176613
banner
  • darkSectorxxx #158669
    Van amúgy pár egyén minden oldalról aki felsőbbrendűnek érzi a sajátját, én tuti nem, és nem is kezeltem így a dolgokat, 1x sem.
    De ne azokból indulj ki, vagy magadból.
  • darkSectorxxx #158668
    Ja már rólam van szó, értem én még ott vagyok hogy te azt írtad:

    "A másik társaság nem játszik hanem csak forum"

    nem tudtam hogy csak rólam beszélsz.

    Igen te rólam beszélsz, csak nem figyelsz soh, nem írom le sokszor ez igaz, csak minden 2. nap hogy te lapátos vagy én meg az utcáról egy srác, én nem kék meg piros vagyok, meg zöld hamár a pc-t is bejelöljük.
    Hanem piros-kék-zöld.
    Minden platformon megvan a kedvenc és amit utálok, mindenhol ott vagyok, csak mert x1-em nincs az 5 jelen lévő platformból nem vagyok degenerált.
    Csak előítéletes vagy ennyi.

    De írtam már, hogy ahogy te játszol írkálás közben, ahogy Totti jelen van mindenhol ahol én is és ő is játszik tudtommal, énis játszok csak valszeg nem 500 játékkal mint te, hanem 5-el de azokkal gyakrabban.
    Észrevetted hogy ráfeküdtem nemrég a Resi-re és 10 teljes napig tóltam egyfolytában?
    Akkor kevesebbet írtam?

    SEMMI ÖSSZEFÜGGÉS NINCS A MOSTANI KIJELENTÉSEDBEN.

    Írtam 500x azt is hogy te itt ezt látod, a ps4-be ha ott irok valamit ami nem tetszik ugyanúgy megkapom, a pc-s társaságban ugyanúgy, te ha tudnál mindent, tudnád hogy minden platformon ha szóba kerül ugyanúgy elmondom azt ami pozitív és tetszik.
    Csak az a baj hogy mindegyikről a negatív dolgokat a saját helyén, a pozitív dolgokat meg jobbára más helyen.

    Mert szerintem az égvilágon senkit nem érdekel ha valami jó, engem a hibák érdekelnek.

    Szóval nincsen piros meg kék meg zöld, vagyis ha vannak én nem vagyok tag sehol.
  • Harlekin
    #158667
    Dark veled kapcsolatba 1 vizionált dolog jut eszemben!

    Mivel szeretnék a te szinteden maradni így érthetően írom le!

    Van létezik 1 óvoda ahol 2 csoport van a kék lapátos és a zöld lapátos csoport.
    Kint az óvoda kertben van 2 homokozó a 2 csoport külön elszeparáltan építi a homokvárakat.Te valami miatt nem építed a várat hanem a kék lapátos homokozó körül ugrálsz körbe körbe,amióta felvettek az óvodába és fen hangon kiabálod,hogy gyagya vagyok gyagya vagyok ti meg faszok vagytok faszok vagytok.Mert a többiek megbeszélik,hogy kinek milyen a kék lapát fogása,te meg értetlenkedve mondogatod,hogy akkor ez most ibolya kék vagy türkiz kék esetleg nem is kék hanem piros,meg miért a nyelét fogjátok amikor a lapát rész sokkal jobb stb stb... És néha a szerencsétlenséged miatt be is esel a homokozóba és össze rontod a várakat.
    Ezért a kék lapátos csoport agyba főbe ver hetente legalább egyszer.Így Te elszaladsz valamelyik óvónénihez vigaszra,panaszra és vagy kapsz vagy nem,de legtöbbször nem!Sőt volt már hogy óvónéni elvette a jeledet büntiből!

    Miután begyógyultak a sebeid lógó orral visszabandukolsz a homokozóhoz és vagy folytatod az indiánszökdelést a homokozó körül óbégatva értetlenkedve vagy ha már kifáradtál leülsz magányodba az egyik sarokba és elkezdesz áskálódni.
    És szerinted szerencsédre megtalálod a gödörbe az óvoda szomszédságában lakó Pirinéne rohadt ronda vörös macskájának az előző este eltemetett piszkát.
    Fülig érő szájjal felkapod mintha kincset találtál volna és elkezded rágcsálni a macska szart,és átszaladsz a zöld lapátos homokozóhoz beköpködni a szád tartalmát.Mivel a zöld lapátosok között vannak nálad lényegesen értelmesebb,erősebb emberek ezért lefognak elpicsáznak és arcon fingva vissza zavarnak a saját homokozódba.

