleményének... ;)
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2014.12.01. 11:30:46
  • Ra1n
    #155904
    +1

    Mindenesetre én ezért szelektàlok digit és dobozos közt. Aminèl làtom és érzem hogy nem fog kelleni hosszútàvon az dobozos... A Fc4-et kidobott pénznek érezném digiten...Megvettem dobozosan,januàrban ràtolok 2-3ezret és jöhet a Dying Light....
  • Moby
    #155903
    Nyugika, tökéletesen fogom. Rózsaszín vattacukor pamacsokkal kellene dobálóznom, mert ha a drágán vett szarral teszem az üt, és megy a rinya, hogyha véletlen telibetrafál vkit, az lehet hogy beesik a hypetrainről a sínek közé.
    Megoldható, vegyétek meg a "demot" a fiókomra. Amíg én pénzelem, addig kénytelenek lesztek elviselni, hogy megrúgdosom ami szerintem nem jó. Szerintem nem jó. Aláhúzva. Tehát nem különösebben érdekel, hogy van-e ebben egyetértés vagy nincs. Minden az én véleményem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.01. 11:08:14
  • penge25
    #155902
    van rá Dance Central is , mármint iPadra. Szóval akkor egész profi a kinect.
    Utoljára szerkesztette: penge25, 2014.12.01. 10:33:06
  • Macccy
    #155901
    picsába, lebuktam ... :D
  • Botond #155900
    Hát gondolom a zumbát szedted le (másik tánc alkalmazás?), ami van x360ra is. Ezek a programok úgy működnek (x360on), hogy van benne nehézségi szint, és mondjuk könnyűn az is pontot ér, ha kb azt csinálod amit kell. De ugye ebben is vannak árnyalatok, mert több pont, ha tényleg azt csinálod amit kell, mintha nagyjából azt csinálod amit kell, vagy hasonlót csinálsz mint amit kell, de az is előfordulhat, hogy teljesen mást csinálsz mint amit kell, de ez utóbbi nyilván 0 pontos. A mozgásérzékelő része elég profi már az x360nál is.
    Az iPades zumbát még nem sokat pörgettük, csak megnéztük, hogy jé van ezen is, szóval nem tudom összehasonlítani neked, hogy mennyivel jobb vagy sem.
  • penge25
    #155899
    Sziasztok! Nincs xboxom, de lenne vele kapcsolatban pár kérdésem. A kinect senzor mennyire érzékeny, pontosan leköveti az ember mozgását? Mert iosre ipadre letöltöttem egy dance centralhoz hasonló alkalmazást, meg egy másik tánc alkalmazást, de nekem baromira úgy tűnt,. hogy mindegy volt mit csinálok a kamera előtt elfogadta pontnak.
  • Zavarodott
    #155898
    Nem nagyon fogtad a lényeget... ;)
  • Katun
    #155897
    Redditen láttam, eléggé kemény marketingje volt a Microsoftnak, gratulálok nekik. Jó rendszer, jó gép én nem bántam meg egyáltalán.
  • Totti5
    #155896
    Fekete péntek eladások