176613
banner
  • Zavarodott
    #159876
    Igen, a színvilág elég monoton volt annó... q;)
  • TDC Geronimo
    #159875
    Kiadhatnák a demot mindenkinek

  • TDC Geronimo
    #159874
    Állítólag idén jön. Nehezen tudom elképzelni, hogy bejelentést követő 5 hónapon belül megjelenik, de elnézve youtube videó nézettségét, reklám nem igen kell már neki lol
  • Totti5
    #159873
    Szép, színes, változatos. Óriási lesz a játéktér az biztos, 100 órás lesz az is biztos. Van benne dinamikus árnyék, mindenféle csilli villi. Semmi gond nincs ezzel. Mostani kor nem tudom mit tud, mert fejlesztők vannak. A múlt azt mutatja hogy pl a CDP állejtős dolgokat tud hozni mindig, a Bethesda meg sosem volt ilyen szempontból az élvonalban, ők inkább bugokban nagymenők.
  • Moby
    #159872
    A posztapok az ilyen :) A 3 garfját én amúgy nem szerettem. Egysíkú-egyhangú, seszínű semmi. De a játék az fasza (pontosabban a sztorija meg a világa fasza). Ezét egyelőre úgy fest fogom szeretni grafban is.
  • Kongy
    #159871
    Mostani kornak megfelelően a Fallout 4 grafja is pusztulat lesz, de aki posztapok fan, az imádni fogja ezt is.
  • Totti5
    #159870
    Nem hát. Közelében sincs. Fallout 3 egy pusztulat volt grafban, de akkoriban okés volt, viszont az egyenszín miatt a látvány monoton volt.

  • Moby
    #159869
    > Azért eltelt egy bő fél évtized azóta, valamicskét fejlődhetett volna a grafika

    Az idő mindent megszépít vol. 43675 :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vajon gugli nélkül kitalálható-e melyik kép melyik rész? :D






    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.05. 10:18:06
  • Zavarodott
    #159868
    Csak az emlékek szebbek. Szerintem meg sem közelítette ezt a grafot a 3... q;)
  • Kongy
    #159867
    Hát nem tudom, most vonatkoztassunk el attól, hogy nem vagyok Fallout rajongó, de a 3-at végigvittem. Amikor megláttam a Fallout 4 teasert esküszöm azt hittem, ezek jelenetek a 3-ból vannak. Mikor is jött ki a 3? 2008-ban? Azért eltelt egy bő fél évtized azóta, valamicskét fejlődhetett volna a grafika, tessék csak a Witcher 3-at nézni, ami 2007 óta mennyit fejlődött. Na de én nem pattogok, mert nem szívügyem a játék, itt le is zárnám a témát a részemről, ez is megy a nemérdekel kategóriába a Borderlands-ek, Final Fantasy-k mellé.
  • raymond01
    #159866
    Lehet buta kérdés, de hol tudom beállítani a boxon (Xbox one), hogy bejelentkezve maradjak mint felhasználó? :)
    Pár hete van csak konzolom, amikor először indítottam csinálni kellett egy fiókot ugye, és azóta amikor bekapcsolom mindig be kell jelentkezni, ezt nem tudom vhol beállítani, beállítások, privacy... nézegettem de ilyen jellegűt nem találtam.
  • Moby
    #159865
    Én ezen azé nem akadok fent, mer nekem ugyanilyen megfejtehetetlen talány, hogy mi a tököm szép egy COD-ban az embereknek :D A grafikán keresztül is a játékot mérjük, meg mindenen. Ha nem tetszik a játék, maximum csak extrém esetben fog tetszeni a graf, ahhoz valami gecinagyott kell gurítani (ld. Order), de ált a genre meghatározza az elérhető plafont is, és maximum genre-n belül lehet gurítani, de az má értelmezehetlen egy haternek.
  • Totti5
    #159864
    Ó már megy a sírás keményen, hogy ezt a 360 is elbírja, csúnya, nincs kurrgen, nem ezt ígérték, nincs fejlődés stb stb... egész nap tegnap ezt olvastam több 100 hszen keresztül. Elképesztő. Hozzávetőlegesen ez is 100-200 óra móka lesz. Hát nem tudom az emberek hol hagyták a szemüket, de ilyenkor miért nem tolják be a 5-6-7 éves játékot és nézik meg hogy kanyarba sincs ehhez képest a Fallout 3? nomeg Bethesda, nem fog űberteknót csinálni, sosem csináltak. Láthatóan mocap sem lesz ebben W3 szint, de hogy ez milyen kontextsban ronda, vállalahatatlan az megint csak egy x-akta. Nem baj megy ez is a többi mellé....
  • Moby
    #159863
    A kutya szőre tényleg csúnya, de minden más, az egész világ szépj/nagyon jól hozza a posztapok atmoszférát, ráadásul ott a poén minden centiben megint(radiation king pl.) . Persze aki nem szerette az előzőeket(és nem fogja ezt sem nyilván) azoknak ez nem lesz szép. Hogy ménem, az nekem rejtély, de én sem akarok érteni örökké mindent :)
  • Zavarodott
    #159862
    Még szerencse, hogy azért páran teszünk a grafikára. Jó sztorival még egy sima szöveges szerepjáték is jöhet... Nem igaz? q;)
  • Totti5
    #159861
  • Kongy
    #159860
    jó ocsmány a kutya szőre már nem azért. meg úgy en bloc az egész játék undoritoan néz ki.....
  • Zavarodott
    #159859
    A Fallout miatt kéne majd egy One... Számomra ez adja el a gépet. q;)
  • Totti5
    #159858


