176613
banner
  • gduck
    #161251
  • n000rbi
    #161250
  • Moby
    #161249
    Támogasd!
    Vote-al, és terjesztéssel.
  • Kongy
    #161248
    Támogatnám. Már Steam-en meg App Store-on is lehetséges, akkor itt miért nem? Jogom van visszakapni a pénzem, ha hulladék árut adtak el nekem.
  • Totti5
    #161247
    Elértem a legjobb az eredményemet az F1 15-ben. Egy jó taktikával megszerzett 4. hely. 20 óra játék után. 5.5 pont.

    Annyira kíváncsi lennék hogy akik osztják, hogy tolnak le egy 25%os futamot. Nem kell több, az is elég nehéz. Legenden. Hogy nyerik halálra magukat, hogy lökik ki őket az AIk stb... ( akárhányszor összementem az AIval és visszanéztem az a szerencsétlen semmi rosszat nem csinált, én húztam rá, én tereltem le ). El nem tudom képzelni, hogy mi aza "lökdös" az AI folyamatosan. A legnagyobb kamikaze akcióimnál is ha tudja félrerántja a kormányt amikor látja hogy ebből kontakt lesz. Annyira jól megvan írva... ha közel vagyok mögötte, akkor más ívet választ és nekiáll védekezni. Ha előzöm és kicsit lecsúszok, csak arra koncentrál hogy jobban gyorsítson ki és támadjon vissza. Annyira élethű a viselkedése, hogy teljesen érthetetlen hogy valakinek ez a rossz AI definíciója.

    Kenterbe, szarrá, oda vissza veri az Project Cars AIt, és ez túlmutat a Raceroom AIn is, változatos viselkedésben és helyzetfelismerésekben. Assetto AIt meg sem említem, az horror kategória.
  • Moby
    #161246
    Nem lesz, már van. Itt működik a gépemen.
  • TDC Geronimo
    #161245
    Party Chat – Above the Friends list is a new option labeled Start a party (beta). This enables you to start a party chat or game chat with your Xbox friends across Xbox One and Xbox on Windows 10. Press ‘+’ to invite friends, and simply click on your friends to invite them to an online party.

    lesz one meg pc közöt party chat :o
  • darkSectorxxx #161244
    Sírok a nevetéstől! :D

    Basszameg mikor a kinektet belelökik a vízbe. :DDDDDDDD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.19. 16:27:54
  • Totti5
    #161243




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 15:28:12
  • Moby
    #161242
    Az ilyenek miatt lenne egyre nagyobb szükség a refundra a konzolos sztórokban. Ki kell sírni.
    Mondjuk te a collectorsod akkor is maximum felgyújthatod.
  • Totti5
    #161241
    ezen már nevetni sem lehet.

    Most ott tartok, hogy ha elindítom és esik a frém, akkor bele van égve az agyamba hogy ezek a kontárok lerontották. Lehet előtte is olyan volt, de most már nem tudom hogy igen avagy nem. Bármi hiba van benne, azt a 7 gbos csodapeccs miatt van. Így nem tudok ezzel játszani...

    Lehet előkapom a Dragon Age 3at és folytatom azt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 14:09:37
  • Moby
    #161240
    Hazug polák férgek. A videogéming legalja.
  • Moby
    #161239
    Én nem értem miért vagy ilyen bizalmatlan
    LOL
  • Totti5
    #161238
    Az ég világon semmi köze ehhez sem a Sony, sem az MS, sem a One teszernek. PS4en is szar, csak ott 1day óta, Xboxon meg tegnap óta.

