176613
banner
  • Katun
    #156055
    Nem szenvedek csak rágom a kefét a baromságom miatt, tegnap meg elfelejtettem megnézni az Accesst, mo de sebaj. Igen jövő tavasszal jön az új része meg a Division is, arra azért kíváncsi vagyok függetlenül ettől.
  • Moby
    #156054
    Fizesd elő az EAA-t, ennyit ne szenvedj már. 1 év alatt úgyis megunod mint a szart, meg úgyis jön a soron következő, hétszáznegyhetedik része gondolom.
  • Katun
    #156053
    Megéri ez a Metrózás Doom világában 5286,30 forintért? Nekem bejön ez a zombulós, elfajzulós pincében keressük a százaségót ak47-el való fajtalankodás, ennyiért meg ingyen van szinte. Ha már lemaradtam a bf4ről. Szerintetek lesz kriszmösz díl, vagy osszuk be azt amit adtak decemberre? Jó lenne valami hatalmas akció nekünk, ha már nem az erősebb gépet választottuk
  • Ra1n
    #156052
    Estém a Far Cry 4-el.:)

    Gondoltam ma kicsit tovább viszem ezt a változatos szemkápráztató mármár bugmentes csodát.:)

    Nagyküldetés...Irány "a hegy" egy kütyüvel keressek meg valamit...3 helyet jelölnek...1. hely..hulla...nála egy doboz zsebből...kinyitom,üres...2. hely ugyan ez...3. hely hurá megvan a kincs, rámjön egy rakás ellenfél miközben vissza kell térni a kezdőponthoz. Küldetés vége...Következő nagy küldetés... Valamit meg kell szerezni...Megyek a kijelölt pontra,kiírtok mindenkit itt is szépen nyugiban...A ponton egy ugyan olyan láda mint a hulláknál csak 4 számmal nagyobb..Persze üres,menjek tovább...Következő pont megvan amiért jöttem...Megint rámjönnek jópáran lehet darálni menekülés közben...Szuper...Akkor ha már a fő rész ilyen változatos, nyomjunk valami színvonalas mellékküldetést...Kyrat rééééjsz...Ez igen. Filmet forgatnak velünk. A feladat, valami járgánnyal végigmenni a checkpontokon. Abszolút nulla hangulat és még bárgyú is dehát ez van mi sem természetesebb mint egy ilyen mesés filmforgatás egy szinte háborús övezetben.:)
    Akkor legyen egy bomba hatástalanítós mellékküldetés...Ejha...De ismerős a helyszín ahova menni kellett...pár napja itt égettem fel mindent és nyírtam ki mindenkit..De nem baj most hogy ezt megtettem és kicsesztem az ellenféllel most újra betelepült ugyan ide hogy bombákat rakjon SAJÁT MAGA ALÁ amiket hatástalanítsak anélkül hogy észrevennének...:D Ez igen! :D
    Najó lassan 1 óra, foglaljunk el egy ellenőrzőpontot még....Csipával messziről leszedem az ellent. Se riadó se észrevétel, egyetlen ellenfél maradt de az leült valami fal mögé..Várok semmi...Na akkor leugrás és ernyő nyit...Földetérés éés...Nafene, beestem a föld alá és zuhanok, azt hittem FC4-el játszom nem Unity-vel!!!??

    Csodás, hangulatos, változatos és bugmentes kis este volt.

    //Most 1-2 napig megint nem lesz ingerenciám ehhez a remekműhöz.:)
  • DummyBoy
    #156051
    Ezen a sokmilliós kontrolleren én is agyfaszt kaptam anno ...

    Tény és való, hogy az One kontrollere fényévekkel jobb, mint a 360-é ... De nekem pl: 360-hoz Razer Sabertoothom volt (És a Razer mindenről híres, csak a strapabíró hardverekről nem ...) és bizony ha abból kijönne egy rezgőtűzgombos One verzió, akkor a sokmilliós one kontroller menne is a levesbe azonnal ...

