176613
banner
  • games4ever
    #158069
    De van! :D The Smurfs 2 is ingyen van, vigye akit érdekel. :)
  • Totti5
    #158068
    Miben?
  • darkSectorxxx #158067
    Az egyik legjobb rész.
  • Zozo76
    #158066
    Leszedtem, mondjuk nem nagyon vagyok oda az assasinert oda, de csak kiprobalom ha mar ingyen van. :)
  • darkSectorxxx #158065
    :D
  • Zavarodott
    #158064
    Legyen majd ugyanilyen drága... q;)
  • darkSectorxxx #158063
    Ide a rozsdást hogy a Rouge is ilyen lesz, drága marad. Ellenben a Unity-vel.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.31. 17:27:06
  • Zavarodott
    #158062
    +1
  • darkSectorxxx #158061
    Nem max akkor lenne probléma ha ezt régiótrükkel vennénk akkor még lehetne kifgásuk rá, de amúgy igen, nem szokták visszavonni. :)
    Evvan ez kijár ennyi évi játékvásárlás után. :D
    Ráadásul nem is egy gagyi cucc, még használtan is 5-6k!
  • davidka003
    #158060
    Bug. Majd javítják de úgyse veszik el a játékot azoktól akik megvették.
  • darkSectorxxx #158059
    Jajj ennél nem az a lényeg hogy miért!
    Voltak már rendszer hibák, csak szedd le azt ennyi. :D

    NEMkell letöltened csak annyi hogy kattints rá a MEGVÁSÁRLOM gombra.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.31. 17:14:02
  • Zozo76
    #158058
    De mitol lett ingyenes? Nem szerepel a wikipedian sem:

    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_with_Gold_games
  • Zavarodott
    #158057
    Behúztam én is. Köszi szépen! q;)
  • darkSectorxxx #158056
    Yes! :)

    KÖSZÖNÖM...megvettem...más nincs ingyen. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.01.31. 15:40:52
  • davidka003
    #158055
    Én is megvettem. :D
  • games4ever
    #158054
    Assassin's Creed IV ingyen tölthető a live-ról 360-ra. Ez valami hiba?:D "Megvettem" :)
  • Totti5
    #158053
    Life is Strange ( jó hogy van trial )

    Yutubon jobban nézett ki, tellatelle baltával faragott feeling ami nem jó, mert nem szeretem. De azért rendben van, viszont nincs arcmimika, szájmozgás. Egyszerűen tátog a karakter 100 centin teljes képernyőn az arcát mutatva, ami semmilyen módon nincs szinkronban a szöveggel. Ne vicceljünk már, 2015-ben? de ez 10 éve is gáz volt. Semmi feeling semmi érezelem, semmi nem jön át így. Ez így most nem.
  • TomStorm
    #158052
    Ja és végén stat.-nál Márciusra írja köv.részt:(
  • TomStorm
    #158051
    Na jó kis sorozat lesz ez a Life is Strange.Első rész tetszett.Jó 3.5 órát elvoltam vele
  • TDC Geronimo
    #158050
    Azért bírom ezt amikor egy birka elkezdi szajkózni ezt a 60 dolláros DLC dolgot és a többi skandálja utána, úgy hogy fingjasincs közben az egészről. Ez a mai gémer társadalom, ezt tette az internet. Mindenki olyan kurva okos lett meg szakértő. Ez az egész felbontás meg fps mizéria is már lassan semmi másról nem olvasni csak ezekről. Eközben a nintendo meg telibeszarja a modern trendeket és gyártja a minőségibbnél minőségibb játékokat 720pbe, amivel ha játszik az ember csak mosolyog és ÉLVEZI. Ennyit a mai játékostársadalomról meg a piacról.
  • Totti5
    #158049
    Engine és sok minden adott nem 0áról kezdenek el egy folyatást. Sosem csinálták, senki az ég világon nem. Hülyék lennének, ha nem használnának fel meglévő dolgokat, de ez a játékost mit izgatja? megint egy olyan dolog aminek semmi lényegi eleme nincs ami bármiben is befolyásolja a folytatás minőségét.

