176613
banner
  • Moby
    #156940
    Fordítsuk meg: minek tartsam meg? Hogy elmondhassam, hogy van? Ennyi erővel az összes valaha volt konzolból tarthatnék itthon egyet, mindegyiken vokt olyan, amit nêha elővennék kicsit. Na nem. Én nem gyűjtő vagyok, én játszanék még abban a pici szabadidőben, amim van.
  • Botond #156939
    Akkor meg minek eladni? Enni nem kér, polcon elfér, kenyérre nem kell a zs, meg nem romlik.
  • Ra1n
    #156938
    Ha nem érted mi a gond,legalàbb ne pròbàld megmagyaràzni...
  • Moby
    #156937
    Francokat, maradt benne jó sok. Csak az E:D sokszorta akkora élmény nekem, mint bármi az elmúlt tíz évben, ideértve az fh2-t is. Ez nem az fh2 kritikája, nagyszerű az is, de az elitet nekem írták meg. A szabadidőm meg nagyon kevés erre is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.29. 21:01:15
  • Botond #156936
    Nemtom, én világ életemben stratégiákat meg rpg-ket pörgettem, szóval ezeket a konzolokat a sok agyatlan lövölde miatt kb semmibe néztem, de mióta van forza horizonom, azóta el nem tudnám képzelni az életet nélküle. Heti 1-2x csak úgy minden cél nélkül belépek, égetem a gumit, hallgatom a motorhangokat és gyűjtők az ezer klubbhoz az izéket. Kikapcsol. Mellette persze PC-n meg tabletek játszok, de azé erősen motoszkál a fejemben, hogy csak kellene egy 60-as Sony meg egy 335-ös babzsák forzázni. :D

    Szerk: szal én sose adnám el, oda akartam kilyukadni, vagy te kivéttel minden fh2-ből amit akartál élmény szinten?
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2014.12.29. 20:44:23
  • Botond #156935
    Nejem nyomja a just dance2014 multit, szóval gondolom megy. 360-on.
  • Katun
    #156934
    Izéj, nekem a magyarszki sztórban nem havas a gta online, viszont amikor UK-ra tettem a gépet mint tartózkodási hely, akkor az egyik csempén a hógolyózós GTA szerepelt. Tehát akkor a hazai sztóron belül nincs hav a GTAO-ban? Remek.
  • TomStorm
    #156933
    Nálatok megy végig a live vagy csak nálam van a hiba,hogy 20percenként leáll?
  • Moby
    #156932
    E:D mellett akkor sem maradna időm érdekes exkluzívokra, ha amúgy belátható időn belül érkezne ilyen. Gyakorlatilag ilyen egyjátékdrogos lettem, az meg pont csak pécén van. Azon kívül egy jövőbeni játék érdekel komolyabban, a star citizen, és az is pécé.
    Amúgy igen, kvázi kell a pénz is: oculus rift lesz belőle :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.12.29. 20:15:43
  • Harlekin
    #156931
    Utál portalanítani és ha beporosodik eladja!!!Mindig ezt teszi,mert szereti a tisztaságot ezért totál érthető a döntése!Pár hónap múlva észreveszi,hogy porosodik a helye...Ezért elmegy és vesz olyat ami éppen az útjába kerül,mind 1 mi csak konzol legyen és ez így megy konzolról konzolra!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.12.29. 20:13:47
  • TDC Geronimo
    #156930
    Ahogy lentebb írták nála 3 hónapnál tovább nincs egy konzol. Majd jövőre lesz még ps is meg box is 1-2 hónapra :D
  • Botond #156929
    Mi okozta ezt az elhatározást? Kell a pénz kenyérre? :)
  • Harlekin
    #156928
    Csak egy eshetőséget írtam le...De szar ismét valami,mert nekem ELTŰNT MINDEN achievementsem és belépni se tudok az app ba tegnap este óta sőt a feedem se frissül.Supportal beszéltem és szokás szerint értetlenkednek,mert ez már meghaladja a betanult dolgaikat,hogy "a kábelt be kell dugni" meg "a gombot meg kell nyomni"meg "ki kell csomagolni"és a szokásos nagy értékű probléma megoldásaikat.De továbbították a megfelelő személyeknek a problémát !!!24-48 óra múlva jelentkeznek!!!Nem az hogy egy jelentéktelen dolog működni fog hanem jelentkeznek!!!!
    Viszont érdekes mert 360 on megnyílnak az acsik és hozzá is adódnak a GS számhoz csak X1 en nem nyílnak és be se tudok lépni acsi app ba se smart galsson se xbox.comon...Sőt 360 acsiszámláló több GS-t ír x1 re mint maga az X1!!!
  • davidka003
    #156927
    Én egyetértek veled. Dögunalom volt.
    Max ingyen megéri megnézni itthon de pénzt nem ér meg szvsz.
    Első 2 rész bővítettben viszont nem volt rossz.
  • Kongy
    #156926
    Nem a cuccokat féltem... hanem jó home társ vagy/voltál :(
  • Moby
    #156925
    Nyugi, megmarad mindened :)
  • Kongy
    #156924
    Ne már, hogy eladod :(
  • TomStorm
    #156923
    Magyar ft. ment Magyar Acc.-ra Magyar régión van a box:)
  • Harlekin
    #156922
    Már kezdtem megijedni,hogy 3 hónapnál tovább volt konzolod...gondoltam biztos beteg vagy!!
  • Harlekin
    #156921
    Akkor fordulhat ez még elő ha nem ugyan azon a région vagy!Teszem azt Magyarra töltötted fel és a box meg amcsin van.Értelem szerűen akkor nem fogod látni az acc ra töltött pénzt.Nekem van pénz az angol profilon,de azt se a magyaron se az amcsin nem látom boxon belépve.Viszont xbox.comon igen,mert ott az angol van beállítva régionak...
  • Moby
    #156920
    Ha valakinek nem hozott a jézuska one-t de szeretne, nálam van egy eladó, kifogástalan darab. Priviben adok róla részletesebb infót.
  • TomStorm
    #156919
    Akkor lehet még a múltkori Live meghibásodás utórezgése és nem javították.Azért köszi!és remélem jó játékok lesznek:)
  • TomStorm
    #156918
    Ilyen nekem nincs,hogy Change.
    Van:"add billing info to continue(amit már rohadtul megadtam de mindegy)" "cancel" és "view terms"