  • Botond #159857
    180 euróért? :)
  • arty
    #159856


    (és bocs Kongy!)
  • Moby
    #159855
    Ja bocs, remélem most semmilyen személyes titkot nem fedtem fel! :DD
  • Moby
    #159854
    Egyelőre ne foglalkozz vele. Majd ha megvan az új gépem, és nem tudom home-nak megtenni Kongy profilját, majd eljátszuk az odavisszát. De lehet, hogy azáltal törtlődik a home állapot, hogy egy másik géppel felülírom. Majd kiderül :)
  • arty
    #159853
    Kongy volt profil2, ergo törölve lett, ahogyan a tiéd is! (há írtam a privibe is, csak ezen a csucsszuper oldalon szerintem nem látod, h jött privid :P )

    totti :DDD oda kellett figyelnem nekem is, hogy jól írjam.... erre moby leleplezi az egészet két sorban :((( :D
  • Moby
    #159852
    Hogy én tudjak játszani Kongy játékaival, ezért az ő profiljának az a gép volt megadva "primary"nek (már nem emlékszem ennek mi a xboxos megfeleljője). Tehát ott törölni kellene ezt is* (Szerintem amikor törölted a profilt, szólhatott is emiatt a rencer).

    *mármint törölni, hogy az a gép a primaryje. Szerintem ehhez vissza kell tenni a profilt is, vagy nemtudom utólag ez hogyan tehető meg.

    *szerk2 primary=home :DD
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.06.04. 19:08:01
  • Totti5
    #159851
    Belekavarodtam
  • arty
    #159850
    hölgyeim, volna egy kérdésem! :)

    adott xbox1 profil1 tulajdonában
    adott xbox2 profil2 tulajdonában
    xbox1-en van profil2 hómja és profil1 szintén ott a gépen - mindkettő játszhat mindennel
    xbox2-n van profil1 hómja és profil2 szintén ott a gépen - mindkettő játszhat mindennel
    ez eddig sima "hóm"-setup...

    xbox1-en beléptem profil3-al (haver) és hómjává tettem a gépet, majd beléptem profil4-el (ez vagyok én) is, végül letöröltem profil1-et és profil2-t is
    (ez lényegtelen, de leírom: xbox3-on van profil4 és az a hómja, de ott van profil3 is - ergo ez egy másik hómolás, itt játszható profil3 és profil4 összes játéka mindkét profillal, minden ok)

    xbox1-en valamiért mintha profil1 vagy profil2 1-1 játéka (konkrétan FC4, Killer Instinct, Sunset Overdrive) játszható profil4-el ... más játékok rendesen eltűntek a törölgetés után, ahogy pl az eaccess is, természetesen, de ez a pár game nem :O

    miért? nem baj, de fura.
    lehet, hogy a törléskor profil2 hómolása nem tünt el az xbox1 gépről? csak majd akkor fog, ha hómolódik egy másik boxra profil2?
    vagy akkor se?

