176613
banner
  • Harlekin
    #157424
    óóóó hát persze...
  • Ra1n
    #157423
    Fogok,amint úgy határozok hogy baromságra akarom szórni a pénzt.:)
  • Totti5
    #157422
    Nyugodtan vegyél te is, nem kell irigyekdni rá. Tényleg nagyon jó cucc!
  • Ra1n
    #157421
    Lol. Nem, gamerbillt kell venni 15ezerért! :)
  • Tyrant01
    #157420
    Ne kamuzz a 64 nappal, karácsonykor meghekkelték a live-ot, mint a PSN-t
  • Totti5
    #157419
    Akkor megint ott vagyunk hogy steamos PCt kell venni, mert az jobb?
  • Ra1n
    #157418
    Értem. Ez mind adott a Steam-en INGYEN, jóval komolyabb minőségben.:)
    RIZSA...
  • Harlekin
    #157417
  • darkSectorxxx #157416
    "Jó sokat PC multiztam pontosan tudom mik a hátrányai a ingyenes PC multinak...Soha többet..."

    Hát igen van ebben is igazság.
  • Harlekin
    #157415
    Nem a multi fizetős,ha ez eddig még nem tűnt volna fel!
    Hanem 1 plusz szolgáltatásér "tagságért" fizetsz aminek csak az egyik része a multi és aminek a része még a party,úgy mint az ingyen játékok és aminek a része a kedvezmények stb.

    Jó sokat PC multiztam pontosan tudom mik a hátrányai a ingyenes PC multinak...Soha többet...

    De pontosan ezért van az,hogy 1 meccset is végignézhetsz a stadion falára kivetítve INGYEN állva nyomorogva az utcán vagy 3000 forintért ülve közvetlenül bentről és még a büfébe is bejutsz...
  • Harlekin
    #157414
    Nem!!!Ez konzol!!!Azért konzol,mert ENNEK nevezték el a felhasználásból eredően...
    Nem csak a procit nem cseréled benne hanem semmit.Plusz excelt se kezel és lehetne a rengeteg különbséget sorolni ,mert lényegesen több a különbség mint a hasonlóság minden szegmensében.

    De akkor ennyi erővel 1 virágos kaspó is lehetne bolygó csak azért,mert föld van benne!És mégse az viszont pontosan ezért nem élnek rajta emberek hanem csak 1 nyeszlett virág.Tehát ennyi...Ennyire egyszerű az egész...Plusz az egész baszakodás semmire nem jó ami itt ment napok óta,mert rohadtul nem erről szól ez az egész.
    Mindenki fújja a mag faszságát és ráadásként úgy,hogy burkoltan a ki nem mondott dolgokat tartja szem előtt és fontosnak!
    És ezt Te is pontosan tudod...
    Tehát mindenki használja a saját eszközét amire tartja ne E pöcs méricskélésre hanem teszem azt játékra...
  • darkSectorxxx #157413
    Egy biztos PC-n a modok megérnek egy misét. :D

    Például ilyenek végett:
  • Ra1n
    #157412
    És amiért fizetős a multi...
  • Totti5
    #157411
    Tegnap toltunk egy kis multit. Egyszerűen ez a gamma, maga a GAMMA.





  • Moby
    #157410
    Ezeket a konzolokat lassan má csak azér nem lehet pécének hívni, mer be van forrasztva a proci :)
  • darkSectorxxx #157409
    Oprendszert tekintve még egy dolog érdekes , ami enm feltétlen pénzigényes, de kényelmi funkció, hogy konzolon nekem még soha nem kellett oprendszert újratenni, mert annak ellenére hogy karbantartottam, még valahogy mégis sikerült elhasználódnia, okozva ezzel hibákat, akár régen futó játékoknál is, és akár meglévő addig jobban futó jáátékoknál a szemetődéssel fps csökkenést is tapasztaltam játékokban itt-ott.

