176613
banner
  • Totti5
    #156860
    Mint írtam az összes nyomorékot szép sorban fel a póznákra. Ha ez túlzottan radikális, akkor irány a guantánamó.
  • Moby
    #156859
    LOL. A zombigépek mindegyikén ms oprendszer fut ebben a percben is ^.^
  • Harlekin
    #156858
    Nem ez a nem normális,mert amit lehet szétcseszni azt ha akarják szétcseszik.Semmi baj nincs addig ameddig a nyomorultak nem basszák szét.A nagyobb kapacitást is ugyan így szétbasznák ez nem százalékos arányban fog működni,mert ha így lenne akkor miért nem enged be olyat amikor ez van aki VALÓSAN szeretne belépni???Mindig mindent túl lehet terhelni és ez ellen nem megoldás az hogy 2 szer akkora legyen vagy 2 szer több,mert utána meg ebből adódnak a hibák hiszen azt is fent kell tartani valahogy akkor amikor nincs is rá szükség...
    A megoldás,ha a nyomorultak valóban lógnak majd ami elveszi a kedvüket ettől..
    Az hogy sony szarik rá egy dolog eleve mindenre szarik rá.Ms azért e téren más,hiszen utálja,ha a levesébe köpnek és amcsi usereket is érintett rendesen ez a dolog ők meg aztán azonnali retorziót várnak és ha közvetve is,de ms-t baszogatva ms meg majd tovább akit kell...
  • Moby
    #156857
    Hálisten erre az esetre is van megoldásom.
  • Moby
    #156856
    Mert a bepróbálkozás ugyanúgy adatforgalom, akár valós akár nem, amutől az authszerverek ugyanúgy bedugulnak. Ez a ddos lényege.
  • Ra1n
    #156855
    Ahhoz hogy azonosítson a live, ahhoz a szervernek válaszolnia kell, ergo ugyan ott vagyunk.:)

    A DDoS ellen az egyetlen megoldás egy nagyobb serverpark nagyobb kapacitással ennyi.
  • Macccy
    #156854
    Miért nem azonosít a Live a boxok serialja alapján, az mindnek van, nem? És egyedi. Annyi zombi serialt csaknem tudnának összerakni. Aztán csak a valós kulcsokkal foglalkozna érdemben a szerver és nem lenne túlterhelve a vas. Mi bent melóban ilyen smart kártyával vagyunk verve, azzal kell bentlenni, hogy az ügyfél rendszerei beengedjenek. Itt az lehetne a LIVE ID + serialkulcs kombo ...

    Najó, nem kockulok, inkább kiszedem az acsikat a Far Cry-ból :D :D
  • Ra1n
    #156853
    Tehát szerinted az normális hogy egy szolgáltatást amiért fizetni is kell pikkpakk lebénítanak, ezzel gátolva az összes multijátékod és online tevékenységed elérhetőségét, miközben pc-n gyakorlatilag ingyen multizol és ha akadályoznak is vannak alternatíváid?:)
  • Totti5
    #156852



  • TDC Geronimo
    #156851
    Sonyt kisebb túlzások nélkül már havonta feltörik meg hetente áll a PSN legalább egyszer és mégis telibeszarja. Ne várj itt nagy változásokat.
  • Moby
    #156850
    Annyi haszna azért van, hogy talán mostmár csinálnak us valamit a stabilitásért, hamár a díjat beszedik a büdös nagy semmiért. Mondjuk engem momentán nem érint, de majd fog. Addigra legyen oké.
  • Totti5
    #156849
    Egyetlen kárpótlást kérek. Az összes hekker lógjon a fehérház előtt. Semmi mást.
  • barmi
    #156848
    Most már jó ! :-) viszont a party nálam még mindig halott ... :\

    Igaz Renátó, így a helyes ! Igyekszem megjegyezni most már. Pedig annyiszor, de annyiszor hallottam már :D
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.12.26. 10:36:55
  • Lamech
    #156847
    Tényleg, így már ismerősen cseng. ;)
  • Renátó1985
    #156846
    Nem jó! Így hangzik a mondat: "Ismételten a Microsoft csodálatos terméke", heti 3-szor hallod, tanuld meg! :D
  • TDC Geronimo
    #156845
    wow. MINDEN X1 tulajnak kötelező vétel kéne hogy legyen főleg ennyiért.
  • n000rbi
    #156844
    Ááá, behúzva 8495-ért! Fakkjessz!! :))
  • Harlekin
    #156843
    Most?
  • barmi
    #156842
    Azt írja, hogy ez egy privát videó, a megtekintés nem lehetséges :\
  • Harlekin
    #156841
    Másként szoktam ezt mondani,de az mindig csak akkor ugrik be,ha szidom.Itt agyalok,hogy pontosan mit szoktam mondani,de az istenér nem jön a számra...Viszonti azért kibírható,hogy így alakult ez...Család örült neki,mert le kaptam 5 filmet és egész este moziztunk...

