176613
banner
  • Totti5
    #157464
    Meg a legfontosabb hogy szar mert 6 pontos metacriticen.
  • Totti5
    #157463
    Szar mert kinect, szar egy gombos, szar könnyű, szar magától megy, szar csak qte van, szar nincs gameplay, szar mert cső.
  • n000rbi
    #157462
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A dárdázás Britanniában? Ott én a hajamat téptem :D
  • darkSectorxxx #157461
    Melyik része, mert a grafikát meg story-t senki nem húzta le tudtommal.
  • Macccy
    #157460
    Srácok, ez a RYSE ez hűű, énszerintem sok helyen igencsak alulértékelt cucc, leszámítva Legendary nehézségen egy rendkívül frusztráló részt, ez marhajó buli még mindig, lassan végzek másodszorra is. Utána Colosseum jön ...! Epic, durván epic!!
  • TomStorm
    #157459
    Hogy kell új karaktert indítani Sunset-ben?Ugyanazon az acc.-on persze
  • kirol
    #157458
    Csak onnan nem tudom letölteni. :(
  • Rage47
    #157457
    Beregisztrálod és utána futár hozza viszi a géped.
  • Renjike
    #157456
    A One gépemre vonatkozó garancia regisztrálás utánra szól , ez hogy működik? Angliai a gép egyébként
  • darkSectorxxx #157455
    Én sem értem mi ez a korlát, amúgy.
  • darkSectorxxx #157454
    Ja értem. :D
  • Muttley
    #157453
    azért mert az x360 gyári kontroller-je csak korlátozottan alkalmas
    a mortal kombat és tekken játékok játszására
  • DummyBoy
    #157452
    Tottinak volt válasz :)
  • Seth
    #157451
    Van. Retroconsolegames.org
  • kirol
    #157450
    A The walking dead season 2 -nek van xbox 360-as magyarítása?
  • TDC Geronimo
    #157449
    The evolution of Xbox One - as told by the SDK leak
  • darkSectorxxx #157448
    Miez hogy balra meg jobbra? :D
  • Harlekin
    #157447
    Pontosan!
    Csak tudod vannak ITT is olyanok aki szeretik ezt a dolgot kettős mércével kezelni!!!

    Tehát minden más eszköz ami nem kontroller az teljesen elfogadott és használható KIVÉTEL az egér plusz bill,mert az már csalás!
  • DummyBoy
    #157446
    Nem is tudom ... Ez olyan mint a kormány kérdés ...

    Szerintem ez nem azért van hogy előnyt adjon, hanem hogy visszaadja a játéktermi verekedősjátékok hangulatát. (Bár mondjuk nem ez, hanem mondjuk a Razer Atrox :) )

    A kormányról is azt olvastam, hogy sokkal jobb, de nehezebb is vele játszani. Meg kell szokni.

    Vagy ott az egér kérdés: Én is kipróbáltam, és nem volt rossz, de számomra inkább macerás volt (Én babzsákfotelből játszom, nem asztalnál :) ), szóval nekem (Bár akartam kormányt is :) ) jelenleg elég a kontroller, mert az a legegyszerűbb és legsokoldalúbb. Amilyen (alacsony) szinten én játszom, ott bőven elég az is :)
  • Harlekin
    #157445
    ennyi!
    Puritán elektronika kell hozzá,hogy nincsenek benne az analógok és biztosra veszem rezgés sincs benne..A hangok alapján a gombok is mick. kapcsolók így azok is egyszerűsítik a dolgot.
    Maga az usb csatlakozás az szabvány csak a rajta áthaladó adat a más így rém egyszerű ez a dolog.

    És ismét jön a felvetés,hogy miként is van ez,hogy egy előny szerzésre szánt eszközt adnak ki.Miért nem jó mindenkinek a sima kontroller???
    Hogy van ez???Egeret nem lehet használni célzásra,mert csalás konzolon,de 6 egymás mellé profi módon kombózásra felkészített gomb kiosztással rendelkező kontrollert igen!?
  • Totti5
    #157444
    Igen van.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.11. 11:02:27
  • w77d
    #157443
    srácok a hazai boltokban vehető Xboxone-os Watch Dogs-okban van magyar nyelv?
  • DummyBoy
    #157442
    Gondolom 2 vezérlőelektronika van benne. :) Ha jobbra húzod a kapcsolót, akkor jobbra mennek a bitek, ha balra húzod pedig balra :)
  • Rage47
    #157441
    Gyere majd multizni :D
  • darkSectorxxx #157440
    Érthetetlen.
  • Totti5
    #157439
    Mi történt, hogy a fenébe mehet 360 és One-on? hisz ONE-on olyan különleges USB van hogy az semmivel sem kompatibilis, 360on jobbra, Oneon balra mennek a bitek.
  • n000rbi
    #157438
    Így 6 óra után azt mondom, hogy még ha stílusában itt-ott idegen is nekem, de mechanikájában ez a Sunset k.va jó :)
  • gduck
    #157437
  • Muttley
    #157436
    a közelgő királyságra és az előzőre is :)

  • darkSectorxxx #157435
    Ezzel azt próbálod kihozni, hogy a drágább eszközök feleslegesek.
    Persze tescos is mindenre jó, csak éppen a hogyan jó a nem mindegy.
  • Ra1n
    #157434
    Nagyon nagyon rosszul kell optimalizálni hogy ne legyen garancia. Még az AC Unity-nél is rosszabbul.:) Nincs olyan játék nextgenen ami erősebb hardveren ne lenne szebb, legalább a felbontás vagy élsimítás miatt. Egyedül az ubisoft törekszik a pc butításra több kevesebb sikerrel....