    PC-n meg kapásból a microsoft pontokat kínálja fel ott meg más nincs LOL
  • Macccy
    #156917
    Gratulálok a gamékhoz, dee ... nekem működött ez konzolról is. Igaz nem most, nem tegnap, de tutira működött.
  • Totti5
    #156916
    Fantasia: Music Evolved Xbox One - 4800 huf
  • TomStorm
    #156915
    Beszarok,PC-n beléptem és ott van a menüpont vásárlásnál az egész összeg és enged is szépen vásárolni bármit.Annyi,hogy levonja mindig.
    Ezt konzolon egyszerüen nem lehet megtenni,mekkora hiba már te jó ég..

    Persze a végeredmény számít így Quene-n van:
    -Alien Isolation,TR Definitive,Ryse Legendary

    AC Unity is megjött közben
  • Macccy
    #156914
  • Macccy
    #156913
    Vásárláskor amikor felkínálja, hogy BUY, a fizetőeszköz mellett CHANGE -et kell nyomj, hogy a másik fizetőeszközt válassza, a feltöltött zsetont. Így.

  • TomStorm
    #156912
    Bocsi még egyszer de kérdezném,hogy költsem el a Microsoft account-on lévő pénzt?
  • Totti5
    #156911
    Már éppen kezdtem teljesen megfeledkezni arról hogy még mindig valami performance boost a lényeg... :)
  • TDC Geronimo
    #156910
    Techland’s upcoming zombie survival open world game, Dying Light is already confirmed to be running at 1080p and locked 30 frames per second on both the PS4 and Xbox One. So was Dying Light using the latest Xbox One SDK update to achieve this performance boost on Microsoft’s console?
    “We were using the latest version just prior to the new release that came out on December 12th. In terms of advantages, the main thing is just how much the ESRAM control has improved,” Lead Game Designer Maciej Binkowski said to GamingBolt.
    “The new API allows you to do a lot more with the ESRAM, things devs have always wanted to do but were not easily accessible. This together with better tools (PIX) allowed us to really improve performance and tweak ESRAM usage,” he added.
    For those who are unaware, PIX i.e. Performance Investigator for Xbox is a software tool for game developers that helps them analyze and debug their code to improve performance of Direct3D applications. It’s intriguing to see that Microsoft have been making further updates to their SDK which has already helped several AAA games like Destiny and Grand Theft Auto 5 to achieve full 1080p resolution. It seems that with continuous improvements to both consoles, the performance gap is indeed narrowing down.
  • TomStorm
    #156909
    Nyoma sincs a pénznek amit rátöltöttem.Hol lehet megnézni egyáltalán?Vásárláskor fel kéne ajánlania nem?
  • Totti5
    #156908
    Feigyelj és tanulj!

    "hegyikecskés jelenet". Teljesen valós alapokon nyugszik, hiszen a természetben is létezik hegyi kecske, akik ember számára felszerelés nélkül megmászhatatlan falakon élnek, mennek, mozognak, másznak, ereszkednek le. Nyilván egy fantasyban vagyis konkrétan a Hobbit 3ban ez is mint minden lény ( 20 emeletes big ORC, helikopter méertű SAS ) a világhoz mérten van ábrázolva, de alapjaiban a való életben is vannak ilyenek, teljesen megszokott lények, akik valóban a meredek hegyeken, sziklákon ugrálva mozognak.



    Befejeztem.
  • TomStorm
    #156907
    Live is amúgy még mindig [email protected] elmegy felesleges Multizni
  • TomStorm
    #156906
    Töltöttem bizonyos Gift kártyákat account-ra de most,hogy vásároljak játékokat?
  • n000rbi
    #156905
    Hogy "kell" az túlzás, de egy kis Forza 5/Horizon körözéshez nem árt. (a gold akciós 4k-s TR Definitive Ed. is gondolkodóba ejtett...)
    Ennyiért meg nem is vészes.
  • TDC Geronimo
    #156904
    Mire kellett a gold? Gondolkodtam én is, de kettő konzolon nem fizetek multit.
  • n000rbi
    #156903
    Tárgytalan, már meg is vettem 10k-ért :)
  • TomStorm
    #156902
    Hát inkább szoftveres megoldásra gondoltam de látom nincs.Nem gond marad a takarás valami kis fimomabb megoldással azért mint a sebtapasz:DD
  • n000rbi
    #156901
    Szokott ilyentájt lenni valami éves gold előfizetés-akció, vagy ne várjak és szerezzek simán teljes áron egyet?