176613
banner
  • darkSectorxxx #161211
    most ebben egyetértünk
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.17. 18:43:38
  • Totti5
    #161210
    Jó teszt!, éppen most olvastam a 6 pontos gamer365-öt is... borzalom.

    Milestone mocskokra szoktak 5-6 pontot adni. Azért az F1 és a Codie az Olasz kontárokhoz képest egy teljesen más kategóriát képviselnek, legalább is szerintem... ennél jobb liszenszelt autós sorozat nincs és nem volt a 360as érában sem. Annyival mindenki felett mennek a részletekben és az autentikus hangolat megteremtésében. Sajnos ezt kevesen értékelik... kvázi feleslegesen dolgoznak vele:(((((
  • n000rbi
    #161209
  • orichalcos
    #161208
  • Firerock
    #161207
    Az F1 2015 Júli 21.-én jelenik meg az US Store-ban. Előrendeltem. Mikor játszhatok vele? Az Amerikai 07.21 0:01 az nálunk mikor van?
  • darkSectorxxx #161206
    De nemám, már beértem mint egy jó bor. :)
  • orichalcos
    #161205
    Na hozzánk is kikerült, mi 85-öt adtunk rá, de PS4 verzió alapján. :) Ahogy olvasom netet kb ennyit ér a játék, csk a PC-s kiadást megint elcseszték.
  • Zozo76
    #161204
    akkor te sem vagy mar mai darab :)
  • darkSectorxxx #161203
    Azért nem mindenki pro f1-be ezt is vedd figyelembe, én régen 286-os pc-n tóltam. :D
  • darkSectorxxx #161202
    :D
  • Totti5
    #161201
    Na még egyet fröcsögök, kíváncsi voltam időben mi az eltérés, mert érezni nagyon lehet :

    McLaren 1 kör bemelegítő után egy gyorskör Hungaroring: 1.28.554
    Mercedes bemelegítő körön!!!, ami csúszósabb alapból a hideg gumi miatt : 1.24.718

    Szerintem van eltérés.

    Elbeszélgetnék ezzel a gyerekkel, bemutatnám neki az F1et.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.16. 20:45:57
  • Totti5
    #161200
    Beleolvastm a HSZekbe is.

    Kérdés:
    "Pl Alonsó autója ugye ebbe az évbe nagyon gyenge.
    Ez a játékba is ki jön?hogy utolsó helyen egyikén versenyez?"

    Válasz
    Richie0717_IGN
    Ha McLarennel mész nem veszel észre semmit.

    Nekem valami extra verzám lehet, mert ha Mekivel megyek akkor kisebb a tapadás, gyengább a motor. Közel nem tudok olyan kört menni vele mint egy Mercedessel. Az a McLarenhez képest űrhajó. Hazudás megy az nagy üzembe... legalább teszetlnék le, nem csak megírni a marhaságokat :( szegény Codie, a lelkét kiteszi és ilyenek kap vissza.



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.16. 20:19:34
  • darkSectorxxx #161199
    Hát kár lett volna időt pazarolni rá, ha jól emlékszem Activision játék, inkább valami másra pazarolják az időt szerintem.
  • Totti5
    #161198
    Látom a magyar IGN lehozta az F1 2015 tesztet. Ezt az egyet elolvasom...

    5.5 a vége. ÖT, EGÉSZ ÖT. Na nézzük akkor ezt át mi a gond vele, hogy szégyenletes 5 pönt, ami már már egy gyenge játék.

    "2014-re a Forma 1-ben az egyik legnagyobb változást az 1,5 literes V6-os"

    Nem 1.5 hanem 1.6... biztos elgépelte. ( LOL ) Ha már a 2. bekezdésben látszik az F1 iránti teljes inkompetencia akkor mire lehet számítani később?! ez egyre izgalmasabb!

    "A motorok között karakterisztikában nagyon nagy eltérést nem tapasztaltam (még a 2014-2015 összevetés alatt sem), de a teljesítménybeli különbségek természetesen azért érezhetők."

    Én igen. A Honda motor minden téren gyengébb mint a Merci motor. Mercis autó DRS nélkül szélárnyék nélkül sima kigyorsításon elmegy a Honda mellett. Ezen kívül mit a francot kellene érezni? kevesebb lóerő, kisebb nyomaték, kisebb sebesség. Tökéletesen le van balanszolva. Mint ahogy a Rönó is gyengébb mint a Merci motor a játékban is.

    Alant a videón éppen egy Merci vs Honda 0:40 másodperc. Hát mi ez ha nem különbség?

    "Összességében azonban sajnos a gumik fizikája erősen butítottnak tűnik, Abu Dhabiban például a valóságban egész komoly gondot okoz, hogy a nap egyre kevésbé világítja meg a pályát, ami ennek megfelelően a verseny ideje alatt akár 10-15 fokot is hűl, ám ebből a játékban nem észlelünk semmit."

