176613
banner
  • Ra1n
    #156418
    Nincs ilyesmire idő ebben a nagy fejlesztési/exkluzív dömpingben.
  • Moby
    #156417
    Nem az, csak gondolom lenne vagy 6 sor a kódban, hogy ezt a minimális dolgot tudja(mármint a ki-be kapcsot), tehát amennyire kicsi probléma, pont annyira lenne kicsi a megoldása is :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.10. 15:25:28
  • Moby
    #156416
    Persze a hdmi cec ettől azért jóval több, de azokra nekem sincs szükségem, főleg azért , mert azokhoz meg pont a távir kell (ps4-et tudtam vezérelni a tévé távirjával. értelme nincs, de hdmicec. a raspberryt viszont meg csak azzal használom).
  • Ra1n
    #156415
    Értem. Hát,végzetes hiba.

    //Bááár ez lenne ennek a generációnak a legnagyobb rákfenéje!
  • Moby
    #156414
    Ez egy kényelmi funkció. Én pl. nagyrészt másra nem használom azt a tévét amin játszok. Semmi egyébért nem kell elől lennie a távirnak, csak hogy bekapcsoljam vele a tévét, és csak azóta, amióta megvan a box (ps4 bekapcsolta, és átrakta a megfelelő hdmi-re, majd ki)
  • n000rbi
    #156413
    Napi hülye kérdésünket hallották :)
  • Ra1n
    #156412
    Ez igaz,de ettől még felesleges opciónak tartom.:)
    Nagyjából mint valamelyik renyó szemétben a 8-10 állású ablaktörlőkapcsolót.:)

  • vg
    #156411
    Így nem vagy boldog?
  • n000rbi
    #156410
    Jelenleg az x1-ről van szó, ahol meg lehetne adni, hogy kikapcsoláskor ne csináljon semmit a tv-vel. Valamint ha támogatná én boldog lennék, Te pedig még mindig kikapcsolhatnád :)
  • Moby
    #156409
    Ha van, mindkét oldalon kikapcsolható. Így hogy nincs, viszont nem kapcsolható be...
  • Ra1n
    #156408
    Kimondani nem tudom mennyire felesleges funkciónak tartom....
    Én inkább kikapcsoltam mindig amin csak volt, mert mocskosul idegesített amikor például ps3-on a gép kikapcsolásával agresszív módon lelőtte a tévét,holott én át akartam épp váltani filmetnézni...:)
    Nem beszélve arról hogy a távirányító mindig a közelben van.


    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.10. 15:16:21
  • n000rbi
    #156407
    Idióták.
  • Moby
    #156406
    Egen, mert hát az gpu-n múlik. Hogy nincs benne a dobozban. Nyilván. Mi máson? LOÁL
  • Bercy #156405
    Vegtelenul aranyos, hogy a kommunikacios interfeszt specifikalja, hogy az MS-nek ne kelljen :)
  • Moby
    #156404
    Ja igen: akkor valami 15k(?) szavazattal a themes and custom background állt az első helyen. Na azt meg is csinálták...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.10. 15:01:48
  • Moby
    #156403
    LOL
    Jelzem a 6. helyen a köv. "javaslat" áll 3k vote-al:
    Create a very small USB 3.0 box containing the Xbox 360 GPU as an add on to allow backwards compatibility.

    LOLMPFSAHShSADDgASSDFGHfj
    Persze megnyomtam én is anno, de csak a lelki békémért. Megnyomhattam volna a "the human species - nuke it from orbit" feliratú gombot is. Annak több értelme lett volna :)
  • n000rbi
    #156402
    Mert vegyél kinectet és működni fog ez a funkció is (többnyire:P)
  • n000rbi
    #156401
    Hát grat a MS-nak, hogy egy több éve támogatott funkciót nem tesz lehetővé a legújabb konzolján. :) Mindenki nyomjon a vote-ra a lenti linken!
  • Bercy #156400
    Erthetelen, hogy voltak kepesek ezt kihagyni belole, foleg ugy, hogy mar nem jatek konzolkent hanem szorakoztato kozpontkent reklamoztak...
  • Moby
    #156399
    A one nem támogat HDMI-CEC-t. Jópár helyen le van írva, illetve fel van véve a fejlesztési javaslatok közé, még én is dobtam egy voteot rá, amikor megvettem a gépet, és szembesültem a dologgal.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.10. 14:38:24
  • n000rbi
    #156398
    Még arra tudok gondolni, hogy az x1 gyári hdmi kábelében nincs "cec-wire"... kipróbálom majd egy másikkal.
  • Bercy #156397
    Szerintem csak azt hiszi, hogy HDMI CEC technologiaval mukodik a dolog. Ha valaki megoldja Kinect es IR buster nelkul, hogy ki-be kapcsolojon a tv akkor elhiszem, hogy HDMI jellel megy de addig tartom magam ahhoz, hogy a kinect IR busterkent mukodik.
    Habar ugy gondolom technologia akadalya nincs a HDMI vezerlesnek szoval barmelyik patch-csel bekerulhet a boxba.
  • n000rbi
    #156396
    Én ezt el is hiszem neked, de a ph-s x1 topikban valaki azt állítja, hogy neki ki-bekapcsolja a tv-t is az x1 hdmi-n. Valaki nem mond igazat :)
  • Bercy #156395
    En azt gondolom, hogy a kintectben van IR buster. Szoval nem HDMI CEC megoldassal (a jo Isten tudja csak miert nem...2014ben) kapcsolgatja az xbox ki-be a TV-t hanem a kinectbe epitett IR busteren keresztul. Ezert is szukseges, hogy a kinect ra legyen dugva az xbox-ra.
    Nalam mukodik a dolog de van egy kis hibaarany.
  • vg
    #156394
    Ja értem már, akkor nem tom.
  • n000rbi
    #156393
    Láttam a listát, benne is van a tv-m, be is állítottam, de az egyértelműen remote próbálja éleszteni, tehát infra jelet küld, nem hdmi-n. (és így nem is megy, mert ir-kábelem sincs)
  • vg
    #156392
    Oneguide alatt kell beállítani, de mivel az nálunk nincs, így nem hinném, hogy menni fog. Van ott egy tv lista a tv model-nél amiből ki lehet választani a tiéd, ha nincs a listában a készüléked, akkor nem fog menni.

