176613
banner
  • Ra1n
    #157705
    "A konzol hozta el nekem a lakásomba az úgymond igényességet"

    "X1 mellett teljes mértékben csak és kizárólag pénzkidobás egy ilyen gépezet!!"

    Ez után a két mondat után tapsikolj csak...:D

    //Fáradj át te is nyugodtan a leáld topikba és ott fejtsd ki mesés nézeteidet amiben teljesen nyilvánvaló a hozzánemértő fröcsögés, ez itt nem az a topik ahol lehet.:)
    Befe.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.20. 00:22:09
  • TomStorm
    #157704
    De látom itt van újra a bohóc is,Ra1n:D
    Tapsoljuk meg
  • TomStorm
    #157703
    Buli után írtam,már nem is emlékszem rá:))
  • DummyBoy
    #157702
    Sorold már fel őket, némi magyarázattal légy oly szíves :)

    @csomagok: Mostanában megkergülni lászik a nemzetközi csomagszállítás. Kínából cirka 2 hét alatt ért ide csomagom, olaszországból több mint egy hónapja várom.

    @Evolve: Nekem tetszett az ötlet, de a megvalósításért nem rajongok ... oké, hogy béta, meg puggal, de kiválasztom, hogy Medic-ként szeretnék játszani, majd a következő körben bedobja a játék, hogy akkor most Support leszek.

    5 osztály, 2 tutorial, a többi videó (eddig, lehet a teljesre megcsinálják ...)

    A Matchmaking lassabb és gyengébb mint a Dragon Age-é, ami valljuk be nem éppen pozitívum, főleg hogy fél óra küszködés után végre elindul a játék, és még a Trapper sem követi Dézit szupercsapattal nekiállhatok bohóckodni ... Kilépni nem fogok, mert akkor megint fél óra ...

    Ez így nekem első körben egy "majdegyszerhaakciósleszlehetmegveszem" játék.
  • darkSectorxxx #157701
    Nekem volt egy kis pecek az volt több mint 1 honap, kinán keresztül csak hogy ingyen legyen. :)
  • TDC Geronimo
    #157700
    Jó téged nem kérdeztelek mert neked semmi se tetszik :D
  • Ra1n
    #157699
    Apropó csomagok külföldről...Én nem tudom hogy ezek honnan küldik..De ha rendelni szoktam valamit, UK-ből 4-5 nap alatt szokott megjönni, US-ből kb másfél hét...
    Nem 2-3 hetek és főleg nem 45 nap...Anyjuk picsáját.
  • Ra1n
    #157698
    0-day max akinek elment az esze vagy túl sok a feles pénze.:)
  • TDC Geronimo
    #157697
    Valaki tervezi megvenni evolvet?
  • Totti5
    #157696
  • darkSectorxxx #157695
    Jogos, könnyen beszélek. Te lóvéd, de megjön az a lények.
  • Totti5
    #157694
    Akkor leszek nyugodt, ha itt lesz.
  • n000rbi
    #157693
    Nyitottam rájuk egy jegyet, meglátjuk mi lesz.
  • darkSectorxxx #157692
    Tavaly nekem is késett kb 1 hónapo. Nyugi megjön az.
  • davidka003
    #157691
    Azok akkora gyökerek. Örökké a szaros 45 nappal jönnek. Én szoktam paypal-on case-t indítani ha nem jön meg 3 héten belül és refund.
    Nehogy már másfél hónapot várjon az ember.
  • n000rbi
    #157690
    Game-től én is dec. 28. óta várok egy játékot. Írtam nekik, azt mondják várjam meg a 45 napot és ha akkor sincs semmi, akkor refund, vagy kompenzálnak valahogy. Sajna a karácsonyi időszak a legrosszabb ebből a szempontból.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.01.19. 11:41:54
  • Totti5
    #157689
    Kezdhetek aggódni megint...

    game.co.uk karácsonyi akciós cosmagom sehol pedig tavaly dec 27.én fel lett adva

    zavvi 2 csomagom sehol pedig jan 6 és 13 volt az időpont

    Szerencsére mind a 3 a drágábbik fajta ( az olcsók időben megjöttek )
  • Totti5
    #157688
    "GTA 5, Far Cry 4 gyönyörűen, stabilan fut prevgen-en"

    Mind a kettő valóban így fut X1 és PS4en. Prevgenen nem stabil. De most mi köze vannak ennek a DL-hoz? ennyi erővel a GTA6 is majd gyönyörűen futhatna X360on ( NOT ).

