176613
banner
  • Moby
    #158749
    Nem ezért adta el az x1-et, de ezért vett pc-t, igen :)
  • darkSectorxxx #158748
    Nekem is ez ugrott be, de ne aggódj tollas a haverunk. :D
  • Moby
    #158747
    Elképesztően kikúrtjó a megvalósítás, és az alapkoncepció, csak egyelőre eléggé tartalomhiányos. Olyan 200 órám van benne, kb ennyire volt elég az alap. De szerintem ha kijön, jönnek az eventek is.
  • Botond #158746
    Moby eladta az x1et, hogy pct vegyen és ezzel játszon. :D
  • Totti5
    #158745
    Nincsenek játékok!

    Nem tudom hova tenni a cuccot, jó? nem jó?
  • Moby
    #158744
  • TDC Geronimo
    #158743
    Elite Dangerous is coming to Xbox One thos summer
  • TDC Geronimo
    #158742
    GDC liveblog, Phil beszél
  • TDC Geronimo
    #158741
    day 1
  • darkSectorxxx #158740
  • Rage47
    #158739
    biztos utolsó? :S
  • Totti5
    #158738
    Wolfi expanzió! 20 dollár, május 15, nemkell hozzá a New Order


  • dhany
    #158737
    Sziasztok!!

    Nem igazán jöttem még rá hogyan lehet keresni embereket x1-en. Lehetséges h nem is lehet de ha lehet akkor segítsetek légyszi hogyan lehet. Amenyiben nem lehet csak akkor ha tudom a gamertagot. Akkor esetleg vki megadná. Destiny, far cry, gta, ufc, sunset. Ezekkel tolom akinek van ingerenciája és esetleg néha napján tudna velem játszani coopba megadhatná a tagjét.

    Köszőnet
  • n000rbi
    #158736
  • tojas1
    #158735
    Sziasztok

    Eladóvá válik hamarosan Xbox 360-om.
    Azonban szeretném az acountomat is eladni.
    Érdekel esetleg Valakit,érdemes vele egyáltalán foglalkozni???
  • Katun
    #158734
    Megnéztem minden címet amit kirakott a Youtubera az Xbox csatorna, nem fenyeget a veszély, hogy sokat fogok költeni, egyedül az Anarcute az amire azt mondtam talán adnék két darab ezrest, a többit még free golddal sem.
  • Totti5
    #158733
    Na, végre kipróbálhatom a stílust.
  • TDC Geronimo
    #158732
  • darkSectorxxx #158731
    Nem utolsó? :D
  • TDC Geronimo
    #158730
    Második és utolsó :p
  • Totti5
    #158729
    Első DLC

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.03.03. 18:37:02
  • darkSectorxxx #158728
    végre :P
  • vg
    #158727
    Eltűnjek? Ja, csak 14 éve vagyok ezen a fórumon, eddig még nem tűntem el. Nem tudok minden hsz-t figyelni, ne haragudj, ez meghaladja sovány agykapacitásom. Tudod, nem gond, hogy hülyeségeket beszélsz, de amikor úgy hazudozol, hogy pontosan tudod, hogy hazudsz, na az már gáz. Nekem publikus a xbox one profilom, akár TE is meg tudod nézni, hogy mennyire vagyok warezos. Pont tegnap este toltam ki Dragon Age Inquisiton-t 1000G-re a warezos Xbox One gépen. Írtam már neked, nincs otthon játékra való PC-m de volt rgh-s xboxom, de arra azt mondani, hogy az egyik legnagyobb wareztopik lakó... hát (nem is igazán tudom mire gondolsz, mert máshová nem szoktam írni itt). Konkrétan pontosan akkora idiótaság, mint megvenni nyitáskor a Hardline-t. Még mindig várom az általad idézett cumis bizonyítási beszélgetést és a ps4 accountod, lássuk mekkora játékos vagy!
    Utoljára szerkesztette: vg, 2015.03.03. 13:19:38
  • Ra1n
    #158726
    Nyilván,hogy aztán eltűnj mint akkor is, vagy mint általában sok esetben. Keresgélj ha akarsz,nem izgat. Ugyan akkora fail mint az epizodikus Hardline-od. :)
    Nem keverlek senkivel ezt a két betüt nem igazán nehéz megjegyezni,főleg hogy az SG egyik legnagyobb trollja,aki mindenkibe beleköt,kiokít, warezt vízionál,miközben az egyik legnagyobb wareztopik lakó...:D
    Ahogy írtam már jó párszor van jobb dolgom is mint sérültekkel foglalkozni.:)

    Csak láttam megint megy az ugatás a semmiről és a félrebeszélés.

