176613
banner
  • darkSectorxxx #162133
    Nincs baj a játékkal, de hány részt adnak el még egyazon skinekkel?
    Hangokkal stb?
  • Totti5
    #162132
    Ez királyság, ha a valóságban működik is. Én úgy sem veszem észre mikor megy kicsit lejebb ( Wolfinál sem láttam sosem ).
  • orichalcos
    #162131
    "In much of the campaign you may be playing at 1080p, but when we want to get really crazy with vehicles, visual effects and combat we can trade some of the resolution in order to maintain the crucial 60fps"
  • Totti5
    #162130
    Letisztultság, desing, színek, fények. Csak legyen stabil 60 és hállelúja.
  • Totti5
    #162129
    Agyonbasz. Kell most.
  • orichalcos
    #162128



    Vááááá legyen már október elejeeeee!
  • TDC Geronimo
    #162127
  • Macccy
    #162126
    Hhhhh ... Ja, ez így van, de mióta 19-20 ezer Ft egy lemezes játék 0day, azóta nálam beesett a user's manuálok meg kaparós DLC kódkártyák és "steelbook" kólásdoboz tokok értéke. Otthon porosodik a polcomon egy Forza 4 Limited, egy Alan Wake Limited, egy HALO 4 Limited, de minek? Eladni se tudom őket, már 4 ezer pénzekért se kell a migránsoknak se. Ráadásul ezeket akkor még "csak" 13 ropi körül vettem ... A Home Sharing felezés után egy ilyen 0Day játék így kb 5.500-6.000 Ft lesz.
    Ma már csak úgy tudnám elképzelni a dobozos játék vételét, ha venném-eladnám, mint a kocsikat, de ezzel nem foglalkozok. Ügyesen "megoldották" ezt az építsük le a fizikai lemezek és használt piac problémáját.

    DE, ez ne vegye el a kedved!
  • Kit--Kat
    #162125
    Én régi vágású vagyok, szeretem a kezemben tartani azt amit megveszek, tudom a lemezes játékok lassan teljesen kimennek a divatból. De régen külön élmény volt 1-1 játéknál a lemezhez adott leírás, térkép stb. Ebben a Rocksktar élen járt.
  • darkSectorxxx #162124
    Ja izé, nemszerkesztettem a képet, de csak lehet látni a logo-t a szivárványfoltnál, a lámmpa felső csücskiben

    Mások kinevettek, de énnékem bejön a játékokban ez a fotómod
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.13. 22:36:27
  • darkSectorxxx #162123
    Amúgy félelmetesek ezek a játékok néha.
    Én néztem DC-ben pl az autókat, többekközt ezt is, és baromi érdekes részleteket meg tudnak már csinálni manapság.
    Az első fényszórón pl rá van már téve a logo is meg ilyenek.

    Pl ez a mercinek is.
    Ezen a képen is ott van szerintem ha ráközelítesz a photo mod-ban szerintem te is fogod majd látni, erre gondolok....számomra ezek az apróságok az érdekesek manapság az autós játékban, mert a karosszériát szépre megalkotni a mai engine-ekkel már majdnem megy egy GTA-nak is, inkább a részletekben van a hangsúly.

    pár kép hogy milyen logo_ra gondolok.

  • Macccy
    #162122
    Ja ..... lemezes, oké ...
  • Macccy
    #162121
    Miért várja mindenki a PÉNTEKET? :) ....
    Release date: 15/9/2015
    Kedd reggel legkésőbb szerintem mindenki rápattanhat.
  • darkSectorxxx #162120
    Volt amúgy bizonyos helyeken összehasonlítás a PC-al eső ügyben, mondanom sem kell melyik volt jobb.
  • darkSectorxxx #162119
    Azé bebaszna ha nem előrefelé tartanának a változásokban nem?
    valahol ez egy természetes dolog? Nem? :D
  • Kit--Kat
    #162118
    Jó ezt olvasni, a demó túl rövid volt sajnos. Már várom pénteket. Az autók hangjain is véltél felfedezni javulást? Nagy részük eddig is tökéletes volt, de akadt olyan aminél nem volt megfelelő.
  • Totti5
    #162117
    Pedig szebb, több és jobban fut mint az 5.

    24 autó a pályán. Bevilágításon / fákon kicsit módosítottak száraz időben. Fák animálva lettek, ez esőben, szélben látszik jobban hogy mozognak. Ablaküveg is koszolódik már ( meg persze a kaszni is ). Eső grafikája az autók, szélvédőn fantasztikus lett. Éjszakai fények, dinamikus árnyéka a másik autónak a saját reflektorunkban stb... pályák még részletesebbek, füst, köd, pára, homok effektek. Útfelületek, kerékvetők szintén részletgazdagabbak. Nem lehet rá mondani hogy nem reszeltek rajta, mert látványosabb hatása van a pályáknak, környezetnek. Autók meg olyan amilyen:) Továbbra is bámulatos, hogy minden egyes vas autóvista is egyben.

