176613
banner
  • darkSectorxxx #158029
    Nekem egy bajom van, ez a recept összehangoltan haverokkal élőben szuper demózgatni nagyképernyőn, de viszont életszerűséggel nézve ez egy lufi lesz, és sokan szerintem a kardjukba dőlnek ha kiderül ez csak a látszat.
  • TDC Geronimo
    #158028
    Jajj te istenem először inkább tájékozódj mielőtt leírsz valamit. Amúgy meg én bfet multi miatt vettem mindig is, ettől függetlenül nincs igazad.
  • vg
    #158027
    Mekkorát fogsz te pofára esni basszus...
  • TDC Geronimo
    #158026
    Miről beszélsz? Epizódikus lesz a kampány, olyan mint egy tv show vagy mint az alan wake volt. 10 "rész" lesz és mindegyik rajta lesz a lemezen... teljes kampánya lesz nem tudom ezt a baromságot honnan vetted. Biztos félreértetted.
  • vg
    #158025
    Mert ez lesz talán az első ilyen AAA játék, aminek a kampánya nem egyben lesz, hanem részenként mint Telltale játékoknál. Marhára nem lennék meglepve, ha részenként 1000 forint lenne. Ez neked jó lesz?
  • Ra1n
    #158024
    Az a baj hogy a videó baromi hangulatos. Mert megrendezett....Kíváncsian várom hogy a játékban mennyier lesz hasonló az akció...Valamint mennyire lesz hasonló a hitreg,mert itt látványosan terül mindenki egy kis sorozattól....Az előző BETA-ban meg gyakorlatilag nem volt semmi, csak egy mezei BF4 mod, ugyan azokkal az ostoba hibákkal,és ugyan úgy fél tár/ember hitreggel...És a gameplay sem volt ezekhez a megrendezett akciókhoz mérhető semmilyen szinten...
    Mindegy,mostani BETA-ból kiderül mi lesz,de én nem sok jóra számítok.... Főként hogy ez a hitreg/netkód ilyen közelharcra,városi harcra alkalmatlan és idegesítő. Szóval ha a mostani beta is csak egy BF4 modot fog mutatni és semmi netkód/hitreg fejlődés nincs legalább, akkor én is remélem hogy végre bebuknak vele...
  • TDC Geronimo
    #158023
    Miért is?
  • Harlekin
    #158022
    Remélem dying light köztük van és jössz csöcsös zombit írtan,meg este parázva uv lámpával rohangálni!

    Valaki írta,hogy 4-5 ütés után nem használhatóak a fegyverek,na csak közlés képen tegnap 1 narancssárga hentesbárdal elektromos feltéttel upgradelve kb 40 tonna zombi vagdalt húst gyártottam 3 órán keresztül mire 1szer igényelt javítást.És még mindig van a fegyvernek 4 javítási lehetősége!1 Hentes 10 szelet tarja után élezi a késeit a VALÓSÁGBAN!
    Persze a kukából kiszedet rozsdás cső 10 ütés után eltörik a játékban a valóságban viszont meg sem próbálnám a zombi ellen harcba vinni.Tehát ennyit a szokásos 5 perc után fanyalgunk idiotizmusból a játékra...
  • Tyrant01
    #158021
    Meg egy külső vinyó se árt, a belsőre ne fér rá ennyi
    Ezaz, hogy alig van játék, ezért veszek ma is 3 újat
  • vg
    #158020
    Szintén remélem, hogy hatalmas bukás lesz ez a cucc.
  • Harlekin
    #158019
    Csak 46 játékot tudsz felajánlani homeolásra,de kicsinyes vagy!Gondold el mi lenne,ha lennének játékok is x1 re,mert ugye most nincsenek.
    Most gondold el valaki ma elmegy vesz x1 et és szól,hogy homeolna veled.Szegény 1 hétig fogja tölteni a 46 játékot a boxra tiszta kész vagy kiteszel embereket ekkora stressznek nem beszélve arról micsoda fejtörést okozol majd neki hogy 46 játékból azonnal válogathat.
  • TomStorm
    #158018
    Sokkal több effect van itt Curgen Diablo-ba mint még anno 360-on.Nagyon szuper így+a stabil 60FPS:o
  • TDC Geronimo
    #158017


    Feb 3-8 open beta
  • Tyrant01
    #158016
    Ha valakit érdekel home-olás az szóljon.
    Ezek vannak meg digitbe:

    LocoCycle
    Tomb Raider
    Strider
    StrikeSuitZero
    Max the Curse of Broterhood
    Halo: Spartan Assault
    Trials Fusion
    Metal Gear Grund Zeros
    Zombi Driver
    Sixty Second Shooter Prime
    Outlast + Whistleblower DLC
    Another World
    Valiant Hearts
    Contrast
    Nujitsu
    Wolfeinstein: The New Order
    Rayman Legends
    Crimson Dragon
    Guacamelee
    Super Time Force
    Dance Cebtral Spotlight
    Kick Beat
    Metro: Last Light
    Chariot
    Child of Ligt
    Völgar
    Styx: Master of Shadows
    Magic 2015
    Sunset Overdrive
    Never Alone
    Pure Pool
    Destiny
    Lara Croft and the Temple of Osiris
    Shadow of Mordor
    Dragon Age: Inquisition Delux
    The Crew
    Stick It to the Man
    Murdered Soul suspect
    Titanfall + Season Pass
    Alien: Isolation
    Halo MCC
    Sniper Elite 3
    Walking Dead
    Walking Dead 2
    Funk of Titans
    Resident Evil
  • Zavarodott
    #158015
    Megint kezdi... q;)
  • Harlekin
    #158014
    erre gondolsz!
    Harlekin543 win streak 06 Nov 14 84 days 462 achievements in 31 games...
  • barmi
    #158013
    A demot és az ingyenes open beta tesztet adom, viszont a jútúb szerintem nem sokat ér ilyen szempontból, max csak arra jó, hogy a játék kinézetét lecsekkoljuk, de jútúb video alapján megvenni valamit elég veszélyes vállalkozás. Azért mert valami jól néz ki még lehet egy kalap sz@r. Mások véleményére pedig nem hagyatkozom,hiába magasztalja az egekig a játékot a video készítője, messziről jött ember azt mond amit akar ( persze vannak kivételek. a közeli ismerőseim azért tudnak rám hatást gyakorolni ilyen téren, de kb. ennyi).
  • Macccy
    #158012
    ÚÚGY örülök (le is kopogom) hogy ezt az X360-kori őskövület licensz rendszert hátrahagyhattam és így már csak a féreg fizetőeszközök régióival kell néha küzdeni .....!!
    Próbálnám letölteni a Witcher 2-t (igen azt a Witcher 2-t, ami miatt több mint egy éve már balhéztam a supportnál, mert a régió váltáskor elbuktam) a 360-ra. Nem megy. This games region does not match this console. MI A F%SZ?!?
    Ezt a fosjátékot a kiadóék valami olyan nevetséges körülmények között adhatták ki, hogy US régiós accal, EU konzollal nem lehet leszedni. Ahogy UK accal megvéve HU accal se lehetett játszani. Mennyire szánalomszar ez a rendszer, basszameg!

    Na, megint jót játszottam a Witcher 2-vel ...
  • Macccy
    #158011
    Igen mert a Harlekin csak 4 órákat alszik, fogmosás közben tölt le, munkába menet update-el, a melóban is a játékra gondol és amikor 3-kor elindul haza már izzad a tenyere! "Xbox ON!" :D :D
    Na ha valaki, akkor ő nem szarozik a játszással :)
  • darkSectorxxx #158010
    Igen hogy értsd miért van sorrend mit veszek és mit később fingé-hugyé. :)
  • Tyrant01
    #158009
    Nem kell ehhez tesztelőnek lenni :-D
    Azért csak ennyi, mert napi 10-12 óra meló után játszogatok kicsit :-)
    Harlekinnek több ideje van, neki jobb a statja.
  • Muttley
    #158008
    27 játékkal 73 nap alatt??
    úúúú, B+ :)
    játék-e tesztelő-e vagyol-e? :)
    vagy...? :))

    #157973:
    vedd le a szemellenzőt
    akard érteni
    maradj a felvetett témánál
  • Macccy
    #158007
    Az este tényleg megint kivolt a LIVE picsája, nem lehetett bejelentkezni 11-éjfél körül, sőt gondolom később se. Most is van még apró outage X360-on, de az a service sok vizet nem zavar.