    Szerk habár: Pressing the Xbox One button on your controller or on the console itself will also power on your television as well.


    Utoljára szerkesztette: vg, 2014.12.10. 13:42:48
  • n000rbi
    #156391
    X1-et hogy lehet rábírni, hogy kinect ill. ir-kábel nélkül be-/kikapcsolja a tv-t? Sehol nem találom...
  • Zavarodott
    #156390
    Az eladhatósága viszont az... ;)
  • Macccy
    #156389
    hmm, paradoxon .... nov 18 - dec 10 >> 23 nap x 5 perc = 115 perc = ~1,92 óra ... tehát vagy nem tartasz 30 óránál, vagy lusta vagy és nem tanulsz eleget

    ejnye!

  • Katun
    #156388
    Most mit mondjak? Nekem is van összeköttetésem nyomdával, még soha nem posztereztem, ezt most sem teszem. Csak van és kész, azt. Hittem csak előrendelőknek jár. A nagy erény a dobozos verzió nekem a digitális helyett, ennyi.

    Amúgy a 800 forint korrekt ár.
    Utoljára szerkesztette: Katun, 2014.12.10. 10:03:03
  • vg
    #156387
    Mellékelt, összehajtott poszter? LOL! Van nálunk a közelben egy kis nyomda, pár hete lementem és megkérdeztem mennyi egy a3 színes fotó nyomtatás... 800ft. Vissza is mentünk, vittem devianart-ról két nagy felbontású fantasy festményt, vettem hozzá képkeretet egy ezresért és a szoba dísze lett. Ezt csak azért mondom, mert az a összehajtott vacak nem erény.
  • Katun
    #156386
    Mindegy már, majd a következő játéknál.
  • TDC Geronimo
    #156385
    30 óra pff... sehol se vagy még :p
  • Moby
    #156384
    Attól még vásárolhatsz usa sztórban.
  • Katun
    #156383
    A hiba ott van, hogy hazaiba vagyok. Itt meg 20k fölött van minden, inkább akkor a polcra teszem dobozostúl olcsóbban a játékot. Még csodálhatom is, reggelente.
  • kutyakiki81
    #156382
    Lara Croft ingame videóim (Xbox One)
  • Ra1n
    #156381
    Egész pontos teszt a THE CREW -ról.... Bár nálam az a 6 pont is inog....
  • Kongy
    #156380
    :'((((

    Ismételten csak ledöbbenek a DAI-n. Azt hittem jön az utolsó quest, úgy nyomtam végig, hogy na vége van... sajna... ÉS NEM! :D Van még utána is fő küldetés, és most oldottam fel egy új területet, amin szintén van felfedezni való... és 30 óránál járok. Nemcsak hogy az év játéka, de az év legjobban megtérülő üzlete nekem ez a játék. Gyakorlatilag felesbe vettük, fizettem érte 7000 Ft-ot, és már többet játszottam vele mint bármi mással idén :D (nem vagyok amúgy olyan nagy játékos, casualnak mondanám magamat. Főleg most, vizsgaidőszakban 5percem nincs kb játszani, max este tanulás helyett :D )

    Mivel már nem jön igazán említésre méltó új játék idén, ezért nekem a top 3 legjobban bejövő játék 2014-ben:

    1. Dragon Age Inquisition
    2. Middle-earth: Shadow of Mordor
    3. Forza Horizon 2
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.12.10. 00:30:44
  • Zavarodott
    #156379
    Ahhoz nem kapsz posztert... ;)