    Ehhez nem kell mit hozzáfűzni :)


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.13. 20:09:45
  • Kit--Kat
    #162116
    Impresszív. Én a demóban nem vettem észre a grafikát tekintve különösebb változást.
  • Snexi
    #162115
    na akkor tőlem is :)




















    Utoljára szerkesztette: Snexi, 2015.09.13. 18:30:20
  • orichalcos
    #162114
    Igazán nincs mit. :)
  • LMNO
    #162113
    Mi a probléma a visszajátszással (azonkívül, hogy 30 fps-el megy)?
    Utoljára szerkesztette: LMNO, 2015.09.13. 16:02:44
  • eje75
    #162112
    Köszi a leírást! Meg is vettem :)
  • Moby
    #162111
    Vkivel szívesen összeállnék egy forzára :)
  • Moby
    #162110
    Thx :)
  • Macccy
    #162109
    STORE SHOPPING GUIDE - Singapore
    Courtesy of orichalcos ©


    :D
  • Moby
    #162108
    Valami guide-ot nincs kedved rittyenteni?:D
  • Macccy
    #162107
    ahha, Oric módszerével végre sikerült plusz azért ilyen olcsó mert a gift cardok ott -20% akciósak

    thumbs UP
  • Moby
    #162106
    Az jó olcsó :) (szingapúr?)
  • Macccy
    #162105
    Nah!
    FORZA MOTORSPORT 6 STANDARD EDITION megvéve 11.400.- Ft

    tőőttikézi ... 14 %
  • grebber
    #162104
    Xbox 360-ra tudnátok mondani pár coop game-et ami nem nehéz és bonyolult? Ha lehet ne osztott képernyős legyen.
  • Kit--Kat
    #162103
    Én még fogcsikorgatva, de kibírom péntekig, de már nagyon várom. Remélem végre jó motorhangot kap a Countach és a Chargerén is finomítanak.
  • Totti5
    #162102
    Annyira nem kell túlmisztifikálni a fotomodot. Ez már az a gen ahol nagyot csökkent az olló. Forza Horizon 2nél is elenyésző volt az eltérés.

    Az én képeim nem redereltek, csak free kamera, s semmi nincs rajta, max zársebesség hogy látszódjon hmozgásban van, ahol kell. Ennyi...

    Nade szavak helyett ez jól mutassa:

    Ingame.


    Free kamera.


    Render fotó.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.13. 09:46:57
  • Totti5
    #162101
  • n000rbi
    #162100
    Kész, eddig bírtam, 4%-nál jár a Forza6 letöltés, holnap már tolom (igen, azt a kiadást vettem meg)
    A Te hibád, Totti!
  • Macccy
    #162099
  • Totti5
    #162098
    Kis csemege.

    The making of Gears of War: Ultimate Edition Digital Foundry talks in depth with The Coalition on the ambitious remake.
  • Totti5
    #162097
    Teslával Rió elég fun. Hallani minden környezeti zajt, effektek, különféle útfelületeket. Van ott minden, amit alig vagy nem is hallani égőmotoros autóknál. Alagútban a rácsos lefolyókon vagy min átmegy az autó. OMG.

    Nagyon kár hogy nincs 900 fokos kicsit testreszabható belsőnézet, anélkül meg kormánnyal semmi értelme az egésznek:(

    Pedig a pálya, és az AUTÓ felhozatal az olyan amit álmodni mertem. Minden benne van amit imádok.

    A minőség meg lehengerlő. Kár hogy kontrollerrel tudom csak csapatni:((((((((
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.12. 22:07:58
  • Totti5
    #162096
    Passz, nem mentem velük olyan pályán ahol ilyen van.




















    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.12. 22:02:10
  • Macccy
    #162095
    Amúgy ez a kép ... baszki eszméletlen. Tudom ez csak a fotómód és olyankor felhúzza a LoD-ot megmindent csutkára, de ooMMGG !!! Csak azt a vinyl-t javítsák ki nekem!

    Amúgy az open wheel kocsiknál tényleg rongyosodik a gumiabroncs? A kavics meg fű gondolom nem kenődik fel rá, mint a Codieéknál ...?
  • Macccy
    #162094
    Oké?
    Vinyl, kép teteje. A lotus felirat és az azt szegélyező két arany csík, az egyik vége látszik is picit. Sajnos pont szem előtt van cockpit vezetés közben. De ez legyen a legnagyobb gáz ....!