176613
banner
  • TheHUNgunner
    #159475
    Sziasztok! Éppen Xbox One vásárlás előtt állok. Korábban 360 -om volt. Sony Bravia KDL 37U4000 tvn használtam. A lényeg annyi, hogy csak 720p -t tud, illetve hát 1080i -t is elvileg. A kérdésem az lenne, hogy mennyivel csúnyább 720p -n az új Xo -s játékok, csak mert még külön tvre nem akarok beruházni, és ezért kérdezem tőletek, hogy érdemes-e így is megvenni?
  • Totti5
    #159474
    Wolfenstein Bundle

    Wolfenstein: The New Order + Wolfenstein: Old Blood - 25 dollár
  • orichalcos
    #159473
    Xbox-os Win10 év végén jön, preview max egy-két hónappal korábban lesz.
  • TDC Geronimo
    #159472
    Mikor is jön pcre win 10, július? Néztem nem jött már preview update, mennyi az esélye, hogy E3on benyögik, hogy win 10es preview elérhető boxra? Kíváncsi leszek UIn mennyit alakítanak.
  • darkSectorxxx #159471
    Sógorral már várunk egy fasza rally-ra, nekem hogy őszinte legyek a Sega Rally tetszett nagyon.
    Ez jónak tűnik, bár nem mutat külsőkamerás nézetet, hogy mozog a kocsi, ezekből a tv-s szögekből egyelőre jónak tűnik. :)
  • Totti5
    #159470
  • darkSectorxxx #159469
    Az alsót, de remélem a kocsi és kamera mozgása nem olyan lesz mint itt a kis jelenetben.
  • Totti5
    #159468
    És itt van az első kurrgen rally játék:



    Közben kijött egy prevgen is



    Melyiket válasszam?
  • Botond #159467
    Szaladsz utána és amikor közel vagy akkor b gomb.
  • Csiniminisz
    #159466
    Hali Skacok, segítene aki tud: Xbox 360-on játszom az AC. IV. black flag-et, hogy kapok el futárt anélkül hogy megölném? Előre is kösz.
  • Totti5
    #159465
    "Microsoft konzolgépe volt a legnagyobb példányszámban eladott hardver az előző hónapban az Egyesült Államokban"
  • Totti5
    #159464
    Belenéztem, aztán végignéztem. Szerencsére teljesen az eleje volt. Fények annyira nem jönnek át és napsütésben túlzottan ságha barna a tud lenni. De minden frankó. Amíg nem jelent meg addig lényegtelen h mennyit tölt vagy hányszor tölt a végtelenségig. Day 1 kell jónak lennie.

    Mai nap egyetlen szóra érdemes pozitívuma hogy hívtak a boltból. Kedden mehetek a Collector's Edition-ért.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.15. 18:16:58
  • Csabeh
    #159463
  • Csabeh
    #159462
    As google is my friend, lehet, hogy az energy saving mode-ot kell bekapcsolnom és a probéma megszűnik, jól sejtem?
  • Katun
    #159461
    A tápegységben van egy ventilátor, aktív hűtés. Instant-Onban van a géped, ha Energy-Savingre rakod akkor nem fog zúgni. Ezt a beállításokban tudod megtenni, fejből nem tudom ott melyik almenüben van.

    Nincs hibája, ez ilyen :-)
  • Csabeh
    #159460
    Sziasztok!
    Tegnap vettem egy One-t, használtan. Jónak tűnik, csak egy kérdésem lenne.
    Kikapcsolt állapotban, áram alatt van, egy minimális zizegő-sercegő hangja, mintha dolgozna.
    Hiba lehet ez , hallottatok már hasonlóról?
    Storage ki van kapcsolva kikapcsolt állapotban.

    Nagyon köszi!
  • vg
    #159459
    Ezt is kihagyom. Edward Kenway karakterét soha nem fogják felülmúlni, vagy ha igen, emelem kalapom és azonnal megveszem.
  • Katun
    #159458
    Nem megy valaki a PlayIt-re? Hozhatna nekem egy X1 kontrollert a Media Markt standról, utalok, kifizetem a postát of course, esetleg a belépő árát is.

