176613
banner
  • TDC Geronimo
    #159515
    faluban ahol a törpe kovács is van ott az NPC az elején, akit megmentesz a griffintől. Az árulja a ló armorokat meg a páncélt.
  • darkSectorxxx #159514
    Tudod hol lehet használni ezeket? Például a ruhákat?
  • Renjike
    #159513
    Két DLC van és abban található az a jó pár cucc. Nem kizárt hogy ezen felül lesz még. A játékot PC-n nyomom minimumon fullhdban mert csak így engedi a VGA de így is elképesztően jól néz ki. Ezek a ONE meg máshol látott PS4 shotok meg elképesztőek. Nyáron beruházok egy konzolra (még nem tudom melyik) és arra is beszerzem a játékot. Bár az első két rész nagy kedvencem és sírni fog utána a szám.

    Az időjárás teljesen független mindentől és "befolyásolja" a küldetéseket is.

    Szerk: Angol felírat is van?
    Utoljára szerkesztette: Renjike, 2015.05.20. 21:25:32
  • darkSectorxxx #159512
    Aha na majd kíváncsi leszek rá akkor. Pedig meditáltam párszor már.
  • Harlekin
    #159511
    Magyar storeon vettük de a box usa lockra volt állítva mikor leszedte a játékot.ezért sehogy nem tudtam Magyarra tenni csak miután letöröltem mindent és újra leszedtem a Magyar storrol...
  • Totti5
    #159510
    Időjárás, napszak megy szépen magától. Az események pont akkor és abban az időpontban és kondíció mellett történnek ahogy az van.
  • darkSectorxxx #159509
    Ez véletlenszerűen van vagy bizonyos küdetésnél?
    Én is látom ki van írva folyamat hogy napos idő....vihar nem volt még.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.20. 20:22:55
  • Totti5
    #159508
    Kezdett felhősödni, majd jöttek a csúnyaságok, elsötétedett és hatalmas szélvihar. A fákat majd kitépte úgy hajlottak. Hát ez brutál jól nézett ki.



  • darkSectorxxx #159507
    Igen én csodálkoztam is mikor írták hogy ingyenes dlc-k vannak....
    Nem értem ezt a 12-16-ot, annyi darab ingyenes dlc? vagy ebben a mostani 2-ben van összvissz 12-16 cucc?

    Mondjuk nem tudom hol lehet ezeket megtalálni, úgyhogy van is meg nem is. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.20. 19:59:57
  • Totti5
    #159506
    Pár észrevétel...

    Szövegek zseniálisak, a fordítás szintén. Vicces, komoly, életszerű és természetes minden mondat és minden párbeszéd.


    DLC. Az egyik legnagyobb EPIC FAIL amit valaha tapasztaltam. Előadták magukat, kibányászatak egy rakat DLCnek nevezett kontentet ( 12 vagy 16? ). És semmi. Áttúrtam a minden dobozt és nem találtam a DLC kártyákat, kódak. Hát mer nincs is. Az a DLC hogy storeról egyesével letölheted ezeket. Bárki. Mindenki. Azon kívül hogy szopatja a júzert mi az értelme ennek?!

  • darkSectorxxx #159505
    Az hogy a profilod hová van regelve nem lényeges, a feliratot vagy tartalmazza és váltasz a menüben OPTIONS vagy nem és nem váltasz.
    De tudtommal is csak a magyar ft-ért vásárolt példányban van felirat.

    Gondolom reklámozták is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.20. 19:37:06
  • Totti5
    #159504
    Magyar régióban vett W3 magyar csak. UK nem tartozik bele.
  • n000rbi
    #159503
    Ha játék közben mész ki a menübe, akkor csak felirat on/off lesz a language alatt, ha viszont kilépsz rendesen a főmenübe, akkor már lesz nyelvválasztási lehetőség is ugyanott. (legalábbis ps4 digitális verziónál így van)
  • The Norberto
    #159502
    Witcher 3 magyar felirattal csak dobozos verzióban elérhető? Tesóm az UK storeban vette és ebben nincs, akkor sem ha magyarra rakom a régiómat.
  • darkSectorxxx #159501
    Az igazság az hogy én elsőre észreveszem, mert mások vagyunk, nekem minden játékban a karakter a fontos vagy eszköz amit irányítok, és annak minősége, mivel azt látom non-stop.