    Értelmeztem. TE továbbra is fórumok tanulsága meg warezoldalak crackproblémáit emlegeted miközben többmillió pc gamer van. A problémák színe java warezproblémákból ered. A maradék vagy ostobán összerakott pc-ből, vagy driver probléma amit 1 perc alatt lehet orvosolni, de ez is baromi ritka, inkább csak fps növelésre jó a friss driver. Leírtam mennyi problémám volt. Ennyit nextgenen is szívtam már. Ennyi.

    És nem,nem óhajtom folytatni,teljesen felesleges. Itt befe, ahogy Totti kérte.
  • Zavarodott
    #157433
    Nálunk szép idő van... q;)
  • davidka003
    #157432
    Ha már bill meg egér téma:

    Genius KB-G235 Gaming USB Fekete billentyűzet

    Ezt használom már 2 éve és tökéletes. Az ég világon semmi szükségem drágább billre.
    Egérből meg valami A4tech Glaser egér van. Az se volt több 2-3 ezernél. Bőven jó mindenre. Meg legalább könnyű.
  • TomStorm
    #157431
  • DummyBoy
    #157430
    Utolsó hsz, ha gondolod privátban folytathatjuk :)

    Most az időjárással együtt romlik a szövegértés is? Olvasd el mégegyszer mit írtam. Hiába van topnoch PC-d, sokkal erősebb HW-ekkel, az még nem garancia arra, hogy TÉNYLEGESEN minőségibb, jobb lesz a grafikád.

    Gondolod hogy többmillió PC gémer = többmillió hozzáértő? Keress rá az nVidia vagy AMD statisztikájára, nem emlékszem már mikori, de valami elképesztően siralmas képet festenek a "PCMasterrace"-ről :)

    Ha konzolos topikokban elkezdik fényezni a PC-t, akkor mindig kiderül, hogy már eónok óta nincsennek gondok a PC-s játékokkal vagy driverekkel, viszont a PC-s topikokban valami okból pont az ellenkezője olvasható.

    Szóval szakajd csak, de előtte értelmezd a leírtakat :)
  • Totti5
    #157429
    Vége van tegnapig mindenki kiélhette magát. Mától minden rendben régi.
  • darkSectorxxx #157428
    Szerintem nem para amíg nincs személyeskedés.
  • TomStorm
    #157427
    Mi van Totti,nem jelenik meg a törlés opció?Menjek a Moderátor topikba kérni,hogy osszanak Ban-t?Megteszem csak szóljál nyugodtan!
  • Ra1n
    #157426
    Értem tehát a párezres fórumok kiteszik a többmillió pc gamer nagyobb részét, és a crack és torrentoldalakon fellelhető warezes problémák mérvadóak....KÖSZI! :D

    "a 80+k-s VGA nem tudja kezelni az élsimítást, mert bugos a qrva driver, és nem képesek kijavítani, az bizony nem csak a játékélményt, hanem az idegrendszeremet is roncsolja."

    Aha eddig nem a grafika volt a játékélmény,most hirtelen gond az élsimítás egy két játékban miközben az előző konzol gen és ez a konzol gen is arról híres hogy az élsimítás egy rakás szar a felbontásról nem beszélve sokszor...ÚJFENT KÖSZI!..:DDD

    Szakadok.komolyan...:D

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.09. 22:58:48
  • DummyBoy
    #157425
    Statisztika??? Kezd el olvasni a "szakmai"-nak csúfolt topikokat ... vagy nézegess torrentoldalakat, ahol a "copy crack.exe" típusú törések nem működéséról többoldalas topikok szólnak.

    Vagy keress rá, miért készít az AMD és az nVidia is segédprogramot, hogy az ecceri júzer ne 1024x768-ban játsszon.

    Statisztika az nem hiszem hogy van, de személyes tapasztalatom annál inkább. És hidd el, te is én is és még sokan a fórumokon bizony kissebbségnek számítunk.

    @grafika: Mind 360-on mind One-on sokkal kevesebbszer találkoztam játékbeli problémákkal mint PC-n, pedig az bizony nem ez az árkategória volt. Amikor a 80+k-s VGA nem tudja kezelni az élsimítást, mert bugos a qrva driver, és nem képesek kijavítani, az bizony nem csak a játékélményt, hanem az idegrendszeremet is roncsolja. Egy 100k-s gépnél ebből nem csinálok problémát, elfogadom, viszont egy 300+k-snál már igen, mivel ott nem a vas kevés, hanem a programozók balf@szok, és ezzel soha nem is fogok tudni mit kezdeni, qrva mindegy mennyit b@szok el rá. És ebből lett elegem.

    Minek fizessem a többszörösét ki egy játékgépnek, ha jön egy b@lfasz programozógárda, és sakkozhatom a csodaPC-met, sz@rt nem érek vele.

    Elég sokat olvasgattam anno a Guru3D driver fórumát, de ahogy most rákukkantok, most sem sokkal jobb a helyzet mint anno. Na erre nekem nincs szükségem.