176613
banner
  • Zavarodott
    #160238
    q;)
  • Ulthane
    #160237
    Most bejelentettek párat, de akkor is genya dolog. Nyilván tudta volna ezt a funkciót megjelenéskor is, szándékosan nem akarták eddig...
  • lwb
    #160236
    Oké, nyilván. Lehet csomó buktató, de most abból indulok ki, amit mondtak, hogy ugyanazt kapjuk, mint 360-on. Gondolom megnézi, hogy az adott usernek milyen játéka van bereggelve live-on és azt automatikusan letöltheti.

    Akármilyen errorok lesznek, a streamnél ezerszer jobb megoldás. Ha zökkenőmentes lesz, akkor kb el is rakom a régi boxot.
  • Nikknev
    #160235
    Lol,biztos nem azért csinálták meg mert réges régeóta a vásárlók erre várnak,előző genben is ezért rágták a fülét a SONY-nak és MS-nek és most is. Az meg hogy nem tesz hozzá...Mégis mit kéne hozzátenni? Sosem arról szólt a visszafelé kompatibilitás hogy bármit hozzátesznek... :)
    Nem volt elé a mai showműsorod odaát a PS4 topikban most itt is lenyomsz egyet?
  • Totti5
    #160234
    Attól függ hogy az emuláció milyen lesz. Frémroppok, errorok árán nem sokat ér az egész, lásd 360 - origi Xbox.
  • lwb
    #160233
    Szerintem a 360 játékok lejátszása a legnagyobb MS bejelentés ezen az e3-on. Játékok jönnek mennek, de ez lépéselőnybe hozhatja az MS-t.
  • lwb
    #160232
    Mert ugyanaz a játék, ami 360-on is volt. Nem remastered, hanem ugyanaz.

    Miért lenne genya dolog? Sokan azért nem léptek még current genre, mert nincs játék és elvannak a régi gépen. Most már ez a kifogás is ugrott, megéri lépni nekik. PS4-en csak streamelni tudják a ps3-as játékokat a ps3 egyedi konfigja miatt nem valószínű h lesz direkt backwards compatibility ott.
  • Totti5
    #160231
    Jaja, nincs játék Melyik E3at nézed?

    Eddig az volt a baj miért nincs. Most ha van ez a baj?

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.15. 20:25:20
  • Totti5
    #160230
    Hagyd abba. Mindenki felfogta. Koncentrálj másra. ( most már törlöm )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.15. 20:24:31
  • Ulthane
    #160229
    Amúgy jobban belegondolva ez a visszakompatibili egy genya dolog. Azért csinálták meg, mert nincs elég játék, ami elvinné a konzolt a hátán....

    A Mass Effect 3 jó szarul nézett ki, semmit nem tesz hozzá az X1.
  • darkSectorxxx #160228
    Para, sötétség volt, más semmi, lehet ezt másképpen is, mindegy, nektek ez elég volt, nekem kevés.
    Ahogy a Halo is valakinek elég volt, nekem tökmindegy lenne ezekután hogy a 4-et pakolják-e elém vagy ezt.
  • darkSectorxxx #160227
    Ja hajladozott a fa értem, és épületek meg más, semmi, semmi látványosság, nem az a látvány, nekem hogy hajlik a fa, meg omlik a fal, ez van a Witcher-ben, itt nem ezzel kellett volna demo-zni ez egyértelmű.
  • Renjike
    #160226
    Nem a gears 3ról beszélek hanem a mostani bemutatóról. Tényleg kezd sok lenni a hiszti.
  • Totti5
    #160225
    Nézd meg a Gears 3at és majd ezt jövőre. Hajrá. Ne bosszants fel az ilyen hülyeséggel...
  • Totti5
    #160224
    Környezeti elemek, rombolás ( még ha szkriptelt is bitang látványos ), a NÖVÉNYZET, csak én tátottam a számat miatta? hogy nézett már ki, mennyire baromi jól festett, mozgott. A szörny kidolgozása, mozgása, bőre. Sötét, komor a hangulat, teljesen más volt ez mint a Gears 3ban. Mechanika kb ugyan az, hisz az kb tökéletes. Ez nagyon ütött, kurrgen a javából.
  • darkSectorxxx #160223
    Gears 3.
    Végigvitted?
    Majd utána.
  • darkSectorxxx #160222
    Az előző 3 rész az előző generáción, előző motorral volt.

    Nézd meg a God of War-okat, és a generációváltást.
    Na olyat vártam.

    Vagy még van jópár régi játék, régi cím amin egyértelműen éreztem, hiába alapjaiban ugyanaz.
    Mondjuk Assassins Creed, ami télleg csak látványban fejlődőtt, de mégis még a környezet is sokkal szebb lett, pedig nem csőjáték.

    Nem ünneprontó akarok lenni, de hát. Basszus nem fogok hazudni csak mert a kedvenc sorozatom....
    Végigjátszom egyértelműen, kell a játék, de a nagy odabaszomot nem hozta nekem most.
  • Totti5
    #160221
  • Renjike
    #160220
    Gears végig teljesen sötét volt és para hangulat. Nem volt sokmindent nézni a karakter , vihar és szörny textúrákon kívül.
  • lwb
    #160219
    Backward compatibility és hololens. Lényegében ezek vitték a showt.