    De sajnos néha a nagy hangoskodásra felfigyel a többi kék lapátos hasonló agyi kapacitással rendelkező óvódás és szintén odamegy a zöld lapátos homokozóhoz.De szerencsére náluk legalább működik az az elrettentés,hogy elég az a látvány amit rajtad prezentál pár zöld lapátos és így elmegy a kedvük a további ténykedéstől!

    És ez így megy folyton folyvást!

    Tehát vagy óvodát kell változtatnod vagy el kell menni szocializálódni az ovis társak közé...

    Nem akarlak verbálisan bántani istenemre mondom,de Te kívánod ezt!
  • darkSectorxxx #158666
    Jó persze eddigis kellett összhang, de tudtommal ez ilyen egér-macska játék, most itt nekem még jobban nem jön át a téma, ha mindenki összevissza futkos meg lövöldöz, mintha a térkép egy részén mondjuk az egerek egy csapatban haladnak egymást védve, a rendőrök is felvéve egy taktikát.

    Most a BF3-ban amikor egy baszottnagy csata volt nem érdekelt hogy jancsi meg pista a térkép másik felén védi a lerombolt házat.
    Itt meg szerintem akkor van hangulata ha "filmszerűen megy az egész".
    Bár biztos vannak olyan játékmodok ahol nem kell játszani a "szerepedet"
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.28. 14:25:15
  • darkSectorxxx #158665
    Én is leírtam, mert őt pártolod ettől még nem lesz jogos amit írt, én amúgy továbbmegyek kapásból azt nem értem hogy miért nekem panaszkodsz, mikor a hülye véleménynyilvánítást ő kezdte, ha nem tetszik a téma, hogy erről beszélünk akkor neki mond , hogy hagyja az egészet annyiba, úgyis akkora haverod nem veszi rossznéven.
  • TDC Geronimo
    #158664
    Minden BF csapattal jobb ezzel nem mondtál újat, de egyedül is kiválóan el lehet szórakozni.
  • Totti5
    #158663
    Feeslegesen belekeveredsz megint olyan dologba és azt látsz benne amből semmi sem jön majd ki. Harlekin leírta. Nincs tovább.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.02.28. 14:19:11
  • darkSectorxxx #158662
    Azért beta alapján is látszott hogy ahoz hogy ennek ize legyen csapatokat kell összehozni, csak egyszemélyes rambóknak ez valszeg sima BF multi lesz.
    Ezért gondolom a single alapján a scripteknek köszönhetően izgalamasabban át fog jönni ez a felállás.
  • darkSectorxxx #158661
    Jó minek nekem írja ezeket?
    Én ha számolnám a pixeleket valszeg nem prevgen konzolon játszottam volna hanem vettem volna egy bivaly pc-t.
    Távol áll tőlem, max ha valami szép megjegyzem hogy szép, de nem az dönti el nálam sem.
    Sőt akikkel beszélek a másik topikban azoknál sem.

    És azt írta csak szövegelnek , nem játszanak, hát erre írtam hogy baromság.
    Azért mert van 1-2 ilyen játék mint az Order a BB vagy Uncharted, és leírják vagy kitesznek 1-2 videót milyen pofásd az nem jelenti azt hogy azok nem játszanak annyit.
    Itt is megjegyzik ha valami jó vagy szép és van idő mellette játszani.

    Semmi alapja nincs a kijelentésnek, sőtt ott szerintem kevesebb ember van (sajnos) aki aktív.
  • TDC Geronimo
    #158660
    Szerintem a multival sincs semmi gond, sőt...
  • Totti5
    #158659
    Mivel ez sehova nem vezet, nekem kell pontot tenni a végére.