    Szóval konzolon pl ilyenekkel sem kell szarakodni, ez is bizonyos típusú emberkéknek kényelmet jelent.
  • Harlekin
    #157408
    Mivel itt mindig az van,hogy a konzol az Játékra van kitalálva mindentől függetlenül és ezért minek rá böngésző meg bármi más ami nem a játékot szolgálja.Akkor a pcvel szépen el lehet menni netezni meg excelt kezelni 50-300 ezerig is,mert erre alkalmasak erre lettek kitalálva.Tehát a játékok szépen maradnak konzolra és fognak is és az értelmesek használják is,mert megfelel nekik pontosan úgy ahogy az ki is van találva... A többi meg mehet pc-re.Ez a világ rendje!

    És akkor csak Én érzem azt,hogy rajtam kívül senkinek nincs játéka és szét veti az unalom...

    Csak egy kicsi apróság,hogy ne unatkozzatok HARLEKIN543 Achievement Streak - Starting 06 Nov 14 for 64 days 369 achievements

    64 napja minden nap volt egy kicsi játék,mert valahogy nem értem rá méricskélni a platformokat egymáshoz!

    És még mielőtt jönne a sokk nyomorék!!!
    1.Rohadtul telibe szarom,hogy szerinted nincs életem és a hasonló szösszenetek.Majd Én azt tudom!
    2.Még jobban telibe szarom és bzitosr veszem és veheted,hogy szívesen cserélnél velem!
    3.És mindent összegezve pont úgy szarom telibe mint azt,hogy kinek milyen netes exceles gépe van!

    Ja és,hogy ne maradjon ki!t
  • Ra1n
    #157407
    Te még mindig ezen a 265k-n lovagolsz? Olyan nehéz felfogni hogy az egy csúcs konfignak számít,és abszolút felesleges egy átlag gamernek aki szebbet akar a konzolnál,ergo jócskán lehet belőle faragni? Látom nehéz.:)
  • Ra1n
    #157406
    Apropó nem a grafika határozza meg. Nem valóban nem. De hatalmasat ad hozzá.Főként manapság amikor a játékok színe javát bottal nem piszkálná az ember mert a tartalom és a játékmenet harmatos gyenge.... Továbbá a játékélményt igencsak tudja rombolni a szaggatás és az alacsony frém.:)
  • Ra1n
    #157405
    Honnan veszed TE hogy ez a kisebbség? van rá statisztika?:)
  • DummyBoy
    #157404
    Megint figyelmen kívül hagyod hogy te ahhoz a kisebbséghez tartozol, aki tud mit kezdeni a problémákkal. Az meg hogy a tökéletes pc-hez az évek során meg egy pc-nyi alkatrészt kell beszerezni, hogy jobb legyen az megint csak engem igazol.

    Bár lehet Az a baj, hogy nekem Nem a grafika határozza meg a játékélményt :)

    @Moby: Ez így természetes, De Az már korántsem biztos hogy ezek Az én igényeimet is kielégítenék :)
  • Botond #157403
    Te írtál 265k-t, szóval ennyire hazugság a 200k is. :)
  • Moby
    #157402
    Hát én azt gondolom, az engem körülvevő dolgok mindegyiknék az legyen a legnagyobb "hibája", hogy a személyes igényeimet elégíti ki :)
  • Ra1n
    #157401
    A gépem a kitűzött céloknak messze megfelel, a vízhűtések, a ház, a táp mind felesleges sallang amiket az évek alatt szereztem be mert így jobban tetszik, halkabb,ennyi. Nem kötelező,aki megteheti és igénye van rá csinálja. Ezt felszámolni ugyan akkora baromság mint felszámolni a konzol árába ha valaki modolgatja,kifestegeti,matricát vesz rá, hűtőszekrészbe szereli mittudomén. Félremagyarázás ami a tényeken nem változtat. TM és DFGT valóban nem egy kategória. 100k alatt a madcatz és TM kormányok vicc kategóriát képviselnek a DFGT-hez képest, nem beszélve arról hogy 100k alatt ott a g25-g27 is. Nem kötelező a prémium cucc,de lehetőség. Ahogyan lehetőség konzolhoz 80k-ért szar kormányt venni...:)
    Továbbá konzolon nincs választásod, ott belecsűrik az egészet egy gagyi műanyag házba,minőséginek abszolút nem nevezném sem a One-t sem a Ps4-et (ps4-et főként)....
    Részemről ennyi, a lényeg továbbra is az hogy lehet dobálózni 300k-s pc árakkal meg telenyomni prémium cuccokkal meg amiket gondolunk. A határ a csillagos ég. De az hogy egy konzol látványát és játékélményét elverő pc-hez 300k kell na az szimplán hazugság. Még a 200K IS...:)
    Ergo konzolhoz viszonyítva prémium pc-ről beszélgetni kicsit nevetséges, és enyhén szólva durva "kettős mérce"... Ugyan akkora ordító baromság mint amikor a pc-s vérpistik a konzolárba beleszámolják a 200ezres plazmát...:D

