176613
banner
  • Totti5
    #162093
    Az is, mozgás sem teljesen 100as.
  • Kit--Kat
    #162092
    A béna kamera beállításokra gondolsz?
  • Totti5
    #162091
    Azért persze nem hibátlan, vannak gány dolgok. Ilyen a visszajátszás ami egyre távolabb van a minőségtől. Képtelenek jól megcsinálni 1ről a kettőre lépni. Codemasters is balfasz volt ebben egészen az F1 2015ig. Érdekes mód vették a fáradtságot és megtudták csinálni normálisan mindenféle gagyi hülyeség nélkül. Élvezet azokat nézni. Forzát meg fájdalom a legtöbb pályán:(((
  • Totti5
    #162090
    Oké!



  • Macccy
    #162089
    Ezek mind mind gyönyörűek tényleg, de nézd meg a Lotus F1 gépet belülről
  • gduck
    #162088
    Gyönyörű, aki ebben hibát keres, az max. az esernyőket hiányolhatja :)
  • Snexi
    #162087
    na elcsábultam és én is megvettem :(
  • Totti5
    #162086
    Passz, eddig nem láttam lowres dolgot benne.

    Rengeteg csudaság van.

    PL.:

    Lagunaseca homok. Egyrészt az aszfaltra is rá van hordva, másrészt látni egyes szakaszokon ahogy a szél átfújja a homokot. Megállsz és látod hogy kisebb nagyobb intenzitással megy. Kész....


    Gumifalak is mozognak. Ahogy nekicsapódsz úgy rongálódik, leesnek a gumik stb...


    Az összes hurka, vízelvezető árok és minden... fullextrás kidolgozás.


    Csakúgy.



    Csak most látom. Nincs ablaka a cuccnak, beesik az eső........


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.11. 19:25:06
  • orichalcos
    #162085
    Hja ahogy olvasom nem mindenkinek lesz erre lehetőség. :(
  • Macccy
    #162084
    Jajh, megnéztem videókon milyen az F1 -es gép .... Remélem a kocsi matricákat peccseli a T10, mert sok helyen csúnyák. Ez a Honda még csak-csak, de amikor a Lotus E23-on a karnyújtásnyira levő lotus felirat is low-detail az már joggal bántja a játékos szemét.
  • TDC Geronimo
    #162083
    Próbáltam demo :)
  • Totti5
    #162082
    Helyzet az hogy a fotomód és ingém közt nüansznyi az eltérés. A lenti képek amúgy nem fotomód képek, csak free kamera, nincs renderelve nincs rajta extra AA.

    Ez meg sima ingame.


  • TDC Geronimo
    #162081
    Ja ha nem láttad még, akkor oké :)
  • Totti5
    #162080
    Én csak arról tudok beszélni amit saját szememmel láttam. Sorry. Eddig mindent kivéve a DC esőt. Majd eljön az ideje annak is.
  • TDC Geronimo
    #162079
    liveon kapsz majd üzenetet, azt megnyitod konzolon és ott lehet jelentkezni majd.
  • TDC Geronimo
    #162078
    Nem 30 meg 60 fpsről volt szó, hanem az effektről. DCnél jobb jelenleg ilyen tekintetben sehol sincs

    Forza 6 képminősége meg max fotómódban jó, mert AAt még mindig nem sikerült rárakni.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.10. 19:56:48
  • orichalcos
    #162077
    És hol kell jelentkezni?
  • Totti5
    #162076
    Néztem volna, de félkészen adták ki. Azt hogy 30 fps árkédban mit csinál akármi jelen esetben nem igen érdekel. Azt tudom mert azért szárazon toltam a DCt, a Forza 6 képminőségben!!!!! agyonveri azt is meg mindent.
  • TDC Geronimo
    #162075
    "Ilyen vizes hatás, ennyire részletes shéderezést sosem sehol és semmiben nem láttam"

    DC agyonver ebbe minden. Azt meg gondolom láttad :)
  • Totti5
    #162074
    Nordschleife esőben / éjszaka 24 autóval odabasz mindennek amit eddig láttam autósban. Eső főleg. Ilyen vizes hatás, ennyire részletes shéderezést sosem sehol és semmiben nem láttam. Fények, bevilágítás fantasztikusak, az az aprólékosság amivel le lett modellezve az esős pálya meg döbbenetes. Azzal is nehét betelni hogy a textúrák részletessége a képi világ élessége szinte hibátlan. Mindez fix 60 mellett mindig. Na ezek a sámánok!

















