176613
banner
  • Harlekin
    #159232
    Köszi!
  • rastaman
    #159231
    valóban, kb minden részben ugyanazt kell csinálni. ac-ac2-ac:brotherhood-ac3 -> ezeket játszottam eddig
  • Kongy
    #159230
    Nem is nagyon ér többet az a játék :D
  • rastaman
    #159229
    home-olással, 2.000-ből vettünk AC:Unity-t haverral (/fő). ez határozottan tetszik :)
  • Macccy
    #159228
    Baszki de vén vagy! :D :D BOLDOGAT Kívánok Harli !!! :)
  • Harlekin
    #159227
    THX! Ne is mond már közelebb a nyugdíjhoz mint a nagy korúság eléréséhez. (42) Borzasztó....De végül is lassan kezdődik a második gyerekkor,sok sok játék,pépesített kaja,nem lesz fog a mi fájjon,pelenkázás fiatal csinos ápolóval...őőő vannak azért előnyök csak optimistán kell tekinteni rá...
  • The Norberto
    #159226
    Hát sajna ez kétszemélyes buli....
  • Botond #159225
    HBD öcsikirály! :)
  • Firerock
    #159224
    A homeolásnak van darabszám korlátja? Azaz csak 2 gépet lehet összekapcsolni? Mert lenne még egy cimbim aki venne XO-t,de nem szívesen adnak ki 100-t játékokra ha nekem amúgy is megvannak.
  • Rage47
    #159223
    ez brutáljó :)
  • Totti5
    #159222
    ForzaTech is the name of a new in-house game engine for Forza. More details are coming at E3. "We can confirm that Microsoft has filed a trademark application for ForzaTech, which is Turn 10 Studios' proprietary graphics and simulation engine for Forza," a Microsoft representative told GameSpot. "We'll have more to share at E3."The original story is below.Microsoft has filed a new trademark application for something called "Forzatech," though the company's intentions for it are not immediately clear.
  • pRoject2HUN #159221
    Sziasztok!
    Azon gamereknek szól a bejegyzésem akik Xbox ONE-on játszanak főként Forzával és majd a jövőben Project CARS-al és F1 2015-el.
    Van egy kis csoportunk és minden vasárnapra szervezünk versenyeket.
    Jelenleg csak Forza Motorsport 5-ben de ez majd változik.
    Aki szeretne vasárnaponként részt venni szervezett versenyeken egy jó társasággal azt várjuk a csoportunkba.
    Üdv
    https://www.facebook.com/groups/ConsoleRacingCommunity/
  • orichalcos
    #159220
  • Botond #159219
    Ááá. :( Bíztam benne, hogy még időben szólok. :(
  • Tinman #159218
    Jah, hogy X1-re... még jó, hogy beélesítettem a Gold-om... mindegy 600 Huf bukta :-/
  • Totti5
    #159217
    Eladom X360 játékaim egy jó részét, akit érdekel katt ide.

    Illetve Xbox One Destiny, Zombie Army Trilogy, Call of Duty AW is.
  • Kit--Kat
    #159216
    Ok, köszi!
  • Botond #159215
    Igen, megdemózni tökéletes lesz, nekem eddig kimaradt.
  • Kongy
    #159214
    sajnos csak az elso 'epizod' es nem a teljes jatek
  • rastaman
    #159213
    árul valamelyikőtök xbox one konzolt? szeretnék csatlakozni ehhez a generációhoz.
  • Botond #159212
    iOSre most ingyenes a valiant, szal belenézek én is.
  • Botond #159211
    Jaja, csak egy X1-et kell venned hozzá. 360-ra gow4 judgement meg terraria van.
  • Totti5
    #159210
    Nem játszottam végig :( beleuntam a harcokba.
  • Tinman #159209
    Köszi, akkor rárepülök! Éppen Valiant Hearts-ot tolom Steam-en, jó lesz következő áldozatnak a Child :-)
  • Totti5
    #159208
    Minden bizonnyal, mert 1-3-12 hónap a fullos gold tagság. A 24 órás félék nem adnak jogot a GOLD store akciókra.
  • Tinman #159207
    Van egy 1 hónapos Gold kódom X360-ra.

    Ha azt most beélesítem elvileg Child of Light nekem is free lesz?
  • Totti5
    #159206
    Okké s akkor ha eljő a magasztos DX12 akkor az órási sebességnövekedéstől amit a fejlesztők 30ra lőttek be az 60 el fog menni, vagy ezt hogy kell érteni? mert én nem értem. Könnyebb lesz programozni? király, többet tudnak majd kifacsarni? nyilván DX12 nélkül is ez történik ahogy haladunk előre az időben... lesz valamivel több powa? oké, és ebből én mit érzékelek? minden játék atom fix 30 avagy 60 lesz ezentúl? lószart.

    Könnyebb lesz, kicsit több lehet. Ez teljesen érthető és rendben van. Engem mint végfelhasználót ez baromi mód nem érint, mert javarészt olyan dolog amit én sosem fogok érzékelni.
  • Moby
    #159205
    XO-nak nem kell DX12. A DX12 pc-n azért csoda, mert nincs más út a low levelhez. XOn dx-en kívül is ugyanúgy elérhető. Ott lesz hozadéka, amikor a multiplat fosportolt szar dx11-ről ment át egyenest XO-ra, optimák nélkül. Ergo kevesebb lesz a fosport. Peakben nem igazán fog hozni.
  • barmi
    #159204
    Csodáról szó sem volt ...
  • TDC Geronimo
    #159203
    PCn. Boxon nem kell csodákat várni
  • xxdani
    #159202
    igen, csak azt oldották meg tudtommal
  • barmi
    #159201
    Egy kis OFF, vagy talán mégsem, mert a dx12 az XO-t is érinteni fogja. Jelentős sebességnövekedést eredményezhet a dx12 a videó tanulsága szerint . Reméljük a legjobbakat ! :::






  • Totti5
    #159200
    Assassin's Creed Chronicles: China


    Assassin's Creed Chronicles: India


    Assassin's Creed Chronicles: Russia

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.04.02. 19:13:56
  • Kit--Kat
    #159199
    Utána olvastam, a GTA V 360-as karakter One-ra migrálásáról. Azt hittem a single playert is át lehet, de ha jól értem végül is csak az online karaktert lehet, amiről az adatokat a Rockstar Social tárolja, illetve a Live. Valóban ez a helyzet?
  • Totti5
    #159198
    1 hónapja volt hír hogy nem idén lesz, de ez az idei erős év végi lájnápot látva egyértelmű is volt.
  • darkSectorxxx #159197
    Már 1-2 hónapja irták hogy 2016, ezért veszek jövőre gépet. :)
  • TDC Geronimo
    #159196
    Remedy Entertainment ‏@remedygames 7 p7 perccel ezelőtt
    Quantum Break set to launch in 2016

    Meglepődtem... NOT
  • orichalcos
    #159195
    Csekkoljátok üzeneteiket, most kaptam SMITE alfa kulcsot. :)
  • Kongy
    #159194
    Ez a Neverwinter botrány amúgy :D Nem elég, hogy mocsok ronda, még szaggat is... :D Nem lehet komolyan venni egyszerűen.
  • plas
    #159193
    Koszi a valaszokat. Szoval pendrive-rol siman viszi a divx filmeket, .avit-t?