176613
banner
  • Totti5
    #158629
    Nehéz? fákkjé.
  • darkSectorxxx #158628
    Köze van a CryEngine-hez?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.27. 18:58:08
  • Harlekin
    #158627
    Na jó de tudod miért van ez!

    A ps4 60 százalékkal erősebb gép tehát a játék is 60 százalékkal jobb lesz így érthető,hogy magasabb áron adják...Más magyarázat erre nincs
  • balee4
    #158626


    Tök jónak tűnik, de az 58 pontos metacritic átlag óvatosságra int, a tesztek szerint túl nehéz és nagyon rövid.
  • darkSectorxxx #158625
    Látom ütött a poén. :D
  • Harlekin
    #158624
    Ja ja 10-en

    Dying Light
    25,293 tracked gamers

    Viszonyításként!
    A JÓL teljesítő!
    Resident Evil
    10,754 tracked gamers
  • Totti5
    #158623
    Nem nagyon érdekel ( akcióban egyszer lesz a storyt legyakom talán ). Karakterek feje nem túl karizmatikus, és Sonya szinkronja nem valami színvonalas. Látvány pazar, a brutalitás tetszik, nézni nagyon jó.
  • darkSectorxxx #158622
    253 millió dollár digitális, konzolos játékeladásokból egy hónap alatt
    ~ 8 200 000 teljesértékű játék. (60 dollár)



    Egyébként érdekes adat, hogy a fenti címek 63 százalékát PS3-ra és 4-re adták el, a 37 százalék pedig Xbox 360 és Xbox One verziókból jön össze. A teljes bevétel 43 százalékát a PlayStation 4-es verziók szállították. Szintén fontos megemlíteni, hogy a 253 milliónak több mint a fele jött össze a top 10-es lista szereplőinek közreműködésével.

    MINDEZ 1 hónap alatt!

    Becsült darabszám:
    (listaár alapján)

    01. 530 000
    02. 391 665
    03. 236 665
    04. 200 000
    05. 195 000
    06. 540 000 (Resident Evil Remastered)
    07. 515 000
    08. 153 335
    09. 101 665
    10. 058 335

    Resi elég jól ment. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.27. 17:51:32
  • darkSectorxxx #158621
    Látszik nem voltál a PS4 topikban. Semmi veszekedés, csak hülyeséget ne írj léccike.

    Minden ÓRÁBAN látni 1 kommentet a sárdobálás jegyében.
  • Lamech
    #158620
    Érdekes, hogy akinek xbox-a van alig ír ide, akkor is zömében az újdonságokról van szó, de a ps4 topikból állandóan itt osztja az észt pár ember. Talán nincs mivel játszani a másik gépen? :)
  • darkSectorxxx #158619
    Vagytok már 10-en? :D
  • Kongy
    #158618
    nos gyerekek a mai naptol belepek en is a Dying Light tulajok klubjaba:D
  • TDC Geronimo
    #158617
  • darkSectorxxx #158616
    Persze. Gyurcsány meg a PS4 mindennek az oka. PS4 takarodj! :D

    Téged meg az Xbox meg a Sunset gondolom.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.27. 15:05:31
  • tojas1
    #158615
    Sziasztok

    Olyan kérdésem lenne,hogy 360-ra vásárolt Seasson pass-okat megtudom valahol nézni,szóval milyen játékokhoz vásároltam anno?
    Elszeretném adni az accountomat és ezért érdekelne.
    köszönöm
  • partizan182
    #158614
    Áj reszt máj kész.

    @ Totti: Dance Central meg Fantasia érdekelne (gyak bármi amit a Harmonix csinál), de ha jól olvasom a DC is ilyen mikrotranzakciós szenny lett.

    Double fine, Twisted pixel nem csinál most semmit rá? Ha jól emlékszem 360-ra nagyon jópofa Kinect cuccokat toltak. Az akár system seller is lehetne :)

    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2015.02.27. 11:04:00
  • Totti5
    #158613
    Van dance central, sport rivals, fantasia, kinect fitness, Fighter Within, just Dance, Zumba fitness.

    Ezek nem jók egy jó időre?
  • partizan182
    #158612
    Meglátjuk, lassan nyugdíjba megy így is úgy is, nincs elég HDMI bemenet a TV-n (erősítőm meg régi, azon egyáltalán nincs). Eddig is csak Rockband station-nek használtam.

