176613
banner
  • Kongy
    #156378
    Csak digitálisan USA sztórról...
  • Katun
    #156377
    Tegnap a KSZ-ből rendeltem meg a GTAV-t, ma megjött és még a poszter meg az ajándék kód is benne volt. Mindezt 15.490.-ért. Használtan sem kapok ennyiért gétéát.
  • Totti5
    #156376
    Square Enix confirms Microsoft will publish Rise of the Tomb Raider
  • LMNO
    #156375
    Eheti Xbox Live akciókat hol lehet megnézni, ha vannak? (One-ra)
    Köszi
  • Totti5
    #156374
    Hangulatfokozónak.










    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.12.09. 20:17:35
  • Kongy
    #156373
    Ja értem, akkor ez hasonló mint a KV meg a Gameshop.
  • Totti5
    #156372
    KSZ és a Gamestore szorosan egybefügg ( bár most a Gamestore honlap eltünt :) ), de még ki tudja ki van benne az "elit" körben. Amúgy gondolom azonos "beszállító" és kapcsolatrendszerek okán van szó hálózatról.
  • Kongy
    #156371
    Kicsit off: KSZ nem csak egy volt/van? Itt egész üzletláncról beszélnek....
  • Zavarodott
    #156370
    Lehet kapni még jó drágán. Egy használt is megfelelő és jóval olcsóbban jutsz hozzá... ;)
  • danyi2
    #156369
    Sziasztok!

    Kinectet szeretnék venni 360 hoz!
    A kérdésem az lenne hogy lehet e még valahol kapni vagy már csak használtan találok?
  • Abore
    #156368
    Köszönöm!
  • Totti5
    #156367
    Egy szolgáltatásról van szó, a profilra íródik így mindegy h 360 vagy ONE gépen vagy bejelentkezve.
  • Abore
    #156366
    Sziasztok! uj xbox tulajdonos vagyok,xbox live-ot akarok rendelni.az mindegy hogy 360 vagy one van irva az ismertetöre?
  • Ra1n
    #156365
    Bocs,ok.
    Még mindig kevésbé sajnálom tőlük mint a politikusoktól, illetve a multiktól és az olyan hulladék cégektől mint az 576...:)
  • Totti5
    #156364
    Még mindig nem vagyok meglepődve. Kis eldugott lyukak voltak ezek a boltok 5 év még, ma meg terülj terülj asztalkám csilli villi üzletek. Mind, egytől-egyig. Valamit nagyon jól csináltak az évek alatt... ( áfa csalás, warez stb... )
  • Totti5
    #156363
    Politikai alpáriságot itt kéretik mellőzni.

    Instant törlés.
  • Zavarodott
    #156362
    Pontosan... ;)
  • Ra1n
    #156361
    Attól még él a garid.:)
  • TDC Geronimo
    #156360
    Ott vettem most boxomat mikor volt a BF akció :y
  • Zavarodott
    #156359
    ;)
  • Moby
    #156358
    És mivel nyitva is maradtak, így karácsony előtt ettől jobb reklámot csak rengeteg sok áfából elcsalt pénzzel tudtak volna csinálni :DD
  • Zavarodott
    #156356
    Egy kis infó a Konzolok Szervízéről...
  • Macccy
    #156355
    Amiről te írsz az hasznos "trükk" volt, de az nem input lag ellen volt ha jól emlékszem, hanem a párhuzamos textúra streamelés segítésére, na meg hogy ne pörögje magát csapágyasra a dvd olvasó.
  • Ra1n
    #156354
    Azoknak akik mostanság fognak neki a DA:I-nek és nem akarnak sokat bíbelődni a karaktergenerációval hogy ne valami randaságot kelljen nézni a képen (meg akik szeretik :-P ): Daenerys

  • vg
    #156353
    Nekem már a magyar xb1 megjelenéstől rajta van egy 500GB hitachi hdd, vacak icy box külső házban, de semmi gond nincs vele, minden cucc azon van, a gépen nincs is semmi.
  • Moby
    #156352
    Nem tettem rá, csak a háttérben elkezdtem rá letölteni a bf4-et, amit helyhiány miatt töröltem valamikor (most már persze lenne helyem a belsőn is, de ha már dugtam rá vinyót, töltök inkább oda). Többször tapasztaltam olyat, mintha "fogná" a gépet az, hogy a külsőre menteget. Lehet, hogy semmi köze nincs hozzá, nincs mögötte laboratóriumi vizsgálat, de fura volt, amit a GTAV is művelt.
  • Macccy
    #156351
    Nem tapasztaltam X360-on semmi inputálási késést, soha. Nem is Ra1n baja és nem is az én bajom, mivel nincs. Nem vagyok egy Redbull-on hízlalt CS mókus az EartQuake-ről, de ha laggolna az agyam, talán észrevettem volna a mindennapokban. Ha a 'zinternet azt írta volt, akkor az inkább az ő bajuk! Frame gond viszont folyamatosan volt X360-on, arról viszont nem tudok az XO verziónál nyilatkozni ...