    Generációváltás volt 2013.11.22.-én. Ma 2015.01.19 van. Miről beszélünk?
  • Ra1n
    #157687
    Nem public enemy, azt kéne észrevenni hogy szánalmas hogy egyesek szabályos hisztit rendeznek ha egy játékfejlesztő nem hajlandó visszafogni a technológiát a lassan 10 éves prevgen gépek miatt! Far Cry 4? Egy sima FC 3 újratextúrázás az egész,hogy a viharba ne futna? Gta 5? A gép határait feszegette, sokszor gyenge frémmel, nextgenre kinyomták szépen feltextúrázva,de milyen lett volna ha eleve csak nextgenre gyártják?
    Miért elvárás hogy egy gyártó visszafogja a játékok technológiai fejlődését csak azért mert van pár ember aki a múltban leragadt vagy nincs pénze újítani? Ha nem tetszik keresni kell másik hobbit. Ez van,ezzel jár a fejlődés. Örüljetek hogy egyáltalán van még olyan fejlesztő aki hajlandó bohóckodni a prevgen gépekkel és összeröttyent rá valamit.

    Főként hogy a nextgenek baromira késtek, a prevgenek meg baromira el lettek nyújtva. Évekkel ezelött el kellett volna vágni a prevgen utat és EZT a tudású nextgent elindítani.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.19. 11:04:23
  • Muttley
    #157686
    ezt biztos viccnek szántad... :)
    GTA 5, Far Cry 4 gyönyörűen, stabilan fut prevgen-en
    ha nem akarod érteni, nem is fogod érteni... ;)
    a többit leírtam

    pár fogalom, ami beugrott arról, amit 5-6 arc itt csinál kb 2014 május óta
    trend-fórumozás, bér-fórumozás, ál-elitizmus, assertive-consumerism
    nem kell, tényleg nem... :)
    akinek inge, az vegye magára:
    bő 1 éve még a fap-fap répaverés az X360-ra ment
    most hirtelen meg public enemy-nek akarjátok titulálni, aki azzal nyomja? :)
    ugyan már.. :)
    mi sem titulálunk benneteket mentálisan sérültnek, amiért vettetek egy olyan
    kütyüt feleslegesen, amit még jó ideig nem tudtok kihasználni
    1:1 :)
    békén kell egymást hagyni, ennyi a történet :)
    a topic címe X360 és One
    részemről a téma lezárva
  • Ra1n
    #157685
    Ha kell valakinek cirka 8.000 forintért 1 éves live, alul 30.65 dodó. TESSÉK
  • Ra1n
    #157684
    Régi motorosok, és nagyjából nincs olyan mondat amiben ne lenne valami ordító baromság...:D
  • Kongy
    #157683
    Mondták már előttem, de szerintem is évekkel ezelőtt be kellett volna fejezni a támogatásukat. Nem még a nextgen éra 2. évében is prevgen portokkal szarakodni.
  • DummyBoy
    #157682
    Egyre több ismerősöm vesz 360-at, mert jóformán fillérekbe kerül és van rá egy valag olcsó játék. (A Kinectet meg sem merem említeni, mert kapok a fejemre ...)

    Viszont az is tény, hogy nem mai csirke, szóval várható volt, befejezik rá a fejlesztést.
  • Moby
    #157681
    Figyelem már egy ideje ezt a borzalmasan kínos ámokfutást, amit lenyomsz prevgen-nextgen témában, de mostmár csak megkérdezem:
    Mi ez az állandó többesszám a posztjaiban? Kiket képviselsz tonképp? Tudják ők ezt? Akarják? Ez valami anonim meg-nem-értettek klubja? :D
  • Totti5
    #157680
    Azért törölték, mert kevés a prevgen gép ahhoz amit a fejlesztők kitaláltak. ( hatalmas nyitott terület, folyamatos, pontos gyors mozgás ).

