176613
banner
  • Moby
    #156580
    Nyomogattam a múlthéten, és minél többet toltam annál kevésbé érdekelt, mígnem nullára csökkent az affinitásom. Egyelőre félreraktam, majd talán egyszer.
  • Totti5
    #156579
  • Tyrant01
    #156578
    20$
    VIP tagoknak 10$
  • vg
    #156577
    A Miszter Hozzáértő!
  • Ra1n
    #156576
    Horizon 2 DLC tartalom:

    "Egy teljesen új helyszín 50 felfedezhető úttal
    Szélsőséges időjárás: köd, erős szél, szakadó eső
    80 új verseny
    5 új versenytípus: Rampage, Brawl, Extreme Cross Country, Cross Country Circuit és Gauntlet
    Új traffipaxok és sebességzónák
    1 új Autós Találkahely
    1 új Sufnikincs
    Új Bucket List kihívások
    Új Rivális események
    4 új multiplayer playground aréna
    20 új online multiplayer útvonal
    3 új Showdown esemény
    5 új online bajnokság
    Minden autóra felszerelhető "extrém off-road" futóművek
    A legendás raliautókra komplett body kitek
    23 új achievement (500 gamerscore értékben)

    Az autók:

    2013 Robby Gordon #7 Speed Energy Drink Stadium Super Truck
    2013 MINI X-Raid All4 Racing Countryman
    2014 Ford Ranger T6 Rally Raid
    1981 Ford Fiesta XR2
    1992 Mitsubishi Galant VR-4"


    20 dollár, VIP-eknek pedig féláron
  • Muttley
    #156575
    különbség: fényerő
  • Firerock
    #156574
    Mennyit lesz pofájuk elkérni érte? :D
  • Ra1n
    #156573
    Szerintem van, csak a vak nem látja, de végülis teljesen mindegy.
  • Totti5
    #156572
    Ebbe semmi véletlen nincs, de hogy semmi köze egy másik gépen lévő teljesen más játékhoz az biztos.
  • Ra1n
    #156571
    Dragon Age-ben amik feltüntek elsőre:

    - Mintha nem lenne akadozás (legalábbis nem olyan durva) átvezetők alatt.
    - A keresés gombra végre nem csak pittyenést hallunk ha valami van a közelben illetve "körberajzolódik", hanem az iránytűn is látni...Végre nem kell forgolódni mint egy f*sz...:)


    //Kicsit idegesítő hogy egy qrva patch logot nem képesek tényleg a javítások mellé kivágni se One-on se Ps4-en....Persze nézzek utána a neten...Hagyjuk...
  • Bercy #156570
    Igy mar vilagos. Kar, hogy ho nem lesz benne. Jo lenne telen a havas tajakon szantani :)
  • Katun
    #156569
    Ezeket akartam írni én is, de a Crew jutott eszembe erről a nagy terepezésről. Mindegy is, nem rossz ez a FH2 csak meg kellene venni már
  • Ra1n
    #156568
    MOBY! Peccsöl a Dragon Édzs, kezdhetel játszani vele! :)
  • Ra1n
    #156567
    *hó nincs.:)
  • Ra1n
    #156566
    Tehát teljesen véletlen hogy egy viharra és esőre hegyezett DLC kijön amikor a konkurenciánál erre veri a mellét a sok fan. Értem.:)

    Egyébként igen,tudtommal változtattak az esőn. Pontosabban a vihar fokozaton és van szlvihar kisvihar nagyvihar köd hó meg mittomén...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.16. 11:53:16
  • Bercy #156565
    "Mindenesetre látom nagyon kellett a DriveClub esőeffektjére valamit válaszolni (minek??)"
    Mar alap FH2 ben is van eso. Vagy az expansionban valtozik az eso kivitelezese?
  • Totti5
    #156564
    Állatok ezek a Playgroundos srácok, csak úgy összedobtak 1hét alatt egy expanziót!!!
  • Ra1n
    #156563
    Hát...Én megvárom mekkora a terep...Bár igazság szerint a Horizon 2-ben ha van olyan dolog amit utálok az a terepezés...:D
    Mindenesetre látom nagyon kellett a DriveClub esőeffektjére valamit válaszolni (minek??)....
  • Tyrant01
    #156562
  • Tyrant01
    #156561
    Heti:
    Magic 2015* Xbox One Game 50%
    Call of Duty Ghosts Xbox One Game 50%
    NBA Live 15 Xbox One Game 35%
    Battlefield 4 Premium Edition Xbox One Game 50%
    PES 2015 Xbox One Game 33%
    Metal Gear Solid Ground Zeroes Xbox One Game 67%
    Evil Within* Xbox One Game 50%
    Wolfenstein the New Order Xbox One Game 50%
    Thief* Xbox One Game 67%
    The Crew + ACU Bundle* Xbox One Game 25%
    The Crew + Far Cry 4 Bundle* Xbox One Game 25%
    Assassins Creed Unity Xbox One Game 17%
    How to Survive Storm Warning Ed Xbox One Game 33%
    Lords of the Fallen Xbox One Game 40%
    Killer Instinct Double Ultra Bundle Xbox One Game 33%
    Powerstar Golf Full Game Unlock Xbox One Game 50%
    Kinect Sports Rivals Xbox One Game 50%