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.03.03. 12:51:53
  • vg
    #158725
    Szívesen. Ha már itt tartunk, mutasd meg (muhahah) azt a accountot és azt a beszélgetést amiben "ha bizonyítom jön a cumi" dolgot. Izgatottan (tudom ezt már szereted) várom, mert tényleg kíváncsi lettem. Mellesleg, nem gond ha összekeversz valakivel, neked lehetek Béla is.
  • Ra1n
    #158724
    Újfent köszönöm ezt a hatalmas intelligenciára mutató, több soros abszolút megszokott trollkodás mentes kis szösszenetet.
  • vg
    #158723
    Ha mondjad azt az accot, mert nem láttam azt a bizonyos hsz-t amiben bizonygatod. Biztos lemaradtam. Fenntartom, neked nincs ps4-ed, xbox one géped, se normális PC-d. Sőt, ha gondolod tovább megyek, se állásod, se érettségid, se semmid. Mellesleg, semmi bajom nincs a buzikkal addig, amíg a közelembe nem jönnek, és kéretik magukat mint TE most is. Elég frusztrációt érzek a hozzászólásodban, de bocs, de én nem foglak leszopni, bármennyire is szeretnéd ez egy álom marad neked.
    Utoljára szerkesztette: vg, 2015.03.03. 12:01:06
  • Ra1n
    #158722
    Te epizodikus megjelenésről ugattál annó,amiről továbbra is szó sincs a sztoriban.

    És az ugattál szó igen helyénvaló, mert a mai napig várom hogy leszopj, amikor is a ps4 topikban nagyba előadtad hogy nekem nincs ps4-em csak egy warezmatyi vagyok ha bizonyítom jön a cumi....Aztán néma kuss lett amikor rakosgattam az ingame videókat meg nyomtam neked az accom...:D
    Csak a szokásos "ugatás".

    Úgyhogy így várjál te bárkitől is bocsánatkérést.
    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.03.03. 11:53:30
  • vg
    #158721
    Továbbra is várom a bocsánat kérésed.
  • TDC Geronimo
    #158720
    Oké szakikám akkor majd visszatérünk erre ha megjelenik. Jól tedd el ezt a hszt. Jeez....
  • vg
    #158719
    Lol!!!!
  • TDC Geronimo
    #158718
    Multi dlc még mindig storys helyszínekkel, mint az összes eddigi bfbe, de azért erőlködj csak.
  • vg
    #158717
    puszikállak
  • TDC Geronimo
    #158716
    Az nem story dlc hanem multi..*facepalm. Mi a forrás gamestar? :d
  • vg
    #158715
    Ki is volt aki annyira kiállt a Battlefield Hardline - nem lesz fizetős kampány dlc- mellett? Várom a bocsánat kérését., ugyanis a Premium ezt is tartalmazza:

    "Mindezek mellett dupla XP-t adó eseményeken is részt vehetnek, valamint ha egy szerverre várni kell, idő előtt juthatnak be a játékba. A Battlefield: Hardline Premium tartalmazni fog 4 új sztori alapú DLC-t is, amelyekből 3 kiegészítő biztosan megjelenik idén."
  • Tyrant01
    #158714
    360-on is be lehet rakni a letöltési listába a One ingyen játékokat
  • Kongy
    #158713
    Okés, köszi :D Majd szólok, de így hétköznap baromi elfoglalt vagyok...: /
  • darkSectorxxx #158712
    Oks felverem a licitet. :)
  • Harlekin
    #158711
    Ha szükség van segítségre,meg jó cuccokra szólj és bemegyek adok!
    1000 gs már a játék,de mindig szívesen benézek pár zombit szétkaszálni.
  • Harlekin
    #158710
    Minden Dark licitre +1000-t rádobok!Nebaszá mán ki velünk,hogy neki eladod,azért mindennek van határa!