    Baszkikám, ilyen szinten még a vérszimekben is necces a modellezése és nem is mindegyikben van. Na pont ebbe KELL ilyen szinten, amikor a 90% a játékosoknak azt sem tudja ez mit befolyásolhat, nem hogy érezni hogy van ilyen.

    " A pályák nem lézerszkenneltek, ami költségkímélő lehet ugyan, de nagyon rombolja az összképet"

    Mi a túrót rombol? az út széle 1 miliméteres pontosság helyett 30 centin belül mozog? az aztán lehangoló, rossz nézni, egyszerűen rombol, vállalhatatlan. Ahogy mász a pályán kiszúrja az ember szemét hogy ez nem lézer, itt centikben mérhetőek az eltérések. Borzalmas.

    "PC-n nem próbáltuk ki a programot, de a fórumok tanulsága alapján ezzel okosabb is várni: jelenleg komoly szaggatásról"

    Űber atom fix 60 fps. Nem a fórumokat kellene olvasni, hanem PCn is tesztelni. Van PCje az IGNnek? nyilván. Akkor meg?! lehet van olyan konfig kombó amin nem megy, de pl nekem 80%al kevesebb a töltési idő ( ez nem vicc, komoly, megnéztem tegnap a 2014hez képest ), és jobban is megy mint a 14. Ultra maxon fix 60.0 mindig, esőben hóban. Nyilván szerencsés vagyok, de sok ilyen mázlista van a világon és vannak akiknek meg nem megy jól, de ez PC, minden játékra igaz. Persze az F1 PCn szaggat, mert a fórumon írták....

    " nincs lehetőség saját pilóta megalkotására, hiányoznak a challenge-futamok, a klasszikus autók és versenyek is – ez mérhetetlenül puritán így"

    Felháborító. Retró autók a 2013ban voltak csak, s senki nem mondta hogy lesz a jövőben még egyszer. Retró nincs de fullos 2014 pakk benne van mint extra. Botrányos! Challenge fun tudott lenni, de semmi extra, nem egy hiánypótoló mód. Lehet hogy lesz majd jövőre megint. 2014ben sem volt, de ez lényegtelen gondolom. Van benne pró mód mint új és persze VB címért lehet fullos F1 évadot tálalással, körítéssel, videókkal, bejátszásokkal mindennel együtt. Erről szól az F1, semmi másról. 2015ös évet játszhatod végig autentikusan, fullos szabályrendszerrel.

    "A látvány nem rossz, de sajnos nem érzem, hogy öt évvel és egy konzolgenerációval előrébb lennénk ahhoz képest, ahol az F1 2010 tartott. "

    Én betettem volna helyébe a 2010 megnézni az milyen volt... meg a 2014-et is. És majd utána a 2015-öt.

    "A fények valóban szebbek, mint eddig valaha voltak a sorozatban, de összesen ennyi a kiemelhető."

    Ennyi? autómodellek poligonja, textútra felbontás nagyot ugrott, pályák szintén szebbek. Animált 3D fű, animált sóder, animált pocsoja. Esőben teljes új shéderezés, valós tükröződés mindenen, a pocsoják és a vizes aszfalt között is más a tükrüződés illetve az autón is. Lehetne még sorolni, de elég ennyi is.

    "A fizika itt-ott fejlődött ugyan, de a tökéletestől messze van:"

    Mivel ez nem űberHC szimulátor. A fizika minden téren fejlődött. Tapadás, kanyarsebesség, fékezés, gumi oldaltartás, elektronika ( kipörgő kerekek ), 360 fokos valós kormányszog 1:1ben irányítás ( eddig 270 fok volt ). De csitt, csak egy kis lépés! Lényegében teljesen újra lett írva az egész. Jobb FFB, kormány mellett mindenféle kamu mellőzése. Érezni ha elmegy az autó segge, a korrigálások magától értetődőek annyira természetes a kapcsolat. Iyennek kell lennie. Sose volt ilyen. 2015ös F1 ilyen, óriási a fejlődés ezen a téren.

    "az iRacing már évekkel ezelőtti változatában is köröket vert az F1 2015 gumifizikájára"

    iRacing egy online hardkór szimulátor, egy bizonyos hardkór rétegnek. F1 egy multiplat populáris autóverseny. Mi köze van a kettőnek egymáshoz?!

    "A DRS sem érződik annyira, mint a korábbi epizódokban, ami talán kicsit meglepően hat elsőre"

    6:15, mi nem érződik? játszott ez egyátalán vele?!



    "Sajnos a kormányzás is nagyon furcsa, mintha lenne rajta egy kis rásegítés"

    Nincs. Nem fura. Sosem volt ilyen jó és ennyire közvetlen. Kormánnyal nézte? kontrollerrel nyilván van valami... az meg kit érdekel? oda kell is, mert halál lenne anélkül. Így is az segítégek kikapcsolása mellett.