    Mai napig nem értem, hogy hogyan sikerült ennyi pénzt beleölni a fejlesztésbe, úgy hogy mégis membrános kapcsolók maradtak ...
  • Ra1n
    #156050
    ha a One kontrollerre azt mondod fapados mit reagáltál amikor a Ps4 kontroller először a kezedbe került?!
  • Snexi
    #156049
    ezt (nekem még 2008ban vásárolt fatom volt)
  • Botond #156048
    Azé a brotherhood is jó volt.
  • Harlekin
    #156047
    eszköz párosító gomb.
  • TDC Geronimo
    #156046
    Na most meg villog, na majd meglesem fél óra múlva szedett-e valamit
  • TDC Geronimo
    #156045
    ööö szedek valamit épp boxon, be van kapcsolva instant on mode, kikapcsoltam gépet gondoltam szedi tovább, de nem villog a routerem ergó nem tölti tovább, amit elkezdtem. Én csinálok valamit rosszul vagy ennek hogy kéne működnie?
  • n000rbi
    #156044
    Amúgy a lemeznyílás bal oldalán lévő redős "gomb" valami manuális eject, vagy mire jó?
  • Kongy
    #156043
    Nem kell betolni, behúzza az magától :) Szotyinak a PS3 első kiadása is asszem már ezt használta.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.03. 21:21:48
  • Moby
    #156042
    Slot-in. Elirigyelték a szotyitól :)
  • CroftManor
    #156041
    Azt hittem, ha az eject-et megnyomom, akkor kijön a tálcája, mint az x360-nak. De itt csak simán be kell tolni a lemezt a gépbe?
  • Moby
    #156040
    Mármint az ejecthez? Jah, eléggé üzemszerű működés :)
  • CroftManor
    #156039
    Nemrég vettem egy xbox ONE-t. Érdekes, hogy ha a Blue Ray-hez hozzáérek, akkor egy kis pittyegő hangot ad ki és bekapcsol magától a box. Ez normális jelenség? :D
  • Moby
    #156038
    Szóval a láncra vert lovak nyifognak így... :D

    Mondjuk az tény, hogy a kezdeti öblös különbségek után mostanra eléggé feljöttek a multiplat címek ilyen aligdiffire. De ez sokkal inkább az sdk-n múlott, mint azon a kinekt-bullshiten :D
  • n000rbi
    #156037
    A kinectmentesség erejének a hangja volt az, amit szoftveresen tartanak kordában :)
  • Moby
    #156036
    A Microsoft már a programozható tekercseknél tart? :D
  • TDC Geronimo
    #156035
    ah elhallgatott nekem is megnyugodtam :)
  • Katun
    #156034
    Thanx Moby

    Azt kedvelem ebbena gépben, hogy nagyon halk, tényleg csöndes gép, majd kell vennem egy stereo headsetet hozzá (persze az xboxosat) mert a TV-m hangszórója csodálatosan szokol szintű szimfóniát produkál. Ami zavart a tápban levő ventilityi ami búgott amíg instantget módban volt. Nem tudom milyen hangos a ps4, így csak a ps2-höz vagy classic x-hez tudom hasonlítani. Halkabb
  • Kongy
    #156033
    Óóóó... ne aggódj, olyat szokott nekem is csinálni. Múltkor alvó módból nem akart felkelni, ezért kihúztam az áramból. Utána már gond nélkül működött :D Amúgy PS4 is csinált érdekes dolgokat, NFS fagyott többször is, hibaüzenettel kidobott. Gép volt, hogy hang nélkül indult meg ilyenek. Szóval ami elektromos kütyü, az elromolhat, és el is romlik :D

    Merevlemez nekem is kerreg néha, de abszolút nem figyelem. Elég hangos a TV, játék zajok full elnyomják a hangját, ami a PS4-nél néha nem volt igaz, amikor repülőgép üzemmódba lépett... (höhö)
  • Moby
    #156032
    Tomb Raider: Definitive Edition.
  • n000rbi
    #156031
    Nekem is nyígott első indításkor, de update után bekussolt hála az égnek.

