176613
banner
  • gduck
    #161291
    Ezt most nem tudom értelmezni...
  • gduck
    #161290
    "Nektek is nagyon könnyen karcolódik a gépnek a lakkos része" -> IGEN ;)
  • Harlekin
    #161289
    NEM NEM
    Tudod mi a legviccesebb!?

    TE

    Mert bedobtál ide 1 értelmetlen hsz-t és vártad rá a csodát.Mivel itt nem életszerű az, hogy valaki feltesz 1 olyan dologról kérdést ami 1000000 bol 1 szer előfordul!? (mármint,hogy valaki főldhözver 1 boxot és szétesik.)

    Miből gondoltad,hogy ezt a minimális kicsi pici informáci kihagyásával,majd itt bár ki érdembelii választ tud adni a HDD hiányra és ennek következményére!?
    Rajtad kívül garantáltan senki nem találkozott ezzel a hibával.
    Utána bedobod,hogy mekkora ász vagy,mert szétszedted és rájöttél a hibára és hogy ez mekkora szar,hogy nem megy hdd nélkül.Tényleg mekkora szar,hogy 1 eszköz ami most nem is létezik hdd nélkül az nem megy nélküle.Plusz elég nagy mechanikai behatás érte,ha egy kábel lecsúszott!
    Ajánlom figyelmedbe,hogy mi mit bír ki!!!!


    xbox360 volt hdd nélkül értelem szerűen ment hdd nélkül a hdd-s is.PS 4 be cserélhető a hdd ezért a suttyó felhasználók miatt megoldották,hogy ha nincs benne,mert a barom elfelejti vissza tenni akkor is elinduljon.

    Majd elkezdesz értetlenkedni,hogy a topikot ki hogyan és miként használja!
    Jó hogy betévedtél ide,de tényleg!!!
    Szerintem törd ketté a térdeden a boxot és vegyél ps 4 et, mert az ahhoz tartozó fórumon biztos díjazzák a hozzászólásaidat!
  • toza #161288
    de hat minden jateknak van sajat topikja.. akkor meg minek :) ez a szomoru igen..h nincs is exluziv mostmar.. erdemes csak kesobb, hasznalt konzolt venni , par honap alatt olcsobba valo jatekokkal stb.
    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.07.23. 12:17:13
  • n000rbi
    #161287
    >azt h egyaltalan nem exluziv jatekokrol beszelgettek csak

    Ezt meg én tartom viccesnek manapság, amikor egyre kevesebb ex-cím jön.
  • toza #161286
    (szeretnem megjegyezni tovabba h 360 meg one egytopikba vonasat es azt h egyaltalan nem exluziv jatekokrol beszelgettek csak ,ezt tovabbra is nagyon viccesnek tartom..)
  • toza #161285
    ja ,csak vettem(40 ert dobozzal mindennel) egy nemmukodo- elejtett xbox 1 et es nem volt se kep se semmi csak "bekapcsolt " meg pittyeget.. tv sem ismerte fel."nem adott jelet hdmi.."

    szetszedtem es !!levolt csuszva hdd csatlakozo!!..vissza raktam,tokeletessen mukodik..csak furi h hdd nelkul se kep se hang..ps3-4 legalabb ki ir eztazt stb..

    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.07.23. 11:39:49
  • manacz
    #161284
    Funny. Engem az első kanyarban kilökött Hamilton. Aztán az utolsó körben megint :) De a többi kanyarban tényleg látható volt amit írtál. PC-n játszom igazából, szóval itt némileg off. De első F1-es játékom, nem igazán szeretem ezt az autósportot, de ezzel jól elvagyok most és kimondottan jól optimalizált játékról beszélünk! Stormy Hungaroringen 100+fps...lenne ha nem Vsync-elném le 60-ra :) Off vége!
    Utoljára szerkesztette: manacz, 2015.07.23. 11:31:53
  • Rage47
    #161283
    én most gondolkozom a gyors végigjátszáson és eladáson, ez egyre rosszabb lesz így
    és valóban, a magyar oldalakon semmi nincs
  • Totti5
    #161282
    Kőkemény. Kicsit ráhúzom külső ívről és érzi hogy összeÉRHET a kerék és inkább elrontja a kanyart, minthogy kontakt legyen.

