176613
banner
  • darkSectorxxx #161011
    Arra gondol hogy továbbértékesítheted. :D
  • Moby
    #161010
    Ezt nem értem. Milyen értéke van egy plasztikszar korongnak? :) Mer pont ennyivel több, mint a digitverza.
  • darkSectorxxx #161009
    Ő, nem merad meg, de ha csökken legalább van (pesrez lesz egy limit ami alá elvileg nem csökken majd) míg a digitnek talán ha mindent külön profilra és eladni, akkor nevezhetjük értéknek. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 21:32:45
  • darkSectorxxx #161008
    Jó viccet félretéve, én nagy lemezpárti voltam, de ja, a boltban, sokszor használtan is drágább mint megvárni 1-1 sale-t.

    Steam-en pont vicces hiszen kibebaszottul nevettem hogy digi, és profilra regelés, holott itt lehetne lemezt eladni-venni mégis veszem a digitális játékokat. :D
    Jó ennek nagy része azért mert feleződik az értékük.
    Voltak iszonyatjó dolgok, az előző genről nem is beszélve.
    Hálisten összeségében a digitális témával elégedett vagyok, nagyrészebn, a dobozos játékok mostanában max fémtok miatt érdekesek, a régi játékaim 90%-a dobozban, vagy fémtokkal van eltéve kollekcióba, de PS-en egyelőre nem az az árszabás van amivel egy kollekciót tudnék indítani, majd később utólag használtan a nagy címeket.

    BB 100% hogy megveszem.
  • TomStorm
    #161007
    Pedig azoknak marad meg az értéke
  • Moby
    #161006
    Mert kezdem utálni a lemezes játékaimat, amióta itt is kinézőben van a stream. Drágábban meg pláne.
  • darkSectorxxx #161005
    Az 5500 az olcsóbb mint a 6000, miért vagy mérges? :DDDDDDDDDD
  • TDC Geronimo
    #161004
    sonynál nem karbantartás van, hanem a szokásos heti 2-3 lehalásból az egyik
  • Moby
    #161003
    Tegnap vettem meg használtban lemezesen a LotFallent hatezerér, most belépek a sztórba, és 5500..
  • n000rbi
    #161002
    Az, kukába való. Deals with goldon kívül mindenről csak egy ikont látsz, amíg külön bele nem mászol. Vicc.

    Szerk.: gondoltam akkor megnézem a Sony dealeket. Maintenance. Elmennek ezek mindketten a bús picsába.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.07. 20:58:44
  • TDC Geronimo
    #161001
    A konzolon borzasztóan szar a store. Remélem a win 10es redesignel együtt az egész store is át lesz alakítva
  • darkSectorxxx #161000
    Mondjuk nekem a GTA-ban lenne ilyen karakterek pl mint a WD-ban az lenne jó, mert ez a drogos anyádbaszlak stílus nem jön be.
  • n000rbi
    #160999
    Mondjátok már meg, hogy az ilyen ultimate sale-ekhez miért nem lehet a storeon belül egy elérhetőséget csinálni, hogy a paraszt direkt az xo-n lássa mit vehet olcsóbban? Miért kell ehhez külön eszköz?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.07. 20:26:05
  • TomStorm
    #160998
    Nekem WD jobban tetszik.A karakterek benne méginkább.GTA-ban borzasztó mind.Az NPC-k omg-.-
    De még a főkarakterek mozgása is gyenge.
    WD inkább érte el anno Next-gen szintet mint GTA5.Viszont tartalom odab@sz úgy GTA-nál,hogy azonnal felülkeredik a másiknál:)
  • darkSectorxxx #160997
    Hát a környezet is pl, vagy eredetileg ilyen lenn a dizájn, nem tudom.


    Nehéz megfogalmazni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 20:19:45
  • Totti5
    #160996
    Mi a fakó??
  • Totti5
    #160995
    Nem mondtam h nem jó.

    Kár hogy az ótóka nagyon gyenge benne.
  • darkSectorxxx #160994
    Az jópofa, ott a karakterek furcsák csak, animáció terén.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.07. 20:13:21
  • darkSectorxxx #160993
    Szélmozgás, hát oks így könnyü jo pontokat szereznie, de ettől nem lesz szép. :D látványos ha lengedeznek a cuccosok, de tiszta fakó hatása is van a grafnak, nem annyira teltek a színek benne.
  • Botond #160992
    Sleeping Dogs a legjobb. -.-
  • Totti5
    #160991
    Nézd, fényekben, város kidolgozásban, növények kidolgozásában ( szél, mozgás ) a mai napig bitang látványos. Ellenfele csak a GTA5, mert autós városi sandbox másik nem jelent még meg. Najó de, a Sleeping Dogs, de az B kategória. GTA szép, sőt nagyon szép. Hogy melyik a szebb már nehéz kérdés... nem szükséges dönteni azt hiszem.
  • darkSectorxxx #160990
    Ja úgy lehet, mondjuk én nem feltétlen megjelenéskor nyomtam, lehet abban a szent pillanatban nem volt semmi szebb, de nem is technikailag csak hanem az egész dizájn, nekem mondom max a karakterek kinézete.
  • Totti5
    #160989
    Mihez képest volt középszerű? 2014 májusában nem létezett a földön a WD-nél szebb városi sandbox.
  • darkSectorxxx #160988
    Jó de én pc-ön maxon megnéztem a WD-ot és nekem amúgyis önnmagában középszerűnek tünt a graf, a karakterek oks, de pl a környezet?
    Nekem nem tetszett annyira...bezzeg egy GTA.
  • Totti5
    #160987
    Watch Dogsot nem értem miért kell dobálni. Konzolon szépen volt optimalizálva, stabil 30 fps, nagyon szép látvánnyal, az első ótós sanbox ami lemászott a képernyőről. Én értem hogy tömeghiszti, mert volt egy E3 vagy akármi videó, de könyörgöm az a játék ami generáció elején megjelent olyan sanbox élményt nyújtott techben mint prevgenen előtte egy sem. Stabil 30 fps ( autóztál és nem nem ment át slowmotionba mint előtte a GTAk vagy akármi más sanbox ótós ), gyönyör látvány és részéletek. Oda volt pakolva az rendesen.