    Apropó X360 .... tudod beszéltük anno hogy gagyi a fogásra a ONE kontrollere, fura, "vékony" anyagú, kevésbé minőség a 360-hoz képest. Na ma visszahozták a 360-omat (raknék rá ingyengamét dehát megint régió probléma miatt sír) és ahogy fogdosom a kontrollerét egyszerűen nem értem hogyan lehetett ez minőség :D Nagyon fura érzés, most ezt érzem gagyinak. A hatalmas lapos gombák, a cingár ravaszok, a fogása is kisebb szerintem ... :)
  • Zavarodott
    #158006
    Mondjuk simán demózhatnának több játékot. Volt már olyan, hogy annyira nem érdekelt egy játék, de a demó annyira megtetszett, hogy megvettem később... q;)
  • barmi
    #158005
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyenetek van már ? EXPcalibur location :

    És még egy jó hely :


    Utoljára szerkesztette: barmi, 2015.01.29. 08:40:02
  • Harlekin
    #158004
    Én nem hozom összefüggésbe Te írod le folyamatosan a játék világgal összefüggésbe a pénzedet!Visszakereshetem ha szeretnéd hogy mikor és hányszor tártad ezt itt fel nekünk,hogy kevés a pénzed.Ennyi... Tehát???
    Mutass egy HSZT ahol Én leírtam,hogy mennyiből élek!?
    És ismét mondom ezt nem bántásként írtam csak kicsit visszás a dolog ÍGY!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.01.29. 08:21:31
  • darkSectorxxx #158003
    Mondjuk ez baromság, lehet a játékot csinálni mindennapi tevékenységek mellett bőven főleg a mai játékidők mellett.

    Csupán előítéletes duma sablonos baromság.

    Meg hogy az ilyenek ronda kövér szemüveges emberek, jó nem játszom hardcore szintem de netek. Ugyhogy én vagyok az élő példa szép, erős, izmos csávó. :)
  • darkSectorxxx #158002
    Ezekszerint megengedhetem magamnak. :)

    Évi 0 játék érdekel tudnék venni többet használtan később olcsóbban de nem érdekel töb játék.
    Nemtudom értesz-e.
    Nem panaszkodtam, csak mondom hogy van értelme a youtube-nak, meg van értelme a demónak, nem értem azt hogy te miért hiszed azt hogy nem meg butaság tájékozódni hogy mire költesz?

    Marha vagyok mert a hobbyraszánt pénzt játékra költöm 7 évente?
    Vehetem volna a bicajom helyett is konzolt régen de az fontosabb volt.

    Rosszul hiszed ha összefüggésbe hozod a megélhetésemmel a youtube meg demozgatás, meg azt hogy te jobban jársz mert esetleg te több játékkal játszol, téged több leköt azt ennyi.

    Ugyanaz mikor írtad asszem pont te hogy végigvitted a sunsetet, és sajnálod azt akinek kimarad a játék, mert ez fontos alkotás.
    Itt aról beszélünk hogy neked bejött egy játék az érdekel, csak lenéz másnak ez szerintem.

    Bár nem nagyon hat meg hogy ki szán esetleg engem csak értsd hogy az égvilágon semmit nem hagynék ki akkor sem ha mondjuk helyette golfozni járnék. Értjük egymást? ;)
  • Harlekin
    #158001
    És majd neked is erre jön a sok gyökér,hogy NINCS ÉLETED!
    Ez a 2 alternatíva létezik az idiótáknak,hogy NINCS JÁTÉK ezért szar az egész jelenlegi gen,ha bizonyítod,hogy van játék és TE tudsz mivel játszani akkor meg NINCS ÉLETED,mert sokat játszol!
  • Harlekin
    #158000
    És ismét itt tartunk,Dark hidd el senkit NEM érdekel érdekel ITT,hogy Te mennyit keresel mennyiből élsz SENKIT rajtad kívül.De mivel érző lélek vagyok ezért azért sajnállak,viszont mivel tudatos is vagyok ezért marhának is tartalak,amiért olyan hobbit választottál magadnak amit NEM ENGEDHETSZ MEG MAGADNAK és ezt nem Én mondom hanem TE nyilatkozod ezekkel a hszekkel!!
    Én is rohadtul elviselnék 1 UL repcsit a tököli reptéren,mert imádok repülni de tudom,hogy nem engedhetem meg magamnak.Nem véletlenül sikló ernyőztem évekig.És ezt is abba hagytam ezen és ehhez hasonló okok miatt.És főleg úgy nem tenném,hogy megveszem jó drágán és egy évben 10 alkalommal használnám.Na itt ki is tértünk oda,hogy aki 150000-ér vesz konzolt és 10 játékkal játszik 1 évbe az inkább gazdag,mert annál nagyobb pénzpocsékolás nincs mint hogy 1 drága konzol kihasználatlanul áll.
  • Harlekin
    #157999
    Nem tudom mi lehet a gond nálatok?Nálam karácsony óta semmi gond nem volt soha pedig minden nap liven vagyok...Tudom ez nem vigasztal,de erre a gondra kell,hogy legyen megoldás.
  • TomStorm
    #157998
    Live hol a francba van már megint??Napokig nem volt gond erre megint itt várok rá.Kezdem utálni az egészet.Havernak jó nekem nem aztán fordítva.Alig van lemezes játékom és még a fontosak is digitálisak de nem indulnak,k....a francba:(((
  • darkSectorxxx #157997
    Mert én most kezdtem szerinted játszani vagy mi?
    Tudod 50-k fizetés mellett kis maszekból igen sorrendet rakok és kihyagok párat, vannak amik alapon stílus végett nem izgat, pl a Dragon Age, felőlem lehet bármi abba a játékba 200 óra tartalom nem fog érdekelni még ingyen sem.
    De vannak amik érdekelnének de kipróbálnám, nem feltétlen a döntés múlik rajta, csak apró részleteket megvizsgálhatnék benne és nem nézni egy összevágott meállított gameplay-t.

