176613
banner
  • Bercy #157785
    Ha elmondod, hogyan lehet X1-el screenshotokat kesziteni akkor megcsinalom. Szerintem nincs ra lehetoseg, csak videokat vesz fel.
  • darkSectorxxx #157784
    Tudnál képeket készíteni? Ha van kedved és lehetőséged?
    Mert egyik haveromnak sincs meg.
    X360-ról majd elvileg ha megveszem csinálok, PS3-ról is tudok, ha visszakapom a gépet.

    Ha nem lehet, vagy nem tudsz készíteni képet, az sem gond. Csak érdekességképpen gondoltam. Semmi extra funkciója nem lenne.
    Ilyen beállított képek lennének jók. :)


    ja és lehet már kérdeztem itt régen, ha megveszed X1-re akkor megkapod X360-ra is, mert ha igen lehet megvetetetem valakivel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.22. 17:24:59
  • Bercy #157783
    Igen.
  • darkSectorxxx #157782
    Aha.
  • Snexi
    #157781
    azért kicsit recésebb oneon
  • darkSectorxxx #157780
    Valaki megvásárolta már a Resident Evil HD Remastered játékot x1-re?
  • Moby
    #157779
    Őrületes a játékélmény. Semmihez nem hasonlítható tapasztalás/érzékelés. Ha egyszer kipróbálod csak ilyet akarsz használni.
    Viszont ez még nem alkalmas játékra. A felbontása annak ellenére hogy félfullhd, borzalom. Csak egy viszonylag szűk szeletet látsz a kijelzőből, annak is egy kis területére fókuszálsz, és az is tologatva van 3d-ben. A normál méretű szövegek olvashatatlanok, és az egész nagyon rácsos, és nagyon-nagyon zizgős-pixeles. Nagyon addiktok (mint pl. én) biztos meg fogják venni az első kereskedelmi változatot, ami most 1440p-re vár a publikum, de még az is nagyon kompromisszumos lesz. 4K-nál fog megjönni igazán ez a teknó, de akkor nagyot fog ütni.
    Viszont nem jó minden játékhoz. Minden olyannál rohadtjó, ahol a tested nem mozog, vagy legalábbis a virtuális karaktered nem mozog. Ahol mész, az viszont szörnyű. A "mozgásbetegség" nem kímél senkit. Én nem hányok ezektől, ettől sem, de zavar rohadtul engem is, és mivel zavar, nagyon kizökkent az észlelésből, ami tovább növeli zavart (mert ez már nem agyi asszociáció, mint a 3d, ez már a tökéletes HIT az agynak).

    A sony csakmegjelenítője szó szerint értelmezendő. Nincs benne más, csak a kijelzők. Nem követ mozgást, semmit. Nincs visszacsatolás. A fejedre húzott monitorral egyenértékű. Köze nincs a OR-hez.
  • Muttley
    #157778
    tavaly Q3-ról itt egy teszt
    mit tennél még hozzá, amiért érdemes lesz megvenni, amikor kiadják?
    ugyanígy tapasztalataid alapján, milyen gamer-nek nem ajánlanád?
    a Sony "csak megjelenítő" jellege felhasználói nyelven mit jelent a majdani végleges OR-hez képest?
  • darkSectorxxx #157777
    Az kemény. Akkor volt értelme az 1080p-nek.
    Pc-n néztem nagy indokot látvány terén nem véltem felfedezni, hogy miért nics kellő fps.
  • Totti5
    #157776
    5 font volt a strategy guide, igazából csak kíváncsiságból vettem mert ez nem ár érte + még nem láttam ilyet úgy sem. 420 oldal színes szagos minőségi kiadvány, tényleg minden benne van!

  • TDC Geronimo
    #157775
    Psen combatba van hogy lezuhan 20ra is es akkora az input lag, mint a picsa... boxra veszem en is.
  • Moby
    #157774
    DK2-vel nekem van, de ezek nem egymás alternatívái. A sony az csak egy megjelenítő.
  • darkSectorxxx #157773
    Az szép akkor. :(
  • Ra1n
    #157772
    A ps4/One beszámolók alapján megint a One-on jobb a frém, ps4-en ragaszkodtak az 1080p-hez és meg lett az ára.... //Ez a BETA alapján.
  • Muttley
    #157771
    van vkinek
    - gyakorlati -
    tapasztalata az Oculus Rift DK2 v. Sony HMZ-T2
    eszközökkel kapcsolatban?