    (ha valaki a profil1 vagy profil2 kitalált nevekből magára ismerne, az nem véletlen, mert ők is itt fórumoznak :DDD bocs :D)
  • Harlekin
    #159849
    Minden cuccot első perctől ott veszem ahol olcsóbb!A boxom amcsira van állítva mivel a dashon is rengeteg minden plusz van így.A pc.xbox.com/hu ra van rakva.Tehát boxon megnézem,hogy mennyi amcsin majd oda megyek pchez és megnézem a magyart.Ha magyaron olcsóbb megveszem,ha nem akkor a pc.n megveszem amazonrol az amcsi feltöltő kártyát feltöltöm és vissza megyek x1 hez és rányomok az instalra.Ha a magyaron veszem meg pc-n akkor is vissza megyek boxhoz és az amcsin nyomok instalra.Ennyi...ha ott nincs akkor van máshol...1 mozdulat akár hol megvenni...
  • Botond #159848
    Kösz! Így fogok cselekedni, amikor eljön az ideje. Sose gondoltam, hogy egyszer átváltok külföldi storera, de ami sok az sok.
  • Harlekin
    #159847
    Amcsin ott van!
    zumba
    vedd meg ott.Biztos hogy olcsóbb is mintha a magyaron vennéd...Ha a másik zumbát összehasonlítom is ez a tendencia...Olcsóbbra jön ki amcsin
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.06.04. 07:44:55
  • Botond #159846
    Nem úgy volt, hogy ezentúl minden cím elérhető lesz digitálisan is? Zumba fitness world party hova lett a magyar X1 storeból? Külföldi storeokban látni?
  • Totti5
    #159845
    Copy/paste

    Ami most biztos.

    Karrier nem nagy szám, van és kész. Semmi több. ( CARSban jobb )
    AI egyszerűen vállalhatatlan benne, még a CARSét és bőven alulmúlja.
    Ha valakinek kevés volt a CARS pályák, akkor ebbe jóval kevesebbre számítson.
    Autók terén jobb a szórás, elég vegyes. Ez nagyon jó benne.

    FFB, fizikában az egyik legjobb most. Hangokban korrekt, de még gyúrni kellene rá. Grafban a CARS egyértelműen szebb, ez Békategória érzés. Autók szépek, belül minden a helyén, nagyon részletesek és ami fontos 900 fokos pilóta animáció ebben a legjobb. Illetve ami érdekes hogy a CARSban nem működik ebben igen, pl a pillangóváltokat láthatóan nyomogatja, mozognak a fülek ahogy kell. Kis dolgok de sokat dob a belsőn.

    Pályák okésak, de grafikai origára nem kell számítani. Bevilágítás nem a legjobb. Kb minden statikus.

    Időjárás nincs. Éjszaka nincs ( jövőre lehet hogy lesz, nem tudni ).

    CARShoz hasonló gépgyilkos kondíciók ebbe nincsenek, a graf motor is gyorsabb, PCn közel sem akkora erőmű neki mint a CARSnak, így ha Kunosék ügyesek, fix 60al átültetik, de hát nem is lehet más az elvárás...

    Egy gond van, hogy Kunos csapata nagyon kicsi, kevesen vannak. Nagyon sok meló hárul 1-1 emberre. Kíváncsi leszek hogy birkóznak meg vele. Nagyon sok a munka még, hogy ebből tömegek számára fogyasztható autós élmény legyen, mert PCn most nem az.

    Egy kis hangulatkeltő a végére:
  • orichalcos
    #159844
  • orichalcos
    #159843
  • Moby
    #159842
    >a képfrissítés se az igazi

    Az 60Hz lesz egy kockával sem több, bármit veszel :D
  • n000rbi
    #159841
    Talán a következő patchben (jövő héten jön ha minden igaz) javítják a feliratméretet/állíthatóvá teszik, addig szüneteltesd a játékot :)
  • BlackWolf
    #159840
    Sziasztok!
    Vettem egy xbox one-t + hozzá witchert . Borzasztóan kicsit a feliratok :/ Valahol nem lehet nagyobbra venni ? 32 colos tv-m van valami noname márkájú :D a képfrissítés se az igazi , de egyenlőre azzal is megelégednék ha nem folyna ki a szemem a felirattól .
  • Zavarodott
    #159839
    Egy csodaszép mesét kap az ember tőle... q;)
  • xy21
    #159838
    Hali! Szeretnék egy kis segítséget kérni!
    A gold live-n nem tudom jelenleg letölteni a játékot, azt írja ki hogy ebben a régióban nem lehet, és felvan sorolva hogy melyik régióban(angol, német, spanyol...stb) lehet letölteni.
    Nos én áttelepítettem a fiókomat Angol területre de még így se engedi letölteni.
    Mit lehetne csinálni?
  • Totti5
    #159837
    Brothers: A Tale of Two Sons Xbox One valamikor idén. Már nincs 360am, de annyi jót írt róla mindenki hogy úgy néz ki senki nem akarja hogy kimaradjon!