176613
banner
  • Moby
    #159795
    Épp nincs, de Kb két hét, és jön a 2. One.
  • Moby
    #159794
    Dobj be egy felest. Úgy mennifog :D
  • darkSectorxxx #159793
    Mármint meglepne ha nagyon sok javulás lenne a TR2013-ashoz képest, vagy mi a cél? 20 fps? :)
  • TDC Geronimo
    #159792
    "Én úgy képzelem el hogy a TR 2013-hoz érkezik egy kiegészítő lemez."

  • darkSectorxxx #159791
    Nem a TR videón, hanem a módszereken.

    Én úgy képzelem el hogy a TR 2013-hoz érkezik egy kiegészítő lemez.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 19:56:52
  • darkSectorxxx #159790
    Angol megfelel? :)
  • orichalcos
    #159789
    Egy részről igen, hiszek neki, más részről tőle független forrás is mondta nekem hogy az.
  • darkSectorxxx #159788
    CGI ja az oké, énis bírom a Final Fantasy-ban.
    Ha játszok.

    De ha neten trailer formájában jönnek ilyenek, rá sem kattintok.
  • TDC Geronimo
    #159787
    Nem olvastam el mindet de most dark a TR videón van fennakadva és arról írtok oldalakat? :D
  • Moby
    #159786
    Valaki fordítson légyszi :D
  • Totti5
    #159785
    Na így már nem ismernek fel!

  • darkSectorxxx #159784
    Nem kevertem semmit, és azt mondam kommenteket, nem azt hogy x topikban lévő kommenteket.
  • Totti5
    #159783
    Egy pre rendelt videó nem csoda. Csak egy rohadt videó, egy film, semmi más. Hinni az Xaktákban kell, nem egy videóban. Az ég világon senki nem hiszi azt hogy a Blizzard CGI-ok bármennyire is tükrözik az ingém látottakat, de kb mindenki BELEREMEG amikor megnézni azt a pár perc EPIKUS montázst. Erről szól semmi másról.
  • Moby
    #159782
    Nemtudom milyen sok emberről beszélsz. Én rajad kívül senkit nem látok itt keverni a szezont a fazonnal. Te két kifejezés közti különbséget nem értesz, csak találtál bennük egy közös szót, és arra alapozva felépítettél egy egész estés standupot.
  • darkSectorxxx #159781
    Nem én nem azt mondom hogy vergődök hogy fejezzék be, hanem még1x leírom magyarul, nekem 31éves fejjel ez felesleges, és félrevezető, lásd a sok emberrt akinél felmerül az hogy ez ingame mert leirták valahol távoli galaxisban ezt a szót, és akkor most vitassuk meg hogy ingame vagy nem.

    De ott van sok játék ami a végére szarabb lett mint a techdemokban, most nem csak a tr-ről van szó, hanem magáról általánosságban erről a megoldásokról.

    Talán ha szétválasztanák a 2 dolgot, akkor senki nem csalódna utólag.
    Én ránéztem egyből láttam hogy ez egy mese egyértelműen látszott, csak közben látom a kommenteket itt-ott.
    mondjuk itt vicces hogy ezt akárcsak feltételezni merné valaki hogy ilyen vagy hasonló lenne a játék, semmi más csak elég lara haját megnézni vagy ahogy lépked a hóban, szerintem a Titan X techdemo lemezén nem látsz ilyet.

    Meg ugye az engine-ek bemutatói, kész röhely, most ott volt régen az az U4 techdemo, most mi a seggemet érdekel egy olyan 2 perces film egy engine-el, amit 100 éven bellül nem látok játékban? Nem értem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 19:48:38
  • Moby
    #159780
    Csak hogy tegyük tisztába: ha egy cég nem használ külső engineket prerenderre, az egy technológiai szintet prezentál. Mivel ez a topik (is) a ökör példákból ért, ez olyan, mint az épített versenyautók mellett gyáriakat indítani. Nyilván kurva jót tesz a kereskedelmi változat ázsiójának, sugall egy technológiai szintet, de senki nem lehet olyan ökör, hogy azt gondolja, ő azt fogja kapni a szalonban. Majd nekiáll vergődni, hogy azonnal fejezzék be a versenyzést ezekkel, mer neki nem ilyen lesz.
  • darkSectorxxx #159779
    Na látod ezt most télleg nem értem.

    nem kell tudományos magyarázat, én telibeszarom ezeket és azon csodálkozom hogy erre van szükség és ez befolyásol embereket, hogy pre-order vagy nem.
    Vagyis magyarul szánalmas hogy marketing szempontból ennek helye van. (mármint nem a cgi-nek hanem a techdemonak)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 19:41:23
  • darkSectorxxx #159778
    Szerintem baromság, ettől hogy nekem baromság, még nem lesz semmi, nem történik semmi, csak kijelentettem hogy szerintem szart sem jelent.