    Apropó support. Életemben kétszer követtem el a hibát és prémium alaplapot vettem. ROG...SOHA többet és valóban a support egy trrágyakupac volt. Mindenesetre az elmúlt 10-15 évben 2 kezemen meg tudnám számolni az olyan esetet amikor valami probléma miatt pc-n nem tudtam volna játszani és utána kellett olvasnom a neten (gyorsabb mint bármiféle support)... Igaz ez lehet betudható annak hogy igyekszem ésszel megválogatni mit teszek a gépembe és nem szarakodok AMD processzorokkal és főként nem szarakodok azzal a hulladékdömpinggel amit az AMD procik alá készítenek alaplap néven a gyártósorokon....:)
    Minden más gondomat 1 perc alatt orvosoltam eddig gond nélkül. És ha kiadnak egy játékot ami szaggat,szarul optimalizált,megvan a lehetőség az okoskodásra,mahinálásra hogy megoldódjon, ne szaggasson. Ezzel szemben konzolon nyavalyoghatsz a supportnak, rikácsolhatsz a fórumokon. Nincs megoldás ha kiadnak valamit szar frémmel,max a gyártó patchelgetése, addig meg a várakozás.
    Neked kompromisszum hogy inkább hónodalá kaphatós kishelyen elférős gyorsanjátszós kevesebb problémás (bár ez erősen kérdőjeles) géppel nyomulj, cserébe gyengébb minőségben. Nekem a játékélmény fontosabb, hogy SEMMI ne rombolja (se recés kép,se szar frém, se ocsmány textúrák, SEMMI), és olcsóbban (nem a warez miatt olcsóbb,hanem alapból).:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.09. 14:44:35
  • DummyBoy
    #157400
    Nem valószínű. Abban a tápban valószínűleg minden benne van, ami kell.

    Arra próbálok rávilágítani, hogy azért halott ötlet az összehasonlítás, mert mint ahogy írod a konzol egy egyszerű piaci eszköz, addig a PC egy személyes igények alapján összeállított eszköz.

    És a személyes igények miatt lehet ami A -nak jó az nem jó B -nek.
  • Moby
    #157399
    Egyébként nem is értem én ezt az egészet. Hogy gondolta bárki, hogy itt valami iszonyatos űrtechnika van fillérekért dobozolva, amikor a nulladik perctől arról szólnak a hírek, hogy hosszú idő óta ez az első generáció, ami kb 0 vagy kis haszonnal jelent meg? Nincs már a "játékokbavanbeleárazva". Semmi nincs beleárazva a játékokba. Az van a konzolban, ami kijön ennyi pénzbül. Pont. Senemjobb, senem űrtechnika, senem semmi. Piaci eszközök, piaci áron.
  • Moby
    #157398
    >És lám, a végén senkinek sincs olyan szar háza, gagyi tápja, 10 ropis alaplappal meg gyári hűtő és teszkós egér.

