176613
banner
  • Kit--Kat
    #162053
    Nagyon hatásos lett, amikor megúszik az autó a tócsákon. Viszont nekem kicsit túlzásnak tűnik a tócsák mérete és száma, legalábbis a demóban lévő pályán.

    Ma már azért elég modern esőelvezetőkkel rendelkeznek a pályák, 1-2 gócponttól -mint pl. a Nürburgring visszafordítója- eltekinve ilyen mennyiségű víz azért nem szokott a pályákon megállni. De az élvezeti értéket az biztos, hogy növeli.
  • Totti5
    #162052
    Hát én rárántottam az ultimatera, már tölti is... Csütörtökön már azt lehet tolni.
  • Kongy
    #162051
    Főleg most elleszünk a Metal Gear-rel egy darabig :D
  • Moby
    #162050
    Ok, Ráérünk agyalni rajta. Nincs játékínség, nem kötelező day1 beleugrani.
  • Kongy
    #162049
    Hát nem tudom.. kétesélyes a dolog... ezt a kötött pályás cuccot még ilyen grafika mellett is gyorsan megunom.. és ez még csak a demó :D
  • Moby
    #162048
    13 állítólaga szingapúri sztórban. Ha azt megfelzzük...
  • Kongy
    #162047
    Úristen ez a Forza 6.... utálom a szimulátorokat, de ez a prezentáció lenyűgöző. Gyönyörű, és eszméletlen jól fut, az esőeffekt pedig páratlan. A tócsák az út szélén meg az úton... elmebeteg. Lehet be kéne húzni, de nem marad pénz másra :(
  • orichalcos
    #162046
    SPOILERES

  • Totti5
    #162045
    Forza 6 metakritik

    Mindig kíváncsi szoktam lenni, így azzal az akármi oldal teszelőjével is szívesen elbeszélnék vagyis megkérdezném, hogy ha ez 6 pontos játék, akkor mi a 8-9 nála autós fronton.
  • Totti5
    #162044




  • Totti5
    #162043
    Multi engem hidegen hagy. Single remélem odavág. 343 féle érzelmesebb megközelítés jobban bejön ( bár a ODST és a Reach is abba az irányba ment ). Nagyon izgat a téma, Csíf szopóágon lesz, és hogy ebből milyen epik dolgot hoznak ki!
  • orichalcos
    #162042
    Rohadt jó lesz, annyira várom a teljes játékot hogy ihaj. A multija meg már most állat.
  • Totti5
    #162041
    X1 Batman: Arkham Knight
    X1 Grand Theft Auto V

    Eladó, privi.
  • Totti5
    #162040






  • darkSectorxxx #162039
    Most nem lehet minden csillivilli, de sokan egyetértenek velem ha ez kicsit kifinomultabb látvánnyal jött volna nagyobb kedve lenne az embernek játszani vele.
  • TDC Geronimo
    #162038
    mad max miatt most eltöltöttem megint egy kis időt az xbox ui társaságában. Hát nagyon remélem, hogy jön az új hamarosan és nem lesz ekkora reteklé, mint ez. Lassú, tiszta bug. Meg is őrültem volna, ha ez lenne a primary konzolom és ezt az uit kéne használnom nap mint nap
  • Totti5
    #162037
    OST is nagyon kellemes. Eddig az összes szám baromi ütős volt hangulatban.

  • darkSectorxxx #162036
    Mások, én nem teljesen....megvártam magyarul pc-n.
  • Macccy
    #162035
    Nem akarok ilyesmivel dicsekedni, nem fogom erre, sőt lehet inkább bazi nagy bemákolás volt, de már többször úsztam meg kisebb-nagyobb balesetet az ilyen reflexből lecsavart ellenkormányzás miatt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyszer például ónos esővel ázott útra érkeztünk egy öreg Peugeot 405 kombival, se ABS, semmi. Kicsit gyorsan is mentem, városban 60 körül, az útnak pláne nem megfelelően, de mentségemre 200 méterre előtte nem esett semmi ... Szóval 60-nal enyhe jobbkanyar, kiment a segge balra, 4x-5x átbólintott a másik oldalra, téptem a kormányt rendesen, plusz megtaláltam az analóg abs-t a lábamban. Megúsztuk, szerintem centikre csúsztam el egy beton villanyoszlop mellett :)


    Én örülök, ha ilyen nehezítést bekapcsolhatok (senkire nem erőltetem), jó a gyakorlás. ABS -t viszont bekapcsolva hagyom én is, mindig, sőt mivel nem vágom a pályák minden méterét és tévén a szürke aszfalton a térlátásom is hagy kívánni valót, így én a Braking Only nyilakat is bekapcsolva hagyom mindig.
  • gduck
    #162034
    Dettó! Csak ez az FRH köridős versenyén a szabályzat, azért van most erre állítva ideiglenesen ;)
  • Totti5
    #162033
    Csak nem végigjátszottad?
  • Totti5
    #162032
    Már túlvagyok azon hogy attól lesz szim valami ha jégen megyek... a mai modern GT autók, pl a GT3 a legnépszerűbb azok kipörgésgátlóval, ABS-el mennek. Mint a ragasztó. Akkor én miért menjek másként? szerencsére már a szimekben is elérhetőek azok az az opciók hogy gyári elektronikák szerint működik az autó.
  • darkSectorxxx #162031
    Nem leszel elégedett mindegyik epizóddal szerintem.
  • gduck
    #162030
    Egyetértek Tottival, nekem is ilyenek a tapasztalataim. Jelenleg nekem minden ki van kapcsolva, de ez pont NORMAL módban van (és még az automata váltó is be van kapcsolva) a kontroller miatt. Bár mondjuk a valóságban se kapcsolják ki a rásegítő elektronikákat...
  • Totti5
    #162029
    Life is Strange EP1 vége kíváncsi leszek hogy a döntések miként hatnak ki a következő részekben.

