176613
banner
  • Ra1n
    #156900
    Unity-ben pont a coop a legproblémàsabb (bughegyek,iszonyatos framedroppok,stb)....:)
  • Botond #156899
    Fekete filccel is ki lehetne színezni!
  • Macccy
    #156898
    leukoplaszt ?
  • TomStorm
    #156897
    Valami ötlet,hogy ne lássam kontrolleren a világító X kapcsolót?Zavar néha de csak éjjel..
  • Macccy
    #156896
    Ennyi. Így így.

    Amúgy bár én sem parázom túl a webkártya miatt, de azért kicsit bennem van a para mióta kolléga mesélte hogy járt. Amazonnál kért egy free 1 hónapos szerver szolgáltatást - cpu time, memória, amit akarsz - hogy demózzon egy új vállalatirányítási rendszert. Még le sem telt az 1 hónap, máris kapott egy levelet, hogy akkor most lóg az Amazonnak durván 500 ezerrel!!! Kiderült, hogy apróbetűsben benne volt, hogy erre éppenséggel nem érvényes az ingyenes próbahónap és a netes kártyájára rá is terheltek 2000 Ft-ot, de mivel több nem volt, a többivel még sáros ... Most megy majd a fight, hogy akkor kell e fizessen vagy sem, satöbbi satöbbi, minden esetre szervert azóta megszűntette, a netes kártyát azt mondta szintén lemondta ...

    Amúgy a cikk alatt hozzászólásban tudni vélte valaki, hogy a 13ezer felhasználói infót állítólag nem is az Amazon, PSN és XBL szerverekről lopták, hanem felhasználók gépeire (pc?) bedobált trójaiból. Ezért is ilyen "kevés" az adat ...
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2014.12.29. 10:30:48
  • TomStorm
    #156895
    Ja és jön ma Unity is.Csak nem bírtam ki,hogy ne nézzem meg:)
    Co-op biztos jó lehet
  • TomStorm
    #156894
    Alien Isolation 6e.ft Store-on?Hát ez nem sok meg is veszem
  • Rage47
    #156893
    Hány órád volt benne?
  • Ra1n
    #156892
    Nem spoileroztam túl,és az elején írtam is hogy esetleg lesz benne.:)
    Csak a történet baromságait írtam le..A hegyikecskés jelenet mindent visz perpillanat :D
    Kíváncsi lennék hány alkalommal röhögött fel a közönség ezen a csodán...

    Egyébként nem mondtam hogy nem szórakoztam jól, a látvány elvitte a hátán az egészet. De csak ennyi. Mindazonáltal mérlegre se raknám semmilyen téren (se látvány se tartalom,se rendezés se semmi) az eredeti trilógiával,mert kilőné az űrbe a Hobbitot...

    Gyakorlatilag ez egy jó film is lehetett volna. Ha nem nyújtják feleslegesen trilógiába szarrávontatva és nem komplett idiótaként jelenítenek meg benne egyes elemeket....
    Egyetlen 3 órás rész kellett volna belőle.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2014.12.28. 23:58:48
  • Harlekin
    #156891
    Na az Én webkártya adataimmal sokra mennek soha nincs rajta 1000 forintnál több!Ezek a dolgok miatt nem adom meg SOHA a rendes kártya adataimat,mert a webkártyán NINCS pénz csak akkor amikor kell...Más számla szám tartozik hozzá és természetesen más kártya adatok mint a valós kártyám így esélyük nincs pénzt nyúlni róla...Legyenek vele boldogak!
  • Zavarodott
    #156890
    Én jól szórakoztam rajta. Egy spoiler button elfért volna azért, bár lehet csak a telóm miatt nem látom... ;)
  • Macccy
    #156889
  • barmi
    #156888
    Erre csak azt tudom mondani, hogy :



    kocsog hekkerek ....

  • lac coo
    #156887
    Több mint 13 ezer felhasználó adatait lopta el és tette közzé az Anonymous. Úgy tűnik, nem csak leállt és akadozik a Playstation és az Xbox platform, de fel is törték a hackerek.
  • Macccy
    #156886
    Ez volt már?

    Sunset Overdrive Live action Ad

    :D
  • Macccy
    #156885
    Szanszet Overdráájv mekkora fun eddig, tényleg! :) meglátok egy lufit, mondom na csakmég azt, erre azon kapom magam, hogy grindolok a vezetéken utcák óta és aprítom a redbullt :D
  • Macccy
    #156884
    pedig az a játék ráadásul egy kuka szar véleményem szerint és én nem vagyok nagy szarozós, szomszéd PCjén kipróbáltam milyen egy statikus környezetben osonni a pajszer a.i ellen és drótos csapdaként triggerelni a scripteket :)
    Igen szegény lehetett az "FPS" felhozatal, ha ez a beszt :D
  • Totti5
    #156883
    Még mindig év FPS-e : Sniper Elite III

    Senkit nem zavar ezek szerint, vagy tényleg FPS :)



