176613
banner
  • Kongy
    #158709

    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.03.02. 17:59:48
  • darkSectorxxx #158708
    50400096-11644415-00000000
  • Macccy
    #158707
    Ez a Rayman Legends most megnevettetett!!! A váras pályán gitárhírósan zenére kellett futni, csúszni, csapni ...!! Állat!!
    :D
  • Moby
    #158706
    Csak beletekertem, de hát izé, a képernyőn megjelenő gombikonokből egy cerkófmajom is meg tudná mondani melyik-melyik. A frémből meg pláne. De hát nyilván ha valami nyomorult ökörséget akarok bebizonyítani, nos, az nyilvánvalóan sikerülni fog. Csupán kellő mértékben kell akarni :)
  • Totti5
    #158705
    LOL ( AC-s teszt )

  • Totti5
    #158704
    Hol lehet fizetni érte? oda akarom adni a pénzt a fejlesztőknek!

  • barmi
    #158703
    Csapatban még rátesz egy lapáttal ! Szinte végig hárman mentünk, volt mit csinálni bőven, nem unatkoztunk egyetlen percig sem ! :D
  • darkSectorxxx #158702
  • Renjike
    #158701
    Én is úgy tippelek.
  • Moby
    #158700
    A dying light gecikurvajó.
  • Kongy
    #158699
    Gyerekek, egész jó ez a Dying Light! Prologue-ot lenyomtam eddig tetszik. Este elég para mászkálni a játékban, rég féltettem ennyire a játékbeli énemet.. :D Jó lesz ez.
  • Moby
    #158698
    Az a quantum break engem ebszolájte nem izgat. Az alapján amit eddig láttam belőle, majd valami akcióban 5-ért talán. De csak ha nem valami 6/10-es műremek ez is.
  • darkSectorxxx #158697
    Sza ügy, lehet egy PS3-amat be kell majd áldoznom hogy legyen x1? :D
    Quantum Break-ig fogom tartani max magam, onnantól elszabadul a pokol. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.01. 19:44:56
  • Moby
    #158696
    Érzésem szerint azt a boxot senki nem viszi sehova :D
  • darkSectorxxx #158695
    Moby előtted van a sorban bocs, hacsaknem ígéred oda nekem olcsóbban miután meguntad. :)
  • Renjike
    #158694
    ha nem viszik el elviszem tőle . :D
  • darkSectorxxx #158693
    Nem mondtam hogy ez kamu. Pont azt hogy Gamers-en más a közösség, OLX-en meg mitveszít.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.01. 17:26:09
  • Tyrant01
    #158692
    Biztos azért regelt 2321 nappal ezelőtt, hogy most feladjon egy kamu hirdetést
  • Kongy
    #158691
    Az is gyanús, ha egyből előre akarsz utalni ennyi pénzt. Ő is gondolja szerintem, hogy az emberek ennél bizonytalanabbak... :) Nekem PH-n pl még 100+ pozitívval sem mindenki akar előre utalni, pláne nem nagyobb összeget. Asszem a legnagyobb összeg, amit nekem előre utaltak valaha az 50 ezer volt. Én meg már volt, hogy 140et utaltam valakinek előre... de nem cseszett át, hála az égnek :D
  • darkSectorxxx #158690
    Ja pedig a Gamers365-ön gondolnám normálisabbak vannak, persze lehet bárhol kamu hirdetés.
  • Totti5
    #158689
    X360ra lemezen 1day vettem, X1-re lemezen 5-6k volt. Minden fillért megér, egy remekmű, mestermű. 2 játék egyben ( tartalmazza a Rayman Origins pályáinak a 70%át is )
  • Katun
    #158688
    Nekem gyanus az az ár, az olkszot (olx) minden egyes nap böngészem és van valami tróger figura aki 50K és 60K között dobálja őket. Soha nem válaszolt, akkor sem ha le akartam buktatni ( előre utalok most). Nem tudom mi értelme ezeknek.