    Persze sokan rá vannak izgulva még arra is ha 1 másodpercre bevillan lara arca egy videóban, csak mondom hogy szerintem baromság, mármint mindegy hogy sziklák esnek, vagy egy ló vágtata a mezőn mert köszönő viszonyban nem lesz a játékkal, vagyis tőlem mint mondtam egy mosópor reklám is lehetne a végén a szokásos logokkal.

    Ott volt pl a Dead Island 2 videó vagy melyikben mikor a fazsi fut a tengerparton, és asszem visszafelé van a videó lejátszva, na az is egy semmi, semmit nem jelent a játékkal kapcsolatban, csak egy cgi film.

    A legszebb mikor rts meg rpg-knél bejátszanak odabaszós cgi-ket azt utána a játékban kis hangyákat látsz a képernyőn. Illúzióromboló részemről.

    Dehát a népnek ez a jó az még ha tudja is hogy meg van vezetve , akar hinni a csodákban.
    Meg ájuldozni a filmeken.
    Én , biztos a korom miatt, már telibeszarom ezeket, sőtt meg sem nézem ha tudom hogy cgi vagy ilyen mézesmadzag.
    Feleslegesen pazarlom rá a drága időmet.
  • Moby
    #159777
    Tonképp igazad van. Ez egy szabad világ, amiben bárki lehet olyan agyalágyult, hogy kifejezésekből random kiemel szavakat, majd kényekedve szerint megtölti tartalommal, majd az ostobaságcunamihoz követőket próbál agitálni.
    A szabad világnak ez is egy jellemzője. Nem a legszimpibb jellemző, de így szól a megállapodás :(
  • Totti5
    #159776
    "mert kurvára senkit nem érdekel szerintem"

    Biztos azért fizetnek a nagy kiadók mesterfokon űző CGI készítőket egy rahedli pénzt pár perces tréler miatt mert semmi értelme. Teljesen lényegtelen kinek nem tetszik. A többségnek igen és egy igényes, hangulatos, akciós CGI impulzus szerű pre order nyomkodást idéz elő. Ezért van, ez a lényege amióta géming iparággá vált.

    Egy játékból jön 5 gameplay tréler, ha nem több. Jön 1 tízer, 1 cgi avagy inengine pre render. Mégis mi a gond?!

    Egy 10 másodperces tízer pont arra elég hogy az ember agyába beégesse az infót. Ez a játék, ekkor és akkor lesz egészében látható. Ez most még 2 hétig az E3 lesz. Információ. Egy videó sokkal egyszerűbben ás átütőbben közvetíti azt mint ha csak leírnák pár sorban. Videó megosztók korában ezt kell még magyarázni?!
  • darkSectorxxx #159775
    De értem, ettől még meglehet a saját véleményem hogy rühellem őket.
    Ebből fakad a sok kamu dolog, lásd legutoljára Witcher.

    Mit kellett volna?
    Inkább megelégedni a Witcher-nél az elején a sok átvezetővel, senki nem panaszkodott volna, ingame meg akkor legyen valóban ingame, de inkább akkor, ha ez kicsit később is, amikor valóban ingame felvételekkel tudnak reklámozni.

    Bár itt legalább nem hivatkoznak a videón felirattal, hogy : "ingame fotage"
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 19:12:14
  • Moby
    #159774
    Kurvára nem érted mi a lényege, ezért megint helybenfutsz, és csapkodsz.
  • darkSectorxxx #159773
    Most remélem nem rólam beszélsz mert akkor elég kemény benézés történt, ÉN pont mindenkinek azt mondtam hogy ez nem INGAME, szóval most ezt az illetékeseknek írd.

    És nem véletlen írom hogy ezt utálom ha cgi-ket meg ilyen nem gameplay-ből származó jelenettekkel nyáladzanak, mert kurvára senkit nem érdekel szerintem.

    Én meg 20 éve rühellem ezeket a szarokat.

    Persze marketing, nem azt mondom hogy változtassanak a dolgon, nem érdekel, én csak írtam hogy leszarom az ilyen videókat, ez nekem semmivel nem izgibb egy leírt mondattól, hogy: "Srácok jön a TR 2015."
    Vagy egy kép, egy logo...