    Mondjuk tény, ha rázúmolsz akkor célkereszt nézet lesz:D


  • lippet
    #156882
    NHL 15-el játszik valaki? A szezon mód az mit takar? Ha elkezdek egyet, akkor folyamatosan jönnek majd a szezonok? Olyan, mint a FIFA pl?
  • Totti5
    #156881
    Mese.
  • TDC Geronimo
    #156880
    Pörög sunset credit. Rég nem szórakoztam ilyen jól
  • Ra1n
    #156879
    Emlèkeim szerint te is le szoktad ìrni a filmes élményeidet.
    Egyébként igen,kiìrtott egy egész vàrost, majd 1 szem ember egyetlen lövéssel leterìtette,mert annyi esze nem volt hogy tüzet köpjön vagy ne menjen szemtöl szembe egy szàmàra veszélyes fegyver ellen...:)
    Az elözö részben meg vagy 30 percig szerencsétlenkedik a törpökkel és senit nem tud megölni.
    Örülök ha neked tetszik a hobbit trilògia,szàmomra a Gyuru trilògia utàn minden tekintetben egy hatalmas csalòdàs. Baromi gyenge és baromi vontatott. Olyan mint a Sony exkluzìvok mostansàg. Csilivili szarràeffektelt làtvàny,totàl àtlag vagy az alatti tartalommal. Nem több,nem kevesebb. Nem csoda hogy szinte mindenki lehúzta...
  • Macccy
    #156878
    Na igen, a gamekapocs már jó ideje kerülendő, a színvonal mélyrepül, a teszteknél többször volt olyan érzésem, hogy nem a játék hanem külföldi tesztek alapján írták, a hozzászólásokba meg bele sem szabad olvasni, mert a kis pöcsök már az első ötben elkezdenek anyázni.
  • barmi
    #156877
    A PWZ az egyik legpozitívabb csalódásom volt idén, nem tudom miről beszélnek ezek .... ostoba banda.
  • Rage47
    #156876
    En ma próbáltam ki es alig lehet abbahagyni :D coopban is szuper
  • Totti5
    #156875
    Most értem haza a vetítésről és csak a sárkányra reagálnék. Kiirtott egy komplett várost és pont. Ha ennyire nem tetszik a Hobbit trilógia akkor mi van faszért nézed. És ez nem filmes topik hogy ráadásul spoilerezve litániát kelljen írni...
  • n000rbi
    #156874
    Az egy dolog, hogy megy a live, de miért is kell újra megadnom a billing info-t vásárlásnál?
  • Ra1n
    #156873
    *A hegyikecskés részre rátett egy lapáttal hogy valaki a nézőtéren benyőgte hogy mindjárt felbaktatnak....Erre jöttek a kecskék és szó szerint felröhögött a közönség....
    Igen jól sikerült komolynak szánt jelent!
  • Ra1n
    #156872
    Megnéztem ma a csodás Hobbit utolsó részét. Igyekszem spoilermentesen (nem nagyon fog menni) írni róla.

    Az előző részben a félelmetes sárkányból egy vicces csináltak aki nem volt képes 30 percig senkit kicsinálni,ellenben fosta a szót. Na ezt sikerült itt is folytatni, gyakorlatilag a félelmetes nagy gonoszból ismét egy ostoba baromarcút csináltak,aki szövegel majd annyi esze nincs hogy ne szemtől szembe menjen a számára halálos fegyverrel.....Taps....
    De ezen még úgy ahogy túl is tettem magam. A filmben az ork fejek úgy hullanak mintha papírból lenne mindenki páncél nélkül...Gyakorlatilag már a közönség felröhögött egy egy lefejezésen...És lőn az 5 sereg csatája.... Iszonyatos emberhátrányban a törpök + emberek + tündék a két orksereg ellen, már vonulnának vissza de ekkor megtudhatjuk hogy egy fecske ugyan nem csinál nyarat ellenben 10-12 fecskével!!!! Igen amikor már minden elveszettnek tűnik és mindenki hátrál, a hegyben lévő főhős törpök kitörnek és megoldják a problémát SŐT egyedül nekik jut eszükbe hogy talán a sereget irányító vezért kéne leölni (ez senki másnak nem jutott eszébe még a tündeseregnek se hogy fellőjjenek oda pár nyilat) aki egy kis hegységről irányít mindent,nosza! Pattanjunk hegyikecskékre (nem vicc) amiken felügethetünk a főganéhoz...:D Nomegpersze a menekülő embereknél is hirtelen megbátorodik az asszony és gyereksereg (ez sem vicc), és elkezdik kiverni velük az ezrével érkező orkokat.....:D
    Dögunalomig elnyújtott végjáték....Szomorúság...Boldogság...
    Persze a néző hülye úgyhogy bármikor szóba kerül a hatalom gyűrűje felcsendül az ismerős dallam,nem elég mutogatni is azt a szart,csodálom hogy nem írták pluszba alá...:D
    Mindezeket leszámítva elvoltam mert látványos volt a film. Csak sajnos baromira nem annyira mint az eredeti trilógia!!! Szarrá szanaszét effektelve megy a csata,hullanak az orkfejek, gyakorlatilag hiába a látvány szó szerint gagyibban és kevésbé hatásosan nézett ki a nagy monumentális csata mint bármely másik csata az eredeti trilógiában...Tipikus esete annak amikor a kevesebb több lett volna. Főként hogy a szutyok film+-on ma nyomták a király visszatért,gyakorlatilag rögtön szembetünt hogy sokkal de sokkal hangulatosabban és komolyabban van abban megjelenítve a csata mint az 5 seregben,ahol minden szarrá van effektelve és papírként hullanak az ork buksik...:)