    És nyilván konzolon sem lenne, ha lenne választásod. De nincs. És te is avval kezded, hogy jajdefontos a táp, meg leégett a haverháza, meg mittudomén. Akkor mé nem fontos ez konzolnál? Ott nem érdekes a chicony táp? Attó nem ég le a haver háza? :)
  • darkSectorxxx #157397
    Jó mennyi egy starter akkor? Biztos nem egetverő.
  • DummyBoy
    #157396
    Értem. De innentől kezdve nem releváns az összehasonlítás, mert a gép egyik legfontosabb része lopott.

    Vagy fogj egy 300+k-s Gamer PC-t, tegyél rá Linuxot, az ingyen van, és úgy hasonlítsuk össze, hol szebbek a játékok :)

    Értem amit mondani akarsz, de ha PÉNZ-ről van szó, és értékről, akkor nem szabad elfelejteni az ilyen részleteket sem. Függtetlenül attól, hogy hány embernek van legális Winje és hánynak nem.
  • darkSectorxxx #157395
    Oprendszer más kategória, maradjunk ebben, 100 általam ismert játékosból kb 5 aki vett win cdkulcsot de ők nem csak játszanak.

    És a warez oprendszer ellenére a játékokat meg veszik és le sem warezolják. Mint én manapság warezba filmen kívül más semmit, játékokat vásárolok orrba szájba, ellenben Oprendszerre egy ft-ot sem.
  • DummyBoy
    #157394
    De ha így nézzük, akkor a játékok árát sem kell kalkulálni, és messze a PC lesz az isten! Hiszen építesz 300k-ból egy gépet, ami egy konzol + 10 játék, és a világ végéig elvagy ... vagy nem? De továbbmegyek ... PC alkatrészeket is lehet lopni. De akkor konzolt is ... És akkor ott vagyunk, hogy mindkettő ingyen van.

    - Van support PC-n is: Tudom, évtizedek óta csinálom ... de az MSI vagy Asus vagy Logitech supporttal majdnem mindig kitörölhettem ...

    Én is értelek, de ez ugyanúgy nem életszerű, mint az oprendszer vásárlása.

    @Rain: Nekem ezzel csak az a bajom, hogy mindenki bort iszik és vizet prédikál ... Mindenki szerint elég egy olcsó gagyi táp, egy szar teszkósegér, meg 10 ropis alaplap, blabla ... És lám, a végén senkinek sincs olyan szar háza, gagyi tápja, 10 ropis alaplappal meg gyári hűtő és teszkós egér.

    Qrvára nem kötelező prémium cuccot venni, de valami oka mégiscsak van, hogy mindenki próbál azt venni.

    Példák: A gépem egy sötét sarokban van, ahol ha villanyt nyomok, páromat zavarja, ezért kellett egy normális világítós bill. (Béna vagyok, nem tudok 10 ujjal gépelni ...) 20+ rongy. Persze akkor nem volt 7k-s Hama és társai ...
    Kell egy pici ház, hogy egyszerűen mozgatható legyen minden, de férjen el benne egy rendes VGA - 40+k
    Kell normális hűtés, mert megfőnek az alkatrészek: 15+k csak procihűtőre ami befér.
    Kell egy olyan alaplap, ami le tudja kapcsolni a GPU-t és az integráltat használni, mert ha nem játszom is 24/7-ben megy a gép: 30+k

    Itt egyszer sem a "prémium" elérése volt a cél, hanem csak annyi hogy a kitűzött céloknak megfeleljen.

    @szimulátor: Ne menjünk bele , a TM és a DFGT nem egy kategóriát képvisel, de ez már ki lett vesézve itt többször. Én repültem, és megnyugodhatsz, 100k az nem olyan sok pénz, ha PC-s sim alkatrészekre akarod elverni :)
    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2015.01.09. 13:46:41
  • darkSectorxxx #157393
    De szeretlek én téged meg nem szivatni akrlak, de értsd meg mire mondom.