    Kéne már egy plusz kontroller, nem akarom a D1 nyüstölni, még elkopik. Később relikvia lesz egy szép állapotú :-DDD
  • TomStorm
    #159457
    Lefagyott loading screen-nél, RESTART LOL
  • TomStorm
    #159456
    Meg is halt:))
    Elég keménynek látszik a Boss fight.

    Viszont iszonyat milyen sokat tölt,sőt így ki se lehet adni szerintem..
  • TomStorm
    #159455
    Egész jónak tünik W3 X1-en.Most pont Boss grifon fight van(Live)
    https://www.youtube.com/watch?t=6474&v=OXITRTxbzw0
  • darkSectorxxx #159454
    Remélem a QB-ig meglesz mind a 4 GeoW remake (vagy nemtudom minek nevezzem).

    /jó a 4. nem kell
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.14. 22:41:58
  • Totti5
    #159453
    Microsoft Punishes Gears Leakers By (Temporarily) Bricking Xbox Ones
  • Botond #159452
  • TDC Geronimo
    #159451
    Nekem is. Minden évben haverral nézzük ez már hagyomány :D

    12 órás maraton :y
  • Totti5
    #159450
    Szabi kivéve keddre. Idén mindent látni akarok és kedden minden gameplayt szépen sorban. Ez az este hazaesve melóból rámszakad az internet nem volt bejövős az elmúlt években:)
  • TDC Geronimo
    #159449


    Mivel még mindig elég nagy hátrányban vannak elég erős konfra számítok
  • LaliK
    #159448
    Sziasztok!

    Tudtok esetleg XBOX+TV párost jó áron? Régen volt az eDigitalon, de már nincs. Be szeretnék ruházni most , hogy jön egy pár jó játék. De nincs HDTV-m így inkább letudnám egyben az egészet. :)
  • Rage47
    #159447
    na végre
  • Tinman #159446
    Ezek a szobrok mocskosul jól néznek ki.
  • TDC Geronimo
    #159445
    Az mitől van hogy még mindig nem megy nálam boxon a képmegosztás?

    hiába nyomom screenshotnál a sharet, kicsit tölt és kiírja hogy valami hiba lépett fel most nem megy próbálja meg később bla bla bla. Mióta bejött a képkészítés megosztás, azóta nem megy.
  • Macccy
    #159444
    Hmm
    Nem adja nekem se, ahogy a többi Ass Creed se nagyon adta. A kort még bírnám, de ismétlődik minden mindig, a maskarájuk meg már nevetséges, a Unity -ben se kicsit feltűnő, hogy senki nem hord csuklyát csak az asszaszín geci, kurvajó álca mondhatom ... amellett, hogy bután is néz már ki
    Itt meg látom már kalap is van, egyre "jobb"
  • Totti5
    #159443
    Na!

    Ezem lesz.


    Ez jobban bejön, de ezem nem lesz:(


    Nagyonlaza!
  • Kongy
    #159442
    Hát én nem is kommentálom inkább :D Szerintem offolom, ez már tényleg nevetséges. Nem a látvánnyal van a baj, és a hangulattal, az ott van. Minden más sajnos... pff. Na így is túl sokat foglalkoztam vele.
  • Totti5
    #159441
    Nagyon bejön a kor, hangulat és az új játékszerek. Mondjuk tudtam hogy be fog, Londonban is jártam már és amúgy is nagyon fasza ez a kor ( filmekben is kedvenc )
















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.12. 19:20:20
  • Seth
    #159440
    dettó :(
  • TDC Geronimo
    #159439
    szétuntam már a bemutatót is
  • Totti5
    #159438
    Már van is. Teljesen kész vagyok. Imádom.

  • Totti5
    #159437
    Nem az lett:)

    Van gameplay is, de még nincs direktbe feltolva. Ami streamon volt az elképesztő jó lesz. Ez a környezet ilyen "modern" kor, ugyan olyan gyönyörű mint a Unity. Városban lovaskocsival a macskakövön stb stb... mikor lehet előrendelni?!


  • TDC Geronimo
    #159436
    Remélem nem csak egy cgi videó lesz