176613
banner
  • Totti5
    #159715
    Nézzétek.




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.31. 09:34:59
  • darkSectorxxx #159714
    Mi az Until Dawn az rendes TPS játék lesz? Az érdekes hír, mert a gameplay amit mutattak olyan kb mint egy Q Dream játék.
  • Moby
    #159713
    Ahogy ez sem az.
    Nem gondolom. Tudom.
  • darkSectorxxx #159712
    SH miért lenne film?
    az nem QTE-s játék.

    EW-t miből gondoltad hogy nem vittem végig?
  • Moby
    #159711
    >UD egy film, az nekem nem pótolja sajnos.

    Pontosan annyira amennyire a SH az.

    >EW még oké. De az ugye már elmúlt. Bár lehet lesz folytatás.

    Majd ha végigtoltad akkor a múlt lesz. Egyelőre neked az még a jövő.
  • darkSectorxxx #159710
    Soma-t megvárom milyen lesz, sok jóra nem számítok, FF V-nél igazából max az irányításra leszek kíváncsi.

    Annak ellenére hogy nem feltétlen volt elég nyomasztó játék, még a Suffering is türhető volt régen.

    Meg a Ghosthunter tetszett még.

    Illetve a Cold Fear ütött még nagyot az arcomba, mióta reménykedek akárcsak egy remastered-ben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.30. 23:04:28
  • Totti5
    #159709




  • darkSectorxxx #159708
    UD egy film, az nekem nem pótolja sajnos.

    EW még oké. De az ugye már elmúlt. Bár lehet lesz folytatás.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.30. 22:53:01
  • darkSectorxxx #159707
    Elnézést nem voltam pontos.
    Az ilyen jellegűek, most ezek a klikkelgetős ijjesztgetős játékok nem horror játékok, lehet úgy csúfolják őket .....

    Evil Within még elmegy.
    Alien az a baj hogy megintcsak ijjesztgetős, már aki megijjed tőle, és fps. De oks ez is legyen horror.

    Most nem ilyen bohócjátékokról beszélek mint a Dying Light, az sima akció, abban az egyetlen horro az az animációkban van, meg bugokban, meg a játék árában.

    Until klikkelős film.

    FF V
    F13
    CoC

    ezekről semmit nem hallottam még.
    Ezekből Doom kilőve, hogy stílusos legyek.

    Másik kettőnek nagyon örülnék.
    FF sorozat a kedvencem volt, nagyon jó lenne ha folytatódna, illetve egy következő Siren.
  • Moby
    #159706
    Lófaszt szűntek meg. Until Dawn minnyá jön, Evil within nemrég volt. Itt ez a soma is, meg alien isolation is most volt. Nem a horrorjátékok szűntek meg, csak egy csodálatos demó által kiváltott étvágy nem lesz már kielégítve. Sajnos.
  • Totti5
    #159705
    What? tonna szám lapátolja ki az indie a horror cuccokat.

    Soma? Until Dawn? Fatal Frame V ? Doom? Friday the 13th? Call of Cthulhu?

    Alien Isolation? Evil Within? Dying Light?

    RE? készül az új rész...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.30. 22:24:20
  • darkSectorxxx #159704
    Kurvajó.
    Lényegében a horrorjátékok meg is szűnnek ezzel, hiszen se RE (RE a 4. rész óta megszűnt) se SH.
    Tökéletes.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.30. 22:18:59
  • TDC Geronimo
    #159703
    Meghalt, vége, nem lesz.
  • Moby
    #159702
    Nincs helyzet. A Konami kiszállt a konzolokból. Ha a ms megvette volna a jogokat, akkor lett volna ki megcsinálja. Így már nincs, sony leszarta, őt nemérdekli. Kipucolta a sztórból* és részéről ennyi.

    szerk*term a P.T.-t.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.30. 22:09:57
  • darkSectorxxx #159701
    Mármint ha nem venné meg az exclusivitást a Microsoft esélye nincs hogy elkészüljön?
    Azért csak lesz valami SH. Nem akarom elhinni hogy vége.

    Igazából a PT demo óta elvezstettem a fonalat, hogy ki kivel mit csinál, meg a játék mi merre meddig, mert nem értettem a PT most mi volt tulajdonképpen.
    Ezért nem értem most akkor mi a helyzet magával a sorozattal, nekem amúgy a Downpour nagyon tetszett.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.30. 22:04:41
  • Moby
    #159700
    Ami ps4-en megöli a dolgokat az a harc. Bárhol, bármilyen helyzetben ha harc van, a frém beleáll a földbe.
    És a mocsár.
    Ja meg az eső.
    És a barlang.
    Ennek az egésznek a főbontáshoz semmi köze, a grafhoz sem. Ugyanaz a látvány a képernyőn +-10frém, attól függően mi történik.
    De az igazán agyfasz frémtémában nem ez. Ő nem. Hanem a UI. A tárgylista, a térkép, BÁRMI ami a menüben van, az olyan szinten szaggat, és nem ragál, és használhatatlan, hogy arra szavak nincsenek. Félkegyelmúek. Fogalmam sincs miért nem rúgtág ki a programozókat a gecibe félúton.
  • Totti5
    #159699
    Szörnydizájnok :

  • Totti5
    #159698
    Pusztán kb perfekt. Városban van ahol nem, de semmi drasztikusat nem tapasztaltam, javarészt suhan.