    CD semmi szimpatikusat nem tett és még most hogy minden magukra borítottak, alá is gyújtanak neki, aztán lehet hogy náluk ez a módi és a sámánok most járják a táncot, igaz minden okuk megvan rá, milliós eladások csak úgy repkednek, úsznak a pénzben. A többi nem számít. A jófejséget 2015 január elsejével teljesen lerombolták, minden szavukkal, tettükkel azóta a mai napig. És még most is folytatják.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 13:46:38
  • manacz
    #161237
    Utóbbival egyetértek de azt a mai napig foltozni kellene nem kussolni. Nekem CDPR szimpatikus csapatnak tűnik, bízom benne hogy javítják hamar! Mellesleg tény hogy egy elfenekelést megérdemelne a One teszter.
  • Totti5
    #161236
    Addig tekerjem a fütyimre? várjam a peccs peccsét? 1hét 2 hét? honnan tudod hogy 100% lesz? Unity frémet javították a peccsek és nem visszafele ment.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 13:34:42
  • manacz
    #161235
    Ne erősködjél már úgy is jön egy hotfix ha az előző patch-csel jól ment. Ezt nem hagyják magára mint a Unity-t ami btw valamiért jó volt 23fps-sel átlagosan :)
  • kirol
    #161234
    Az XboxOne -on a játékok jó ha 30 FPS-el mennek. Persze Ps4-en is.
    Akkor a 4k-s videók min készülnek? Min fut a játék?
  • Totti5
    #161233
    Sok értelme van ezekszerint bármit is. PR a gyengéjük, for gamers. Ők azok akik nem amcsisodtak el. Ők a közvetlen, európai kis csapat akik fityiszt mutatnak az EA és Ubisoftnak. ŐK nem követik el ugyan azt. Tényleg nem, csak hatványozottan rápakolnak...

    Nem én ezenek nem írni akarok. Kimenni a GCre és leköpni őket és hozzájuk vágni a 40 rugós collectorst.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 12:05:51
  • darkSectorxxx #161232
    Ezzel ösztökélnek. :)
    Ahogy telík az idő, olcsóbb lesz úgy idővel szarabb is. :)

    Mint a pepsi cola. :)
    Csak az fordított arányban. :D
  • TDC Geronimo
    #161231
    Örülök hogy én végigtoltam még a kevésbé szar állapotába :D
  • n000rbi
    #161230
    Te is mehetsz nyugodtan a fórumba panaszkodni, ahogy mások, bár hogy mennyit ér, az kérdéses. Ma az egyik mod szépen zárta a ps4 framerate topikot, mert túl sokan anyáztak és nem tetszett neki. LOL
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.19. 11:37:00
  • Totti5
    #161229
    Megsámánozták Novigrádot is ezek az amatőrök. Fél-1 percenként fél másodperce megáll + elhomályosodik a kép majd viszajön miközben haladok a városban, mint ha valami töltene, vagy a jó Isten se tudja. Eddig ilyen nem volt.

    Remélem most nagyon sokan nagyon ugatna miatta hogy szétkúrták a játékot, mert a júzerek akik nem játszanak vele a videók alapján hányni tudják a mocskot meg felkelést szervezni Ubisoftm EA ellen is, de most itt van egy kézzel fogható mindenkit érintő dolog... harcoljatok, csinálják vissza... CDP mehet a kereszt tetjére, leönteni benzinnel és felgyújtani.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 11:34:37
  • Totti5
    #161228
    Nem tudom mekkora a szorzó, nyilván nő ahogy csökken a táv, hogy arányos legyen.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 08:51:09
  • partizan182
    #161227
    Na csak megvan a valasz, ketszeres a kopas :) Azt hittem dinamikusan tolja (egyharmad versenytav - haromszoros kopas), de akkor csak siman kap egy kettes szorzot. Szabalyokat nem kell magyaraznod ;)
  • Totti5
    #161226
    Ha kevesebb kört nyomsz mint a 100% akkor a kopás 2szeres. Éppen azért hogy ki kelljen jönni. Szabály szerint lágy és kemény keveréket fel KELL használni a verseny alatt, tehát 1 keverékkel amint elrajtolsz nem lehet végigmenni, mert az szabálytalan aki így tesz ( nyilván nem volt még rá példa mert nem lehet, az azonnali DQ ). Egyedül az inter és az esőgumi a kivétel ezalol, mert ha esik akkor nem kell keveréket cserélni, ha bírod akkor egy szett esőgumival is végig lehet menni, lásd a Spai videóm alant, AI sem ment ki.
  • partizan182
    #161225
    Nyilvan nem scriptelt, de ha 15 koros versenyt zuzok ugyanugy ki kell allni a felenel cserelni (ai is kijon) pedig annyit meg a szuperlagy is elbir siman irl. Nekem ugy tunik scale-el a versenytavval a kopás tempója, de ne feszits keresztre ha nem igy van, reg volt mar (a ps3 mam meg jol beszart nemreg szal meg tesztelni sem tudom)
  • Totti5
    #161224
    Nope, nem körszám alapján kopik ( persze nyilván az élettertam körszámra értendő a valóságban is, amit a Pirelli kiad hivatalosan hogy az adott gumikeverék hány kört bír ki ) a többi meg terhelés alapján, amit látsz a hőmérséklet kijelző diagrammon is, és érzed is hogy pálytól függően melyik oldala kopik jobban. Mint ahogy a fékek és a motor hőmérséklet is befolyásoló tényező. Helyzet az hogy mindent tud ez a motor és benne is van, persze a legegyszerűbbb azt mondani, hogy körszám alapján szkriptelt, és ha többen mondják akkor még többen átveszik és ez terjed el. Nem, nem így van, nem szkriptelt... van rendes kopás, mint bármelyik szimben ugyan azon séma alapján.