    Napi:

    Middle Earth: Shadow of Mordor Xbox One Game 33%
    Middle Earth: Shadow of Mordor Season Pass Add-On 33%
    LEGO The Hobbit Xbox One Game 50%
  • Botond #156560
    Dungeons&dragons daggerdale is coopos és ma csak 995 Ft. Vér abban sincs animálva, de elég sok harc van, lényegében egy diabló klón.
  • Macccy
    #156559
  • Snexi
    #156558
    ezmiez?
  • TDC Geronimo
    #156557
    Rigorous quality control is of paramount importance to us, and your feedback over these past weeks has indicated that it is important to you as well.
    As stated last week, we’d expected to release the patch today (and we know that many are anticipating its release), but we are choosing to hold off until we can give you the improvements we’ve promised. We are committed to delivering major performance improvements, which requires that we refurbish the Paris map and that will take a few more days to hit the high level of quality our players deserve.
    Thank you very much for your understanding and continued patience.
    -The Live Update Team




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2014.12.15. 19:54:19
  • Seth
    #156556
    Semmi különbséget nem látok
  • Totti5
    #156555
    Az ott dolgozó embereket viszont kár sértegetni. Ugyan olyan mezei munkás mint bárki más. Attól hogy valaki közalkalmazott pl a NAV-nál még nem lesz tróger azért mert a munkáját végzi.
  • Ra1n
    #156554
    Pedig ez is vélemény, és van alapja...:) De ahogy gondolod ebben politika nem volt.
  • Kongy
    #156553
    Végén az a DMC 4 SE mi? Tán csak nem az is jön nyáron? :D
  • karajjj
    #156552
    már másnap nyitva volt
  • Totti5
    #156551
    Jövő március. 60 fps + összes DLC

  • Totti5
    #156550




  • Totti5
    #156549
    Lefoglaltak X tételt, ami bizonyíthatóóan gyanús. Azt ki kell vizsgálni, ami nem 1 hónapos dolog lesz. A végén minden bizonnyal kapnak egy tetemes büntetést ezek a boltok minimum. Most is működhetnek, teljesen tisztán.
  • Totti5
    #156548
    Mondtam hogy ilyet ne, mert egyrészt hülyeség, másrészt 99% hogy csalás volt, akkor meg jogos az egész.
  • gduck
    #156546
    Én ezt az egész sztorit nem értem. Egyik nap arról szólt a cikk, hogy egész este pakolta csatárláncban a konzolokat a NAV. Most meg már simán megy a weboldal (nyitva van a bolt?) és lehet vásárolni. Akkor most hogy is van ez kérem szépen :D
  • Zavarodott
    #156545
    A konzol és az áfa... ;)
  • karajjj
    #156544
    szerintem a nap kommentje:

  • Ra1n
    #156543
    Rumble Roses XX, hogy megfelelően fejlődjenek!
  • partizan182
    #156542
    Pár tipty még aprónépnek, enyémek ezeket csipázzák:

    Viva Pinata: nem akció, de nagyon rá vannak pörögve, asszem a 2-t lehet ketten is tolni

    Rayman Origins/Legend: 2D platformer, de 1-4 player, szép meg vicces

    Brothers: tale of 2 sons: na ezen sírni fognak a végén, de egyébként tüneményes, ha tudod force-olni, hogy mindkét kontrollert controller 1-ként kezeljen (nem emlékszem X360 on lehet-e ilyet) akkor koopba is lehet tolni

    Spiderman: friend of foe: coop brawler, nem egy nagy eresztés, de unokaöcsém imádta

    Lego rock band: fillérekért lehet használt gityókat szerezni és nagy móka a közös játék
  • Botond #156541
    Autóversenyek? Azokat is lehet néhányat splitscreen nyomni, és azok is vérmentesek.
  • Shan
    #156540
    Igen. A lego az jó, csak mind megvan... :)
    Beyond-ra ránézek.