    Én felesleges pénzkidobásnak, és időnek tartom ezeket.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 19:09:40
  • Totti5
    #159772
    Komolyan nem értem az egészet. Minden gémer kurvanagy szakértő mindenben, de nem látja mi a CGI és mi a PRE RENDER és mi nem? elképesztő.

    Leírod hogy mi van a videón. Igen, ilyet NEM FOGSZ JÁTÉKBAN LÁTNI. Ilyet sem ezek a gépek, sem a PC nem képes futtatni. Ez nem az a generáció még. Még messze van.

    Pontosan azt írják oda a készítők ami. Játék motorjával készült tízer, videó, tréler. Pontosan az.

    Le lehet írni hogy ez mennyire szar, mennyire nem tartja valaki semmire, de könyörgöm, ilyen videókat nem ma kezdtek el csinálni. 20 éve csinálják ( több persze, csak hasraütöttem ). Fel kell kelteni az érdeklődés, el kell adni. Ez marketing. Enélkül nem létezne semmi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.01. 19:05:41
  • darkSectorxxx #159771
    Én értem miről beszél Totti, a megfogalmazás a gond, tiszta bvaromság az egész, és csodálkoznak ha mindenki tévesen következtet.

    Most irogatják hogy az ingame engine, IN-GAME, vagyis mitre gondolnak ebből?
    Hogy a játékból van kiragadva, holott nem, vagyis szar a megfogalmazás, nem Totti írta szarul, hanem így van kavarás ez végett.

    Ezért nem értem, ha a fele cgi, miért nem nyomnak csak filmet, vagy mutatanak rendesen a játékból, ezeket a techdemókat soha nem értettem mire jók...főleg ilyenkor.

    /****magyarul hogy érthető legyen, ezt semmire tartom, semmit nem jelent, nem mond, nem mutat, semmire nem jók ezek, semmit nem tudsz meg, ennyi erővel levetíthettek volna egy mosópor reklámot is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 19:00:11
  • Moby
    #159770
    Így sem fogja érteni.
  • darkSectorxxx #159769
    Valamit nem értek.
    Ha ezt a játék motorjával csinálják akkor a játékban miért nem néz így ki a játék?
    Akkor ha nem néz ki így akkor logikusan nem nevezném ingame engine-nek nem? :)
    Vagy rosszul gondolom?
  • darkSectorxxx #159768
    Dehogy minden héten, jövő héten másik játékkal.
  • Totti5
    #159767
    Minden héten ez lesz most a téma? INGAME ENGINE PRE RENDER. Nem gameplay, nem ilyen lesz. Ez egy videó, megrndezve amit nem CGI szakikkal csináltattak meg videó formában, hanem a játék motorjával.
  • darkSectorxxx #159766
    "Amúgy a videó 2. fele nem CGI, in-game engine."

    Kamu.

    Igaz hogy valami ekkora ugrást várt mindenki a nextgen-től, de ez kamu, az Order 1886 egy csőjáték rengeteg kompromisszummal, lehetett csak olyan amilyen, vagy csoda történt?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 18:41:02
  • Totti5
    #159765
    Gugli mikre nem képes. Döbbenet!



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.01. 17:33:17
  • Totti5
    #159764
    Alien Isolation 4800 huf GOLD-osoknak.
  • darkSectorxxx #159763
    Az már csak hab a tortán hogy mintha azon is ijjal megy azzal a csáklyával lett volna.
  • darkSectorxxx #159762
    A vicces hogy a TR 2013- ban is egy ilyen hasonló barlangnál állt. :D

    Megáll a tudomány.
  • n000rbi
    #159761
    Jaja, látszik az bélyegméretben is.


    >Legalább a színpaletta maradhatott volna

  • Totti5
    #159760
    Teszek rá. Adják már ide, had vehessem, had toljam!
  • TDC Geronimo
    #159759
    Csak szerintem marha unalmasak már a borítók? Mindegyik ugyanaz. A főhős áll középen és itt ki is merül a tudomány. Megnézitek az elmúlt jó pár évben megjelent játékokat, a 99%uknál ugyanez a séma. Itt a TR borító. Ez is mintha ismerős lenne...



  • Moby
    #159758
    Valamive' több az, mint a színpaletta, csak így vágva nem üt akkorát :)
  • n000rbi
    #159757
    Legalább a színpaletta maradhatott volna a W3 retail- (bocsánat, beta-) verzióban. A mostani színkavalkád hányás ehhez képest.
  • Botond #159756
    Az alsó a végül törölt x360as verzióból van! :)