176613
banner
  • Moby
    #159836
    Headsetről jut eszembe: ha kell valakinek ilyen camo festésű, tudok hozni ~olcsón (16K). Mostanában akarok rendelni magamnak, ha köll szóljatok (persze nem kereskedelmi mennyiségben :) )
  • Harlekin
    #159835
    oksa!
  • Macccy
    #159834
    Csá Harli! Tegnap láttam hívtál partyba de nemtudok belépni, vagyis tudnék de minek: itt lakom a melóhelyed mellett már 100 méterre, de a headset még nem lakik itt :)) Kinect híjján még pantomimezni se tudtam volna nektek. :D
  • Moby
    #159833
    Na hát nekem sem azért van mer kell :DD Kaptam repiben, anyósnak lepattintottam, nem boldogult vele, kapott helyette egy androidost (azzal sem boldogul, de mindegy), ez meg most papírnehezék.
  • Zavarodott
    #159832
    Ezt a mai napi társalgást úgy ahogy van törölném innen... q;)
  • Harlekin
    #159831
    A múltkor meg le hülyéztél a lumia miatt...Szerinted miért vettem pluszba a lumiát... csak ez miatt...Az LG megmarad telefonnak a lumia meg játékra!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.06.02. 13:48:57
  • Botond #159830
    Ühüm, ezért is várom nagyon az egészet meg a 4k bluray lejátszás miatt. :) Amúgy erről többször volt szó leáldban is, de le lettem hurrogva, meg gondolom a sok marhaság között bekeveredett az infó, és volt akinek elkerülte a figyelmét (pl akkor neked is).
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.06.02. 13:16:59
  • Moby
    #159829
    Vazz én most szembesültem vele, hogy a one fog streamelni játékot windows10-re Nekem ez eléggé kimaradt, csak most, hogy feldobta a frissítésre figyelmeztetést, és nézegettem az újdonságokat, akkor szembesültem vele. A ps4-et is tolom az irodában egy psTV-n ha időm engedi, de ez így sokkal jobbabb. Nájsz.
    Remélem fogja tudni a winmobile is, akkor minden megoldott (a ps-t is tolom a telefonról is :) ). Van egy lumiám elfekvőben, ha másra nem, erre tökéletes leszen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.02. 13:15:00
  • Moby
    #159828
    Sorry, nem sejtettem, hogy rajongóval van dolgom :)
  • vg
    #159827
    Hmm lehet az DT volt, a szomszéd szobából. Sebaj, így is megtiszteltető. hint: 40 évesen ilyen szinten komolyan venni egy fórumot, cigányozni, fajtázni... majd mutasd meg ezeket az októberben megszületendő gyerekednek. Büszke lesz apjára.
  • Moby
    #159826
    >Büszke és hatalmas péniszfejfedő!-re különösen büszke vagyok.

    Az garantáltan nem én voltam, bár gondolom bírják a fajtádat amerre csak jársz, szal ez talán annyira nem meglepő.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.02. 11:19:47
  • Moby
    #159825
    Nem kell, hogy bánstalak, nekem is van szívem. Kapsz eleget az élettől, legyen erőd mindazt zsebretenni.
  • vg
    #159824
    Nincsenek sebek, nem értem minek csattant itt ki így, mikor tudja, hogy igazam van. Alapból egy poén akart lenni. Én büszkén viselem azokat a szép, költői megnevezéseket amiket számomra költött vörös, vérben izzó szemmel. A "Büszke és hatalmas péniszfejfedő!-re különösen büszke vagyok. Sajnos most nem adott semmi extra dolgot.
  • Botond #159823
    Nyilván van vmi előzménye, de én is lemaradtam róla, hogy mi, lehet már 10enéves sebek. :D
  • Rage47
    #159822
    Most mit kell cigányozni? Most kivételesen amúgy vg-vel értek egyet, #159812.
  • vg
    #159821
    Ez az, még, mondjad még!!! Ilyen szavak, ilyen mondatok soha nem jutnának eszembe, ezért tanulok és ez jó! Nekem.
  • Moby
    #159820
    Látom az is mély nyomod hagyott benned. Szal mindeképp megérte :D Ez jó, jól látni, ahogy meghurcol az élet. Talán majd nevel is. A sutabuta bénabalfaszságot már nem fogja, az a vonat már elment, de talán az irigységet, a mások zsebében turkálást, a saját nyomorult sikerelten tyúkszaros életed alakulásának másokon számonkérést még lehet.
  • vg
    #159819
    Minek írsz ilyeneket? Azt hiszed majd verem az asztalt, vagy mi? Azért majd ne felejtsd el betenni ide a fényképet az új xbox one gépedről mikor viszed haza a kocsidban. Szegény Botond meg majd eszi a zsíros kenyeret és irigykedik majd.
    Utoljára szerkesztette: vg, 2015.06.02. 10:46:50
  • Moby
    #159818
    Én ilyet nem is állítottam. A bohóc színész. Te alanyi jogon vagy agyalágyult barom.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.02. 10:41:32
  • vg
    #159817
    Tudom, hogy szar ha valaki szembesít a valósággal(velem is előfordult már), de ez a cigányozás... hát... te vagy a bohóc, nem én.
  • Moby
    #159816
    Má megint nem vitte a posta a cigánysegélyt, vagy mi fáj ennyire?
  • Botond #159815
    Hát most akkor füllentésen kaptál. Ejj, ez se jött össze. :(
  • vg
    #159814
    Zsíros kenyeret eszel, közben "már egyben volt a zs a 4x titán x slire"... ühüm, bizonyára.
  • Botond #159813
    Sose nősülj meg, ez a tanulság. :) Meg egyszerű szegény emberek vagyunk akik a napi zsíroskenyér evés mellett fillérenként, évtizedek alatt raktuk össze a tutira valót. Ez azé nem a televagyok kategória. :) De ez itt off.