    Apropó, lehet már tölteni a Zingyenes Rajembert a Gold berkein belül, ingyen megéri biztos :)
  • darkSectorxxx #158687
    Jó azért ne add fel, próbálkozz még a kedvemért, akarommondani a sdaját kedvedért. :D
  • Moby
    #158686
    Nyugi, valszeg nem lesz az enyém, fentvan a srác, de nem is válaszol, ennyiért gondolom az első percben elkelt.
  • darkSectorxxx #158685
    Pfff ennyi nap barátság után, te szívtelen dög. :D
    Kicsit légy empatikusabb. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.03.01. 16:12:08
  • Moby
    #158684
    Én ezt prompt meg tudom mondani neked: kilencvenezerért viheted is :DD
  • darkSectorxxx #158683
    Később beszélhetünk mennyiért vehetném át tőleg ha megint eladnád. :) És pihenőre mész.
  • Moby
    #158682
    Ha sikerül megcsípnem visszatérek, de még nem válaszolt az eladó :)
  • Totti5
    #158681
    Mármint a HDD betelt.

    Kiválasztod a játékot, opciók, menedzselés és onnan azt a játékot, DLC-t vagy mentést törlöd le amit szeretnél. Ikonja kikerül jobbra a játékkönyvtárnál.
  • w77d
    #158680
    Srácok XBOX One-om memóriája betelt. Ha egy játékot törlök róla, akkor annak a DLC-it illetve mentéseit megtartja a gép? Az ikonja egyáltalán ott marad a játékok listájában?
  • darkSectorxxx #158679
    Gondolom sürgősen eladó. :)
  • Renjike
    #158678
    70K? Kicsit túlságosan olcsó...
  • Tyrant01
    #158677
    Hátha valakit érdekel, G365-ön hirdetnek One-t, 2 kontrollerrel, 70k
  • Harlekin
    #158676
    "Nincs gépem de játszottam játékokkal."'
    A labdázás is ezek közé tartozik!Tehát akkor konkrétan a válaszoddal megerősítetted a feltevésemet!

    "Ja és akkor te már megmondod ki melyik topikba írhat?"Ha Te ezt így látod akkor igen max nincs hatása!
    Nem azt mondtam,hogy NE írj azt KÉRTEM burkoltan,hogy olyanhoz írja amihez van közöd,amihez értesz,vagy valami teljesen más dologról amivel nem húzod ki a gyufát legalább itt!De ez a baj,hogy képtelen vagy ezt megérteni!

    "Azé vannak határok haver.
    Na ez több sebből vérzik. Te prezentálod,hogy nem léteznek határok.Vegyük csak az értetlenkedésed na az totálisan határtalan.(HAVER!?)Én nekde??Max 1 nicknév vagyok számodra pontosan úgy mint Te nekem.Akkor leszünk haverok,ha legalább 1x az életbe részegen összeborulva azt beszélgetjük,hogy a nicknév választásod az Téged kötelez e valamire!

    "Max levegőnek nézel és nem válaszolsz"
    Tudod az a baj,hogy ezt teszem vagy is tenném,csak van az a hülye szokásom,hogy ha a levegőbe fingszag terjeng ami amúgy sajnos néha a levegő része.Engem rohadtul zavar mást is nyilván,de Én az vagyok aki szóvá is teszi,hogy talán nem kéne ide fingani...

    "de nem mondod meg senkinek hová írjon."
    Aha tehát Én nem mondhatom meg neked,hogy ide NE írj,de te megmondhatod nekem,hogy Én ezt ide nem írhatom le!Hááááát perszeeeee

    JA ÉS DARK IDE NEM ÍRHATSZ TÖBBET!uppssz MÉGIS megtettem!

    Más!

    Na megyek BF-ezni tovább, tudom eddig messze kerültem a BF multit,de tegnap valahogy jó volt 6 an menni és elég nyugodt is voltam ahhoz hogy a negatív statok ne kergessenek stroke közeli állapotba.Mert így sokan hangulatra tényleg nagyon jó a bf multi és jönnek felszínre a régi szép emlékek..
  • darkSectorxxx #158675
    Nincs gépem de játszottam játékokkal.
    Ja és akkor te már megmondod ki melyik topikba írhat? Azé vannak határok haver.

    Max levegőnek nézel és nem válaszolsz, de nem mondod meg senkinek hová írjon.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.28. 20:49:22
  • Harlekin
    #158674
    1 dologra válaszolj!
    Van vagy volt xbox 1-ed?Végig toltál legalább 1 xbox 1 játékot?Tudom,hogy NEM TUTIRA NEM!!!!
    Akkor miért érzel késztetést,hogy napi szinten értelmetlenül ezekhez a dolgokhoz pozitív vagy még rosszabb negatív dolgot hozzá fűz!
    Erre adj egy értelmes választ!

