176613
banner
  • Macccy
    #159192
    és nem homály a divx? ki fogom próbálni majd újra, legutóbb ősszel nem nyűgözött le
  • gduck
    #159191
    Nálam pendriveról, sőt nasról is simán játszik mindent. Nem ez az elsődleges lejátszóm, de amikor annak codec gondja van, mindig az XO segít ki ;)
  • davidka003
    #159190
    Resident Evil 6 Deluxe Set Xbox 360 £12.98

    The Resident Evil 6 Deluxe Set includes:

    A Copy of the Resident Evil 6 Game
    Resident Evil 6 - Ivy University Tall Oaks Hoodie
    Resident Evil 6 Artbook
    Resident Evil 6 Forces Emblems Sticker Set

  • LMNO
    #159189
    A saját media playerével. Én november végén vettem a One-t, lehet hogy később frissítették.
    De szerintem jobb venni külön egy médialejátszót erre a célra, szerintem a One jelenleg nem alkalmas erre. A dvd-ket/blu-ray-eket viszi szépen.

    @plas: Skype-hoz asszem nem kell live gold, meg youtube-hoz se
    Utoljára szerkesztette: LMNO, 2015.04.01. 21:56:51
  • Seth
    #159188
    Egyszerűbb egy mkv kezelővel (pl MKVToolNix mkvmerge programja) szétkapni a fájlt,aztán kiszedni a felesleget
  • plas
    #159187
    ...es ha vmi fleiratkezelovel /aviaddxsub etc./ "raegetem" a feliratot, akkor sem tudna lejatszani?
    A tobbi kerdesre is plz valaki valaszolna? :)
    thx

  • Macccy
    #159186
    És ezt melyik lejátszóval próbáltad amúgy? Énmég valamikor oktoberben próbáltam utoljára és valamiért a DivX filmeket rossz minőségben játszotta, nem élesítette, mint amikor a youtube lehúzza 240p-re
  • LMNO
    #159185
    MKV-t próbáltam, lejátssza. Ha több hangsáv van, akkor csak az elsőt tölti be; nem lehet választani közöttük. Asszem feliratnál meg ha csak 1 van (benne az mkv-ben) azt tölti be; ha több van, akkor egyáltalán nem jeleníti meg. File-ból feliratot betölteni pedig végképp esélytelen.

  • plas
    #159184
    Sziasztok,

    erosen gondolkodom egy xbox one - kinect beruhazasan. Lenne par kerdesem:
    - ha jol tudom divX es avi file-okkal nincs gond. De az ahhoz tartozo feliratot is meg lehet jeleniteni?
    - lejatszik filmeket pendrive-on keresztul?
    - szukseges-e live elofizetes, ha kulsos tartalmakat pl. a Skype-ot le szeretnem tolteni a gepre?
    Hirtelen ennyi amire nem talatam valaszt neten. :) Elore is koszi a segitseget...
  • Totti5
    #159183
    Story okés, az egész a karakterek és egyéni tragédiák miatt emlékezetes. A legjobban játszható mechanikában a legsokrétübb gears pedig a Judgment volt.
  • Muttley
    #159182
    nekem a 2. rész után izzadtságszagú az egész Gears of War series
    sokkal jobban feküdne egy hasonló epic story, mint az MW 1-2-3 campaign
    mondjuk Captain Price a 20-as éveiben, mikor még Lieutenant price volt



  • TomStorm
    #159181
    Most meg percenként feldobálja"you need gold for this"
  • TomStorm
    #159180
    Na Neverwinter szerver UP.Nem kell hozzá live Gold
  • orichalcos
    #159179
    Neverwinter szerverek már le is haltak. Nem enged vissza, pedig még a karakteremet se csináltam meg. :D
  • orichalcos
    #159178
    TMCC-nél már rámírt az egyik fejlesztő, mert állítólag megsértettem embargót, de elküldtem fenébe. :D BTW ok, majd mesélek csak.
  • Macccy
    #159177
    Ne twiccselj, mert megb*sznak szárazon a box hátán! :)) Elég ha elmondod mivan, már attól tele lesz a gatyánk ...

