176613
banner
  • Moby
    #156015
    A világon semmit. De ez még akkor is egy őrületes baromság lenne, ha nem te írtad volna annak ismeretében, hogy a unity sincs kész máig. Így viszont dupláztad a bullshit tartalmat.
  • DarkSector
    #156014
    Miért te mit? :D (én nem utálom az AC-t)
  • Totti5
    #156013
    Csak tegnap beletoltam 10 órát a Dragon Age 3ba :)) komoly a cucc egy deka frém esés nincs benne!!!, a látvány pedig brutál, megszólal a környezet. Jó ez a kiforrott Frosbite ezen a genen jó kezekben.
  • Moby
    #156012
    Ezt szűrted le két képből, mi?
    LOL
  • Totti5
    #156011
    Worms Battlegrounds nem sokat ér ebben a formában.

    60 fps a játék ( ami érezhetően nem fix 60... ) az animációk és irányítás pedig 30 fps. Elég tré az egész érzésre. Pont elég volt az a 10 perc tutorial hogy le is töröljem.

    2D-s cucc ami ugyan úgy néz ki mint előző genben akármikor... Team 17 -.-
  • DarkSector
    #156010
    Távozz sátán!.....Mi? :D
  • DarkSector
    #156009
    Igen én is ezt szűrtem le a képek láttán.
    Hogy ez akár most is jöhetne pár hónapon bellül, annyira késznek tűnik.
  • Moby
    #156008
    Itt:
  • Totti5
    #156007
    2015-ös Assassin's Creed Victory ( új csapat Ubisoft Quebec csinája, és láthatóan már jó ideje megy a fejlesztés )

    XIX. századi viktoriánus London




    Hol lehet előrendelni?
  • Katun
    #156006
    Köszi, az megvan stejamra :-)
  • ktomi22
    #156005
    cs:go -n kivul masom nics elado :D.. az is PC re :D
    Utoljára szerkesztette: ktomi22, 2014.12.03. 16:39:13
  • Katun
    #156004
    Inkább megvenném mint bérelném, viszont egész jó a díl, mert van benne más játék is, pl pvzgw :-)
  • Ra1n
    #156003
    Befizetsz az EA accesre és helló, ingyenes a BF4 (többek közt)....:)
  • Katun
    #156002
    Jövök tombolni kicsit, ignoráljatok, de ideges vagyok magamra. 3990 volt a bf4, még tegnap is, elfelejtettem megvenni, ma már 7990. Most már aztán a kutya fáját, ideges lettem. Megveszem a metrót, megvárom a karácsonyi szélt, offereket, díleket. Nincs valakinek eladó bf4-e? :P
  • DarkSector
    #156001
    Ne is várj többet ez egy sima arcade játék. Multi nem volt annyira rossz. :)
  • barmi
    #156000
    usa paypal + otp-s mastercard + xbox one usa store

    Nálam ez így frankón működik.

    Vagy van még a vpn-es megoldás amit Tyrant írt tegnap csak akkor PC-n kell vásárolni az xbox.com-on.
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.12.03. 09:31:39
  • Botond #155999
    Hozzám keveredett egy PGR4, és a véleményedre lennék kiváncsi a cuccról. Beraktam, felinstalláltam, nyomtam vele 5 versenyt és hát eddig eléggé sínautózásnak tűnik. Lesz ez jobb, vagy mehet neki az uninstall? Köszi!
  • Ra1n
    #155998
    Semmiben.
    Teljesen random hogy mikor hogy fizeti el a fizetési eszközöket. Pár hete még a paypallal is szarakodott és a bankkártyámmal az US store...Két hete a magyar kártyámmal vettem róla cuccot, nem is értettem...Múlthéten se a magyar kártyám se a paypalom nem fogadta. Most meg írják hogy megy a paypal...És sikerült megint magyar kártyával is vásárolni.
    Ennek köze nincs a HOLA-hoz, az MS úgy kiszűri ezeket a vpn szarokat mint a szart. A fizetés pedig hogy mi megy az ubbi idők tanulsága szerint totálisan random amit nem igazán értek miért.... Egyszer authentication fail paypalra...egyszer megy...Egyszer another payment a magyar kártymra...egyszer meg simán megy....
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.03. 01:02:58
  • Macccy
    #155997
    Ezt a HOLA appot én szeretném megérteni miben segíti elő a vásárlást, én tényleg szeretném ... de egyelőre nem látom a lényeget. Úgy gondolom az eddigiek alapján, hogy ez nem VPN kérdése, az internetes hovatartozásom szerintem másodlagos a szabadon váltható Store miatt, vagy javíts ki ha tévedek! ... Tehát ha a Microsoft LIVE nem tudja engedélyeztetni a vásárlást a káeurópai bankommal, mert az visszakommunikálja, hogy ő márpedig egy káeurópa szívében működő OTP bank, akkor ezen hogyan változtat a HOLA?
    Ne érts félre, kellenek a tippek, jó lenne ha működne eza szar, de most nem veszek semmit, szóval nem tudom lepróbálni, azért is mozgok elméleti síkon.
  • Macccy
    #155996
    Én írtam, igen. Amivel korábban ment otp maestro + usa paypal azzal már NEM működött nigger pénteken. Ennyi. Az én cib visa + usa paypal beállításommal meg sose működött az elmúlt egy hónap alatt. Ez is ennyi. Ismersz, be tudok állítani egy paypal-t, főleg egy olyat ami már múúúkodott egyszer :)