    "Írtam 500x azt is hogy te itt ezt látod, a ps4-be ha ott irok valamit ami nem tetszik ugyanúgy megkapom, a pc-s társaságban ugyanúgy,"

    Tehát, mindenkinek mindenhol tele a töke a baromságaiddal!Akkor ez így már neked jó!?Vagy szerinted akkor mindenkivel van gond és nem veled?!

    te ha tudnál mindent, tudnád hogy minden platformon ha szóba kerül ugyanúgy elmondom azt ami pozitív és tetszik.
    Csak az a baj hogy mindegyikről a negatív dolgokat a saját helyén, a pozitív dolgokat meg jobbára más helyen."


    Mit akarsz itt elmondani pozitívat az x1 ről,hiszen SEMMIT nem tudsz róla!Folyamatosan bizonyítod,hogy semmit azt se tudtad,hogy osztható az EA acces.És közölted azt is hogy olvasni se olvasod a dolgokat,és ez be is bizonyosodott,tehát ténylegesen semmit nem tudsz róla!

    Tehát neked itt semmit nem KELL megosztani se negatívat se pozitívat inkább csak olvas,mert az legalább célra vezet tudást szerzel.

    És persze mivel Te soha nem hozol ide semmi ps4 dolgot ez is csak a véletlen műve,hogy ezt hoztad példának takarózni bizonygatni a dolgaidat!
    "És azt írta csak szövegelnek , nem játszanak, hát erre írtam hogy baromság.
    Azért mert van 1-2 ilyen játék mint az Order a BB vagy Uncharted, és leírják vagy kitesznek 1-2 videót milyen pofásd az nem jelenti azt hogy azok nem játszanak annyit."

    Valószínűleg mindenki aki x1 es nagyon kíváncsi mind a 3 játékra és biztosra veszem,hogy itt az x1 topikva!
    Hát nem...Mert ha kíváncsi átmegy ps4 topikba és ott beszél erről vagy néz YT videót!
  • darkSectorxxx #158673
    Akkor ha leszarod miért vádaskodsz non-stop?
    Nem tudom feltűnt-e de ha kérdezek akkor boxos játékokról, PS4 max meg PC akkor kerül szóba ha te szóbahozod. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.02.28. 17:55:18
  • Harlekin
    #158672
    Le szarom mint ahogy mindenki,hogy Te mit képviselsz ÉRTED?IDE csak xboxos témával gyere vagy totál teljesen mással a tavaszi virágok beporzásai is jöhet,de senki nem kivácsi a fos ps4 ed élményeire főleg a pcs-re!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.02.28. 17:40:35
  • darkSectorxxx #158671
    Elfogultságban nem vagyok tag, hanem egyszerre képviselem az összes platformot.
    Érted vagy ráérünk még beszélgetni erről? :D
  • Harlekin
    #158670
    Sajnos még mindig nem érted és ráadásúl ezt hangoztatod is!

    Most őszintén ezt komolyan leírod "Szóval nincsen piros meg kék meg zöld, vagyis ha vannak én nem vagyok tag sehol."
    IDE úgy hogy elmondtam miért vagy elpicsázva mindenhol!
    Semmi gond,ha nem vagy tag,de akkor nem tartozol ide főleg úgy nem,hogy ezt hangoztatod is!

    Szerinted,ha nem vagy tag 1 golfklubba,de régen tag voltál és még megvan a golfütőd,viszont ma már csak sakkozol.Akkor az előző 2 dolog feljogosít arra,hogy bemássz a golfpályára és letedd a lyuk főlé a sakk táblát!?Nem,és viszont jogosan dobnak majd ki.
    Plusz ráadásként még elkezded sértegetni a golfosokat,hogy mennyire szar az ütőjük és különben se feléd lőjék a labdát!Nem, mert még el is picsáznak és aztán dobnak ki!Ennyi...Ez így működik addig ameddig ez nem tudatosul benned mindig ez lesz.
    Ha nem tartozol valahova a Te bevallásod szerint is,akkor vendég vagy és hatványozottan igaz az,hogy nem leszel illetlen!Vagy ha nem így gondolod akkor jön az ami most van és érthetően senki nem fog megvédeni JOGOSAN,mert mint most is nem a saját érdekemet védem hanem a tagokét.És ez egyéntől független,ha még nem tűnt volna fel