176613
banner
  • Moby
    #159755
    In.
    Game.
    Engine.




    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.01. 15:28:59
  • TDC Geronimo
    #159754
    in-engine ja.. jól ismerjük mit jelent
  • TDC Geronimo
    #159753
    #159743
  • n000rbi
    #159752
    Mert Abu azt mondta?
  • orichalcos
    #159751
    Izé, senki nem mondta hogy gameplay lesz. :D

    Amúgy a videó 2. fele nem CGI, in-game engine.
  • Moby
    #159750
    Tök mindegy. Csak a KS-n múlik, hogy day mínusz mennyire veszem :DD
  • Kongy
    #159749
    Én mondtam :) meg se nézem, nem érdekel a cgi videójuk :/
  • TDC Geronimo
    #159748
    jó kis "GAMEPLAY" reveal volt :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.01. 13:43:33
  • orichalcos
    #159747
    Közben megjött YT forrás is:

  • orichalcos
    #159746
    Gamepodról linkelem, mert a videóhoz csak embed kódot kaptam meg, de ha lesz YT forrás, úgyis cserélem videót.
    Rise of the Tomb Raider Teaser trailer

    E3-on gameplay lesz.

    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.06.01. 13:25:40
  • TDC Geronimo
    #159745
    Hát manapság a gameplay trailer az 50 sec átvezető és 10 sec gameplay megvágva másodpercenként :D
  • Kongy
    #159744
    hát én szkeptikus vagyok. lehet megint kapunk egy Battlefront/ Need for Speed féle előzetest, aminek 0 köze van a gameplay-hez
  • TDC Geronimo
    #159743
    Rise of the Tomb Raider gameplay reveal trailer coming tomorrow (1PM CET)

    fákkje!

    Tomorrow az ma, mert tegnapi tweet
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.06.01. 11:11:58
  • Rage47
    #159742
    köszi a válaszokat, adok egy esélyt a W3-nak :)
  • TomStorm
    #159741
    Eszméletlen miket ütnek rám(W3).
    Lehet vissza kellene venni egy fokozatot.
    Most veterán de ha visszavenném akkor kiírja,hogy elveszítek bozonyos tartalmat?
    Mit ért ez alatt?
  • Firerock
    #159740
    Van valami füles vagy esetleg tipp hogy mi lesz a következő Ea Acces játék? A sportjátékok már lementek...
  • darkSectorxxx #159739
    Hát a videóban egy slim hátulja van. :)
  • TaRka0107
    #159738
    Nekem akkor remélem nem kell szétszedni az AV kábelt. Csak bemegy a HDMI-vel együtt.
  • Totti5
    #159737
















  • TDC Geronimo
    #159736
    Ott majd fogsz egy pár perces demot. Trailer jöhet holnap
  • Totti5
    #159735
    Ne legyen. E3on akarom látni.
  • darkSectorxxx #159734
    vagy egyiksem. :P
  • darkSectorxxx #159733
    Hát ami azt illeti te ezt csak KURVÁRA szeretnéd, de nem. :D
    szeptemberben jár le. :D
  • TDC Geronimo
    #159732
    Holnap lesz valami tomb raider cucc. Lehet első trailer, esetleg megjelenési dátum, vagy mindkettő.
  • Harlekin
    #159731
    Könyörgöm mond,hogy 120 hónapos futamidőre vetted a ps 4 et!
  • Renjike
    #159730
    Én is így vagyok vele . Xbox egyelőre semmiben nem érdekel Halo-n kívül így marad a PS ahol garantáltak a japán címeim , viszont borzalmasan fut rajta a Witcher...
  • darkSectorxxx #159729
    Inkább ps, vagy box többre mész vele mint egy vga-val.
  • Renjike
    #159728
    Hát srácok , 65 óra és 51 perc alatt értem a Witcher 3 végére. A gépem megszakad Skellige területei alatt szóval ott minimális felfedezéssel és szinte 0 sidequest teljesítéssel értem el ezt az időt , Velen 99%-ban kész. Ezen felül a Gwent küldetésekkel nem foglalkoztam de a többi kész. Két karakter feltűnését hiányoltam a játékból , bár biztos vagyok benne hogy azért nem jelentek meg mert nem mentést importáltam ugyanis steam felhőn keresztül nem lehet.
    Ezen felül mint az első rész óta hatalmas fan a játék minimum beállításon , fps drop közepette olyan élményt nyújtott hogy teljes napjaimat rabolta el tőlem és kicsit sem bántam meg őket. Két választási lehetőségem van , vagy várok amíg a PS4 beszerzéséig és arra is megveszem a játékot , vagy veszek egy új vga-t és úgy állok neki újra a kalandnak. Akárhogy is lesz addig a játék várat magára mert így ugye az élményem nem volt teljes és ha már éveket vártam az új részre akkor úgy ahogy a másodikat , ezt is 100%-ra kell teljesíteni . :)
  • darkSectorxxx #159727
    Ja az neked drága...:)
    Akkor sajnos olcsó megoldás híjján nem lesz. semmi.

