176613
banner
  • gduck
    #156820
    Hogy száradna le a farkuk!
  • Totti5
    #156819
    Remélem kínok közt döglenek meg egytől egyig. Nem tudtam fifázni online mert fel sem engedett lájvra... 1 hete most lett volna 2 óra arra hogy 3an összejöjjünk és csapassuk. Szánalmas semmire kellő, semmire nem jó mocsári véglények.
  • Harlekin
    #156818
    Ja az unatkozó nyomorultak...Remélhetőleg előbb utóbb bezsuppolnak párat közülük egy 50-60 évre aztán keresnek más foglalatosságot a pajtásaik
  • Lamech
    #156817
    Támadás alatt van a Live, ddos, ahogy ígérte a lizardsquad. :(
  • Harlekin
    #156816
    Nálad se megy?
  • TomStorm
    #156815
    Oké na de ettől még offline miért nem mennek bizonyos játékok?
  • Tyrant01
    #156814
    Xbox Live alapvető szolgáltatások: Korlátozott

    Érintett platformok:

    Xbox One

    Xbox más eszközökön

    Érintett szolgáltatások:

    Bejelentkezés az Xbox LIVE szolgáltatásba
  • Harlekin
    #156813
    össze fosta magát a live...pár órája már baszakodott az acsi rendszer...beragadtak az acsik és nem olyan rég le is dobott livéről...
  • Harlekin
    #156812
    Nálam a home társam által vett játékok indulnak csak amiket Én vettem azok nem mennek...
  • TomStorm
    #156811
    "You have high packet loss" ez mi?Ezt írja hibának,live teljesen eltünt:S
  • Totti5
    #156810
    Még hozzá sem szagoltam. COD-ot nyomnám már le, de a Ghost single sokkal jobb volt.

    Még mindig a Wolfi a GOTY nálam idén.

  • TomStorm
    #156809
    Ha nincs Live éppen akkor nem is indítja el a játékokat a One?
    A digitális játékok nem indulnak csak a lemezes
  • TDC Geronimo
    #156808
    Tudom sokszor leírtam már, de ez a sunset eszméletlen. Olyan over the top küldetés volt megint, hogy leteszem a hajam és csak adja csak adja és adja egymás után a jobbnál jobb és változatosabb küldetéseket. Csinálom összes mellékküldetést is egyből azok is marha jók. GOTY idén.
  • TDC Geronimo
    #156807
  • DummyBoy
    #156806
    Boldog karácsonyt Mindenkinek! :)
  • Rage47
    #156805
    Erre gondoltam en is tegnap :D tegnap raktam fel meg csak... A géphez kaptam.
  • TomStorm
    #156804
    Ja és a Dragon Age is sok-sok plusszt érdemel.Árad belőle az igényesség!
  • TomStorm
    #156803
    Atyaég ez a Sunset de durva már:DD
    Gyakorlatilag az első perctől olyan gameplay van,hogyis írjam,FUN de valami iszonyat jó:D
    Ezek a dumák,hangok meg úgy minden amit ez a game tartalmaz háát nem semmi..
  • Katun
    #156802
    Nektek is bolog karácsonyt!

    Game.co.uk-ról most akciósan elhozhatjuk a Forza Horizon 2-t, Halo MCC-t vagy Project Sparkot is. Lemaradtam a Crew 25£ áráról hétfőn, kedden:-(
  • Zavarodott
    #156801
    Boldog Karácsonyt Nektek! ;)
  • n000rbi
    #156800
    Boxos karácsonyt! :)
  • Ra1n
    #156799
    Boldog Karácsonyt!:)
  • lac coo
    #156798
    Gyors kérdés : 360-on hogy tudom kivinni a hangot az erősítőre? A tv-re az av zsinórral van csatlakoztatva.
    THX !
  • Moby
    #156797
    Boldog karácsonyt mindenkinek!
  • Kongy
    #156796
    Boldog karácsonyt mindenkinek! :)
  • TomStorm
    #156795
    Köszonöm mindenkinek!
  • Botond #156794
    Ezer éves technika ez, wownál már egy évtizede ez van. :D
  • TDC Geronimo
    #156793
    Egy valamit megfigyeltem múltkor boxnál patchelésnél. 5.7gbos patchet szedett le AC, de fél óra után kiírta már, hogy ready to start, pedig az én netemmel az idő alatt nem szedett le csak 1 gigát. Hogy csinálják, hogy nem kell megvárni a teljes patch leszedését?
  • Rage47
    #156792
    en is ezt hittem magamról aztan csak ez volt a boltban es élőben nagyon jol nez ki foleg a kontroller
  • TDC Geronimo
    #156791
    sunsethez jó szórakozást :)

    Azzal kezdj, mert DA nagyon hosszú
  • gduck
    #156790
    Grat, jó játékot!

    UI: bár nekem a fehér továbbra se jön be :)
  • Totti5
    #156789
    Szép pakk!
  • TomStorm
    #156788
    Először is Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!!
    Aztán az én saját ajándékom magamnak(igaz megvan tegnap óta de csak most bontottam ki:)
  • gduck
    #156787
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!!!


    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.12.24. 14:07:03
  • Harlekin
    #156786
    Minden játékosnak platformtól függetlenül Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!!

  • Totti5
    #156785
  • gduck
    #156784
    Ezt írtad:
    "Sziasztok! Az miert van h 1 Tb-bol csak 700gb-ot lat a gep? Cod-os bundle csomag. A masik h le akartam tolteni egy bd lejatszot es hibaval leall a felenel a letoltes(amit nem tudok hatterbe tenni). :/"
    majd 5 órával később ezt:
    "Na most adtam fel teljesen, viszem vissza, cserelik ps4-re..."

    Mégis mire számítottál? Megdícsérünk milyen hozzáértéssel és türelemmel próbálsz egy számodra ismeretlen elektronikai berendezést beüzemelni?
  • Muttley
    #156783
  • Seth
    #156782
    Pont ezt akartam írni. Annó már a körmömet rágtam,annyira idegesítő és amellé unalmas volt az eleje. Ócska indusztriális környezet, a kedvem elment az egésztől. De aztán szerencsére jött a friss, zöld környezet, onnan már nem volt rossz, de közelében sincs a régebbi Rare játékok színvonalához
  • Kongy
    #156781
    Na az a Kameo sem egy nagy szám. Az elején bedob a mélyvízbe, fél óra tömény anyázás, és utána jön a tutorial, ami addigra már tök felesleges.... nem volt ez átgondolva.