176613
banner
  • Botond #160518
    Egy elöregedő országban számomra is meglepő, hogy a 60-70+ éves, egyedül élő (kb havi 50-70 ezer forintból) nyugdíjasok mekkora százaléka van internet nélkül!

    És amúgy mucsaröcsögén, ahol csak 2 mbit van ott tényleg nem működik a digi terjesztés, mert bár míg emberünk napközben melóban van addig lejön az 50 gigás cucc, de ez nem alternatívája annak, hogy meló után még x órát belefeccöljön, hogy eljusson a civilizációba meg onnan haza egy lemezzel. Mert micsoda kiszúrás már hogy a digi letöltésnél egy perce se megy kárba az utánajárásnál meg igen. És 1000 mbitnél is van ám, hogy elindítom a letöltést reggel, aztán játszok meló után. A box meg kikapcsolja magát, ha végzett a letöltéssel. És tényleg ég és föld a különbség, hogy napközben amikor nem vagyok otthon akkor végig megy a box vagy csak 2 órát. Drámai javulás van az életemben, mióta csak 2 órát megy, de tényleg!

    Fantáziaország körülményein alapuló kifogásokat gyártasz, de semmi baj, már megszoktuk.

    Átlagsebességben világon 21. hely.

    Penetrációban az európai átlag fölött.

    Jöhet a következő hülyeséged!
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.06.19. 09:38:51
  • n000rbi
    #160517
    Így van, én örülök is neki, mert a 360 anno kimaradt. Az már más kérdés, hogy kb. 20 év múlva lesz csak időm tolni őket :D
  • Ulthane
    #160516
    Hagyjad az, de mindegy!

    Most mondtál két helyet, ahol van. Mellé van 202, ahol nincs. A felnőtt magyar lakosság 40%-nak nincs intenet a háztartásában (tegnapi hír), melynek egyik jelentős oka, az infrastruktúra hiánya.

    Az, hogy te valamit elképzelsz a világról, egyáltalán nem biztos, hogy úgy is van.
  • Moby
    #160515
    Amúgy akinek nem volt meg a prevgen annak ez kurvajó lehet. Shadow complex, gearsek, rdr stbstb...nem butaság rz, csak ez nem én vagyok :)
  • Ulthane
    #160514
    A többi húszhoz jó szórakozást neked! Annyi fáradságot nem vennék, hogy megnyomja a start gombot!
  • Moby
    #160513
    Dehogy fogok. Ott a 2 a oneon. Szebbebbjobbabestébé. Ami érdekelt 360-on, az megvolt. Olyan, mint ps-en a now. Érdekességnek oké, de hadználni már se időm se energiám. Ömlik a kontent a currgenre, ez a múltbarévedésre nincs ingerenciám.
  • Ulthane
    #160512
    Ez vicces?
  • Botond #160511
    Azé forza horizon1 ha kompatibils lesz akkor ne mond, hogy nem fogsz egy tökéletes gumiégetést nyomni. :D Kb ennyi érdekel engem is bwc-ből, de az nagyon. :D
  • Botond #160510
    Hát én 21-nek számoltam, de azon már meg sem lepődünk, hogy számolni se tudsz. :D
  • Botond #160509
    Haggyad már ezt a hülyeséget! Szüleimnél 130 km-re Pesttől egy 2500 fős faluban is ott az adsl 100+ mbittel, meg a chello is. Plusz amikor 8 megabitem volt akkor is le tudtam tölteni a 30 gigás max payne 3-at gond nélkül. Inkább csak arról van szó, hogy egyeseknek az az irreális elvárása, hogy mindenhol 1000 mbit legyen (nálam amúgy van, szintén vidéken, és még csak nem is megyeszékhely, sőt a legközelebbi megyeszékhely 40+ km-re van). Minek? Autóból is van ami 300+ utazóra képes mégsem látom a felháborodott tömegeket, hogy micsoda kiszúrás hogy a skoda octáviát megállítja a 190-200-as max. Az nem timbuktu külső, hogy ilyen f*stalicskákat adnak az autóboltokban, amikor a 300-as utazó is elérhető simán?!
  • Moby
    #160508
    A win10-es fícsörökre gondoltam. Ezt a 360 emulációt a felismerhetetlenségig leszarom :)
  • Ulthane
    #160507
    Tehát gyakorlatilag egy játék van jelenleg: Mass Effect.
  • Ulthane
    #160506
    Pest megyéből sem kell ahhoz kilépned túlzottan, hogy nemhogy szélessáv ne legyen, de még ADSL se nagyon 2 Mbittel. Nem beszélva arról, hogy mi van Timbuktuban.

    Hiú ábránd, hogy mindenütt 80 megabites netek hasítanak, Budapest egyes részein lehet, meg néhány nagyvárosban, de még az ország nagy részén mindez csak az álom kategória. Nem beszélve más országokról.