    "direkt kilök az AI, sosem volt ilyen rossz"




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.22. 20:57:46
  • Totti5
    #161281
    A Turn 10 Studios lerántotta a leplet az egyik új, eddig még nem ismert Forza Motorsport 6 helyszínről. Lime Rock Park eddig még nem szerepelt Forza játékban, így ez mindenki számára egy teljesen új kihívás lesz.



    Forza Horizon 2 : két ingyenes Porsche modellt a Forza Hub alkalmazáson keresztül lehet letölteni, bárkinek. Júli 24ig!

    2012 Porsche 911 GT2 RS
    2012 Porshce Cayenne Turbo
  • Totti5
    #161280
    Azt hittem hogy egy restart talán megoldhatja, és csak nekem volt szar, de akkor ezt belepeccselték szándékosan mindenkinek. Mondjuk azóta nem játszottam, és nem is nagyon akarom:(
  • Totti5
    #161279
    Az a szomorú hogy ez a 7-10 fps butítás sehol nem csapódott le a magyar oldalakon. Amikor PS4 vs X1 van megy a szakértés, amikor béta állapotban van a DF teszt, megy a szakértés, most hogy X1et szándékosan lenyomták a szarba, olyan csönd van hogy félelmetes...
  • Renjike
    #161278
    Tales of Vesperia 1000 forint alatt bűn kihagyni.
  • Rage47
    #161277
  • mychroleslie
    #161276
    De ha tud valaki jó fórumot ahol ilyen témában tudnak segíteni, azt is megköszönném. :)
    Üdv, Laci
  • mychroleslie
    #161275
    Szia!
    Köszi a választ, de pont azért kérdeztem itt, mert nekem semmilyen tapasztalatom nincs az XBOX360-al kapcsolatban. A neten nézegettem már korábban is azokról amiket írtál, de számomra káosz amiket írnak. Gondoltam itt tapasztalt xbox tulajok vannak, akik tudnak nekem segíteni mit érdemes, mit kell kerülni, melyik mire jó pontosan.
    Ezek szerint tévedtem. ;)
    Üdv, Laci
  • TheHUNgunner
    #161274
    Mármint arra kérdés igen a válasz, hogy van rajta védőfólia? :D
  • gduck
    #161273
    Nekem rajra van egy Panda usb hub, de a karcokat nem figyelem :D Olvasmányain alapján viszont a válasz a kérdésedre: IGEN!
  • TheHUNgunner
    #161272
    Sziasztok! Xo tulajoktól kérdeznék. Nektek is nagyon könnyen karcolódik a gépnek a lakkos része? Kb kétszer rá tettem a kontrollert és azon kaptam magam hogy hajszál karcos. Az is érdekelne hogy alapból nincs rajta valami fólia? Mert ugye a tápnak a fényes részén volt viszont magán a konzol nem véltem felfedezni, vagy van rajta csak nagyon rá van lapítva, illetve ti hogy védekeztek a karcolódás ellen? (azon kívül, hogy nem tesztek rá semmit és vigyáztok rá..) Köszi!
  • gduck
    #161271
    Még a szememet is be kellet fognom, rosszul ne legyek