    Moby: milyen furcsaságokat művel külső vinyóval? Arra tetted a játékot? Érdekelne, mert lehet majd veszek (gariztatok) hozzá valami gyors pendrive-ot.
  • Ra1n
    #156350
    Eztazoknak mond akiknél egy hosszú küldetés után előjött az hogy férfi karakterüket nőként kezelte a játék, és a szerencsésebbek mentettek a küldetés elött és jóesetben nyomhatták újra (nagy élmény lehet ez is) a pechesebbek akiknek nem volt mentése elötte, kezdhetik előlről a játékot valószínűleg.:)

    Egyébként nem bírtam ki,tegnap belekezdtem a legelejéről. 1 óra játék után előjött a dialógus bug, baromira idegesítő hiába ügyeskedek vagy loadolok. Inkább kivárom már ezt a pár napot, nem veszítek semmit, és legalább nem megy el az egésztől a kedvem :)
  • Moby
    #156349
    Mit nyerek vele ha bugosan játszom? Megromlik? :)
  • Lamech
    #156348
    Azért az első mondatod elég félreérthető, de a többiben egyetértünk egyik se game breaking bug, ettől simán játszható, játszom is folyamatosan. A multi is nagyon jó, sikerült feloldani az összes karaktert, szombaton már a legnehezebb fokozaton nyomtuk és az utolsó kör kivételével hoztuk a meccset.
  • Totti5
    #156347
    Nem kell felreérteni amit írtam. Olyan probléma nincs a játékkal ami miatt bármire is várni kellene. Eleve másodpercenként menthető annyi save fájlt csinálsz amennyit akarsz... Magától is sűrűn ment így ha behalna valami akkor sincs semmi gond.
  • DummyBoy
    #156346
    Bár én csak a DAI multijával játszom főleg, de nálam sem jelentkezett eddig "olyan sok" bug ... ha számosítani kellene, akkor fognám a GTAV bugjainak számát és megszoroznám a Unityéval ... És ennek a faktoriálisa ...
  • Lamech
    #156345
    Legalább kiderül a patch notes-ból, hogy semmi hiba a játékkal ahogy Totti is írta. :)
  • gduck
    #156344
    Játék egyik része HDD, másik része USB. Input lag és egyéb, SEMMI! Szóval tudni kell feltelepíteni :P
  • Moby
    #156343
    DAI patch ma

    Kivéve ONE, az még inkább nem. [eeeerk]
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.09. 07:57:26
  • Moby
    #156342
    Tartalom szempontjából továbbra is észvrszejtő ez a játék. A beletáplált organikus világ ésszel fel nem fogható. Ezt nem emberek csinálták, ez biztos.
    A helyzet az, hogy annyira élénken él bennem a ps3-as végigjátszás, hogy a hullagyalázáson kívül nem is köt le, de majd egy későbbi időszakban előveszem, és ezért képtelen vagyok a pénzt sajnálni.
    Őrület. Felfoghatatlan. Gigadurva. Még mindig.
  • Ra1n
    #156341
    Akkor lehet az, szaggatással én tényleg csak egyszer találkoztam azt leszámítva még a legnagyobb csúcsforgalmas száguldós rendőrös üldözősdibe sem láttam röccenést se.... Olyat hogy a hang is akadjon főleg nem. Csak leesett az fps olyan 20 környékére egyszer vadászrepülőzés közben.:)
  • Moby
    #156340
    Vmi történt,:az elején még a hang is szaggatott. Aztán kisimult. Dugtam ma egy külső hdd-t a gépre, azóta történnek furcsa dolgok.
  • Ra1n
    #156339
    Fura nekem nem tünt fel, pedig erre érzékeny vagyok. Annó Killzone-nál meg egy rakás más ps3 játéknál szemet szúrt,itt nem.
  • TDC Geronimo
    #156338
    oneon is van, ps4en is van ps3on meg 360on is. Ha nem veszed észre célzás közben, akkor az már a te hibád, ettől függetlenül létezik. Megnézed a célzást gtaba meg max paynebe és ég és föld a különbség.