    Ezért lenne halott a digital only konzol, nem is merte meglépni a Microsoft, hülye is lett volna.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.06.19. 09:08:22
  • Muttley
    #160505
    és a nagyon várós :)

  • Muttley
    #160504
    a szégyen, pofám leszakad 2015-ben ilyet hogy mernek

  • darkSectorxxx #160503
    Nem gyenge az a fémtok. :P
  • Zavarodott
    #160502
    Ennyi pénzért akkor is ott a helye... q;)
  • Botond #160501
    Nekem pl. Hétköznap otthon vagyok, de hétvégén általában nem. De az X1-et nem akarom cipelni mindenhova, szóval szüleimnél mondjuk ha be tudok lépni a laptopról forzázni az nagy királyság. Cloudmentés steamen is erre jó, hogy máshol is tudom folytatni a játékot. Nem mindenki éli a mindennapjait négy fal között.
  • Macccy
    #160500
    ...
    Ne tegyél már hídba, mi a pöcsnek 2015 végén a lemez, mikor már a budiban is szélessáv van? Ráadásul nagyjából musthave egy halo-hoz az internetkapcsolat

    A prolibb edition-be amúgy tesznek lemezt is.
  • heady
    #160499
    £200/$250 és képesek voltak kispórolni belőle a lemezt...
  • Tyrant01
    #160498
  • Macccy
    #160497
    Totti én mindjárt sírok ... nembírom, ez kell ... KELL!

    Há mieez!?

    "Félek" ez lesz az első játék amit lemezesen, sőt Limited kiadásban meg kell vegyek a ONE-hoz, erre lehet nem elég megtisztelő a home-olt digi verzió. HALO szintén!
  • Macccy
    #160496
    BASZKI

    Ezt nem hittem volna, hogy 3 nappal az E3 után már működni fog a cucc, még ha csak a preview-al is! Dedurva lenne, ha a digitbe megvett Witcher 2-met, amit félúton UK és HU között elkeféltek, tudnám játszani XONE -al!!!
  • Renjike
    #160495
    Annyira nem fontos , ha valaki tud küldeni és küld is megköszönöm ezen felül viszont nem ügyködök.
  • orichalcos
    #160494
    Na ezt próbáljátok ki. Elvileg preview nélküli is működik a dolog.
  • Renjike
    #160493
    esetleg valaki tud küldeni erre a Preview programra meghívót?
  • Totti5
    #160492
    Eső + kormány + direct feed féle


  • Kongy
    #160491
    Én idióta eladtam a Kameo-t, pedig most tudnám tolni újra, 360 nélkül :( Forza Horizon megvan digitálisan, remélem hamarosan lehet tolni azt is, elvégre MS játék.
  • orichalcos
    #160490
    Plusz egyelőre csak 100 címet ígérnek év végéig, és feljött egy olyan pletyka is, hogy az Xbox 360-as gold játékok nem kerülnek majd a listába, mert így havonta a preview-esek több játékot kapnának...
  • Harlekin
    #160489
    Jah oksa...THX az infót!
  • orichalcos
    #160488
    Sok lehetősége nincs egyelőre sajnos. Most csak ezek a játékok mennek egyelőre:

    (Harlekin: Nehogy vegyél játékot, lassacskán rakják csak be a listába a játékokat, így tök felesleges lenne. Most NeoGAF szerint jön az éjjel pár új játék, olyan mint Gears 2-3, Halo 3, Halo Reach, de egyelőre nem erősítették meg ezt)


    A Kingdom for Keflings

    A World of Keflings

    Alien Hominid HD

    Banjo-Kazooie

    Banjo-Tooie

    BattleBlock Theater

    Defense Grid

    Geometry Wars Evolved

    Hexic HD

    Jetpac Refuelled

    Kameo

    Mass Effect

    N+

    Perfect Dark

    Perfect Dark Zero

    Super Meat Boy

    Toy Soldiers

    Toy Soldiers: Cold War

    Viva Piñata

    Viva Piñata: TIP

    Zuma
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.06.18. 20:50:34
  • Harlekin
    #160487
    Mivel sok játékom 360 ra nincs!Vajon miért:-D Ezért a defense gride amin kipróbálhattam és az totál úgy fut mint 360on!Holnap veszek valami komolyabb 360as gamát és tesztelem,de szerintem itt nem lesz ezzel hiba...Baszott jó
  • Totti5
    #160486
    Ennyike, könnyű árkéd játék



  • Totti5
    #160485
    Atyavilág ez is milyen állat lesz! ( előbb meg az U4 direkt feed-et néztem meg és padlón vagyok teljesen! )

  • Renjike
    #160484
    Mit próbáltál és hogy fut? :)
  • Harlekin
    #160483
    Most teszteltem le! TÖKÉLETESEN megy X1 en az xbox 360 as játék!!
    A letölthető játékok be kerülnek a my game and appsba jobra és ha letöltöd akkor a listába mint ahol a többi x1 es game van.Ott rányomsz és indul!Beszarás!
  • Moby
    #160482
    Preview beta hoz már valami újdonságot a nagysok jóságból?
  • darkSectorxxx #160481
    Csak úgy komunikálok mint te tegnap. Varga Béláné ugye.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.06.18. 20:04:53
  • Moby
    #160480
    Ezek után jogosan fognak az xbox rajongók darabokra tépni.
    Innen a lelátóról szurkolok nekik :D
  • Moby
    #160479
    Már nem műkődik tovább, hogy a trollkodásból úgy farolsz ki, hogy szellemi fogyatékosnak tetted magad.
    Ilyen elmeháborodott baromságot pont annyira nem feltételeztél, mint amennyire pontosan tudod mire jó a winplatformon a remoteplay.