176613
banner
  • Totti5
    #163138
    Okké. 5 óra normalon. Így van, végig lehet vinni annyi idő alatt is.

    De miért?

    Tegyük már hozzá hogy más a gameplay. Most csapatban mész, ami nagyot könnyít rajta, hisz nem halsz meg ha lelőnek, hanem földre kerülsz és a 4 másik AI akármelyike bármikor fel tud éleszteni ( enegriával ellátni ), így normalon szinte kizárt hogy pályaszakaszt újrakezdjen az ember, de Heroicon is ritka. Ettől "könnyebb" vagyis nem kell újra nekimenni a csekpointnak, így az az idő kivonódik ( ami normál esetben 2 óra megszokott lenni ) mert általában visszahoznak. Talán Legendaryn kellene eleve nyomni, az illik ehhez a szisztémához. Új a mechanika amit nem balanszoltak kellően a nehézségi fokozatok mellé. Ez hiba, a Halo 6ban ezt meg kell oldani ( vagy nem csapat alapúra csinálni ).

    Ennyi a történet. Nem rövidebb a játék mint a Halo 4, csak gyorsabban lehet haladni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.02. 18:10:45
  • Totti5
    #163137
    Nem azért kap 9et mert nagy cím, hanem azért mert annyira jó játék. Lepontozni mindent lehet, ideológiát is tenni mellé. Kinek mi. Angry Joe véleménye számomra a WC csésze szintjét sem éri le, de ez én vagyok. Milliók meg zabálják. Nem zavar, de Ő miatta te ne akard igazolni azt hogy nem játszol még vele, mert annyira nem érdekel most. Az nem a játék hibája.
  • darkSectorxxx #163136
    Az szép, ez szerintem kevés a régi részekhez képest, legalábbis amikkel én játszottam.
    Halo 1-2-reach-4
  • orichalcos
    #163135
    4:42:57 volt a végigjátszása normálon koopban.
  • Moby
    #163134
    Na lehet elkezdem nézni a videoit :)
  • darkSectorxxx #163133
    Tudtam én!
    Valójában Moby és Joe egyazon személy. :D
  • TDC Geronimo
    #163132
    Ennyit adott joe is :)
  • Moby
    #163131
    Csak este tudom megnézni. Kapott tőlem hideget-meleget, főleg hideget, nem szoktam, de most pontozok, csak hogy helyükre kerüljenek a dolgok. A kampány része nekem egy erős hatos. Pertíz. A másoduk harmad meghúzta rendesen. A végére őszintén élveztem.
  • darkSectorxxx #163130
    Csak a Robotzsarú végett nekem 10/10!

    Valaki mondja már meg ez az into 8bites zene honnan van kellene nekem full hosszúságban. :D

    Azt mondja végigvitte a single-t 4:30 óra alatt?
    Az mondjuk télleg kevés.
  • TDC Geronimo
    #163129
    Hát nem tudom szerintem, ha valamit lehúz nem a nézettség miatt teszi. Anno destiny reviewja is tökéletes volt. Halo 5el nem toltam így nem tudom ez mennyire állja meg a helyét, de amiket mondani szokott az általában igaz és van alapja
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.02. 16:22:28
  • orichalcos
    #163128
    Úristen, hogy játszik: :D (Angry Joe amúgy vicces meg minden, de ő ezért híres mert így cikkez és lehúz minden nagy játékot, ergó ezzel kap reklámot. Ettől függetlenül vannak okos gondolatai.
  • TDC Geronimo
    #163127
    Tessék ő nem adott rá 9et csak azért, mert nagy cím :)



  • darkSectorxxx #163126
    Ja értem akkor konkrét csere volt.
  • orichalcos
    #163125
    Black Ops 3 kapott egy élőszereplős reklámot

    Halo? Egyelőre nem tudom, elvileg okés a kedd.
  • Renjike
    #163124
    Ezek a trailerek mindig nagyon királyok. :D
  • Macccy
    #163123
    Milyen játék?


    Amúgy mikor értek rá folytatni a HALO -t, kedd este? Ma nem ígérem, h hazaérnék ...
  • Macccy
    #163122
    Hát ha jól értem akkor csapatsz egy új karaktert és tiszta lap és nincs gond ... és legközelebb nem társulsz senkihez aki ilyen szarrágó. Nem?
    Úgyis jó néha újrakezdeni, Dio elejét bírtam
  • Macccy
    #163121
    Warzone nekemis bejött, igazi nagy csata 2-3 fronton is ha azkell, jójó :)
    Pedig nem vagyok multis
  • orichalcos
    #163120
    A megoldás egyszerű. Xbox 360-on lehet csalni a mentésekkel, azok meg átvihetőek ONE-ra. :( Magát az X360-as kiadást hackelik meg.