    A gears4 már lógott a levegőben, a többi meg nem volt újdonság, tudtuk hogy jönnek. A backwards compatibility nagyon sok eladást fog hozni nekik külföldön, ahol nem feltétlen RGH-val meg jtag-gel tolták a népek a 360-at ...
  • Totti5
    #160218
    Akkor pápá, nem kell ez ide, hogy neked mi nem. Most mondom utoljára és ne értetlenkedj. Nem szarrágni kell, hanem örülni. Sok sok sok játék lesz, jobbnál jobbak.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.06.15. 20:12:08
  • darkSectorxxx #160217
    A show-al nem volt baj, odapakoltak rendesen, csak a sok régi játékban vártam azt az odabaszok hangulatot, erre a Recore és a TR (pedig a TR-en érezni hogy technikailag nem mérföldkő, mégis nagyon intenzív a dolog) mutaott szerintem inkább.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.15. 20:11:10
  • darkSectorxxx #160216
    Mindenkinek.
    A környezet és az egész, a belső területek minden szó szerint egy fos nekem.
    Ez nekem egy ilyen generációban kevés, K-E-V-É-S.

    Nem tudom még a játék többi részében mi lesz, de ez kevés.

    Nekem a Xbox most Recore (ha nem csalódok ez az izelítő után, amit sugalll, a látványvilág, valami enslave-edféleségre tippeltem volna)
    Jó a kontroller, meg a kompatibillitás visszafelé.
    Meg Tomb Raider.

    A Forza szép, oké.
    Halo nem látom a 4-hez viszonyítva a generációt benne.
    Gears 4, meg ez kevés. A Doom sokkal szebb volt.
  • Renjike
    #160215
    A harmadik részben meleg volt és mindenki trikóban nyomta.
  • Totti5
    #160214
    Tökéletes show volt, de igazából ez nem is show. Folyamatos játék bemutató nagyon kevés pofázás.

    Tomb Raider elképesztő jól nézett ki, ahogy a Gears is. Halo 5 is nagyon szép, grandiózus lesz, érdekes story és karakterekkel de az a 60 fps liga ami látszik rajta.

    Annyi minden volt h hírtelen nem is tudom. Ja igen Forza, de csak tréler. Lesz gameplay is, majd akkor. Új kontroller brutáljónak néz ki.
  • darkSectorxxx #160213
    Várj azért a karakterek meg a ellenfelek, szörnyek, látni a látványt, de könyörgöm, a környezet, vagy csak túl sötét volt, nem tudom....nekem ez KEVÉS.
    Kibaszott Kevés....ha nem lenne QB, akkor nem biztos hogy sietnék a gépvásárlással, mert ez volt a 2. nagyobb cím ami érdekelt....
    Basszameg, ajánlom hogy a kövi gameplay-ben mutassák meg télleg a játékot.

    Ellenben ez a Recore!!!!
  • heady
    #160212
    Milyen volt az elozo harom resz?
    Open worldot vartal a szivarvany minded szinevel?
  • Renjike
    #160211
    A kötelezőt hozta . Hangulat nekem tetszett a kampány és a történet az majd kiderül és a többjátékos mód pedig megint felrázza az Xone közösséget.
  • Totti5
    #160210
    Menj már a hülyeséggel.

    Milyen legyen egy Gears? láthatóan eléggé más a hangulata és brutálisan jól nézett ki, de még 1 év:(
  • darkSectorxxx #160209
    Hát nem mégcsövebb sötét, semmitmondó gameplay-re.
    Semmiben nem gondolták túl, még animációkban sem, komolyan ráhúzták az U4-et cserébe az Order csőjátékmenetére.

    Legalábbis ez a mostani gameplay ezt mutatta nekem.

    A TR sokkal jobb ettől, pedig attól sem ájultam el.
  • Nikknev
    #160208
    Nem baj az,az előd több élményt és értelmet tartogatott mint az UC3....
  • Nikknev
    #160207
    Gyakorlatilag sem a gameplay sem a látvány nem volt mégcsak brutál sem nemhogy álleejtő....Ennél jóval többet vártam legalább látványban....
    Ha azt mondták volna hogy prevgen még talán azt is elhiszem kisebb túlzással....
    UE3 gondolom....
  • darkSectorxxx #160206
    Hát nekem a régiek inkább kiábrándulást okkoztak, az Új dolgok inkább letaglóztak...remélem a legjobbakat.
  • heady
    #160205
    Kerlek ird le mire szamitottal egy gears of war jatektol.
  • darkSectorxxx #160204
    Ez a Gears most nem az amire számítottam...:S

    Nem értem ennyi telett tőlük ennyi éve alatt?
    Ez gáz.

    most azt mondja realtime futott konzolon. El is hiszem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.15. 20:00:23
  • darkSectorxxx #160203
    Bárcsak olyan lenne.
  • Botond #160202
    Asszony azt kap szülinapjára, ha akarja, ha nem.
  • Kongy
    #160201
    EZ a játék minden perccel egyre Uncharted-osabbá válik nekem.
  • Renjike
    #160200
    Milyen nagy szájú nőt dobtak ki a színpadra.
  • Renjike
    #160199
    360 cím is nem? Akkor érthető hogy nem lesz olyan szép.