    A fejlesztők ebből látják mi a gond, és sok gond, általad fogalmazva szarrágásból könnyen elkészítenek javításokat, mint egy alfa teszt amin a játékosok visszajelzését nézik, (több szem többet lát).

    Az hogy belekerül néhány idióta komment , vagy ökörség azt nem lehet kikerülni, mert vannak emberek akik túlspirázzák.
    Meg vannak bizonyos tények, magától érthetődő dolgok, azt mondjuk nem vetem fel hibának hogy miért vannak benne nem létező ürlények....mert fantasy játék, belefér.

    Irányítás, kamera, ami noname játékoknál évek óta alap kiszerelés, nehogy egy ekkora csapatnak, na azokat nem árt megemlíteni.

    Akiket zavarnak a hibák megemlítése, csak haladjon tovább, nem kell minden kritikát mindenkinek elolvasni, akik meg irkálnak senkinek nem ártanak ezzel.

    Mondjuk az más tészta hogy szeretek elmélkedni, de nem hittem volna hogy a másik helyen 150 hsz lesz rövid időn bellül.
    Én megemlítettem a magamét, utána max arra válaszok ami nekem szól jobbára.
    Mind1 majd lecseng ez is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.20. 17:39:26
  • Totti5
    #159500
    Igazság az hogy amíg nem írtad én észre sem vettem, sem játék közben sem amikor a képet tettem be. Az a baj hogy szarrágás, szakértés megy 1 kép 1 videó alapján. A trendi szólás mondás pedig hogy olvasd a külföldi fórumokat ott is sír mindenki. Ezt tegnap a W3 kapcsán 5ször olvastam. A külföldi fórumon.

    W3 gyönyörű, aprólékos, részletes, teljes mértékben kurrens és kihasználja a vasakat. De nem elég. Júzer öntudatra ébredt pár éve, és semmi nem jó már. Én nem tudom h a fejlesztők h bírják ezt a folyamatod okádást amit minden fórumon kapnak folyamatosan. De én szégyenlem magamat mindenki helyett.
  • Harlekin
    #159499
    ÁÁÁÁÁ nincs erre most annyi időm....Most is csak brainstorming volt(van) és azért tudok irkálni....Otthon meg ezerrel megy majd a "boszorkánykodás"Meghagyom Darknak a szokásos saját magával való eszmecserét!!!Majd ha már kellő képen összeveszett és zavarta magát talán bejövök lecsapkodni a magas labdákat!
  • darkSectorxxx #159498
    Az a baj hogy sokan örülnek a játékunknak, úgyhogy most nem. :)
  • darkSectorxxx #159497
    Félreértettél, nem hibamentesre írtam.
  • Macccy
    #159496
    kezdődik ...... (popcorn)
    :D
  • Moby
    #159495
    Dobd a címeket.
  • Harlekin
    #159494
    Nem nincs ilyen játék Nincs nem létezik hibátlan játék.Csak ez elfogult vak fanatikusok számára.
  • darkSectorxxx #159493
    Pedig vannak ilyen játékok. :)
  • Harlekin
    #159492
    Tisztába vagyok voltam vele...Ezért is írtam amit írtam Én is...
  • partizan182
    #159491
    Az ordas nagy clippingre gondolt a jobb vállapon. Sajnos ha magad oltozteted az emberkét ez kb megúszhatatlan, én még nem láttam olyan játékot ahol valamilyen formában ne fordult volna elő.
  • Harlekin
    #159490
    Sőt ha jobban megnézed a második képen hiányzik a gitt a bal szélső ablak keret jobb oldali alsó sarkából!A legalsó képen meg fostos a liba lába.... a fehéré!!!És az 1200 as években még nem volt okos szemüveg,hogy menet közben minimapot és egyéb funkciókat folyamatosan láthass,ja meg 3rd nézet sincs a valóságban!!! NINCS NEM LÉTEZIK OLYAN JÁTÉK AHOL EZEK ÉS EHHEZ HASONLÓ DOLGOK NE LENNÉNEK.EZ JÁTÉK NEM A VALÓSÁG!!!!Adj egy értelmes elfogadható magyarázatot nekem arra,hogy miért akarsz akartok mindig többet belelátni 1 játékba mint játék!?
  • Harlekin
    #159489
    Iszonyat jó a játék bár csak pár küldit csináltam meg,mert a szokásos van mint minden hasonló játékban nálam jöttem mentem ismerkedtem a tájjal gyűjtögettem tanultam a játékot.A harcot azt már most tudom érzem,hogy nagyon tanulnom kell...Összességében hibátlan a játék!Komolyan irigylem a fikagyárosokat,hogy erre van affinitásuk,hogy ebbe a játékba meg úgy bár melyikbe CSAK a hibát keressék és lássák...
  • Totti5
    #159488
    Játék fasza, de 5kor keltem hulla vagyok, a szöveget sem látom rendesen:) Szerencsére hosszú hétvége lesz! Nagyon szép, bár amit éreztem, túl sok a sárga-barna napfelkeltekor, de utána jó, a naplemente megint. Részletek nagyon aprólékosak, a képminőség hibátlan ( dinamikus felbontás ide vagy oda ). Felületek, textúrák nagyon szépek, effektek szintén. Karakterek, animációk nincsenek elspórolva. Frémmel van valami, azt peccselhetnék, de ezzel együtt tudok élni.