    Nem tudok semmit, Nordon köröztem pár karikát. Autókat megnéztem a 2015 és 14 vasakat. Nos rengeteg az új vas, legújabb csodák orrba szájba. 2015! Indycar szezon egy rakat autója és persze a Honda / Sevi modell, Formula E rakat autója, V8 Supercars autói, GT3as vasak és mind mind az idei friss modellek. F1ből megint van Lotus az idei modellel. Szóval erősen ráfeküdtek a versenyautókra, egy tonna van belőle a legfrissebb most is futó modellekkel. 1-2 Forza Vistát néztem, amit nem kell mondani, hogy most is szájtátós. Minden másról fogalmam sincs, de ma már nem is lesz.
  • TDC Geronimo
    #162073
    Na jön hamarosan az új dash previewbe viszont fokozatosan invelnek majd és fel is kell jelentkezni rá, mert elég nagy update. Így aki bent van preview programba és nem jelentkezik majd rá az nem kapja meg.
  • Macccy
    #162072
    az csak a slusszkulcs! :D toljadneki!!!!4!!4!4!!
  • Macccy
    #162071
    ahha ;)
    thx
  • Totti5
    #162070
    Most értem haza. Azért egy 90 mega update befigyelt indításnál :DDD
  • orichalcos
    #162069
    Forzát akarjátok venni? Ismerős onnan vette. Már játszik vele.
  • Macccy
    #162068
    Hahhó! Nyuuugi, nem hajt a tartár :)) írtam is választ! Kíváncsi leszek enged e amúgy tényleg a szingapúr store-ból vásárolni, jó kérdés ....
    De mivel régio függetlenség van, gondolom ugyanúgy fasza, mint a UK/HU/US stb.
    13.900 Ft körül lesz


    Jaaaj Totti, videjózz nekünk meg mesélj milyen plss !!!
  • mrmilan
    #162067
    Totti! Helyzetjelentést kérünk ha lesz egy kis időd Forza 6 ügyben, a teljes verzióról.
  • Moby
    #162066
    Basszus olvastalak még az éjszaka, és azzal aludtam el, hogy reggel ne felejtsek el válaszolni...hát sikerült :(
    Szal most PM.
  • orichalcos
    #162065
    Ott nem a teljes játékot kapjuk meg emlékeim szerint, vagy csak rövid ideig lehet játszani a játékokkal. (most pontosan nem emlékszem)
  • Totti5
    #162064
    EA access.
  • n000rbi
    #162063
    Nem. Így is elmebeteg módon el vannak szállva a játékárak. Viszont legalább az előrendelők (igazából amúgy mindenki) kaphatnának legalább egy héttel megjelenés előtt demót az adott játékból, de ezt meg ilyen félkész szarokkal (tisztelet a kivételnek) nem merik meglépni.
  • Moby
    #162062
    Nem. De azt igen, ha a kiadó odaadná 5K-val olcsóbban. A faszom kivanmár őszintén szólva a day1 bétateszteléssel is, legmagasabb áron.
  • orichalcos
    #162061
    Egyébként azon gondolkodtam, hogy mit szólnátok ahhoz, hogy ha egy általatok nagyon nagyon várt játékot megkapnátok egy két héttel korábban (nem early access, hanem a teljes játékot), de mondjuk fizetni kellene érte mondjuk 5k-t. Bevállalnátok?
  • Snexi
    #162060
    az szép, hogy 5 nappal elöbb így megjelenik :D
  • Totti5
    #162059
    Ultimate pre order tulajok ma.
  • Snexi
    #162058
    15-én?
  • orichalcos
    #162057
    Ne is mondd. Nem bírom letenni. 61 órám van benne, és még vagy 20 fő küldetésem, és még ennyi side-ops. :D
  • darkSectorxxx #162056
    tiszta vicc.
  • Totti5
    #162055
    Du 15:00 után lesz játszható a Forza 6.
  • Totti5
    #162054
    "CD Projekt Red has confirmed that The Witcher 3 Heart of Stone DLC Quests Will Be Level 30 Plus"



    Aki nem grindőt benne, az most nekiállhat...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.10. 08:18:17