    SEHOL sincs ez a trilógiának feleslegesen elnyújtott agyoneffektelt dögvész az eredeti Trilógiához képest semmiben. Reméltem hogy az előző rész gyengeségeit kiküszöbölik. Nem sikerült. Az pedig hogy a sárkány tényleg ismételten a pusztító gépezetből hirtelen balfasz lesz akinek annyi esze nincs hogy egyetlen lángköpettel kicsinálja aki fegyvert fog rá,vagy 10 méterrel odébbról támadjon ahova nem tudnak utána fordulni....Vicc....
  • DummyBoy
    #156871
    Nos ... akinek fáj a "fizetős multi" annak ott a PC az "ingyenes" multijával ... Számomra semmilyen indokkal nem elfogadható egy ilyen támadás. Ha rajtam múlna, megkerestetném az összes ilyen kis f@szarcút a neten, aztán minden adatukat megosztanám a közösséggel, majd figyelném mi történik. Biztos vicces kimenetele lenne ...

    Azért a Live és a PSN (bár ez utóbbit nem ismerem) nem igazán csak a fizetős multiról szól ...
  • Katun
    #156870
    A PvZ GW legalább annyira élvezem mint a GTA5-t, hihetetlen milyen addiktív, nagy pofáraesés volt (pozitívan) a Titanfall is (persze nem ez a kategória) és nagy hányinger volt a BF4 (ocsmány, ronda, skillmentesen lvl1000-esek ellen).

    Igen, ha kipróbálták volna legalább egy 20 perc erejéig akkor rögtön beszippantódtak volna és nem ilyen díjat kap.
  • Ra1n
    #156869
    Ez egy dolog, ki kellett tömni sallanggal,én azért ha válaszhatnék nem feltétlen fizetnék be rá ha lehetne ingyen multizni...Sőt....
  • gduck
    #156868
    Hát így is fel lehet fogni. Csak nem igaz, mert az XBOX LIVE már messze nem csak a multizásról szól ;)
  • Ra1n
    #156867
    Hát,pedig ha a támadások a fizetős multi miatt történnének még támogatnám is őket. Nem ezért történik,így zavar és én is lámopavasra vágnám őket,de a sort mindenképp azzal a baromarcúval kezdeném aki kitalálta hogy konzolon fizetni kelljen a multiért.
  • gduck
    #156866
    "Miért nem azonosít a Live a boxok serialja alapján,"

    A hálózazati kommunikáció nem a valós adattartalommal kezdődik :D Sokkal előbb kellene ezt még megfogni boxtól függetlenül ;)
  • Totti5
    #156865
    Remélem jövőre az EA összekapja magát és ráállnak a remasterekre, h kitöltse az űrt az ME4-ig.

    Egy ME 1-2-3 összes DLC 1080p 60 fps rendel.

  • Botond #156864
    roflcopter
  • Totti5
    #156863
    Ez mindent visz mára, gamekapocs goty :

    Az év legaranyosabb gyerekjátéka

    Disney Infinity: Marvel Super Heroes
    Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    How to Train Your Dragon 2
    LEGO Batman 3: Beyond Gotham
    LEGO The Hobbit Videogame
    Oddworld: New and Tasty
    Rayman Legends
    Skylanders: Trap Team
    The Amazing Spider-Man 2
    The LEGO Movie Videogame
    Transformers: Rise of the Dark Spark

    - pázmeg Transzformersz gyilok lövölde TPS, mint gyerekjáték! Donkey Kong és Rayman ( ez mondjuk 2013-as cím, de ezen nem kell fennakadni ) HC platformer mint gyerekjáték, de amúgy miért nincs közte Mario Kart 8? az nem gyerekjáték? mondjuk 3 LEGO mellé ami teljesen más elemekre épülnek, már nem fért már be. Ok.

    Az év FPS-e
    Sniper Elite III

    - ez szerintem TPS, de lehet én vagyok tájékozatlan

    Az év WTF címe ( magyarán a citromdíj )
    Plants vs. Zombies: Garden Warfare

    - ezek ki sem próbálták...

    Nem baj, gémsztar szintet hozni kell, ebben van a népszerűség!
  • Botond #156862
  • Narxis
    #156861
    :D