176613
banner
  • Kongy
    #158269
    Én mondtam, hogy ez így nem okés, és jól tetted hogy visszamentél! :)
  • danaboy
    #158268
    Megszületett az eredmény:
    Kicsit utánanéztem a dolognak: Egy terméken tilos két árat mejelentetni, amennyiben mégis megtörténik az alacsonyabb áron kell adniuk.
    Visszavittem. Mondtam, hogy a magasabb áron nem adhatták, mire sűrű bocsánatkérések mellett visszaadták a különbözetet. (Árazógéppel rá van ragasztva a magasabb ár, a csomagolásra nyomtatva az eredeti. Ha csak az alacsonyabb nyomtatott lett volna, akkor is azon kell adniuk.)
  • The Norberto
    #158267
    Ezt a tudást megosztanád velem? Ha elmegy a net akkor szerintem nekemcsak tesóm jatékai mennek mert vele vagyok keresztbe homeolva.
  • darkSectorxxx #158266
    Ha váltasz pénzt boltba, mondanám hogy kérjenek el 6000ft-ot mert 5000 aprót be akarsz váltani. elküldenéd a picsába, az már más dolog ha azt a hasznot az ELADOTT TERMÉKEIN HOZZA BE amiket vásárolsz azon a pénzen.
    Az egyik egy termék, a másik a pénz egy formája.
  • darkSectorxxx #158265
    ismerem ezt a szóviccet oké, de most másról beszélünk?
    a eurinix kezeli a lóvédat? nem?
    Akkor? :)

    Semmi köze egymáshoz. Az a baj hogy nem értitek ezekszerint.

    Telefonkarin is okés hogy a telefonkari 1000ft összegü (volt régen vagy 500), és a perceket tekintve drágábban jöttél ki, nem érdekel de a kártyáért annyit fizettél amennyi rá van írva.
  • vg
    #158264
    Jáccunk olyat, hogy te kölcsön adsz nekem pénzt, amiért azonnal fizetned kell. Havonta kell fizetned nekem, hogy a pénzed nálam legyen. Fizetned kell, ha azt akarod, hogy vissza kapj belőle vissza valamennyit. Fizetned kell akkor, ha megduplázom a pénzed, de abból is csak annyit kapsz, hogy még azt is vissza tudd fizetni nekem. Ha vissza akarod kapni a pénzed, fizetned kell érte. LOL!!!
  • darkSectorxxx #158263
    Ez nem így megy. Bankoknál az kezelési költség azt nem a berakásért fizeted, de attl független ja az is tahóság.

    És igen van kereslet , kínálat, nincs ezzel baj, reklamálni kell azt ennyi.
  • partizan182
    #158262
    Szabad piac van meg kereslet/kínálat egyensúly. Annyiért adják amiért nem szégyenlik, te meg annyiért veszed amit hajlandó vagy kifizetni.

    Egyetértek arcátlanság, viszont veszik, ha nem vennék, nem ennyibe kerülne. Akkor most ki a hülye? A bankod ne félj, lehúz szépen a befizetéseidért is csak máshogy hívják (havidíj anyone? 15 forintos SMS díj?). Ilyen világban élünk, azt teheted hogy a pénzeddel szavazol és messziről kerülöd ezeket a féreg üzleteket.
  • darkSectorxxx #158261
    Többet nem mondok mert lebuziznak. :)
  • darkSectorxxx #158260
    Crysis.
  • darkSectorxxx #158259
    A ft az ft.
    A live-nak nincs fiz ára, az MS pontok meg pont azért voltak MS pontok hogy ne fix valuta legyen.

    Ha veszel 20 dolláros kártyát az 20 dollár ha steamen 20 eurot teszel valletra az 20 euro lesz.

    Itt nincs kecmegy soha nem lehet több, sem kevesebb ezt a játékok áraival irányítják.
    Te csak a pénzedet rátöltöd a rendszerre, ezért többet kérni arcátlanság. Ha bemegyek a bankba és beteszek 5000000 a számlámra, nem kell 60000nn kifizetnem. Mert nem vásároltam semmit.
  • vg
    #158258
    Erő? Te is valami elfuserált, meg nem értett zseni lehetsz, aki plázákban elektromos cigarettát árul...
  • Totti5
    #158257
    Grand Theft Auto 5 has shipped more than 45m copies to retailers in the time ending 31st December 2014, publisher Take-Two has announced.


