176613
banner
  • Ra1n
    #157745
    Framepacing. Nincs összehasonlítás, a framtesztben is írják, szemmel látható. 30 fps és olyan mintha akadna.
    Beütöd youtube-ra hogy framepacing találsz jópárat ami szemlélteti mi is az, Destiny-vel is (annó volt vele ilyen gond,aztán kipatchelték).
  • partizan182
    #157744
    Levették a árnyékokat lowlowlow-ra, egyebként 5 fpst sem vinne, pécémaszterrész, lolbox, hujekonzolosak.

    Nefélj valamit ki fognak találni. Hozzáteszem minden elismerésem a DF-é mert irtóprofik, de mai "kiadjuk ma, befejezzük majd 2.65ös peccsel" kiadói mentalisás mellett 0day frémet elemezni majdnem felesleges. Mire a végére érsz a cikknek már nem aktuális.
  • TomStorm
    #157743
    Május 1
  • Csabeh
    #157742
    Üdvözletem!
    Generációváltás előtt állva szeretnék érdeklődni néhány dologról.
    Adott a szeretett 360-am, tele digitális játékokkal, amitől úgy gondolom megválnék a One csere oltárán.
    Kérdésem az lenne, hogy a profil boxról való törlése esetén a HDD-én lévő játékok használhatóak maradnak-e, illetve, hogy több helyen láttam, hogy eladás előtt szokás formázni a merevlemezt, ennek mi az oka? Azt tudom mondjuk, hogy jóformán egyáltalán nem dob az értékén az, hogy mi van a HDD-én.
    Ugyanitt jelzem, ha bárkit érdekel egy kifogástalan 360, 4 joy-al, Fifa15-el s GTA5-el jelezze. Abszolút nincsenek irreális elvárásaim. :)
    Köszönöm!
  • darkSectorxxx #157741
    Igen? Ott milyen? Van valami összehasonlítás?
  • Ra1n
    #157740
    Nem olvastam nem tudtam milyen platformosok írták,és igen a ps4 változat mocskosul framepacingel érezhetően...
    És nem nem ilyen a játék, One-on jobb a helyzet jóval.
  • Totti5
    #157739
    Biztos be van építve mindenki agyába a DF elemző mehanizmus és látni fogja ahogy kielemzi azt a valamit. Észre sem veszik, de amúgy konkrétan Xbox One 15-20 fps szaggatásról volt szó és nem PS4ről, már ha olvastad is...
  • darkSectorxxx #157738
    Ilyen a játék, 30fps, csak mivel minden régi 12 éves technologia, meg a lassú játékmenet, ezért tűnik furának, akkor még nem volt Order szerű motion C. :)
  • Ra1n
    #157737
    Ps4-en frampacingel mint a franc, hiába 30 fps, szerintem ezért érzik hogy nem stabil 30....
  • Botond #157736
    Na eddig bírtam magammal, 4999 Ft a FM4 a média marktban, annyiért beszerezve, pörög az install! \o/
  • Totti5
    #157735
    15-20fps! Kivi leszek erre a személyeskdő emberek mit fognak most böfögni, amiért egész nap le lettem ugatva.
  • TDC Geronimo
    #157734
    Megjött a DF elemzés

    "A frame-rate comparison of Resident Evil's remaster shows an improved 30fps lock compared to our original tests. Both PS4 and Xbox One hold strong at this refresh, though Sony's console has frame-pacing issues."


  • Totti5
    #157733
    Ha valaki netán talál valami infót arról hogy az Xbox One Resident Evil frame 15 fps stb... az linkelje már, mert hiába gugléztam semmit nem adott ki.

    "Bazze MINDENHOL a framerate miatt panaszkodnak"

    De hol?!
  • Totti5
    #157732
    Érzi vagy nem érzi én azt javaslom nyomatékosan hogy fejezzétek be. Túl lett ragozva.
  • DummyBoy
    #157731
    Minden, ami nem egyezik a TE véleményeddel, hanem esetlegesen mások tapasztalata, vagy gondolata az "ordító nagy baromság".

    Ha valaki leírja, hogy Ő hogy érez, és ez nem egyezik a személyes véleményeddel az "ordító nagy baromság".

    Nem érzed, hogy hol hibázik a dolog? ;)

    szerk: Mivel te itt hajtogatod ezt folyamatosan, ezért itt válaszolok ...
    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2015.01.20. 16:41:04
  • TDC Geronimo
    #157730
    Holnap 6kor lesz este win 10 event. Elvileg lesznek boxot is érintő hírek.
  • Ra1n
    #157729
    A gond ott van hogy te hibázol, és minden sorod amit a pc-kről írsz egy ordító baromság. Mint mondtam ez NEM a helye annak hogy megbeszéljük,fejtsd ki a gondolataid a leáldban ha akarod,ennyi.
  • TDC Geronimo
    #157728
    10-12 órás lesz. Gondolom 4k lesz storeba majd. Ezért az árért ez rablás. Day 1!
  • darkSectorxxx #157727
    :)
  • TDC Geronimo
    #157726


    Gyönyörű játék


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.01.20. 15:21:56
  • darkSectorxxx #157725
    Még annyit hogy az irányítás..........

    :)
  • TDC Geronimo
    #157724
  • darkSectorxxx #157723
    Szerintem baromság, akkor tünik topának mikor a zombik mennek, de az nem az fps miatt van mond nekik, hanem mrt ez egy igazi redsident evil.
    Nem L4D szerű új resident, ahol rádrohannak a zombik ezerrel.

