176613
banner
  • Moby
    #156095
    Nem kell vergődni, engedd el ezt a témát. Te sem a feature-ök okán valsztottad, merthogy nem te választottál. A szolgáltatód (vagy ki a tököm) választott helyetted, amikor azt tette be a kínálatába. Ennyi. Nem kell itt okoskodni. Majd ha szabadon választhatsz fuss neki mégegyszer. Addig totál ignoráns a véleményed versus témakörben.
  • n000rbi
    #156094
    Never Alone is 4100 psplus-sal, itt meg 2990.
  • TDC Geronimo
    #156093
    Árazást továbbra se értem Néztem Telltale 2 játéka most jött ki, GoT meg border. Egy rész ára csak 990ft, a season pass 5 résszel meg 3k csak, PSen ugyanez a duplája. Össze vissza áraznak :y
  • Totti5
    #156092
    Mondanám h meglepő, de nem az.
  • Kongy
    #156091
    Összehasonlítva a PS4-el zaj, és hűtés szempontjából, szerintem az X1 magasan veri... Persze ennek ára van, külső táp, nagyobb méret ilyesmi. De a PS4 úgy befűtötte a polcomat, hogy azt hittem elolvad alatta. X1 közben meg csak kellemesen meleget áraszt, nincs forróság körülötte.

    Dark

    Már megint olyanba ütöd az orrod amiről gőzöd sincs. Nem a trigger rezeg, hanem a rezgőmotor. Nem lehet elmagyarázni, ha van a kezedben rájössz, de a nyilatkozatod alapján életedben nem fogtál X1 kontrollert a kezedben.... vagy de, csak kikapcsolt állapotban.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.04. 15:44:37
  • DarkSector
    #156090
    Ja így világos, neked a PS4 karon a kis méret a probléma, meg hogy a sok cucc, tapipad meg LB meg hangszóró neked baromság, de ez mellett az X1-en a rezgő 2 kar kibaszott értelmes.


    Most miről is beszélünk akkor? :D
    Ha így eldönötted hogy a sok fícsör FELESLEGES a DS4-en akkor nem lehet mit tenni.
  • DarkSector
    #156089
    Oks mindenféle felháborodás meg sértődöttség nélkül tisztelettel kérdem miben high-abb az x1 kontroller?
  • TDC Geronimo
    #156088
    Na hát így pár órás mókerolás meg játék után egyelőre tetszik a rendszer. Még játék közben is jó halk azt hittem nem megy venti, mert levegőt is alig fúj. Interface megszokható, pár helyen még lassúcska. Install rendszere egyelőre horror, ezt elvileg később majd gyorsítani fogják, legalábbis Phil ezt ígérte. Kontroller furcsa most, főleg az asszimetrikus karok miatt, rég játszottam már 360on :) Triggerek viszont nagyon jók, RB/LB olyan amilyen. Majd leszedem később a forza demot is meglesem milyen.
  • vg
    #156087
    Csinálj neki saját ip-t azt tedd dmz-be, nyomass rá google dns-t és arról az xbox ip-ről szedd le a tűzfalat. Ha így se megy, akkor nem tom.
  • TDC Geronimo
    #156086
    Hát elhiszem hogy aki X1en játszott nem panaszkodott frém problémára ACnél... Nem tudom PSen mit csesztek el, de itt sokkal jobban fut meg input lag sincs combatba...
  • Bercy #156085
    Mindketto!!! :)
  • Moby
    #156084
    Bélszínróló vagy lekvárosbukta?
  • Kongy
    #156083
    Én nem tudom milyen sebességgel szedi nekem, de instant-onban azért 1-2 nap alatt bőven lejön egy 50 gigás játék. Előrendelésnél még úgysem tudsz játszani hiába jött le... :) Mostanában nem is vettem megjelenéskor játékot, mindig előtte napokkal, hetekkel :D