    Szóval kösz a közleményt, ha most neked megy az három dolgot jelenthet:
    1. megint vettél valamit :D
    2. helyreállt ami eddig nem ment és akkor most megint jólesz, ha vásárolok haver otps paljával
    3. ... vagy semmi se jött helyre és mákod van és neked megy, nekem nemfog :(

    Úgy vettem észre ez a cigány USA - Paypal - Bankosdi közreműködés kurvára rapszodikus ...
  • DarkSector
    #155995
    Na majd ha összegyült konzolra jól fog gyünni.
    Most japán Resident Evil Remastered kéne X360-ra. :)

    Márlassan azon gondolkodom megérett az X360 egy RGH-ra. :)
  • Ra1n
    #155994
    Kiderül amint lesz valami amit érdemes megvenni.:)
  • The Norberto
    #155993
    Értem, akkor ezt én is megerősíthetem mert már 2 játékot is vettem a változások óta.
    Utoljára szerkesztette: The Norberto, 2014.12.02. 22:59:52
  • Harlekin
    #155992
    Nem úgy értem ,hanem értelem szerűen usa paypall magyar kártya usa store.Mivel a napokban volt olyan aki azt írta,hogy ez nem megy sőt van olyan aki már régebb óta ezt írja,hogy nem megy-Tehát amint látod ez 1 közérdekű közlemény volt,hogy megy!
  • The Norberto
    #155991
    Úgy érted hogy magyar paypal + magyar kártya kombó működik? Mert ha az USA paypal magyar kártya kombóra gondolsz akkor az eddig is működött.
  • ktomi22
    #155990
    3,2,1...fight
  • Harlekin
    #155989
    NM
  • Harlekin
    #155988
    2 vásárlás is történ MA 2 különböző embernél...így tehát,ha nálad NEM MEGY,akkor nálad vagy benned van a hiba...
  • Ra1n
    #155987
    Már akinél.:)
  • DarkSector
    #155986
    VÁLASZMÁNY!!!

    !!!!!!KÖSZÖNJÜK!!!!! :D
  • Harlekin
    #155985
    KÖZLEMÉNY!!!!

    !!!!!TOVÁBBRA IS MŰKÖDIK USA STOREON A MAGYAR KÁRTYA PAYPALL KOMBÓS VÁSÁRLÁS XBOX ONEN!!!!!!!!!
  • Zavarodott
    #155984
    Jól sikerült kép... ;)
  • Moby
    #155983
    Utólag be kell lássam, Tottinak igaza volt. Óriási hiba volt lazítania az ms-nek a patch szabályozásán.
  • Moby
    #155982
    Ez így van.
  • TDC Geronimo
    #155981
    :(

    Azért jó lenne ha másnál is ilyen jellegű lenne a legnagyobb probléma :p
  • Moby
    #155980
    MK8-ban javították már az 59fps bugot?
  • Totti5
    #155979
    Nemtudom, de egy Crew pöppet bonyolultabb, nagyobb, összetetebb mint egy Mario Kart. Crew-hoz sok peccs fog jönni az borítékolható. Ha működni fog kit érdekel mit javítottak, vagy mit twittereltek ki... ha nem műküdik az már baj.
  • Tyrant01
    #155978
    Vígan vásároltam az előbb az US store-on, magyar bankkártyával az xbox.com-on.
    Így csak 60$ volt a Crew és nem 21700 Ft.

    Megoldás a Hola
  • Ra1n
    #155977
    Ràadàsul olyan funkciò ami a beta-ban müködött....:D
  • TDC Geronimo
    #155976
    N játékoknál érdekes ez nem divat. Így miért megy goldra egy játék ha az alapvető funkciója nem működik?