    Nearly 10m of these were on PS4 or Xbox One.
  • Ra1n
    #158256
    Fura, pc-n benne van.
  • The Norberto
    #158255
    Bekapcsoltam és megnéztem újra és nem a szemem káprázott.

    BF4:
    NETWORK SMOOTHING FACTOR 0%
    HIGH FREQUENCY NETWORK UPDATES ON (Ezt tették be 1 év után hogy a közel tereidet sűrűbben frissítse és ne lőjenek be olyankor ha már rég fedezékbe vagy.)

    BF HL:
    NETWORK SMOOTHING FACTOR 0%
    ÉS NINCS MÁS OPCIÓ

    Meg is látszik hiszen lelőnek a sarkon keresztül stb.
  • Ra1n
    #158254
    Marad a tőled megszokott mellépofázás. Köszi.:)
  • Totti5
    #158253
    Így van, BF játékok csúcsa, teknoban verhetetlen.
  • Ra1n
    #158252
    Látom. 64 fő/többszáz méteres látótáv/fizika/ballisztika/rombolhatóság.
    Tudod,ehhez így egyben mindhez erő kell.
  • Totti5
    #158251
    Nem tudom mi a komplex látvány a 720p rém gyenge textúrás, recefice, lópolyn kinéző Hardlineban. Ez sajnos a képességeimet felülmúlja.
  • Ra1n
    #158250
    Értelmezd amit leírtam. Amiben hasonlóan komplex a látvány és jobban fut. DA:I? Minden full statikus, a látótáv jócskán alulmarad. Rohadtul nem hasonlóan komplex.
    Gta? Látótáv szintén jócskán alulmarad és képtelen ennyi playert egyszerre kezelni, még fele ennyit sem,jelentősen csökkentett forgalom és gyalogosok mellett...

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.02.04. 11:45:34
  • Totti5
    #158249
    A-Zig minden megjelent játék. Kínaiul írok talán? de most pl a GTA5el játszok és baszott jó benne a látótáv ha már erre megy a bré verés. Dragon Age látótávja is és kb minden látótávja nagyon jó.
  • Ra1n
    #158248
    Mondtam NE FÉLREBESZÉLJ! Címet mondj. Ennyi. Nem a szokásos félremagyarázás és mellé rizsa kell. Mindaddig csak bullshit amit nyomsz.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.02.04. 11:38:21
  • Totti5
    #158247
    Milyen látótáv? a homály, a rece, a semmilyen textúrák a kidolgozatlanság a lópoly, a nagy semmi ? vagy most hálásnak kellene lennem hogy ilyen a játék? mi a fasz van itt? komolyan gondolod is amit írsz??? BÁRMI játék szebb ennél, nem kell ahhoz sorolni, bármire gondolsz az szebb és igényesebb.
  • Ra1n
    #158246
    Továbbra is várom hogy sorold azokat a One címeket amik komplexebb látvánnyal rendelkeznek (hasonló mennyiségű fizika,látótáv,stb) és jobban futnak.:)
  • Zavarodott
    #158245
    Max ha -1000 a kártya... q;)
  • vg
    #158244
    Tudod te is jól, ha oda beírod, hogy szar, vagy csúnya egy xbox játék, azzal csak az ő hülyeségüket erősíted. Amúgy nekem semmi bajon nincs vele, de nekem alapból nem tetszik a rendőr vs rabló játékmenet, szóval felőlem lehet akár az évszázad grafikája, akkor is a rá fordított pénzmag részemről : 0 forint.
    Utoljára szerkesztette: vg, 2015.02.04. 11:17:08
  • partizan182
    #158243
    Ja, pofátlan, talán az egész sztori tanulsága hogy Euronixot bottal se. :)
  • Zavarodott
    #158242
    A pont az pont. A Forint az Forint. Úgy gondolom, hogy pontért annyit kérek amennyit akarok, de a Forintnál ez elég hülyén néz ki. Csak saját vélemény... q;)
  • Totti5
    #158241
    Tisztázzuk, szerinted ez szép, igényes kurrens? vagy csak kötekedni akarsz? mert akkor most fejezd be.
  • Ra1n
    #158240
    "és van benne az a netcode frissítés amit 1-év után adtak ki na ebbe nincs semmi ilyesmi szóval"

