176613
banner
  • Macccy
    #163098
    más a táp, EU one tápot kell venned hozzá
  • Tommy H
    #163097
    Diabloba éjjel mentem Co-op és azóta paragon 1073 vagyok.
    Mitől lehet ez?Teljesen szét lett így barmolva a játékom:(
  • misiizsai
    #163096
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy hamarosan amerikában lakó barátomtól kapok egy Xbox One-t. De ugye bár ott más a tápcsatlakozó.Vegyek hozzá Xbox One tápot valahol vagy megy a Slimével is? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
  • abel0317
    #163095
    És félek hogyha lefrissül, akkor gányabb lesz mint az alap 1.0-ás verzió xD
  • abel0317
    #163094
    Majd megvenném a witcher 3-at de ha közben jönne rá frissítés patch formájában, akkor azzal most jobb lesz a játék? Mert sok helyen (itt is) láttam, olvastam, hogy egytre szarabb a frém meg egyebek..
  • SlickAdam
    #163093
    ide is beteszem, mert PS4-es topikban mindig sirnak nehanyan, ha uj megjelenes van es sok a komment rola. hatha itt is...

    "FALLOUT 4 KONZOLOS TOPIK! hogy ne legyen rinya.:)

    KATTTTTTTT"
  • Totti5
    #163092
  • Moby
    #163091
    Az elmúlt 6 hónapban lenyomtam 7x és kiplatináztam a bloodborne-t, a darksouls1-et, és a 2-t. Most tegnap 2óra alatt haltam mondjuk harmincszor? És haladtunk 2 pályát. Nekem ez ilyen supereasy fokozat :DD
  • orichalcos
    #163090
    hja bocsika hogy el kellett mennem, de konkrétan bealudtam kontrollerrel a kezemben. :D Amúgy jó volt nagyon, a Legendary szint már egészen más egy Halo-ban. :)
  • Macccy
    #163089
    Te aztán tényleg nagy veterán lehetsz, tuti Johnsonnal szolgáltál ha erre azt mondod "fincsi". Amúgy ténylegjó csak gecire elakadtunk és Harlival ketten verekedtük át magunkat a kapun a LODoló árnyékok falujába :D
    Ott tartunk ... holnap folyt köv! ;)
  • Moby
    #163088
    Kivágott a netem, sry hogy csak úgy eltűntem. Fincsi volt, vmikor majd folytathatjuk
  • eje75
    #163087
    Na, ilyet se b..tam még.... Halo5 közben egyszer csak kiírta, hogy bye xy és sign out-olt a profilomból (játék persze azonnal megszakadt) nem is engedett vissza.... újraindítottam a boxot, auto sign in... 2 perc múlva megint kidobott... ilyet látott már valaki?
  • orichalcos
    #163086
    Na merre vagytok?
  • orichalcos
    #163085
    Persze. :D
  • Moby
    #163084
    Beférek? :)
  • orichalcos
    #163083
    Persze. :D
  • Macccy
    #163082
    Na lehet kések kicsit ma este, mer megyek edzeni, de szerintem legkésőbb 9-kor online tudok lenni.
    Belecsapunk akkor a Legendary-ba?


    tütütütüüüü-tütütütüüüü ...
  • orichalcos
    #163081
    Need for Speed

    Na így pár óra után úgy döntöttem, hogy visszamondom az előrendelésem. Kértem refundot, inkább megvesszük közösen home társsal a Fallout 4-et meg az SW-t.
  • darkSectorxxx #163080
    Fasza. Amúgy az Onimusha-ból is elviselnék még 1 részt.
  • Bercy #163079
    Es Jean Reno-val :)
  • SlickAdam
    #163078
    nem.
    onimusha az resident evil volt karddal.
  • kirol
    #163077
    Hol lehet a legolcsóbban Xbox One 1 TB +Rise of the Tomb Raider csomagot venni?
  • darkSectorxxx #163076
    Akkor ez nem ilyen Onimusha szerűség?
  • Totti5
    #163075


  • Totti5
    #163074
    Akcio RPG

    Előkapartam mit írtam anno:

    NIER végigjátszva. 27 óra ( max 7 mellékfeladatot csináltam meg a sokból, jó pár óra jócskán benne maradt ).

    + hangulat, könnyed és jól átlátható, jól játszható játékmenet
    + rpgnek kevés, kombózidióták kerüljék, bár ez nekem plusz mert pont jó:) = akció rpg
    + a "kötelező" japó nyáltakony teljes mellőzése
    + a story ( képi világ ), ami egész végig a levegőben lóg és csak a legvégén jutunk el a megdöbbentő leleplezésekig, ami amúgy érdekes és kellően elvetemült az egész, talán jó szó rá az elvont és a bizarr
    + karakterek, akinek van történetük, múltjuk, erős jellemük ami érdekes volt + Grimoire Weiss az arrogáns "könyv" aki a varázslás képességét adja + ráadásul halálos a szövege és a beszolásai, megjegyzései és veszekedései a főhősünkkel :)
    + sok féle fegyver és varázslás, sok harc, ráadásul BOSS BOSS hátán szinte, amik nagyon jól lettek megkoreografálva, látványos kivégzésekkel
    + sikerült érdekes elemeket belefűzniük a fejlesztőknek mint pl amikor bemegyünk egy épületbe akkor a kamera oldalra vált és 2Dben tudunk ott mászkálni, vagy egyes részeken átvált "izometrikus" ( felül nézetbe ) és úgy kell kalandozni + a gömbök
    + a mesteri zenei aláfestések
    + az angol szinkron egész jó lett
    + tükrösima frém

    - zéró fizika, lópoly, kietlen, sokszor színtelen stb stb... ( nem tragikus és tud néha látványos is lenni ( a BOSSoknál mindig, azok ütősek azért ) ), de ebben egy csepp nextgen nincs, de még az Xbox 1 top játékaitól is elmarad
    - próbáltak egy változatos játékot összerakni a körülményekhez képest, ami sikerült is nekik, de egyik elemében sem mélyül el és finom voltam...