    És akkor,hogy nálam miként mentek a dolgok offline!Bár volt érdekesség mert DA-t Rena vette igaz Magyaron és az nálam se ment!
  • barmi
    #156840
    Mai akció a sztóron : Sunset overdrive -50% !
  • Lamech
    #156839
    Igazából csak addig néztem én is, hogy bejött a store megvettem gyorsba az alient de majd csak estefelé leszek online. Kivéve, ha nagyon beüt a mai pálinka kóstolás. :)
  • barmi
    #156838
    Itt még nem az igazi, de ennek ellenére az alien már jön lefelé mint a villám :D

    Három napja egy szájbatekert party-t nem lehet összehozni a microsoft eme csodálatos
    remekművén (hogy Harlekin szavaival éljek ( : ) és most még a kockavérpistik is gyepálják
    ezt a sz@t, hát ez már tényleg mindennek a teteje . Remélem ezért a sok kellemetlenségért
    dob majd a májkroszoft kárpótlásul valami zsékategóriás lövöldét a free szekcióba ...
  • Harlekin
    #156837
    már engem is felengedett,de nagyon nem az igazi....
  • Lamech
    #156836
    Itt már megy, de látok mást is a live-on.
  • TomStorm
    #156835
    Még mindig nincs live???
  • Moby
    #156834
    A zombigépek azonosíthatóak, miután egy körülhatárolt művelethalmazt végeznek (ráadásul nem logolnak be, stb). Olyan előtétrendszereket használnak, ami a valós usereket továbbroutolják a tényleges, izolált hálózatba. Az meg nem akkora tűz, hogy authnál torlódás van, max annyit érzékelsz, hogy lassabban lépsz be. Ha az előtétrendszer kellően elosztott, még annyit sem. Ráadásul ez lehet több szinten elosztott, stb..pénz kérdés az egész.
  • Harlekin
    #156833
    Az nem elég ha offlinre teszitek hiszen a megvett tartalmak a Profilhoz vannak kötve és OFFLINE nem tudja ezt ellenőrizni!!Ezért KELL a HOMEOLÁST nem csak a keresztbe(baráttal osztogatásnál megcsinálni) hanem a saját profilodat a saját boxra homeolni,mert így a profilhoz tartozó licencek társulnak a boxal.
    Ismétlem nálam MINDEN megy amit NEM ÉN vettem érthetően,hiszen a Renátó profiljának EZ a HOME boxa így OFFLINE is tudja használni EZ a box ezeket a játékokat és a hozzá tartozó összes profil szintén!
    Semmi misztikum nincs ebbe!
    VISZONT HA A SAJÁT PROFILT LE HOMEOLJA VALAKI AKKOR UGRIK 1 HOMEOLÁS AZ ÉVI 3 LEHETŐSÉGBŐL ERRE FIGYELJEN ODA MINDENKI!!!!
  • TDC Geronimo
    #156832


    És ez mindent elmond a mostani genről :)
  • Macccy
    #156831
    én ezt nem vágom, hogyan kezelhető? érdekel
  • Totti5
    #156830
    Offlinera tettem de semmi nem indult el. Aztán bekapcsoltam a WiiU t é játszottam...
  • Moby
    #156829
    Minthogy a ms corporate szolgáltatásai is nyilvánvalóan ebben a percben is mennek.
  • Moby
    #156828
    DDOS attak megfelelő felkészültség mellett kezelhető. Nyilvánvalóan faszt se költenek ilyenre. Aztgondolja bárki a googlet nem ddosolják minden kicseszett nap?
  • Ra1n
    #156827
    Nem ők kérték hogy terheljék szarrá a vasat de ők kényszerítenek feleslegesen EGY rendszerbe amiért még fizetni is kell....
  • Moby
    #156826
    Ha homeolva vagytok, aki nem a home, annak csak onlány megy minden arról a profilról.
  • Macccy
    #156825
    Ja, van ami működik, azis lehet Harlekinnek van igaza és home licensz függő.

    A szolgáltatást most én nem ekézném, nem a Microsoft és nem a Sony kérte, hogy terheljék szarrá a kis gyökerek a vasat. De kurvára remélem kitalálnak valamit, hogy ezt ne csinálhassák meg húsvétkor is! Valami automatikus serial kulcsos azonosítás a Live szerókra csatlakozásnál, vagy mittudomén ....
  • Ra1n
    #156824
    Nekem a Dragon Age digit,és offline módban működik....
    Mindenesetre ennyit arról mennyire jó hogy egyetlen szolgáltatáshoz van kötve a multi,ráadásul pénzért....
  • TomStorm
    #156823
    Át lehet kapcsolni offline módba,Network opciónál,nekem csak így jó mert wifi-n van a net.Így tudom használni tovább profilom DE csak lemezes játéknál.Minden más digitális dolog elérhetetlen.
    Neked ja,ki kell húzni a kábelt.

    Tanulság:soha többet nem veszek digitálisan semmit
  • Macccy
    #156822
    Úgy vettem észre - múltkor mikor bevittem melóba a boxot - hogy fejlesztője/játéka válogatja mi megy és mi nem, ha nincs Live. Nagy kibaszás, de ami jobban felkúrt az előbb, mikor a kis buzi gyíkok miatt elment a Live, hogy a box nem ment át automatikusan Offline módba (lehet nemtudott a szar leállás miatt) hanem mindenáron Online akarta beléptetni a profilom, mivel az sikertelen lett, ki is dobott újra meg újra egészen addig amíg ki nem húztam a kábelt. Akkor viszont beléptetett és tolhattam offline mentésből a FarCry4-et.
  • Totti5
    #156821
    PLAYSTATION NETWORK AND XBOX LIVE ARE DOWN