    Konzolverést minőségre értik a pécések, grafika, nem a hardverre, hogy ne 3 év legyen a tápra garancia hanem 5.

    Vagy ne tescos egérrel, hanem razer.
    És így tovább.
    Ez mind utána következik opcionális. Nem SZÜKSÉGES ELEME ANNAK HOGY A JÁTÉK SZEBBEN FUSSON.

    Ha valaki arra megy hogy játék , erős gép MINÉL OLCSÓBBAN akkor az hidd el nyugodt lelkiismerettel farag le a tápegység vagy klaviatúra árából.

    Lehet más emberekkel konkrét vita volt hogy ugyanolyan adottságokkal rendelkezzen a pc méret, hang, stb.

    De amikor pl itt is szóbakerült, csak a minimum összeg volt a kritérium.

    Valamint a support része. Van support pc-n is. Ezt sem fogadnám el így pártatlan szemmel nézve. :)
  • darkSectorxxx #157392
    De nem életszerű.
    Most mondhatod hogy konzolokon alapon van oprendszer de ez nem változtat azon a kijelentésen amit egy gamer pc-n meg tud oldani. Ha warez akkor warez, ha nem lenne oprendszer a konzolokon hanem tölthetnél le ingyen és ráadásul full origi modban müködne, te sem adnál ki pénzt rá.

    Oprendszert kalkulálhatsz, nem az fog dönteni de ez inkább kukacoskodás.
  • barmi
    #157391
    Gépem az aláírásomban, jelenleg csak netezésre használom (másra már nem is nagyon lenne jó szerintem, bár kompromisszumokkal még ma is el lehetne játszogatni vele) .
  • Ra1n
    #157390
    Egyébként nem nem írom nem mondom,mindenki azt vesz amit akar, de ne akarjunk már igényszerint belőtt túlárazott cuccokat meg prémium holmikat beleszámolni egy gamergépbe amikor egy nextgenkonzollal hasonlitgatunk, lévén baromira nem fair összehasonlítás egy olyan platformmal ahol mindig a sprórolásról szól(na) minden.:)
  • Ra1n
    #157389
    Asrock Z77 Extreme4
    Intel i3570K @ 5ghz + Corsair H110
    8gb Kingston 1600Mhz HyperX blu
    Msi Gtx 770 Lightnings / leadva most ideigglenesen Asus 7950 Flex / érkezik Gtx 970 G1 / Rajtuk NZXT Kraken X40
    Corsair GS 600w
    Samsung 840 pro és evo 120gb és 250gb SSD
    Asus Xonar DG
    CM HAF-X
    3000 forintos logitech billentyűzet
    Logitech g9 több mint 5 éve, amikor szervizben van (egyszer volt) akkor meg Genius Gila (tökéletes példa az olcsó minőségi gamer egérre)

    Tescós gépem.:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.09. 12:31:42
  • Totti5
    #157388
    Egy nyomorult szerencsétlen senkiházi barom vagyok. Írd csak le nem kell célozgatni az inteligenciámra. Most mindent lehet még ma add ki magadból. Amúgy jöhet a pontos konfigurációd a-zig.
  • Ra1n
    #157387
    Hát persze.:)
    Megszoktam a terelést tőled, mindig ez van minden topikban,most tereljünk arra nekem milyen gépem van. :)
    Nem, nem tescós,amiben fontosnak láttam abból jobbat vettem amiből nem abból szarabbat. Értem én hogy van akinek el lehet adni a gamerbillentyűzetet 15-ezerért. Mindig minden platformon megtalálják az intelligens célközönséget...
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.09. 11:39:09
  • gduck
    #157386
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Olyan ez mint a menstruáció. Ciklusonként előjön
  • Totti5
    #157385
    Neked mindenből a legszarabb teszkos gazdaságos van :) értjük nem gond.