    Egy piros pont a Konzolok Szervizének. Előrendeltem márciusban, múlt pénteken hívtak hogy ma mehetek érte. Jófej volt az eladó, öröm volt átvenni, a bolt meg nagyon igényes. ( először voltam ott )

    Console Corner viszont amit művelt... tegnap du 5 órakor röffentett egy mailt 20 embernek ( közte én is ) h nem lesz Collector bla,bla,bla. Felháborító h megjelenés előtti késő délután jutottak el oda hogy informálják az embereket, és csak egy emailban... ha nincs hát nincs ( mondjuk ugyan akkor rendeltem elő ott is ), nincs azzal semmi gond, de az oldalon folyamatosan ELŐRENDELHETŐ státusz volt ( minden más lapon amint elfogyott levették a lehetőséget is! ). Ha meg nincs és nyilván tudták már gamarabb is akkor vehették volna a fáradtságot hogy csörögnek 2-3 nappal előtte. Akár szombaton is, senki nem tiltja, hisz akkor is nyitva vannak s akkor ez a 20 ember talán dönthet arról időben hogy mitévő legyen.
  • darkSectorxxx #159487
    Nem vágom a jobb karján mi az a belógás de szép képek.
  • Totti5
    #159486


  • darkSectorxxx #159485
  • Totti5
    #159484


  • Botond #159483
    Most 5990. :(
  • Totti5
    #159482
    Utolsó? tréler :)))9

  • Totti5
    #159481
    "Microsoft ma jelentette be, hogy a BioWare veterán Casey Hudson kreatív direktorként csatlakozott a Microsoft Studiosba"

    Knights of the Old Republic és Mass Effect trilógia direktora volt.
  • darkSectorxxx #159480
    Leves.
  • Totti5
    #159479
    lál :))))

    Dirt Rally PCre jelenik meg digitálisan steam év végén. Konzolra ez a rész nem hiszem hogy lesz:( ha igen, akkor Dirt 4 ( E3?! ), új EGO motorral és talán a Dirt Rally tapasztalataival!!!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.18. 17:55:47
  • Katun
    #159478
    Én is éhezem egy jó rallis gémre, egyelőre csak három autós címem van X1-re, de majd még jön a krú és a pcars. Minden ami négykerekűs játék az jöhet, lehet rossz is, én szeretem.

    Totti bácsi annyira kemény videókat tesz fel YT-ra a Dirtből, hogy feláll nekem arra. Elvileg jön a mi konzolunkra is valami Dirt cím, ögye?
  • davidka003
    #159477
    Game of Thrones - The Complete First Season (Episodes 1-6)
    990,00 Ft
  • davidka003
    #159476
    8800 Ft--ért 12 hónapos GOLD

    Én most vettem, IGN-en is hirdették az oldalt. Prohardveren is írták.
    Paypal-al fizettem, nem kell regisztrálni se. 2 perccel utána már megvolt a kód. Működik.
    Kérnek egy telefonszámot amire elküldik az ellenőrző kódot és azt beírva az oldalon kapod meg a GOLD kulcsot.