    Utoljára szerkesztette: Muttley, 2015.01.22. 10:30:10
  • darkSectorxxx #157770
    Felbontást kivéve mi eltérés van? Mert nem látom hirtelen.
  • Totti5
    #157769
    Van DF elemzés:

    'The Xbox One version of Evolve operates at 900p'



  • Ra1n
    #157768
    Annyira várható volt hogy eltörlik. Egy hulladék az egész ritkaostoba rendszerrel....
    Az amikor próbálnád beleélni magad a játék adta hangulatba,helyszínbe,főszörnybe és beugrál 5-10 idióta, idióta jelmezben és szökdécselve legyapják a főganét....Vagy amikor le kell verni egy ellenfelet hogy megszerezz tőle valamit....És nagyjából 200-an várnak az ellenfél spawnjára és imádkozhatsz hogy te vidd be az utolsó csapást hogy TE kapd a cuccot (még véletlenül sem az aki levitte az életerejének a javát).....Csodás.....Nagy ötlet volt szinte mindent nyílttá tenni benne....
  • davidka003
    #157767
    Nálam meg 5500-ért csak szaros mobilnet van, mert az albérlet tulaja nem engedi a vezetékest. 12 GB nappal utána lassítanak a számlaforduló végéig. Éjszaka meg 100 GB van 0:00-tól 06:00-ig.
    Szóval lehetne szarabb is. Amúgy abszolút jogos a felháborodásod.
  • TDC Geronimo
    #157766
  • TDC Geronimo
    #157765
    Eltörölték havidíjat, de így se érdekel. Próbáltam PCn, elég is volt.
  • TomStorm
    #157764
  • TomStorm
    #157763
    Június 9!Sajna még messze de én nagyon várom.
    Érdekesek így külön sőt egymás ellen a hősök,kiváncsi vagyok nagyon a konzol verzióra:)
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2015.01.21. 22:36:35
  • TDC Geronimo
    #157762
    Ide hozzánk fel csak kemény 5 mega jut invifostól horror összegért. Telibe tudnám okádni őket.
  • SweeneyTodd
    #157761
    Az mókás , felénk már optikán avel a zzinternett (invitel)... mármint ide a munka helyemre, otthon upc van, és amióta megszünt az a moslék fibernet nincsen semmi probléma a szolgáltatással, fél évente egyszer, de akkor is 1telefon után helyre áll a rend.
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.01.21. 21:33:38
  • Totti5
    #157760
    Az kemény hogy az invitel 10 megás fostömlő retró dsl nete tavalyról indénre 400 ( 5510 ) forintal drágább lett. Fejlesztés? semmi. Sebesség növelés? á dehogy. Kurva nagy haszon bezsebelése? pipa. 2015 van és nagyon sokat fizetek a 10 éves teknóért, amiért nem kapok semmi, amikor már min. 50 ---- 300 megákkal cirkál mindenki KEVESEBBÉRT. Egy élmény így a kurrensgen digital világa....
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.21. 21:25:24
  • TDC Geronimo
    #157759
    Microsoft has just revealed its next great innovation: Windows Holographic. It's an augmented reality experience that employs a headset, much like all the VR goggles that are currently rising in popularity, but Microsoft's solution adds holograms to the world around you. The HoloLens headset is described as "the most advanced holographic computer the world has ever seen." It's a self-contained computer, including a CPU, a GPU, and a dedicated holographic processor. The dark visor up front contains a see-through display, there's spatial sound so you can "hear" holograms behind you, and HoloLens also integrates a set of sensors. Though still early in its development, HoloLens will be made available within the Windows 10 timeframe.

  • Totti5
    #157758
    Ez mit tud most?
  • Kongy
    #157757
    NEEE :'((((( akkor potyára töltöm...
  • TDC Geronimo
    #157756
    MS új hologrammos szemüvege :O
  • TDC Geronimo
    #157755
    win 10el jön pcre xbox one játék stream a saját boxodról, bár ennek nem tudom mi értelme. Jön xbox app, game dvr. Fable meg jön pcre is és crossplatform play is lesz. Win10 jön boxra , cpu bound cuccoknál +50%os teljesítményre képes a dx12. Nagyjából ennyi volt a lényege
  • Zavarodott
    #157754
    Tényleg pofás... q;)
  • TDC Geronimo
    #157753
    halo 5 betanak már vége
  • Totti5
    #157752
    Esti Win 10 bemutatón lehet valami Xboxos bejelentés is, pl Rare játék


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.21. 15:36:27
  • Kongy
    #157751
    Na, vizsgaidőszak végeztével beaktiváltam a 12 hónap goldomat. Jön lefelé a D4 meg a Halo 5 béta (már ha azzal lehet még játszani XD) Úgyhogy visszatértem.
  • Totti5
    #157750
    Remélem gameplay is járul mellé.
  • TDC Geronimo
    #157749
    Gyönyörű
  • Totti5
    #157748




  • The Norberto
    #157747
    Én úgy adtam el hogy formáztam a HDD majd letöltöttem a profilomat és az összes digitális játékomat. Csak hogy tuti legyen még egy transzfert is nyomtam az boxra majd töröltem a profilomat. Az új tulajdonos pedig amit gondolt megtarthatott a játékaim közül.
  • darkSectorxxx #157746
    Ja értem, mert nekem nem tünt fel akarás, de lehetséges ha ezt mondják a neten, nekem olyan mint régen . :)