    Totti:

    Megvan már a játék, szóval nem ajnározom (főleg mert egyesek fejemet vennék érte :D ) de a trailer az vicces lett. D:
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2015.11.01. 23:11:27
  • Totti5
    #163119
  • heady
    #163118
    Warzone elég frankó lett, azzal most páran toltunk nehány kört.
  • Tommy H
    #163117
    Én se tudom pontosan,hogy mi van csak sejtem,hogy Hacker szórakozik vagy itt cheater ahogy hívják.

    Mint már említettem éjjel társultam 2 játékoshoz és 2 perc alatt léptem 1000 szintet meg lett valami 10milliárd goldom,azóta több van folyamatosan jön:(

    Teljesen szét cseszték a játékomat amit ugye ezentúl már több mint valószinü nem fogok elindítani és ezt nagyon sajnálom mert terveim voltak még Diabloval
  • Macccy
    #163116
    De hogyafaszba? Nem azvan, hogy pécén csalnak és konzolon nem? Miezhogy neked szórják az aranyat?
  • Totti5
    #163115
    Ezt nehéz értelmezni, lévén a Halo Reach óta a Bungie Halohoz nem nyúlt és 2010től már az Actinak dolgoznak.
  • Tommy H
    #163114
    Te jó ég,azóta is valaki szórakozik velem Diabloba.Szórja elém a Milliárdokat:O
    Meg egy mob egy paragon szint lol

    Hihetetlen ez a konzol online:D naggyon szar:))
  • darkSectorxxx #163113
    De kérdeztem ilyet bármikor?
  • Moby
    #163112
    Amikor nem érted a viccet, azt csak annyit jelent, hogy rajtad röhögünk, nem veled.
  • darkSectorxxx #163111
    Azt írtad pár perce nem írsz baromságokat. :)
  • orichalcos
    #163110
    Lol. :D
  • Moby
    #163109
    Párhuzamosan fejleszt a 313i-vel. Ill. beszállt még a projektbe a bmw is a 735D-vel, de őket nem szokás említeni.
  • darkSectorxxx #163108
    De tőlem nagyobb vagy :D
    Ez a Killer Instict meg mikor jön már win10-re nem értem, már tudomásom szerint 1 éve igérték.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.01. 19:52:52
  • misiizsai
    #163107
    Azért kérdeztem mert találtam ilyet pl:
    http://www.konzolokszervize.hu/xboxone/xbox-one-adapter-tap-csatlakozo-atalakito-kabel-fat-xbox-360-tapokhoz
    Meg ahogy néztem a bemeneti ugyan az a Slimnek meg a Onenak :)
  • TDC Geronimo
    #163106
    Én se vagyok halo fan mégis tudom :p
  • darkSectorxxx #163105
    Hát nem vagyok nagy fps fan, szóval a halo-t mint sorozatot nem követtem olyan nagyon nyomon, voltak infók hogy igen a bándzsi dob egy játékot az aktívokkal , de most hogy végleg felhagytak a halo szériával így nem emlékeztem....:D
  • TDC Geronimo
    #163104
    sisak hud+ alacsony fov = overkill
  • TDC Geronimo
    #163103
    Jó reggelt kívánok. Reach volt Bungie utolsó haloja, azóta nem rémlik, hogy ők kiadtak egy multiplat destinyt és már a 4et sem ők csinálták? :D
  • darkSectorxxx #163102
    Amúgy ez a Halo széria most hogy van?
    A Bungie is fejleszt párhuzamosan a 313i-vel vagy simán leváltották egymást??
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.01. 19:33:01
  • Totti5
    #163101


    Ha már Halo, 1-2 missziót toltam ma. Nagyon durván felpörögtek a dolgok. Hatalmas csaták voltak, csilli villi effektek minden pislogáskor és a legnagyobb össznépi gyülekezetben is stabil 60 volt a frém. Nagyon egyben van ez a cucc, az effektek, fények, részecskék, robbanások csodásak a legnagyobb csata közepében is vajsima a frém akár talpon, akár járművekben akár akármi van.

    Lehet ezen még fejleszteni
  • TDC Geronimo
    #163100
    Halo multit próbáltad? arena tetszik videó alapján.
  • Tommy H
    #163099
    Azt írják máshol,hogy sok a hacker,cheater.
    Csak így meg nekem egy olyan játék megy kukába(valószinü konzollal együtt) amibe sok időt szándékoztam volna még tenni