    "older consoles just couldn’t run the game and stay true to the core vision of Dying Light at the same time"

    Sírsz hogy nem kapsz fosport Dying Lightot prevgenre. Tessék egy érv hogy X1et vegyél és élvezd a játékot teljes valójában.

    "x360-on ott van 15-20 AAA játék, ami Xone-on nincs "

    9 évet hasonlítasz össze 1 évvel. 9 év múlva veszel majd X1et és lesz rá annyi, nade akkor meg azért lesz a sírás hogy a Xbox 3 miatt az X1 hanyagolva lesz:) és minden kezdődik előről...

    ( frissítések HAVONTA 1szer jönnek )

    "jó néhányan gondoljuk úgy"

    Ez valami Amazónia szívében eldugott anti kurrensgen szekta?!

  • Muttley
    #157679
    aaaz, igen :)
    és a téma a Dying Light volt
    2 embernek sikerült ezt értelmezni, congrats :)
    mi van, gyerekek, telihold van B+? :)
    vagy csak sokan érzik, h muszáj önigazolniuk :))

    a Dying Light prevgen kiadását törölték, mert nem fogy eléggé a newgen console - pont
    ez volt a téma
    a többi meg - jjjuj.. :)

    te Ra1n, tőlem maradhatsz a torzult valóság érzékeléseddel :)
    kb 12-20 év között vagy és akkor sokat mondtam, igaz...? :)
    és csatak részegen nem ülünk le internetezni, mert látod ez a vége... :))

    és akkor az önigazolóknak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    derék dolog, h megvettétek az Xone-t
    mi is meg fogjuk - jelenleg X360/PS3-asok
    csak legyen miért
    anno leírtam, többször nem fogom
    akinek értelmezési gondja van, sz.r ügy
    x360-on ott van 15-20 AAA játék, ami Xone-on nincs
    majd, ha
    -lesz legalább 5 játék
    -ami érdekel
    -és kihasználja a console 1920X1080 res. képességét
    -és nem naponta update-elik a félkész alapgépet
    na, akkor :)
    pü-ekről meg?
    jó néhányan gondoljuk úgy, h azért mert az ember jól él, azért nem kell hülyének lenni... :)
    a többi magánügy ;)


  • Moby
    #157678
    Tehát division by zero.
  • Totti5
    #157677
    Csak dobozosokról vannak adatok, amiket közölni szoktak.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.18. 20:05:58
  • Moby
    #157676
    Dobozos? Digit? Mindkettő?
    Digitnél mi szàmít uk-nek? Ha ODA vásárolnak?
    Mi alapján? Eléggé bullshit szaga van. Főleg a 3ds eladásokat tekintve.
  • Moby
    #157675
    >olyan régi motorosok mint mi

    Ennél a résznél felsikoltottam :DD
  • Totti5
    #157674
    BRIT SZOFTVERELADÁSOK PLATFORMONKÉNT, 2014
    1. 360 - 7,283,000 (-45%)
    2. PS4 - 6,754,000 (+407%)
    3. One - 5,635,000 (+384%)
    4. PS3 - 4,570,000 (-52%)
    5. 3DS - 1,887,000 (-24%)
    6. PC - 1,560,000 (-40%)
    7. Wii U - 945,000 (+32%)
    8. Wii - 651,000 (-60%)
    9. NDS - 480,000 (-60%)
    10. PSV - 408,000 (-19%)
  • TomStorm
    #157673
    Úgy 15 évet én is beleraktam PC-be és hát mit ne mondjak,jó nagy baromság volt.Egyszerüen sokat költöttem rá.Mindig jelentek meg újabb hardverek és vertem el a pénzem folyamatosan.Volt MMO amihez ilyen gép kellett aztán SP amihez másfajta.Mostanra már talán stabilabb lett a piac de az olyan régi motorosok mint mi,tudjuk mekkorra cummantós időszakok voltak ha az embör PC-n kockult:D

    A konzol hozta el nekem a lakásomba az úgymond igényességet,megadta az ötletet,hogy hoppá kéne jó TV,házimozi,sarokgarnitúra és minden játékot megveszek végre a sajátomnak érzek,hogy megérdemlem.
    Több a szabadidőm mert nincs annyi kockulás,tudok olvasni vagy Notebook-on külön netezni,kisebb az áramszámlám ÉS NEM KELL törni a fejem,hogy megint milyen hardverek jönnek vagy mit kellene éppen lecserélni,szétszedni,köcsög drivereket bújni,szar win-t telepítgetni stb..