    Mondjuk most akciósak ac3-4 season passok golddal, elkapkodtam a vásárlásukat. :(
  • vg
    #159812
    Szeretem az ilyen tele vagyok pénzel (itt konkrétan milliókkal), de inkább szargépezek meg 360-asazok dumát. Tudjuk, biztos így van. szerk: mondjuk Moby még viccesebb, lassan Ő lesz a magyar játékosok bohóca, aki 1 játékért vásárol új gépet, pár hónap alatt megunja majd eladja a gépet és a játkot, fél évvel később vesz egy másik gépet 1 játékért, megunja, és azt is eladja.... és persze kezdi újra mert jön egy új játék és ezen összesen olyan pénzmagot bukik, hogy már egy harmadik gépet is tudna venni belőle.
    Utoljára szerkesztette: vg, 2015.06.02. 10:03:26
  • TomStorm
    #159811
    :))
  • Botond #159810
    Én pont ugyanezen a vonalon engedtem el a 4k géminget. Pedig már egyben volt a zs a 4x titán x slire, meg a 14 nano csúcsprocira 64 giga ddr4-el, de rájöttem, hogy ennyi erővel kis kupacba is rakhatnám és alágyújthatnék. Szóval lett belőle más, maradt a Q9300 amíg bírja meg a 360 amíg bírja és itt is jön még idén egy X1. Az elég a heti 10, nagyon szerencsés esetben 14 óra géminghez.
  • Moby
    #159809
    Nem, nagyon nem vagyok már a régi. Sőt, a csodapécém sincs már. Na nem mintha ne lenne igényem rá, csak amikor napi 1 max 2 órám van a hobbimra, és félmilka áll csak gépekben, a másik negyed meg játékokban, akkor azért elgondolkodom. És otkóberben jön köv utód, szal a helyzet várhatóan nem a videójátékok irányába mozdul :) Kettő konzol se akartam, de képtelenek normális munkát csinálni, hol itt-hol ott jobb valami, ráadásul a TR miatt amúgy is kéne majd.
  • darkSectorxxx #159808
    Az a mittudomén nagyon jó játék, énis sokat játszom vele. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 20:57:51
  • Moby
    #159807
    Az FH2-t kipörgettem már az első one-on. Amiatt vettem azt. Illetve azért veszem most újra, mert elég sok játékom van a fiókomon, amikkel most már tolnám megint (GTAV, de pl. a TR is, meg FH2, meg mittudomén. GTAV megint aktuális lesz).
  • darkSectorxxx #159806
    Persze, ezt a kiegészítőt nem rossz értelemben mondtam, bárcsak néhány játéknál soha nem érne véget, csak kapnám a sokórás toldásokat, nekem kielégítő volt a 2013-as TR.
    Nagyon is, sokan csúfolták, de hát ez van.
    Nem véletlen lett 100%-os a végigjátszásom.

    Batman-nél viszont nekem elég volt, amíg valamit nem változtatanak, meg Assassin Creed is.

    Ne azt mondom hogy Batman-t cseréljék le egy predátorra, csak télleg a segg harcrendszer, már unalmas kicsit.

    AC-nél is itt van a nextgen és ugyanaz a gagyi irányítás, minden szarban elakad, sokszor baszik arra menni amerre szeretnék, kb a Shadow of Mordorban is ez baszta fel az agyam, mikor üldöztem egy felkiáltójelest, nehogy szirénázzon, éppazértis bénázott a karakterem, meg minden cseszett fűszálba beakadt futás meg kisebb falak átudgrásánál.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 20:50:32
  • darkSectorxxx #159805
    Jogos jogos, sok játékkal van ez.
    Ezért következtettem a TR-nél is.
  • TDC Geronimo
    #159804
    + Új mechanikák és a meglévők tovább csiszolása. Nóti is játékról játékra építi bele a következőbe azt, amit az előzővel tanult.
  • Totti5
    #159803
    Megnyugodhatsz a Bloodborne sem találta fel újra a formulát amit a DS elkezdett. Élvezted? igen. Kiegészítő volt? nem. Akkormeg????
  • Botond #159802
    FH2.

    /szerk: öregszel, ha el se adod őket hetente amúgy, már te sem vagy a régi :o
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.06.01. 20:36:33
  • Moby
    #159801
    Egy gecijó játék. Mit kéne rajta változtatni? Új sztori, új helyszínek, új karakterek, megszokott főhős. Ugyanezt csinálja a nóti az uncharteddel. If ain't broke, don't fix it. Ahogy a művelt litván mondaná.
  • Moby
    #159799
    Ezt már szintén maradóra tervezem.
  • darkSectorxxx #159798
    Úgy értem mint pl a Batman, nincsen érdemi fejlődés, lefogadom hogy a TR DE-hez képest nagyon kevés változás lesz.
    Nekem a Batman sorozat is ilyen, mindegyik látványban nekem szinte egyforma, csak más story 1-2 évente.

    TR Underworld és a TR 2013-közt volt nagy eltérés, várhatunk a legközelebbire.
    Pedig dejó is lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.01. 20:17:07
  • TDC Geronimo
    #159797
    Még csak a második?! Szedd össze magad! :P
  • TDC Geronimo
    #159796
    Ehhez lehet egy egész üveg is kevés lenne :D