    Sokaknak lehet ez is fura, ahogy fut , megy a karakter, azt hiszik ez fps probléma....szerintem. :)
  • TDC Geronimo
    #157722
    Hát nem tudom nálam szinte alig kellett várni egy meccsre. Nem volt a NATod véletlenül strict? Elvileg írja azt keresésnél. Az meg hogy nem mindig a legjobban preferált rolera rak nem feltétlen baj. Gondolom ezzel is tudják csökkenteni várakozási időt. Én elég sokat toltam és szerintem az esetek 80-90%ban a legjobban preferált rolemra osztott be. Kár, hogy nem jött be pedig kéne valaki akivel tudnék játszani :(
  • Totti5
    #157721
    Folyamatosan mindig 15 fps, legalább is egy g365 jólélek azt állítja amit elhisznek neki ( közben azt mondja hogy a 360, PS3 perfekt, de az X1 15 fps ). Én mertem azt írni hogy ez csont folyamatos és fix 30 mint ahogy a PS4 is totál ugyan az, és azóta személyemet gyalázzák személyeskedésel.

    Csak hátha én vagyok vak, és a csont folyamatost érzékelem 15 fpsnek és szaggatásnak... én azt teljesen elfogadom, ha 10en azt mondják hogy szar szemét, szaggatós akkor nyilván velem van a gond!, de addig a csont folyamatos amit látok az nálam csont folyamatost jelent.

  • darkSectorxxx #157720
    Ez a resident.net linkeléstől a hajam levettem.
  • TomStorm
    #157719
    Pár képernyő beállítással kapcsolatban kérdeznék.
    Colour space TV vagy PC a jobb választás és Colour depth 24,30 vagy 36bit legyen?
  • darkSectorxxx #157718
    PS-en tolom, ott eddig jó.
    Melyik jelenetnél szaggat?
  • Totti5
    #157717
    Másnál is 15 fps szaggatós a Resident Evil Remaster?
  • DummyBoy
    #157716
    Igen, biztosan én vagyok a gyerek (Azért köszi :) ) és biztosan én föcsögöm az értelmetlen ostobaságokat.

    Én nem akarok (Úgysem tudnánk, az kicsit más ...) vitatkozni veled. Csak rá akarok világítani, hogy hol hibázol :) Hátha átgondolod ...
    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2015.01.20. 11:46:25
  • Totti5
    #157715
    Game csomag megjött 2 órája ( dec 27.én rendeltem ) s az egyik zavvi is. Már csak egy zavvi hiányzik.
  • Ra1n
    #157714
    Most komolyan,direkt nem megyek bele a vitába (kismilliószor bizonyította hogy értelmetlen mert ostobaságokat fröcsög), nem állítanád le ezt a gyereket (Dummy)? Unalmas hogy nem veszi észre hogy direkt nem írok rá.:)
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.20. 10:30:06
  • Rage47
    #157713
    nekem január 3. óta semmi hÍr a GAME-es játékomról :|
    mármint akkor adták fel

    (valamiért nem működik a válasz gomb az SG kieggel)
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2015.01.20. 10:02:45
  • DummyBoy
    #157712
    Megint az a baj, hogy általánosítasz, és saját magadat veszed alapul ...

    Nem mindenkinek van/volt komoly Gamer PC-je. Nem egy embert ismerek, aki sosem költött PC-re, mert az mindig is csak egy munkaeszköz volt, és bár kipróbáltak egy-két játékot rajtuk, amik persze messze nem futottak kielégítő minőségben.

    Aztán vettek konzolt, és voila. Szebbek lettek a játékok, és jobban futottak.
    Ebben nincs semmi "ordító baromság", csak nemes egyszerűséggel rád nem igaz.

    Ráadásul az emberek nagy részének TÉNYLEG felesleges és pénzkidobás egy új konzol mellé még egy gémer PC. Ebben sincs semmilyen "ordító baromság", csak nemes egyszerűséggel rád nem igaz.

    Komolyan úgy érzed, hogy ha úgy általánosítasz, hogy "Te" vagy az etalon, akkor az "hozzáértésről" árulkodik?
  • Totti5
    #157711
    Challenge accepted. Ffifa 15 Online Pro Klub 1. osztály.


  • TomStorm
    #157710
    Tetszett neked Killzone,DA:I,FH2,Sunset,Shadow of Mordor és még Unity-re is azt írtad,hogy jó.Csak pár game ami eszembe jutott amiknél hozzászóltál.
    Most ezeken kívül sok nextgen játék már nincs is de én azt mondom ami van az jó mind.Legalábbis én simán elvagyok velük.Természetesen még Diablozok is még mindig ÉS GTA5-t is tervezem holnap beszerezni:)
  • Kongy
    #157709
    Ne vedd magadra, nem a te leszólásodban értettem egyet, csak abban, hogy sok nextgen játék nem üti meg a "jó" szintet sem.
  • TomStorm
    #157708
    Magánéleti problémája Ra1n-ek is lehet bőven lol öleljétek meg egymást!:D
  • TomStorm
    #157707
    És még nem is írtam hülyeséget mi a franc bajod van?
    Mióta konzolom van adok másra is.Xbox One mellett nem kell PC.Mi a szaros problémád ezzel??
  • Kongy
    #157706
    Amúgy legtöbb dologban egyetértek veled, de én nem állok le vitatkozni senkivel, inkább read-only-ban nyomom, mert elég magánéleti problémám van most, még akkor csináljam a fórumon is a cirkuszt :D