    2013-bam ez volt a gond. Lemodellezték a kopást, és ugye nincs már kipörgésgátló ezekben az autókban, amiven nem tudtak mit kezdeni a júzerek. Taposták neki, kipörögtt a hátsó kerék szarrá kopott a gumi idő előtt. Ezért lett lebutítva és kikapcsolhatatlan kipörgésgátló belepeccselve ami után már mehetett padlógáz és nem volt annyira kényes..........
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 08:00:58
  • darkSectorxxx #161223
    Nézd a jó oldalát, 20fps de legalább fix. :D
  • partizan182
    #161222
    Plusz egy, en is talan ha egyszer nyertem futamot a sorozatban, pedig csak medium ellenfelek ellen megyek (minden segitseg kikapcs + g25). Barmilyen videoban amint meglatom a racing line-t, nafasza, ezek se ugyanazt a game- t toljak mint en. Kb 30 perc az edzesen mire egyaltaln tudok menni egy tiszta kört.

    Kontrollerrel persze mas, ott iranyithatatlan ha legalabb egy kis traction controlt nem tolsz ra.

    SCt meg meg lehetne oldani, hogy 10 körön is elvezetes legyen, gumikopas is skalazodik a beallitott tavhoz ha jol remlik.
  • Totti5
    #161221
    +

    Eddig az volt a baja mindenkinek hogy miért októberben jön ki az évad véggén a játék. CODIE meghallagat a siránkozást, kiadták most évad közepén. Ez is úgy teljesen természetesnek lett véve, és jól bele is lett rúgva, mert nincs SC, ami tragédia* Az az SC aminek értelme 50-100%os távnál van, amit a kocjátékos soha az életbe nem tolt le. Ők a karriert is max 11 körön pörgették, könnyű fokozaton, mert hogy LEGENDEN sem sokan játszanak az hótziher. Én még egyetlen futamot sem nyertem a 2015ben... egyrészt ahhoz tökéletesen kellene menni kormánnyal is, és a pályát centire pontosan ismerni, de egy kvalin 1-3 másodpercet kapok az elsőtől. Eleve a pólra sincs esélyem, igaz nem is gyakorolok rá órákat, csak benyomom és tolom. Emberek betolják könnyű max középszintre és tolatva nyernek kontrollerrel bénázva, örülnek majd kritizálják hogy mennyire nem jó játék. Szörnyű.

    * CODIE mondta hogy peccselni fogják, az autókat, erősorrendet, azért mert hamarabb jött, így várható hogy fog még módosulni a dolog ( eleve már 1day peccsel új McLaren festés került bele, a következő lépés az új McLaren autó lesz )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 07:28:07
  • partizan182
    #161220
    Driveclubban pl nincs semmi körítés. Se örömködés se semmi, csak nyomod egymás után a versenyeket. Jószaris. A show meg eléggé hozzátartozik az f1 hez. De ahogy írta, is, ez kis marhaság volt, nyilván a harmadik után elnyomod.

    Splitscreen, safety car fájó nekem nagyon.
  • Totti5
    #161219
    Interjukkal egy gond van. Csomó meló, amit a játékos 1-2 max 3 alkalommal eljátszik, utána elnyomja. Előre leírt szövegeket amik ismétlődnek nyomkodsz. Nyűg, nincs értelme, semmi kihatása a játékra. Ez nem RPG... interjúk helyett ( ami talán a 2012ben volt utoljára?! ) most beletették az összes piltótát több helyzetben is. Mérnökökkel való beszélgetés, több animációs box, dobogó, pezsgőzés, grid stb... sok értelme ennek sincs, már most unom őket, nyomom is el, hisz 1 sémára épülnek, DE ilyen egyetlen másik autós játékban sincs, és sosem volt... itt mintha kötelező lenne ez a sok hülyeség, máshol meg nem elvárás... miért nem?!