    ------
    Cseretáp vol3.: na ez már elviselhető, most már lehet a játékra koncentrálni :) (csak előbb a feleségem kell még leszedni a Peggle2-ről ^^)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.12.03. 19:57:16
  • Moby
    #156030
    Nos nekem ma nem kapcsolt be a gép. Xbox logo és fagyi. De lefagyott ma a nem-tűl-bonyolult blueray lejátszóm is olyan szinten, hogy a falimalacból kellett kihúzni, szóval lehet, hogy a pattintott kőig kéne visszamenni, és újrakezdeni az egészet, mert a gyermekkori álmaimban az a sötét jövőkép sehol nem szerepelt, hogy az emberiség egyszer majd a hipertérben ragad egy lemerült akkumulátorokkak, meg szarráfagyott navigációs rencerrel :DD
  • TDC Geronimo
    #156029
    nem merevlemez ez hanem "coil whine" hang. Remélem elmúlik update után mintha ezt olvastam volna mert idegesítő nagyon
  • Katun
    #156028
    Nekem pont, hogy bejön az egész. Talán az almás szarjaimhoz tudnám hasonlítani, lehet én mást kaptam? LB RB is korrekt, mi bajuk van amúgy? A kettő "gomba" is csak úgy siklik, amúgy ami gagyi, az a day one felirat a kontrolleren, ha közeleől nézem olyan mintha már kopna itt-ott.
  • Katun
    #156027
    Pedig érdekelne ez a mostani, illetve a Black Flag, azt most olcsón belehet rendelni. A kettőt max PC-n tudnám meglesni, már nincs prevgenem, csak prevprev genem.

    Mi az a TRDE?

    Geronimo: a merevlemez "cerreg" szerintem, azt csinálta nekem első indításnál, aztán pikk-pakk beállítottam és játszottam is.

  • TDC Geronimo
    #156026
    és ennek ilyen hangja lesz update után is, mert ha igen repül a kukába. Marha idegesítő ez a "coil whine" hang
  • Kongy
    #156025
    Ez normális. Én is megijedtem :D Kontrollerről annyit, hogy az LB, RB borzasztóak, de a 2 trigger sztem nagyon fasza. Meg úgy nincs bajom összességében a kontrollerrel.
  • DarkSector
    #156024
    Tagadd le. :)
  • TDC Geronimo
    #156023
    ütő megállt bennem xbox lépernyőn állt bootolás utána vagy 1 percet vagy többet, de cicereg a gép mint a barom ez normális...?
  • Moby
    #156022
    Nyomd le a kettőt, felejtsd el a többit. Örökre.
  • TDC Geronimo
    #156021
    Na megjött box, most rakom össze. Ami legelsőre feltűnik, hogy szerintem kontroller minősége összerakás meg anyaghasználat szempontból eléggé fapados. Többit majd később.
  • Katun
    #156020
    Bevallom érdekelt annó az első része, vártam mint a messiást, akkoriban szobatársammal elindítottuk és vártuk az eseményt. Pofázás, nem lehet elnyomni, kis játék örültünk, majd pofázás, amit nem lehet elnyomni, olyan idegesek lettünk, hogy vissza is vittem a játékot kicseréltetni másra (x360). Azóta nem szagoltam rá, de most belevetném magam a dologba.

    Ja és az ászászin krídről van sou :-)
  • Moby
    #156019
    TRDE: legjobb deal a genben. Fillérekért másodszorra is bitangjó cucc
    Többet ért, mint a unity-titánrotty-fc4 szent(szar)háromság együtt :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.03. 19:23:56
  • TomStorm
    #156018
    Engem meggyőztek ezzel a Viktoriánus korral Angliában.Unity-t meg se néztem még,sose érdekelt Franciaország és a történelme sem(persze lehet jó kis game ha olcsóbb lesz megveszem de egyelőre nem musthave.)
    Remélem ráfekszenek a Sandbox részre is,egyszóval,Várom!
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.12.03. 19:18:09
  • Moby
    #156017
    Műtesd ki az agyad. Egy totál felesleges ballaszt, amit magaddal cipelsz. Tedd le. Semmi hasznát nem veszed.
  • DarkSector
    #156016
    Jó most van egy saját véleményed az unity-ről hogy szar,félkész,utálod.
    Ebben az értelemben véve neked baromságnak tünhet. :)