    Harlekin-ben semmi megfejthetetlen nincs, amin filozofálni kellene. Játszik Xboxon sokat, mert élvezi. Tesz rá hogy hány pixellel, mennyi frémmel gyengébb ( 60%al persze ), mint a PS4 vagy akármi más gép. Tesz rá h létezik PS, vagy bármi más. Ha írt a PSről vagy akármi másról csak azért volt, mert jöttek mentek az emberek akik szítják a két tábor közti tüzet és lételemük valami ellen hangot adni, mintha attól több lenne az ami mellett vannak. Ez megy mindenhol sajnos géming fronton is. Ott ahol a szórakozás, kikapcsolódás, fun, nevetés a lényeg és nem pedig más. Van az életnek számos része ami komoly és lehet, kell is állst foglalni mert kihatással van az életünkre, de a géming nem az. Annak egy dolga van, hogy szórakozz és élvezd miközben boldog vagy. Semmi más. S az nem azon múlik hogy hány % erősebb a géped amit birtokolsz, vagy mennyire utálod a céget aminek a szórakoztató termékét köpködöd.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.02.28. 14:13:23
  • Ra1n
    #158658
    Ez az a BF játék aminél a Single fog érni valamit és nem a multi....
  • darkSectorxxx #158657
    Szerintem maga a bankrablós téma eleve érdekesebb.
  • TDC Geronimo
    #158656
    Akit eddig BFekbe nem érdekelt a single most tehet egy próbát. Eleve Visceral csinálja, single cuccaik nem rosszak és a videók alapján a kampány se olyan gáz, mint a DICE féle BFekben.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.02.28. 14:04:32
  • darkSectorxxx #158655
    "Se a Sonyt nem utálom,se a ps4 et nem utálom!CSAK a ps4 tulajok IDIÓTA,RETARDÁLT,ZIGÓTA ÁLLAPOTRA VISSZAVÁLTOZOTT,SZÁNALMASAN GYÖKÉR TÁBORÁT UTÁLOM!AKIK A PS4 HEZ OPCIONÁLISAN JÁRÓ AGYSORVASZTÁST BEAKTIVÁLTÁK!És szentül hiszik,hogy ők szarták a Spanyol viaszt"

    Nem nem hiszik azt.
    Te utálod a Sony-t és a PS4-et aki meg megvette véletlen ezért utálod. :)

    Logikai feladványról még1x mondom:

    így szólt a kérdés: "NEKEM KI ÍRTA?"
    Nem egymásközt ki mit besélt meg, én nem feltétlen olvasgatok minden hsz-ba bele, vagy te azt hiszed ezzel töltöm a napomat hogy ha van éppen 200 új hsz akkor visszaolvasom mind a 200-at?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.28. 13:31:02
  • darkSectorxxx #158654
    Az egyik legjobb eizód, bár nekem a 3. a kedvencem.

    Tudtommal volt már ekörül mind a 3 rész, goldd nélkül az ünnepek tájékán.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.28. 13:26:41
  • Botond #158653
    Gears of war 2 most 748 ft 360ra gold nélkül.
  • barmi
    #158652
    Betegek



  • tojas1
    #158651
    Köszönöm
  • Katun
    #158650
    Szia,
    A live.xbox.com-on tudod meglesni a tranzakciók résznél, ott szoktam vissza kukucskálni én is, hogy mit vettem meg részegen, ha nem emlékeznék rá.
  • tojas1
    #158649
    Sziasztok

    Olyan kérdésem lenne,hogy 360-ra vásárolt Seasson pass-okat megtudom valahol nézni,szóval milyen játékokhoz vásároltam anno?
    Elszeretném adni az accountomat és ezért érdekelne.
    köszönöm
  • DummyBoy
    #158648
    Hmm, látom roppant széles látókörrel, és hihetetlenül szerteágazó sportági ismeretekkel rendelkezel :)
  • Harlekin
    #158647
    Se a Sonyt nem utálom,se a ps4 et nem utálom!CSAK a ps4 tulajok IDIÓTA,RETARDÁLT,ZIGÓTA ÁLLAPOTRA VISSZAVÁLTOZOTT,SZÁNALMASAN GYÖKÉR TÁBORÁT UTÁLOM!AKIK A PS4 HEZ OPCIONÁLISAN JÁRÓ AGYSORVASZTÁST BEAKTIVÁLTÁK!És szentül hiszik,hogy ők szarták a Spanyol viaszt.De ezzel se lenne baj,ha NEM itt élnék ki az ott elszenvedett bajaikat és nem az itteni dolgokkal foglalkoznának amihez se közük és ráadásként holt hülyék is hozzá!Remélem elég lényegre törő logikát követő és érthető volt számodra IS!