    Új story, színészi játékok, pályák, rendezés, zene, hangok, mechanikai elemek. Mégis milyen pár dologról van szó? Ez egy BF, természetes hogy sokba hasonlít az előző BFhez. És még a bugok is egyezhetnek, hisz az engine is tök ugyan az. Forzánál is rengeteg elem átmegy, Gears of Warnál is átment stb... mindennél, csak közben éveket dolgoztak a fejlesztők azon hogy az egészet teljesen új dolgokkal összerakják és az egy új játékot alkossanak.

    De hát mindegy, kit érdekel ez...
  • Ra1n
    #158048
    Aha. Szerintem meg ugyan azok a skinek textúrák, számtalan fegyver hangok és egy rakás dolog egy és ugyan az lesz.
    Ökörség kijelenteni amikor kiadnak egy játékot ami pár játékmódot pályát és fegyvert leszámítva egy és ugyan az ugyanazokkal a bugokkal,és problémákkal? oké. Akkor legyen ökörség.:)
  • TomStorm
    #158047
    Én megvettem de még tölti sajna,már vártam a játékot!
  • Totti5
    #158046
    Ha van demó akkor megnézem, de majd egyben az egészet... még tartom magam ehhez:)
  • Totti5
    #158045
    Ha van demó akkor megnézem, de majd egyben az egészet... még tartom magam ehhez:)
  • TDC Geronimo
    #158044
    Próbálta valaki? Elvileg van demo majd lekapom.
  • Totti5
    #158043
  • TomStorm
    #158042
    A CGI megvan de az összes többi ami volt mert biztos,hogy volt több ilyen kisebb sztori video az eltünt mind
  • Totti5
    #158041
    Azért nincs mert Blizzard. Tébnyleg nincs benne semmi szóra érdemes, csak ACT-ok elején a CGI.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.30. 18:53:23
  • TomStorm
    #158040
    Jó estét!
    Az lehet,hogy azért nincsenek átvezető videok játéknál mert promos a Disc?D3 jelen esetben.
  • Totti5
    #158039
    Már látom hogy most évekig BF4 modozás lesz. Ugye tudod hogy ilyet kijelenteni ökörség?

    Persze mutathatsz egy BF4 modot, ami mellett a Hardline is modnak néz ki.

    Nyilván nem lesz totál más, hisz BF... más helyszín, karakterek, fegyverek, felszerelések, járművek, játékmodok. Erre készülj, csak szólok.
  • Ra1n
    #158038
    Értem én. Mindenesetre közel 1 hét lesz a próbára, kíváncsi vagyok be tudja-e bizonyítani hogy nem csak egy BF4 mod.
  • Zavarodott
    #158037
    Mindegy... Nem érted... q;)
  • Totti5
    #158036
    Játszottál már vele? rivjúvold. Epizódikus single mindig jó szokott lenni ( és itt most nem arról beszélünk, ami epizódikusan jelenik meg, hanem epizódikus formában pörög a story ). Ezek mindig jók, hangulatosak.

    BF mondjuk nem érdekel, majd EA Accessban.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.01.30. 18:32:19
  • Ra1n
    #158035
    Volt egy Beta ami ugyan úgy ugyan azokat a hibákat és problémákat tartalmazza amit a BF3 óta képtelenek voltak érdemben javítani. Gondolod ha a 4-ben nem sikerült és a Hardline beta-ban benne van akkor itt majd érdemben javul bármi is?:)
  • Zavarodott
    #158034
    Még meg sem jelent de már megy a szapulás... Én csak ennyit mondtam... Nem érdekel, hogy miből szűrtétek le... q;)
  • Ra1n
    #158033
    A BF3-4-ből kiindulva nem csoda. Pontosan ugyan olyan szar a netkód/hitreg, és ugyan azok az egyéb problémák....
    Az akció pedig messze nem olyan hűdehangulatos mint ahogy a megrendezett videókban mutogatták annó. Megközelítőleg sem.:)
  • Kongy
    #158032
    Én nem félek a BF Hardline-tól, mert olyan szinten leszarom, hogy még videót sem néztem belőle, de nem is fogok, mert egyszerűen rühellem az egész BF-szériát.
  • DummyBoy
    #158031
    Én is félek tőle ... mint minden eddigi BF játéktól ... Meglátjuk ... Mondjuk az a baj, hogy félig készen is megveszik az emberek, mert nincs más hasonló ... Eddig is megvették mindig :)
  • Zavarodott
    #158030
    Meg sem jelent, de már mindenki úgy beszél róla mintha 100 órája benne lenne... q;)