    " az F1 2015 a felszín alatt egy jócskán butított és egyszerű autós játék lett"

    LOL , bezzeg az iRacing!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.16. 19:53:16
  • orichalcos
    #161197
    Mert a Prototype-hoz nem nyúltak hozzá. MÉg a fullHD sincs meg. Ugyanaz mint prevgenen.
  • TDC Geronimo
    #161196
    Onnan még nagyon sok van hátra
  • darkSectorxxx #161195
    NFS igen sehol sem 9-10 pont csak a trailer-ben. :D
    Pont ezaz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.16. 19:00:46
  • Totti5
    #161194
    Nem, a 2. része jobb, több volt minden téren.

    NFS Undercover sehol a világon nem 8-9.

  • darkSectorxxx #161193
    Ja tudom a QT egy szar, de a Prototype talán az első része lehet 7-8 pont olyan 7-8 mint egy NFS Undercover 8-9 meg 10 pontos értékelése.
    Nekem baromi nagy csaldás volt, pedig aztán a dizájn szempontból nem lett volna gond, a karakter nekemis szimpi volt, ez az egész szörnyes téma, de a gameplay-t meguntam , nekem ez max átlagos.
    De semmiesetre sem az amiből mégegyszer 15-20k-ért vennék egy példányt.
    Inkább elcserélem egy fél másik remastered-re....

    nem is az a baj hogy megjelent, nem kötelező megvenni, csak ilyenkor mindig azt veszem hogy, na ehelyett más is jöhetett volna.
  • Totti5
    #161192
    Téves a Protoype nem volt "kibaszott szar". Tudod a Quantun Theory az a 2-3 pontos kibaszott szar. A Proto a 7-8 pontos cím.
  • darkSectorxxx #161191
    Hát annyi hogy a Prototype egy kibaszott szar játék volt régen az Uncharted meg nem.
  • Totti5
    #161190
    Az miért van az hogy a Prototype kollekció lehúzás, szar, minek, hülye aki megveszi, szemát Acti.

    Az miért van az hogy az Uncharted kollekció Isten ajándéka?

    Miért van ennyire kettős mérce, amikor ugyan arról van szó?

    Tegnap fröcsi ma meg nyali van ugyan azon a hír alatt, csak a címe más a játéknak.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.16. 18:36:35
  • Totti5
    #161189
    Wicser3

    Ködsziget hány %a a fősztorinak? írta, hogy fordulópont és mentsek, aztán 4 küldit el is kaszált amint beléptem a szigetre. Valszeg visszamegyek és megcsinálom ezeket előtte.
  • orichalcos
    #161188
    Augusztus végére várjuk...
  • Totti5
    #161187
    Nyilván hogy onnan tölti be, PC sem csinál semmit HDD nélkül. De miért van a gép HDD nélkül? Xakta...
  • TDC Geronimo
    #161186
    Kíváncsi leszek mikor lesz az új UI previewbe. Október környékén jön ki úgyhogy gondolom majd szeptemberi preview buildben benne lesz. Akkor majd feliratkozom újra.
  • Zozo76
    #161185
    lehet a rendszert onnan tolti be
  • Totti5
    #161184
    Hogy hogy nincs hdd?
  • toza #161183
    xbox one -nal az miert van h hdd nelkul nincs kep? tv sem ismeri fel ezkozt?!eleg gyagyasag..
  • darkSectorxxx #161182
    Megtiszteltetésnek veszem :P
    Már hiányoltam. :P
  • Totti5
    #161181
    darkSector kedvéért!
















  • gduck
    #161180
    Mondjuk a design lehetett volna picit szexisebb, ha már Laráról van szó :D
  • Totti5
    #161179
    Ez kész.

    Triss mellékszál : Now Or Never

    Mennyire kell gyűlölni a játékot és a fejlesztőket hogy ezt valaki egyszerűen skippelje amikor segítséget kér Triss?!!! hosszú volt, változatos, összetett és a vége meg :) kivi leszek mi lesz ebből, hogy így döntöttem.
  • darkSectorxxx #161178
  • Totti5
    #161177
    Dynamo lebegő trükkje a múlté :)

    Ám nem az a vicces hogy lebegett egy láda a levegőben, hanem az hogy rá tudtam ülni :))
  • darkSectorxxx #161176
  • TDC Geronimo
    #161175
    TR most 1900 ft. Ha esetleg valaki nem tolta volna itt a remek alkalom.
  • Totti5
    #161174
    Amikor 3 Witcher becsiccsent mint a disznó és telefonbetyárkodnak Azok a szövegek, poénok ami ment! Haláli volt.

  • Totti5
    #161173
    Az mennyire kemény már hogy a pörgettyűs, kizúmolós, össze vissza mutat mindent, csak a lényeget nem visszajátások után, a Cidie az első akik megcsinálták az ultimate TV közvetítés változatot, ahol kb minden a helyén van?!

  • Moby
    #161172
    Megvetted? Ma lepörög a knightfall protocol, szerintem utána ez jön.