    De akkor jól látom, hogy a Kinect-re a 360 a nyerő és egy darabig így is marad?
  • Harlekin
    #158611
    Most is tökéletesen emberként válaszoltam NEKED!Vegyél és nézegesd mert x1 ed akkor se lesz hozzá,tehát dugdoshatod próba gyanánt a ps4 be hátha megy majd vele!
  • Totti5
    #158610
    Ha nem tudod magad megcsinálni akkor vidd egy szervizzzel foglalkozó konzolboltba és pár ezresért rendbe teszik.
  • partizan182
    #158609
    Ennél azért remélem több jön, mert ez semmise. Witcher, Dying Light, IDARB meg Blue estate az idei listában. 360-om már nagyon szenved, a DVD-t nem adja ki csak ha rángatom az ajtaját, néha olyan hangok jönnek belőle hogy félek az egész mindjárt elfüstöl és újat biztos nem fogok venni.
  • Totti5
    #158608
    http://123kinect.com/kinect-games/


    Amúgy ha hadonászni akar a gyerek ott a 360 egy rakat játékkal.
  • partizan182
    #158607
    Te, ha veszek egyet holnapra megtanulsz emberként válaszolni?

    Tényekre várok: jöne bármi kinektre? Én nem szivatásból kérdem, lányom roppant örülne, ha jönne valami hadonászós cukiság.
  • Harlekin
    #158606
    Nálad tényleg komoly problémák vannak.Túl sokáig voltál ps4 tulaj...Szerintem ez rontott sokat a helyzeten!
  • Harlekin
    #158605
    Figyelj már...Idejössz XBOX topikba ps4 tulajkén és ontod a vélt képzet baromságodat a kinectel kapcsolatba,mert soha nem volt nem láttad nem próbáltad és győzködöd azokat a baromságoddal akik kinect tulajok és használják.Konkrétan 4 en TAPASZTALATI infókkal alátámasztva közöltük a TÉNYEKET a kinectel kapcsolatba.Nem gondolod,hogy szánalmasan nevetséges amit csinálsz.Csak költői a kérdés,mert konkrétan tudom a választ,hogy AZ!
    A másik meg,hogy neked pontosan ebből kiindulva nem mind 1,hogy mik és mikor jönnek x1 en kinecthez.
    Foglakoz azzal hogy ps 4 en mennyi játék van eltolva,félig kiadva,mikor jönnek a várva várt systemupok és lehetne bőségesen mivel folytatni az ottani hiányosságok sorát.Nem KELL neked ezzel foglalkozni,hogy nekünk mi a jó vagy mi nem.Vagy azt,hogy hogyan és miként használ itt bár ki egy kedvenc eszközt!Ami természetesen nektek soha nem lesz még akkor se ha netán szeretnétek is!
  • partizan182
    #158604
    Be kell izzítani az apukát, nehogy már az asszonynak le legyen semmire ideje csak azért mert nincs Y kromoszómája. Nálunk sokan ebédidőben járnak edzeni, vagy meló után futnak pl mielőtt hazaérnének. Feleségem jógázik, viszi a picit is (a nagyobbikat meg én menedzselem a bölcsibe közben).

    De azt megnézném hogy az alvó gyerek mellett hogyan néz ki egy Just Dance parti... Mi inkább telltale cuccokat nyomunk együtt (walking deadek lementek, wolf among us manjdnem vege, GoT season passt bezsákoltam)
  • barmi
    #158603
    Pont tegnap néztem és azt írta, hogy Bundle only. Még nem szedhető . A 10 óra pedig a járékban töltött idő. Ha menüben ácsorogsz azt pl. már számolja asszem mert a játék indításánál írja ki, hogy mennyi van még hátra a 10 órádból .
  • Botond #158602
    Nem a 21-22 és társai csajok a mintám, hanem a 2-3-4 gyerekes anyukák, akik mellette dolgoznak is, és így nem jutnak el a gymbe, hanem otthon van 30-60 percük miután lefeküdt a gyerek, kész a házimunka és mielőtt ők is mennek ágyba. Ezekből a 30-60 percekből egy 15 perces oda-visszaút is sok. Amúgy egy 6 fős mintám van ilyenből, és 0 fős aki tényleg eljut gymbe ennyi gyerek mellett. :)
  • partizan182
    #158601
    Az ilyen jányok az xbox vásárlát a pénz ablakon történő kilapátolásával azonosítják jellemzően. Spinning, zumba, pilates, kangoo meg ilyenek mennek a gymben, szerintem a te mintád torzíthat ;)
  • partizan182
    #158600
    Én szívesen elmegyek a sarokba pityeregni felsőbbrendűséged teljes tudatában ha lennél kedves pár példát hozni a pezsgő, innovatív Kinekt gaming scene-ről (konkrét, bejelentett 2015-ös címek). Zumba meg dzsasztdensz nemérdekel (meguge meg is tudtam közben hogy az nem játék hanem sporteszköz), kinekt sports, rayman rabbids, kinect starwars, fable kinekt marháskodás stb. legyen a target.