    Logakát szeretnél,hogy Én,hogy játszom és írok is!?Magas lesz az neked hiszen az előző logikát igénylő dolgon is fennakadtál,hogy (ki írta ez előtt darkSectorxxx #158584 )-KONKRÉTAN leírtam a hsz számot adtam hozzá képet!Ebből 1 marék döglött lepke is ki következtette volna,hogy (KI) "TOTTI",de nem Te még 3x próbáltál rá vissza kérdezni másként!Ennyit arról,hogy Te bár mihez is logikát szeretnél!
  • Botond #158646
    Wireless fülhallgatóval. De akkor nem, nincs értelme a kinectnek, beláttuk, köszi viszlát!
  • Totti5
    #158645
    BF Hardline Trial megkötések:

    The trial includes full access to the game's multiplayer, as well as the prologue and first chapter of the TV crime drama-inspired campaign. As always, progress made in the trial will carry over to the full game, should you choose to purchase it.
  • darkSectorxxx #158644
    az fasza. :)
  • Katun
    #158643
    YouTubeon van egy IGN-nes videjóu, ahol mutogatják milyen is a játékmenet. Egy fps nézetű puzzle, logikai feladványokkal, szeretem az ilyet. Megmozgatja néha az ember álló, használatlan agyát :)
  • darkSectorxxx #158642
    Milyen a játékmenet? ilyen fps nézetü ?
    Mit kell benne csinálni?
  • Katun
    #158641
    Én lehet megveszem ezt a Pneumát, már csak azért is, hogy jó sok képet készítsek a szkrínsát fícsörrel, illetve imádtam a The Room c. játékot mobil platformon. Bár 3990.- HuF az nem sok, de azért nem is kevés egy ilyen himi-humira :-)
  • darkSectorxxx #158640
    Nem az a téma most hogy utálod a sony-t meg a ps4-et hanem kíváncsi vagyok a kérdésre mit válaszolnál....:D

    #158639 ? :)
  • darkSectorxxx #158639
    Akkor hogy kommentelsz ennyit? és miből gondolod hogy aki annyit vagy kevesebbet ír mint te nem játszik annyit mint te? :)
    Logika? :)
  • Zozo76
    #158638
    Nekem az jott le hogy nem csiped a PS-t...
  • Harlekin
    #158637
    Ja tudod mikor lesz nekem PS 4 em amikor tudok 3 használt szar ps4 et venni amiből építhetek polcot amin tárolom az x1 et.Kb erre tudom a ps4 hasznosságát venni...
    De nyugi,ha ez bekövetkezik elsőként fogsz kép gyanánt értesülni ITT is és PS 4 topikban is!
  • Harlekin
    #158636
    "Amúgy pont ez a baj ott is, mindenki játszik. Csak olyan ír akinek xbox van vagy max mind2 konzol. :("

    Ja ja persze....

    Amúgy igen Én nem játszok igaz Te meg a nagy átlag szeretné az ötödét tölteni annak az időnek játékkal mint amennyit Én megengedhetek magamnak és töltöm is.

    20 nap alatt azért csak sikerült 3000 GS-t ismét össze kopácsolnom és nyilván azért mert nem foglalkoztam vele és többnyire azért mert játékom sincs amiből ezt össze hozzam és valószínűleg azért vagyok 113 napos acsi strekba is mert nem tudtam minden nap legalább 1 acsit kiszedni azaz legalább ennyi időt áldozni játékra.De jó ez ha Te nem így gondolod,mert legalább jól kiröhöghetlek.
  • darkSectorxxx #158635
    Akkor te PS4-en játszol hogy így ráérsz? :D
    Mert én éppen PC-n játszom , izé játsdzanék a Resi Rev 2-vel ha müködne.

    Amúgy pont ez a baj ott is, mindenki játszik. Csak olyan ír akinek xbox van vagy max mind2 konzol. :(
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.27. 19:05:30
  • Harlekin
    #158634
    Ennyi!
    x1 esek játszanak nem fórumoznak. Ps4 esek meg ide járnak levezetni a fájdalmukat a sok sony szopatás után.Szegényeknek ennyi jutott,ha már játszani nem tudnak,mert vagy szar a játék vagy az update basz el valamit,vagy a psnet van halálán...
  • darkSectorxxx #158633
    Francba, azt hittem lesz kis párhuzam a játék logoja meg a motoré közt. :)
    Érdekes lett volna.

    Amúgy gyönyörú.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.27. 19:01:28
  • balee4
    #158632
    Igazad van, az sosem baj. ;)
  • darkSectorxxx #158631
    Majdnem helyes a megfejtés. :D
    Én azt hallottam a gép súlya alapján árazták be. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.27. 18:59:42
  • balee4
    #158630
    Unreal Engine 4 hajtja. ;)
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2015.02.27. 19:00:40