    Amúgy emlékszem már ennél volt gebasz hogy túl közel van a 2 csati, vagyis itt barkácsolnod kell, a régieknél simán bemegy mind2-ő, illetve ha jól tudom havernak van E-s abban av nincs már.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.31. 18:35:52
  • TaRka0107
    #159726
    Ahha. Majd av kábelt is bedugom és arról lesz hang. Hát olyat biztos nem veszek már. HDMI - DVI kábel is 1800 ft. :/
  • Macccy
    #159725
  • darkSectorxxx #159724
    Igen, az fasza , akkor neten eléggé mellélőttek az árakkal biztos lemaradt a 3,as.
    Csodálkoztam is hogy ilyen olcsó.
  • Totti5
    #159723
    ŐŐŐőőőő NEM!!!!!!!!!!!!!!!

    1, Halo: The Master Chief Collection

    2, ingyenes, de csak azoknak akik játszottak a Halo: The Master Chief Collection-al november 11 és december 19 között

    3, 990 forint azoknak akik a december 19 után vették meg a Halo: The Master Chief Collection-t
  • darkSectorxxx #159722
    Kint van a Halo ODST.
    Collectorosoknak ingyen kulcs megy üzenetben, amúgy meg 990ft
  • darkSectorxxx #159721
    Elvileg a slimen még van sima av kábel, abból leválasztva. Vagy van szerkentyű ami hdmi-t szétválaszt és kapsz 2 csatornás hangot rca-n. Bár nem tudom megéri-e neked.
  • darkSectorxxx #159720
    Nem, nem fárasztom magam ezzel csak néha benyomom sg-t itt elég kép van, lassan végigérek a játékon is. :)
  • TaRka0107
    #159719
    Üdv. Hdmi ->dvi kabellel rákötöm a boxot a monitoromra. Hangot hogy tudok varázsolni? 360as slimről van szó.
  • Macccy
    #159718
    A táj tényleg elképesztő, 1-2 órát játszom csak vele esténként, azt se minden nap, de amikor odajutok is alig haladok! A lóval is inkább lassan léptetek, hogy gyönyörködjek a tájban, a ghoulok közé is azért mászok le a mocsárba, mert elkap az a ködös, gázos atmoszféra, amit a dombról kiszúrtam. Élvezet a bokrok között átvágni, ahogy minden növény elhajlik Geralttól. A telekinetic blast (asszem AARG) is kurvanagy, fizikailag odasuhint egyet minden tárgynak, tűznek, víznek. És akkor még csak marhulok ...

    Tegnap mondjuk lehet egy bug félébe belefutottam, ami miatt könnyen sikerült egy problémás küldetés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fake Papers - Bitter Harvest küldetés volt, meg kell védeni 4 csicska jobbágyot a Ghoul-októl, akik a harcmezőn hullákat pakolnak, cserébe ha életben marad a főnökük, akkor a tesókája ad 75% OFF-ot a hamisított hídbérletből.
    Na itt mindig elharapták a köcsögnek a nyakát, az utolsó hullámot három-négy nekifutásra se tudtam úgy levágni, hogy ne hullott volna el. Dobtam is egy mentést a második hullám lekaszálása után. Erre következő nekifutásra, amikor bicegtek lefelé a lankán az szörnyek, éppen arra jártak a tábor őrei, vérebekkel. Nem tudom ezek hatására e, de beadta a QUEST COMPLETED -et és a rottweilerekkel rövid úton le is kaszaboltuk a férgeket - már a complete után! A fickó így túlélte és mehettem az olcsó jegyért ...




    Amúgy az XP buggal vigyázzatok, hamar javítják, elvileg csak a fő questeket érinti, de legyen mentése akit érdekel ...
  • Totti5
    #159717
    Érdekes gondolatok, de a Witcher pont nem a csillivilli fényekről szól. Én ilyen jól működő természetet, időjárást még nem láttam. Karakterek kidolgozása szintén példás, kimagaslóan szépek a női neműek. Ilyet sem láttam még hogy ennyire természetesen tudták előadni őket mindenféle debil kidolgozás nélkül. Arcok a legrandomabb NPCnél is kb ugyan olyan szépek mint a fő karaktereknél. Arcmimika minden sémája bennevan. Ráncolódik a bőr pl.... Fényeket egyedül a NAP és a HOLD adja. Teljesen natural, természetes, de azok gyönyörűek minden napszakban ahogy megváltozik tőle a táj. Semmiféle vakító lenszflér és egyéb nincs benne, pl egy fákja miatt vagy egy világító test miatt ( mint a BFben ugye, ha már ez volt írva ).

    A fű, a fák egybefüggő terepet képeznek mindenhol, nincs sehol spórolás, mert nem bírja a gép. Minden a helyén van. Ilyen mennyiségben ilyen részletes, ilyen természetesen animált természetet Én ( aztán lehet hogy más igen ) még nem láttam játékban.

    Szerintem sehogy nem nézi, mert nem játszik vele sehogy sem.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.31. 10:28:48
  • gduck
    #159716
    Most ezt nem vágom... Akkor te játék közben PAUSE és nézed az állóképeket? Mert ez egy elég perverz játékstílus :D :D