    Ki jár jobban?
    Milyen szempontból nézed? Mindenevő mint te az nem járna jobban az én modszeremmel, de engem akit 10 játék vonz egy évben az igen szüksége van a szelektálásra. :)
    Én úgy érzem jól jártam eddig, csak ami érdekel azt vettem meg, max 1-2 kivétel becsúszott, de nem vészes.
  • Tyrant01
    #157996
    Szar az egész, alig van játék, el is adom a gépet, mert minek?
    Csak 27 játékkal játszottam az elmúlt 73 napban, 2x ennyi kéne...

    TyrantHUN's Win Streaks
    17 Nov 14 73 days 511 achievements, 511 achievements in 27 games

  • Harlekin
    #157995
    Ez tudatosság semmi keménység tudom hogy kell és akarom és tudom,hogy lesz benne olyan amit élvezek.
    Ugyan már ezt a designes meg stílus meg a mostani maszlag baromságot az elkorcsosult snob gamer társadalom rákfenéit.Én még abban a korban nevelkedtem amikor öreganyámnál a TV fociban naponta 2 szer cseréltünk 4 darab góliát elemet,hogy órákat SZÓRAKOZZUNK azzal hogy 2 vonallal fel le 1 kockát ütögessünk.Mondom mindennek meg van a szépsége csak az elkorcsosult aggyal ezeket az értékeket nem találja meg a mai gamer társadalom.
    És ismét megkérdem ki jár jobban Te aki fanyalogva le mond szinte mindenről vagy Én aki 2014-ben kb 2000 órát játszott 70 játékkal??
  • darkSectorxxx #157994
    Ezt magyarázom, te kemény vagy megveszed ha nem youtube alapján döntesz akkor hogy? Meghallasz egy címet azt a címéből? Vagy nem értelek. :)

    Úgy értettem a videók-gameplay-ek alapján látom a stílust, látom a dizájnt a karaktereket (nálam iszonyat fontos).
    Demo meg más ám mint egy youtube összevágott téma, nem igazán ahoz kell hogy dönts, hanem csak kipróbálni.
    Szeretem kipróbálni őket, mintahogy a Beta-kat is.

    Ne forgasd ki a szavaimat. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.28. 20:29:15
  • Totti5
    #157993
    The Whispered World II





  • Harlekin
    #157992
    Milyen bele törődök???Miről beszélsz???Kell és kész használom és élvezem,nem bele törődök!!!
    Friss cucc azon aztán végképp mit kell gondolkodni!?Nem is kellene,hogy kérdés legyen itt DL egy percig nem volt kérdés hogy kell!!!Hallgathattan volna a hülyékre akik már akkor megmondták,hogy ez szar amikor még semmi nem volt és most Én is pont olyan hülye lennék mint ők!
    Egyre jobb YT nézegetés!!!ebből eldönteni,hogy kell!?
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.01.28. 20:14:00
  • Harlekin
    #157991
    Semmi nem jött eddig,mert az a 170 darab x1 játék ami eddig jött az csak a véletlen és a vak szerencsén múlott hogy megy X1 en.

  • darkSectorxxx #157990
    Ja bazzeg te mindent megveszel azt utólag beletörődsz oké, de vannak friss cuccok aminél érdekelne demo, mit veszek.
    Lehet maradi vagyok, van egy stílusom amiben tudom a játékokról ez érdekel, az meg nem.

    De vannak köztes produktumok, aminél nem elég 10 perc összevágott youtube nézegetés. :)