    ACnál elszúrták a frémet, ami egy teljesen más story.

    Division látványos, szép, de itt is csak a grafribancság lesz a lényeg sajnos és nem a játék tartalma, mert 2 éve E3on volt egy pre pre pre alfa demó megcsinálva vagyis agyoncsinálva. Sajnálatos, de ha valaki gémer akkor ezen túllép és azért fogja kedvelni avagy nem kedvelni amit day 1 megkap, de itt előítéletek alapján lesz az egész a szarba tiporva, hiába lesz kiváló játék. Mondjuk ez csak a rinyapicsa internetes HCk, kasszáknál a WD brutálisan teljesített ( szerencsére ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.07. 17:55:57
  • darkSectorxxx #160986
    Hát igen, szerintem ennek még kis idő kellett volna, sok az a bug amit ilyen végleges játéknál alapon nem szabadna elkövetniük, kisebb bugok előfordulhatnak mindenhol, de ilyeneket amik vannak, és nem csak witcher-nél játszák el ugye, még ha ők lennének az elsők, most mikor hallottam hogy a Ubisoft tanult az Asdsassins hibáiból , meg a Watch Dogs-éból, ja oks ez szép meg minden, de ott van a Division ez még a kibaszottnay hibákból okuláshoz kell számítani vagy az egy tanultunk a hibákból de mégsem sikerült téma?

    A többi játékuktól előre félek.
  • Totti5
    #160985
    Remélem a Cyberpunkot nem ez a technikai gárda fejleszti. Lehet hogy a Witcher 1nél az elég volt tudásban, de amit művelnek a 3al az kész kabaré.
  • darkSectorxxx #160984
    "The Witcher 3: Wild Hunt - kinyírhatja a mentéseket a kiszivárgott DLC

    Bármennyire is csábító, ne telepítsétek a The Witcher 3: Wild Hunt idő előtt kiszivárgott DLC-jét, mert a mentéseitek bánhatják a dolgot.
    A CD Projekt RED jelenleg nagyon elfoglalt azzal, hogy összehozzák a The Witcher 3: Wild Hunt eddigi legnagyobb javítását, az 1.07-es patchet, viszont ez azzal jár együtt, hogy a legutóbbi plusz küldetéssel ellentétben a héten nem kapunk új DLC-t. És ez nem véletlenül van így.
    A The Witcher 3: Wild Hunt közösségi vezetője, Marcin Momot Twitteren válaszolva egy kérdésre óva intett mindenkit attól, hogy letöltse és telepítse a nemrég kiszivárgott DLC-t, amely alternatív megjelenést ad Cirinek.

    A PS Store-on és Xbox Marketplace-en is felbukkant csomag Momot szerint véletlenül került fel és még nem fejezték teljesen be, szóval azt javasolja a játékosoknak, hogy ne telepítsék fel, mert a mentéseik bánhatják. Mi már nagyon várjuk, hogy Yennefer és Triss után Cirit is átöltöztethessük, addig is íme a DLC első ízelítője."
  • barmi
    #160983
    Üdv mindenkinek ! Csapattársat keresünk destiny arénához ! Jelenleg hárman vagyunk de nem mindig van meg a csapat a 32-es és 34-es arénához, kellene egy negyedik játékos aki kipótolja a csapatot ha úgy adódik. Hetente többször is bemehetünk az arénákba ha van rá igény mert a csapatból két játékosnak is több karaktere van, így ez sem gond.Igaz, hogy csak hetente egyszer adnak ajándékokat az arénák, de másik karakterrel dupla jutalom üti a markunkat ! Jelentkezni nálam privát üzenetben vagy itt a fórumon erre az üzenetre válaszolva.

    Köszi a figyelmet! További szép napot mindenkinek !



    Utoljára szerkesztette: barmi, 2015.07.07. 13:26:25
  • Moby
    #160982
    Jó az ötlet!
  • n000rbi
    #160981
    Inkább az Ori-t pótold.
  • darkSectorxxx #160980
  • Kongy
    #160979
    Az Alien téma eleve hidegen hagy, hát még egy szar Alien játék.
  • darkSectorxxx #160978
    Esetleg Alien CM? :D (ha lenne x1-re? vagy visszakompatibillitással? :D :D)

    2:10 remélem a veteránoknak leesik a zene foyltán a kis poénos utalás. :D

  • Kongy
    #160977
    Őőő hát nekem biztosan nem :D PS4-en anno végigvittem, és soha többet nem akarom látni sem :D
  • Moby
    #160976
    WD nem kell nekünk?
  • darkSectorxxx #160975
    :D

  • Kongy
    #160974
    Szerintem még annyit sem ér :D
  • LMNO
    #160973
    Sleeping Dogs D.E. 3e Ft goldosoknak
  • Totti5
    #160972
    Killer Instinct Complete Collection 6400

    Season 1-2 összes ruha, kieg + Ki 1-2 klasszik

    S kijött multkor a story mód is. Így már fullos a cucc, végigcsinálták. Remélem profitált nekik és nem feleslegesen élesztették fel a sorozatot.




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.06. 20:56:16