    A fejlesztők viszont bűnt követtek el azzal hogy nem fordítottak kellő energiát a mocapra, arcokra, mimikára. Ilyen játéknál az lenne az elsődleges... így is baromira átütő, de lehetne 5ször jobb is az élmény.
  • Macccy
    #162028
    Én élvezem, van kihívás miatta bőven. Ráadásul simán el tudom képzelni, hogy ha az utcai autókámmal elkezdenék 100 km/h -val kanyarodni egy 8 méter széles aszfaltcsíkon, akkor ugyanígy keresztbe verném és a füvön pörögnék, mint disznó a jégen!

    Azt meg ráadásul egyenesen gyönyörű látni, hogy a kimondottan sportos (de biztonságos) vezetésre épített Ferrari 430 -as mennyire máshogy viselkedik, hiába hátsó kerék hajtás, nem baszom el annyiszor, stabilabban tudom tolni.
  • Totti5
    #162027
    Lehet minőséget is gyártani. Nekik ( is ) sikerült.

  • Totti5
    #162026
    Szimulátor kormányzás elvileg kormányokra lett kitalálva. Kontrollerrel én nem erőltetem, mert a megcsúszásoknál sokkal nehezebb korrigálni és könnyen átesik az ellenkező irányba, onnan meg megfogni kb nem lehet.
  • Macccy
    #162025
    WhoooooOOOOO Most jöttem rá egy dologra, user error van! Forza 4-gyel játszottam utoljára nagyonsokat, a Forza 5, Horizon 2 kimaradtak. Van ez az oversteer/hátsó tengely blokkolás feelingem, amit mondtam az F6 demo kapcsán, hát lehet ez a Simulation irányítás miatt van, a settings-ben írja is, hogy gyorsabb irányíthatóságot tesz lehetővé ... Na mondom akkor lehet azért válik instabillá, mert ugye régi kontrolból kiindulva kanyarodáskor az az első, hogy a Sticket tökig jobbra/balra elrántom, koppra, utána kezdek csak a kanyar közepén korrigálni. De ugye ha azt vesszük, hogy ez már fincsi analóg, meg szimuláció, akkor ez a valóságban úgy nézne ki, hogy száguldok bele a Rákóczi híd felhajtójába és nem 180 fokot, hanem mindjárt vagy 500-at tekerek el a kormánykeréken és utána kezdek korrigálni ...
    Finom dolog lesz ezt újra megtanulni
  • Totti5
    #162024
    Közben ez is átruccant PCről, megjelent Xboxra ( meg PSre is ).

  • Totti5
    #162023
    Life is Strange NAGYON jóóóó!
  • Totti5
    #162022
    Kreatív ez is. Rohadt jó és ötletes trélerek jönnek mostanában a játékokból.
  • orichalcos
    #162021
  • Totti5
    #162020
    Eléggé rendben van, de azért lehetne még adni a dolgoknak. Ami mindig rém gyenge, az az autó fényei. Esőben, este ingerszegény pl a féklámpa.

    Közben még egyszer csak elindítottam:) kicsit jobban szemügyre vettem, mert van benne fottómód ( rivals, tabella, kiválaszt valakit és watch replay ). De nem minden működik benne, pl tekerés nem megy, esőben az esőcseppek nem láthatóak stb...













    ( ezek nem fotomód képek, nincs renderelve, csak a szabad kamera kikapcsolt UIval )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.03. 19:14:47
  • Macccy
    #162019
    Tetszik az új fizika, az aquaplaning nagyon veszélyes, a vizes, hideg aszfalt is, amikor keresztbe raktam a Sebring eső áztatta gyepén meg is dobta és felborult a kocsim, kurvajól adta! Korábbi Forzákban alig alig tudtam megborítani, mármint normál versenyzés közben persze! Simulation módban egyébként is küzdelmes, egyetlen dolgot várok, hogy a hátsó fékerőt lejjebb lehessen húzni (tune) vagy fenetudja, lehet az én hibám, de az ABS bekapcsolása mellett is folyton az volt az érzésem ezekkel az utcai kocsikkal, hogy kanyar előtt fékezéskor hátul blokkol és instabillá válik, épp amikor fordulni kéne ... :)

    Adja nagyon a cucc, nagyon picit több élsimítást kívánnék már csak, de így is durva lesz.
  • gduck
    #162018
    RIVALS módban ;)
  • Snexi
    #162017
    ezt a kocsit hogy próbáltad ki?
  • n000rbi
    #162016
    Kevés dolog van, amit jobban utálok a már megnézett, elnyomhatatlan videóknál. Hatalmas munka lett volna egy kötelező végignézés után skippelhetővé tenni...
  • Totti5
    #162015

  • Rage47
    #162014
    az első két kép lehetne valódi is
    omg