    Ott van a menüben ugyan úgy mint a BF4-ben.
  • partizan182
    #158239
    Szerintem nem más. MS Pontnak hívták, most Forintnak hívják és 1:1 -ben váltják kártyás vásárlás esetén a valódi Ft-al. Hívhatnák kopejkának is, tökmindegy. Éves Live előfizu ára is szór mint állat, peding annak is fix díja van.

    Példa: Kinézem magamnak a Fanki Manki góz tu Halivúd című live arcade cuccost, meg akarom venni. Anno 1000 MS pontba került, ma pontosan 2990 Ft.

    Anno: kell nekem egy 1000 MS pontos feltöltőkártya, amit vásárlási helytől függően megkapok 2990-3990 Ft között. Megveszem, beváltom, játszok.
    Most: kell nekem 2990 Ft-nyi feltöltőkártya amit vásárlási helytől függően megkapok 2990-3990 Ft között. Megveszem, beváltom, játszok.

    Értem én hogy nem frankó 3990-et fizetni összességében olyanra amire 2990 van ráírva, de eddig is ugyanez ment, csak az MS pontozás miatt nem fájt senkinek. My only point is: semmi sem változott csak a te percepciód, ugyanazt fizeted, ugyanazt kapod.
  • Zavarodott
    #158238
    Minden nézőpont kérdése... q;)
  • darkSectorxxx #158237
    Jó az más. De egy fix értékű kártyánál eléggé gáz.
    Mintha az 5000ft-os bankjegyet 6000ért vehetnéd meg.
    Wattafuck.
  • partizan182
    #158236
    Hát miről? Aszittem itt ezer Ft-on rugózunk. Szerintem az pénz.

    Vagy "elvekről"? Euronix csak azt csinálta mint bárki más: a lehető legmagasabb profitra lövi be az árait. Nyilván madarakra mennek, elég csak megnézni a játékárakat, a 19.990 -es kétéves X360 cuccok láttán majdnem behugyoztam a rögögéstől. Nem kell megvenni azt' kész. Hogy szegény dana így járt mert hozzánemértőt küldött: hátez van, 1000 ft-os tanulópénz, lesz ez még több is a jövőben nem kell majd megijedni.

    Anno mikor még MS pontok voltak senki sem esett kétségbe hogy a kétezres feltöltőkártya valahol haterez máshol meg hétésfél. Miért volt képes akkor még feldolgozni ezt a nép? Hogy valahol olcsóbb máshol drágább?
  • darkSectorxxx #158235
    B4 az nem egy B3 dlc volt? :)
  • The Norberto
    #158234
    Tényleg elég ronda. BF4 alapjáraton szebb és van benne az a netcode frissítés amit 1-év után adtak ki na ebbe nincs semmi ilyesmi szóval elég gáz.
    Ezt 20$-ért BF4 DLC-ként tudnám elképzelni mert van benne 3 új játékmód meg új pályák meg -180p meg 2 vagon rece.
    Utoljára szerkesztette: The Norberto, 2015.02.04. 10:03:45
  • darkSectorxxx #158233
    Ha messze lakik max nem megy be vagy megkér valakit, de tudod a hozzáállás.
  • darkSectorxxx #158232
    Erről van szó.
  • Zavarodott
    #158231
    Van akinek ez nem a pénzről szól.
  • partizan182
    #158230
    Arra akartam csupán utalni, hogy elutazni a helyre, kiallni a sort, panaszt megirni, eladóval vitatkozni úgy, hogy lehet semmi eredménye nem lesz legalábbis pazarlás. Persze ha végtelen szabadidőd van, akkor más a helyzet.

    Ezer Ft nem szabadna tetelnek lennie ha valaki vidijo gemingel ami ugye nem egy olcsó hobbi.