    Engem jobban érdekel, hogy a titán kopóréteg az autók hasán hánnya a szikrákat ahogy a valóságban is teszi. Megcsinálták? MEG! Na az lényeges, hisz verseny közben kapott látványos effekt. De valszeg ez meg mást nem érdekel, mert teszekben kb meg sem lett említve. Ez nagy gond. A Codie az autentikus versenyszimulációra ment rá 2010 óta, ebben volt kiemelkedő mindig az adott évi F1, és ezen részét értékelik legkevésbé a játékosok és a teszterek... a giccs, a tudat hogy sok a "mód", sok a felesleges körítés a lényeges és nem az hogy minél élethűbb F1es versenyeket játszhatsz.

    Nagyon sajnálom, mert ha a Codie nem veszi meg a liszenszet 2016 után, akkor megteszi más, de jelenleg nincs olyan autós csapat a világon aki ilyet alkotni tudna. Bárki aki liszenszelt sorozatot csinált vagy csinál ( SBK, MotoGP, WRC ) kategóriákkal gyengébb, lelketlen produktumok minden téren, teljesen a középszarba beágyazódva, de az a vicc hogy sikeresek, hisz csinálják.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.19. 07:11:36
  • partizan182
    #161218
    Miota magyarra defaultol az IGN nem olvasom egyaltalan, tul nagy hassle az international menuben behozni az igazit.

    F1-hez: nincs meg a cucc, szal csak belepofa lesz, de a codie f1 cuccait szerettem mindig ( 2010 anno 0day volt, a 2013 mint definitiv verza is itt figyel a polcon), a sportot magát 98 ota (jesszus, 17 éve...) kovetem, futamot kb hármat ha kihagytam azóta.

    Ezek a lézerszkennes marhaságok nyilván azok, de azért pár dolog fájdalmasan hiányzik:

    - split screen, ez a leggázabb, gondolom nem volt meg a framerate, kurva sokat toltuk osztottban a haverokkal anno
    - coop kampány: sose volt szerencsem probalni, de gyonyoruen illik az f1 koncepciojaba
    - biztonsagi ótó: hatodik reszre igazan beletehettek volna, nyilvan nem egy nagy gameplay elmeny 15 percet mogotte szarozni, de 1 korre bejohetne a nagyobb baleseteknel, gumi melegen tartasa meg repulorajt poen lenne
    - (ez iksz hogy vane, ha van akkor szkuzi) interjuk, emailek etc: marhaság volt persze, de sokat dobott a hangulaton, kaptad az uj ajanlatokat az istalloktol meg a bullshit feedbacket, de adott a filinhez

    Jurogemer teszt eleg pontos, nincsenek háromszázan a codie-nal a projekten, ezt sikerült egy ev alatt megszülni. Attól még tetszhet neked, majd a 2017 megint fasza lesz (2010ben is mennyit anyaztam a box bug miatt...).
  • Moby
    #161217
    Nekem rengeteg van. Adjak kölcsön? :D
  • Totti5
    #161216
    Erre nincsenek szavak.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.18. 15:54:41
  • Snexi
    #161215
    gratulálok a fejlsztőknek
  • Totti5
    #161214


  • darkSectorxxx #161213
    Mondjuk nem vagyok haragtartó meg nem akarom kibeszélni a háta mögött, én ellettem volna ha néha kicsit visszafogottabb stílusban hallom beszélni.
    Az utóbbi időben kezdett mérsékelt lenni.

    És nem kívántam hogy csesszék ki innen , de akkor amikor volt afférunk eléggé megsértett, és nem volt más választásom....
  • Totti5
    #161212
    Skyline vagy mi a neve napok óta a gameren személyeskedik... Hihetetlen h micsoda alja emberek vannak. Innen kibasszák utána nem lehet másik oldalon írni mert személyeskedik minden hír alatt. Hányinger.