    Bocs a flood-ért, túl sok érdekes discussion én meg este mint akit agyonvertek kidőltem :)
  • Botond #158599
    A lányok imádják, mert ez csajos cucc, kisanyám! :D Nem, nem helyettesíti a súlyemelőt meg a kokszot, amitől szép nagy karizmod lesz, de amit a csajok csinálnak, hogy értelmezhető legyen a combjuk meg a fenekük mérete, na arra pont ideális. Nézz meg egy nike fitness programot mondjuk, hogy abban a személyi edző milyen edzéstervet rittyent egy kiscsajnak, és csodálkozni fogsz. Szóval mondom, nyilván a nappalidban végzett reprezentatív minta más mutat, de hát ott van még a többi xbox tulaj is. Just dancet se adnák ki évente, ha nem fogyna, nekem is megvan a 4-2014-2015 is (igen, 360ra), mert az asszony imádja.
  • partizan182
    #158598
    Mondom tiszta röhley, pláne hogy a faszer processing powert az XO-nál is bejelölték ugyanúgy. Meg innovative features, persze volt amíg volt hozzá Kinekt, de mire hogy a válaszolók az olcsósított Kinektmentes csomagot zsákolták. Meg Brand b*zmeg. Első helyen. Én kérek elnézést.
  • partizan182
    #158597
    Aki tornacuccnak xboxot vesz az szvsz menthetetlen. És valóban, nem hozott még össze ilyennel a jóisten, de neked elhiszem hogy a nyakatlanok a gym-ből zúznak haza zubmafittnesszezni.
  • partizan182
    #158596
    Just dance 2015 4milla úgy hogy mindenre (még az alap wii-re is) kijött. Messze van ez a régi 15-20 millától, a casual már nem táncol, a telóját nyomogatja. Bár adatot nem találtam, a 4 milla nagy része tippre 360 lehetett.
  • TDC Geronimo
    #158595
    Pár kérdés EA accessszel kapcsolatban. Ha most előfizetek 1 hónapot akkor szedhetem már most a BF-et? Preorderbe fent van már meg preloadba is csak nem tudom, hogy EA accesses verzió is fent van-e. A másik az lenne, hogy az a 10 óra játékidő hogy van pontosan. Első indítástól számítva 10 órát lehet használni vagy ezt a 10et apránként több napra bontva is fel lehet?
  • darkSectorxxx #158594
    Válaszoltál arra, de te azt mondtad 4000x le lett írva, utána kérdeztem mutasd meg nekem ki irta, és arra nem válaszoltál. :D ne forgasd ki a szavaimat. :D
  • Harlekin
    #158593
    Pontosan a kérdésre válaszoltam!

    -Te Home-olható az EA program játékai? KÉRDÉS
    -Én kb 4000 szer le lett írva,hogy IGEN Tökéletes válasz kiegészítve a felesleges kérdésedhez!
    -Te Igen mutsd meg nekem legalább 1x ezelőtt ki írta le. Nem a neked a kérdés hanem KI!!!!
    -Én Harlekin #158585 a tökéletes megoldással + kiegészítve számodra az érthetőség végett!
  • darkSectorxxx #158592
    Értetted, nem az a baj, hanem nem arra válaszolsz. :D

    Én kibaszott lusta vagyok. Azért vagytok itt hogy nekem ne kelljen lepörgetni a hsz-kat. :)

    /ha nem lennék lusta nem kéne sg mindenki mindent beütne a google-ba.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.26. 20:27:00
  • Harlekin
    #158591
    Ja és mellékesen!

    A kérdést tökéletesen értem a Te értetlenkedésedet viszont nagyon nem.
    Tehát a kérdés,ha Te a fórumot nem használod információ szerzésre,mert teszem azt nem olvastad el akkor amikor erről szó van/volt,akkor minek jársz ide,minek teszed fel a kérdést ITT,amikor erre mindenhol kapsz információt.Tehát most tökéletesen feleslegesen válaszoltam meg a kérdésedet,mert már most nem emlékszel rá hiszen nem is olvastad el.Tehát holnap ugyan így meg fogod itt kérdezni!És Én majd szépen ugyan így elmagyarázom az értetlenséged okát!
    Mivel Én ezt a fórumot rendszeresen olvasom(azért van)!Garantáltan tudok szinte mindent,hogy mikor ki mit és hogyan mondott.És lusta se vagyok vissza keresni,és hát persze ügyes is vagyok,hogy ezt megtegyem...
  • TDC Geronimo
    #158590