    Motorsport 5, ha fix pályás szimulátort akarsz, Horizon 2, ha NFS-en nevelkedtél, szereted az árkád játékokat. Mindkét játék kiváló a maga nemében.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.04. 13:28:24
  • Rage47
    #156082
    és Horizon 2 vagy Motorsport 5?
  • n000rbi
    #156081
    Nekem bekapcsolt állapotban se szedi fullal (teszt is 30Mbit/s -et hoz max, holott 60-as netem van pár napja), úgyhogy szavad ne legyen :)
    PS4 meg még annyival se tölt
  • Moby
    #156080
    Nekem ilyen tapasztalatom még nem volt, mondjuk nem is monitorozom a letöltést, az elején párszor visszanéztem a grafikont a routerben, de magyaron gyött mindig annyit, amit a fosnetem tud(15méga)
  • TDC Geronimo
    #156079
    Magyart használom, bekapcsolt állapotba szedi gond nélkül fullal, de instant onba kikapcsolva nem mindig sajnos.
  • Moby
    #156078
    Az nem az üzemmódtól függ, hanem megfigyeléseim szerint leginkább azon múlik, hogy melyik régióra vagy bejelentkezve a géppel.
  • TDC Geronimo
    #156077
    Hát szedte instant onba valóban éjjel a játékot, de közel se max sebességgel, mint amikor be van kapcsolva a gép. Visszanéztem letöltési adatokat és sokszor volt hogy csak fele annyit szedett egy óra alatt, mint amennyit kellene. Na mindegy :(
  • Kongy
    #156076
    Ja, hát igen... Érdekes nekem elég lapát kezeim vannak, de amíg telefonból nem szeretem a nagyobbakat, addig kontrollerből meg csak az a jó nekem :D
  • Ra1n
    #156075
    Ázsiai kézre van tervezve....Kis kézzel kényelmes, az unokaöcsém is ódákat zeng róla 12 évesen, milyen kényelmes...
  • Kongy
    #156074
    Kényelmesebb fogni a One kontrollert, ez biztos. De nekem nagy bajom nem volt a DS4-el sem, hála az égnek sokkal jobb, mint a DS3. Fel nem fogom, hogy a Sanyi miért ragaszkodott a PS1 óta ahhoz a dizájnhoz...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.04. 12:34:21
  • Ra1n
    #156073
    A táccspad inkább idegesített amikor használni kellett és semmire nem jó, a lájtbár szintén ráadásul kam nélkül semmire nem jó csak világít, a hangszóró szintén mert a fejesben nem hallom, ha meg házimozizom akkor sem,ráadásul az hogy mondjuk a tárazás hangja a kezemnél jön Sokol rádió minőségben az minden csak nem extra...:D
    De ja ha innen nézzük extrák tekintetében jobb (vagyis TÖBB) mint a One gamepad amiben a rezgős ravaszok figyelnek csak,igaz a rezgős ravaszoknak legalább van értelme és élmény, például amikor a Forzában azon érzed mikor csúszik és mikor nem fékhatáron a kerék.:)

    Összerakás tekintetében viszont messze a One gamepad alatt van a DS4, kialakításról nem beszélve....Ahogy az analóg is alig fejlődött valamit pozitív irányba....Első körben amikor a ps4-et dobozát kinyitottam azt hittem valami vicc az a gamepad és kerestem az eredetit.....
  • Kongy
    #156072
    De azon van táccspeed meg lájtbááár meg hangszóró.... (amit használ 2 játék)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.04. 12:22:19
  • Ra1n
    #156071
    Ha a One gamepad fapados akkor a Ps4 gamepad ami jócskán alatta van minden tekintetben akkor mi szerinted.
  • Kongy
    #156070
    Így van.
  • DarkSector
    #156069
    Ps4 kontroller minden csak fapados nem, te max a DS3-ra gondolhatsz. Az volt ilyen bóvli.
  • davidka003
    #156068
    Mondjuk az tény, hogy sok warez cucc volt náluk.
  • Ra1n
    #156067
    Ó ha nem gond végigviszem ha már megvettem és majd januárban becserélem valamire, csak kiélvezem minden egyes percét ha már annyira változatos,szép és új.:)
  • Ra1n
    #156066
    Kérdés nélkül Horizon 2.....
    Crew egy büdös nagy nulla mellette....
  • lippet
    #156065
    The Crew vagy Forza Horizon 2? Melyiket érdemes megvenni?
  • Katun
    #156064
    Köll a fa alá a vidraházba ps4 meg xone, le van tudva a vásárlás. Megvan a véleményem erről, de nem akarok messzire menni és ez nem az a topik. Amúgy kösz a linket, legalább feljött a savam.
  • davidka003
    #156063
    A NAV lefoglalt mindent a Konzolokszervize-nél.
  • Kongy
    #156062
    KHM Watch Dogs KHM KHM
  • Totti5
    #156061
    Add el.
  • Katun
    #156060
    Hol van az még, vakon én csak a Blizzardban meg a Rockstarban bízom játékok terén. Ubisoft régen jó volt pedig, így jártunk, el EA-sedett.
  • Moby
    #156059
    Majd 2017-ben talán kijön valami szenny, ami nyomokban emlékeztet arra, amit valaha The Division-ként emlegettek.
    Ubisoft meg játékok...LÁL
  • Katun
    #156058
    Jól van már

  • Moby
    #156057
    Ne rágd a kefét, EAA-val jobban jársz.
  • Moby
    #156056
    >meg a Division is


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.04. 08:28:45