    Én úgy veszem észre most,hogy azért egy 300ezres PC-t érdemes lehet megvenni az már jó lenne hosszabb távra úgy,hogy ne kelljen hozzányúlni de X1 mellett teljes mértékben csak és kizárólag pénzkidobás egy ilyen gépezet!!
  • DummyBoy
    #157672
    Én nem folytatom, csak rámutatok a hibákra.

    Azt azért még meséld el min nevetsz xD

    Meg érdekelne mit is bizonyítottam?
  • Ra1n
    #157671
    Látod,nem én folytatom...:)
    A többi meg tőled rizsa múltkor bőven bizonyítottad (ezúttal is, a minimum 8gb-n már egyenesen ordítva röhögök),köszi nem érdekel és itt be is fejeztem ha reagálsz ha nem.:)

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.01.18. 19:21:12
  • Zavarodott
    #157670
    Sokba kerül, ha az új gépeket veszed és az új gémekkel tolod. Abban az esetben ha elvagy régebbi címekkel azért egész olcsón is lehet szórakozni (pár esetben kontrollert dobálni)... q;)
  • DummyBoy
    #157669
    20+ évnyi PC-s múlt után a konzolos topikokban minidig rengeteg újat tanulok a PC-ről.

    A PC-kell soha nincs gond, a játékok tökéletesen futnak, egy 100k-s gép még 5 évig is bőven keresztülhugyozza a konzolokat, 1080p, 60-120FPS, full AA, minden ... sőt, 4K, 8K, stb, stb. (Ezt nem itt, de már a fejemhez vágták xD)

    Aztán ha egy játéknak 6GB-os memóriaigénye van, a PC-s társadalom 80%-a egyszerre hördül fel! (Holott sok éve alap a minimum 8 ...)
    Seholy egy szó a driverproblémákról, a microstutter-ről, a shimmeringről, és még sorolhatnám ... (Pedig a nagy SW-HW fórumok driver és játéktopikjai bizony tele vannak velük ...)
    Sehol egy szó a lényegesen bugosabb játékokról ...
    Sehol egy szó a 15 dolláros havi előfizetésekről, ha a konzolon a "fizetős multi" szóbakerül. Sem a több 100 dodós játékokról. Mindenki a Steam Summer Sale árait hasonlítja a konzolos Deluxe Preorder magyar bolti áraival ...

    A konzolos topikokban valahogy a PC mindig "szép, olcsó vagy ingyenes és tökéletes". Na ez sületlenség.

    Ettől függetlenül a játék, mint minden hobbi (Teljesen mindegy, hogy PC vagy konzol vagy szabadtér ...) sokba kerül. ÉS ezt nem szabad figyelmen kívül hagyni.
  • Moby
    #157668
    Nos igen, itt többen azzal a szent meggyőződéssel élnek, hogy az egyikben elkorrodálnak a tranzisztorok, míg a másik a tökéletes tervezői munka eredményeként ellenáll az eróziónak :D
    /ld. a bl boxban a chicony táp is minőség :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.01.18. 16:46:58
  • Moby
    #157667
    Sokan a gépet SE tudják megvenni. Ld. rinya. Meghát ennek vannak fokozatai. Amikor itt, meg a konzolos topikokban szóba kerül a pécé, mindig az ár a fő érv. Minden relatív. Ha valaki minőséget akar, vagy mai játêkokat, ahhoz zsebbe kell nyúlni. Vagy nemkell, csak akkor ne legyenek elvárások sem.
  • Ra1n
    #157666
    Nem én kezdtem hülyeséget leírni, az meg hogy SZERINTED sületlenség.....:)
    Egyébként innentől offoltam is ha nincs reakció.