    7/10


    2015ben is azt mondom hogy egy kincs volt, persze teljes egészében a japó játékfejlesztés szokásos tragédiája is teknóban és techben. Viszont a story, zene, karakterek és ez a mixelt játékmenet ütős egyveleg volt.

    Nier Automata amit a Platinum csinál egy dologban biztos masszív lesz, ami a harcrendszer. Csak egy trélert láttunk amiben csak harc volt, ami egy látványos h&s-nek néz ki ( és ami nagyon jó dolog, mert harc mechanikában a Nier 1 szimpla közepes volt ).

    A kérdés az hogy megszokott P+ féle h&s lesz vagy lesznek benne RPG elemek hasonlóan az első részhez. Akárhogy is jöhet, biztos jó lesz az látszik a trélerből.
  • darkSectorxxx #163073
    Oks, én csak kérdeztem, nem feltételeztem hogy egyből ellenségek lennének.
  • Totti5
    #163072
    Miért kellene ebbe megint valami szart látni?

    Bándzsi kiválóan elvan, úsznak a pénzben a sikerben ( Destiny ). Halonál is úsztak a sikerben és a pénzben. Ők mentek el ők akartak mást csinálni. 343 és a Bungie nem ellenség. Mivel hasonló stílusban hasonlót csinálnak max egymást ösztönzik. Halo továbbra is a Bungie gyermeke, a Halo játékok sikere az ő sikerük is.
  • Totti5
    #163071
    Kiváló!
  • TBTPumpa
    #163070
    Löncs még egyszer:
  • Doog
    #163069
    Megy mellette laptop akksi nélkül, a tv, a házimozi és meg se rezdült egyik se. Ha áram ingadozás lenne akkor már kikapcsolt volna a többi cuccos is szerintem. Mielőtt másodszor kikapcsolt volna még a villanyt is felkapcsoltam, mert az égőn lehet a legjobban látni, ha vibrál akkor baj van.
    Most megy a próba 3-adjára.
  • Moby
    #163068
    Azé talán érdemes lenne az elektromos hálózatra is ránézni.
  • Doog
    #163067
    Ma olyat produkált az Xbox One-om amivel még egy konzolnál sem találkoztam.
    Úgy vigyázok rá mint a szemem fényére mert kemény melóval kapartam rá össze a lóvét.
    Szóval mondom GTA V ma szabin vagyok. Kb fél óra játék után egyszer csak mintha elment volna az áram. Kihúztam a tápot a konnektorból visszadugom nem is világít. Ezt kb 5-ször megismételtem majd jó lett.
    Pedig olyan helyen van az xbox meg a tápja is hogy 2 méter légtér van körülötte és még csak egy elektromos eszköz sincs a közelben.

    Na mire ezt leírtam megint kikapcsolt mintha nem lenne áram.
    Kb 3 hónapos remélem szervíz lesz belőle, mert akkor már nem fogok rá vigyázni, kibaszom az egészet az biztos.
  • darkSectorxxx #163066
    Ez igaz.
  • Moby
    #163065
    Ez jelenleg kizárólag ebben a formában létezik. Tényként csak ez kezelendő.
  • darkSectorxxx #163064
    Én mind2 csapattól játszottam Halo-kkal tetszett mindegyik.
  • darkSectorxxx #163063
    Én szeretlek. :)
  • darkSectorxxx #163062
    Végülis ha peccsek formályában a kisebb hibákat kijavítják, árnyék ilyenek, nem akkora gáz szerintem.
  • darkSectorxxx #163061
    Hát csak kérdezem, én holnap este megyek pécsre játszani az 576 show keretében. :)
    Addig inkább csak titeket kérdezlek, majd utána esetleg tudok ilyen téren kialakítani véleményt.

    Annyi amit mondtam sokszor nekem a 4 annyira fasza volt dizájn meg látvány terén, most attól független hogy apró részletekig kivesézném, hogy youtube-on amiket fullhd-ba néztem videókat, azok alapján persze van biztos különbség, hogyne lenne hiszen erősebb tech.
    Csak ha most nem állnak meg a videókban körbenézegetni a részleteket nagyon kapásból meg nem mondanám hogy az 5. részt látom, sőtt, volt egy konkrét gameplay egy stream-ben ahol azt hittem a régi Halo-val játszanak.

    Mert a játék elején az a belső helyszín a ködös folyosókkal full olyan mint a Halo 4 intróban.

    De megnézem élőben. Az a biztos.
    Ja meg Megyek megint a Forza 6-al, meglesem hogy most csak beállítási akadályok voltak hogy nem tudtam korrektül játszani, vagy pechem volt, vagy télleg balfélűk lettem a mai szimokhoz.
    Adunk neki még 1 esélyt.
  • Kongy
    #163060
    Az az irónia :DD
  • Selminar
    #163059
    Igazabol a harc amit szinte kizárólag mutattak a trailerben az teljesen platinumos. Igen, tudom h ok a fejlesztők de az eredeti rendező, grafikus, zeneszerző is itt van. A lenyeg h szerintem felo h tul sok változás lesz ami miatt nem meg a varázsa a játéknak, ugy mint a réginek. Bar még nem sokat mutattak, lehet feleslegesen parázok.