    Ja és utálunk, mert előbb kipróbálhatod!
    :D
  • TomStorm
    #159176
    Inkább tesztelj majd több játékot aztán majd utána ráérsz elmesélni/leírni mindent:)
  • orichalcos
    #159175
    Hjaja Halo 5. Visznek ki augusztusban Gamescomra, ott elvileg privátban ki lehet majd próbálni sajtó embereinek, plusz ugye a tesztelésre szánt kódot elvileg már megkapom szeptember végén, vagy október első hetében... :) Lehet hogy valahogy megoldom hogy privátban twitchelek egy keveset, bár megjelenés előtti hétig embargó lesz elvileg.
  • TomStorm
    #159174
    Igazatok lehet ha jobban belegondolok.
    MK ráadásul nagyon profi ebben a stílusban
  • Ra1n
    #159173
    Ha azt veszed mennyi játék van benne, és ha szereted a műfajt és aktívan tolod neten/haverokkal akkor bizony sokkal sokkal inkább mint egy Order amibe még gameplay-t sem igazán sikerült beletenni...:D
  • Kongy
    #159172
    miert? pont a verekedos jatek eri meg mert vegtelen fun baratokkal.
  • Botond #159171
    Nemtom, én PCn toltam, a 360at nem kínzom ezzel, x1et meg csak ősszel veszek majd.
  • TomStorm
    #159170
    Mortal Kombat X meg 21K előrendeléssel.Hát most verekedős játékért ennyit inkább nem.
    Lemezes is 19e.ft:/
  • TomStorm
    #159169
    Konzolon amúgy nincsenek szezonok mint amik PC-n szoktak lenni?
  • TomStorm
    #159168
    Az úgy nem gyenge:)Még sose voltam ott de héten kezdem majd Adventure módot is így lesz majd esélyem
  • n000rbi
    #159167
    Bírom az ilyesmit, megjelenés: ápr. 29
  • Botond #159166
    Kétszer nyílt ki vault az egy hét alatt. sikerült az államkasszát 100 milla fölé pörgetni. :D
  • TomStorm
    #159165
    Na vége sajnos Diablo Event-nek.Remélem páran kihasználtátok:)
    Nekem Paragon 25 meglett azért végén és rengeteg gold+recept,jó hét volt:))
  • TomStorm
    #159164
    Képet nem látom de optikai kábellel lenne legjobb összekötni,már ha van az erősítőn
  • Firerock
    #159163
    Adott egy Xbox One,egy hangkártya sérült TV és egy erősítő.
    Megoldható hogy a TV-t kikerülve jusson el a hang az erősítőbe,ha igen akkor hogy?
    Az erősítő hátuljáról nagy-felbontású kép: Kép
  • Totti5
    #159162
    Fejlesztő twittelte. E3on új GeoW !

  • Totti5
    #159161
  • Kongy
    #159160
    Húha, fasza lesz ez nagyon !
  • Totti5
    #159159
    Mobilról nem jó.
  • TomStorm
    #159158
    Sok az üres HSZ nálam,az miért van?
    Most is pl.ez,nincs semmi
  • Totti5
    #159157
  • TomStorm
    #159156
    Na megvan a 70 szint+paragon 1 DH-nak 6 nap alatt köszönhetően a dupla rewardnak:)
    Viszont ajándékot nem kaptam ami elvileg jár ha elérem L70-et:(
  • Kongy
    #159155
    Akkor platformot tévesztettél,
  • LMNO
    #159154
    Sosem értettem ezt a Halo mániát. Nem rossz játékok, de egyiktől se dobtam hátast. Sőt, nemrég megvettem ezt a Collection-t, de a 2. része (eddig ez kimaradt) annyira rohadt unalmas és frusztráló, hogy a felénél abbahagytam. És még a graf is gyenge, hiába újították fel.
    Ez az 5 biztos ütősen fog kinézni, de nem hiszem hogy megváltozna a véleményem a szériáról.
  • Macccy
    #159153
    HALO 5? :) (nemtudom mert megint nem látom mi a gecit ágyaztatok be videot)
    Ne is mondd Ori, ma reggel óta merevedésem van, ezekből az egyperces promókból árad a csúcsminőség!! Ez akkora pre-order lesz hogy durran!