    Mocsárban sem vettem észre frém esést.

    Ami viszont továbbra is megöli a dolgokat az ZÁRT tér sötét, fákja vagy barlang.

    PS4-en be kellett volna vállalni a dinamikus 900p-t és valszeg nem lenne nagy gond vele.
  • Moby
    #159697
    Bedadog ez is, de kb negyvenszer jobb, mint ps4-en. Most az a fasza helyzet van, hogy jövőhéten (nem emiatt) szándékomban áll one-t venni, de újrakezdeni biztos nem fogom, átvinni a mentést meg nem tudom. Köszi cdpr, hogy a legnagyobb eladást produkáló platfromon a legszarabb a cucc, nyeljetek faszt
  • Totti5
    #159696
    Na itt van egy 2 perc városban futás eső

    Direktbe felvéve :

    230 mb letöltés => KATT
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.30. 21:30:37
  • Totti5
    #159695
    Őrület ez a cucc. Ehhez 1 hét szabi kellene hogy valahol tartsak benne.















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.30. 21:22:02
  • Moby
    #159694
    A létező legrosszabb. Ez annyit tesz, hogy tényleg soha nem fog elkészülni :(((
  • darkSectorxxx #159693
    Ez az így jártunk-at hogy érted? Rossz ez? :)
  • orichalcos
    #159692
    Hja közben már nekem is jött twitteren infó róla, szóval így jártunk. :)
  • TDC Geronimo
    #159691
    Amúgy meg...

    Phil Spencer
    ‏@XboxP3
    @GoReds42093 @Xbox Sorry, this isn't true. Not sure where the rumor started but I don't want to mislead anyone.

  • Moby
    #159690
    Ezt a mély fejlesztési tapasztalataidra alapozod?
    Minimális különbség kiélezett helyzetben ettől nagyobb különbséget is szül. Ebben az architekturában ha a cpu szopóágrakerül, nem csak önmagát szopatja, hanem a gpu-t is(ha kiazopósodik a cpu, a gpu nem kapja meg a rajzolóparancsokat).
  • darkSectorxxx #159689
    Hát elég érdekesnek tűnik....
  • TDC Geronimo
    #159688
    Jövő heti patchbe amúgy benne lesz a nagyobb betűtípus meg elvileg a kamera szaggatás fix. Twitteren legalábbis azt írták
  • TDC Geronimo
    #159687
    hagyjuk már ezt a magasabb órajelen fut dolgot. Az a minimális órajelkülönbség nem jár 7 fps +al.
  • TDC Geronimo
    #159686
    Ez a srác csinálta, legalábbis ezt a képet
  • Moby
    #159685
    Gyanús, hogy kifogy a cpu alóla. Ésmivel a boxban magasabb órajelen jár, ráadásul a gpu is kevésbé van terhelve.
    Az a baj, hogy a programozóik fêlkegyelműek. Mondjuk megoldás így is lenne...
  • orichalcos
    #159684
    Linkeld már pls a GAF topikot, mert én úgy hallottam máshonnan van a forrás. Konkrétan a RoosterTeeth állítjá ezt a dolgot, megbízható forrástokra utalva.
  • TDC Geronimo
    #159683
    X1en szinte végig 900p + directxes környezet, ahol szerintem egy PCs csapat jobban otthon van, de psen valami el van baszarintva, de nagyon
  • Botond #159682
    Hogyhogy? Túltolták az effekteket ps4-en, vagy az X1 dinamikusan változó felbontással operál (900p)? Vagy kezd összeállni a tudás, hogy hogy lehet többet kicsikarni a vasból?
  • TDC Geronimo
    #159681
    Ez a 20 fps csak valami bug lehet, mert lemegy 20ra és ott marad mintha arra lenne lockolva...
  • TDC Geronimo
    #159680
    Kint van gamersyden mocsaras elemzés box meg ps4 is. Boxon is befigyel 25 környékére, de psen 20 meg az alá is néha. Elején pl boxon stabil 30 psen meg ugrál 25re meg 20ra is aztán vissza 30.

    PSes

    Boxos
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.05.30. 19:21:45
  • TDC Geronimo
    #159679
    Gafon csinaltak a kamukepet es rakapott minden gamer oldal. Kamu az egesz.
  • Totti5
    #159678
    Petyi hogy az MS megveszi a Konami-Kojima szétválása miatt eldobott Silent Hill -t. Bár elég kamu szaga van, de legkésőbb E3on biztosan kiderül.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.30. 15:35:56
  • Totti5
    #159677
    The fan-favorite Halo 3: ODST campaign, enhanced and running in 1080p and 60fps for the first time is also launching today.
    The Halo 3: ODST campaign will be free to eligible consumers who logged in to their Xbox Live account and played Halo: The Master Chief Collection between Nov. 11, 2014 and Dec. 19, 2014. The Halo 3: ODST campaign will also be available as downloadable content for Halo: The Master Chief Collection through the Xbox Store for $4.99.

    Vagy ingyen vagy 5 dodó. Aki nem tolta az essen neki. Nagyon! jó Halo epizód.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.30. 15:33:30
  • Macccy
    #159676
    Szar a cucc, mi ... ? :)