    Iszonyat jól néz ki ;)
  • TDC Geronimo
    #161270
    Broaf. Combat iszonyat gazul nez ki. Mi ez a darabos mozgas? Ez batman kozeleben sincs. Nagyon kipukkadt ez az ac lufi mar.
  • Rage47
    #161269
    nekem is ezt csinálja :( akkor nem egyedi
  • Totti5
    #161268
  • Totti5
    #161267
    A köteles gyors mászás fasza lesz. Meg a multiple kivégzés is. Ezek Batman AK feelingű dolgok. A lovas kocsi is tetszetős.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.21. 18:50:43
  • Harlekin
    #161266
    Itt érdemben senki nem fog tudni neked erre válaszolni,mert nem lehet.
    Viszont ha Googleba beírd ezeket a szavakat,hogy RGH,FLASH akkor minden kérdésedre megkapod a 100% os válaszokat.
  • mychroleslie
    #161265
    Sziasztok!
    Van egy ősöreg régi fekete XBOX-om (az első), és a lányaim unszolnak hogy cseréljem már le. :) Gondolkodok a 360-ason, azonban ahogy hallom ennek a chippelése már korántsem úgy működik ahogy a réginél volt. Nem egészen tiszta hogy működik ez a 360-nál, azaz mi lenne a jó megoldás? Ha lehet írt lemezekről tölteném fel a játékokat (tudom, pfúúj. :D ). Azaz mit veszítek a chippeléssel, mit nyerek, tehát hogy is működik ez?
    Előre is köszi a segítséget, üdv Laci
  • Harlekin
    #161264
    bazeeee ved fel azt a fost,ha csörög!!!!
  • Moby
    #161263
    Finöcsi
  • darkSectorxxx #161262
    Hu nagyon köszönöm! :)
  • Firerock
    #161261
    33,1 széles
    27,2 a mélysége
    8,3 a vastagsága
  • darkSectorxxx #161260
    Sziasztok, ha valaki megtenne nekem egy szívességet, nagyon örülnék neki de télleg.
    3 dolog érdekelne, az xbox 1-nél.

    magasság-szélesség-mélység (talpakat is beleszámítva értelemszerűen)
    Pontos adatok érdekelnének, ha tegyükfel egy téglatest (dobozba helyezném, mekkora doboz kellene)
    Ha valaki ezt nekem lemérné, nagyon megköszönném!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.21. 00:46:12
  • darkSectorxxx #161259
    Télleg csúnya.
  • Totti5
    #161258
    Kinek ment a kérdés?

    "Alig szebb mint a prevgen" "nincs nagy eltérés" "ez még mindig a régi motor" "többet vártam az új genes F1től"











    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.20. 19:14:19
  • Firerock
    #161257
    Mivel játszol?
  • Totti5
    #161256
    Letehetetetlen a cucc. Véletlen betettem a 2014et. Te jó Atya Út Isten. Hogy bírtuk azt?!
  • darkSectorxxx #161255
    supportban elsők!
  • orichalcos
    #161254
    Na, respect. :)
  • Harlekin
    #161253
    Na most tényleg le a kalappal MS előtt!!!
    2013 ba vettem a boxot! 2014 karácsonyakor meg kaptam 1 új camo kontrollert.El is feledkeztem a fekete kontrolleröl.Tegnap beszart a camo(szokásos húz a jobb stick felfelé),mondom sebaj elő a fekete.Bekapcs húz a stick felfelé(mert erről elfeledkeztem) csak itt a bal...Fasza van 2 kontroller ami szar.Suport felhív elmondom a történetet,hogy azt 2013 ba vettem(gari nincs) és az már akkor szar lett csak az újat használtam és ez most tudatosult bennem.Most így van 2 rossz mit lehet tenni.Mondja semmi gond pár adatra szüksége lesz bediktálom.Közölte,hogy mindenképpen segíteni fog ezért a megoldás,hogy kér a fekete helyett csere kontrollert csak a régit vissza kell küldenem(holnap jön érte UPS) és az ahogy megérkezett indítja a másiknak is a cseréjét...Tehát iszonyat királyok!!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.07.20. 13:32:08
  • gduck
    #161252
    Jó kezdeményezés!
    Az E3-on nem azt mondták, hogy lesz a játékoknak kipróbálható verziója?